Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 4319
Lenne valaki jelentkező BP-en aki nekem csinálná??? Kipróbálnám...
bigrobi77 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 4318
Egy kis kedvcsináló!
Popsimba egy anális vibrivel!
Vigyázni kell a vastagabb szerszámmal először csak kellő izgatással lehet feltolni,de ha a párod is olyan mint az enyém igen türelmetlen,és megveszik a popsimért.
Hátha nem moderálják!
zoci79 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 4317

Sziasztok!

 

A párommal már kb három éve gyakoroljuk ezt a műfajt. Főleg azt a részét szeretjük mindketten, amikor a párom a kezével vagy segédeszközzel tágítja az ánuszomat. Eddig kb 4cm átmérőig ill. 4 újig jutottunk el. Imádom amikor szinte szétfeszít a kezével, a 4cm-es tágító már kényelmesen becsusszan az előjáték után. A kedvesem meglepett egy új játékszerrel aminek a mérete 5,5cm. Az első próba alkalmával azt tapasztaltuk, hogy egy kis vér jelent meg a tágítón. A mennyisége kb 3-5 mákszemnyi pötty. Azonnal abbahagytuk. Azt szeretném kérdezni a tapasztaltabb kollégáktól, hogy véleményetek szerint lehete e komolyabb probléma egy ilyen mértékű sérülésböl. A hozzászólást előre is köszi.



Törőlt_nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 4316
ja, elég gagyi dumának tűnik.
Előzmény: aliszultan (4315)
aliszultan Creative Commons License 2009.07.03 0 0 4315
Hali!

Messziről jött ember azt mond amit akar! :D

Fotóval bizonyítsd állításodat!

Sok sikert estére!

Holnap várjuk a bizonyítékokat! :D
Előzmény: fecah (4314)
fecah Creative Commons License 2009.07.03 0 0 4314
Sziasztok! A napogban találtam meg ezt a fórumot és nagyon örülök, hogy van ilyen is!Kb 3éve vagyok rajongoja a témának amikor is az egyik exem a kis játékszerét nem magába hanem belém vezette.Előszőr furcsa érzés volt, majd pedig olyan kéjt szabaditott fel bennem amit még soha nem érztem.A vibritől ugyan elmenni nem tudtam,de ő már gyakorlott nőként ráültetett és alaposan leszopott.Hatalmasat élveztem.Azóta inkább az ilyen hölgyek társaságát keresem,de azt kell tapasztalnom, hogy elég ritka az ilyen pajzán nő! Hosszú keresgélés után találtam egy ilyen nőt aki ma este ismét elintézi a popsim egy 17/3 -as vibrivel és ha eléggé kitágulok nem zárkózik el a 18/5-ös használatátol sem!
bigrobi77 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 4313
Okés csinálunk ,és kirakom ide. Hátha nem moderálják :)
aliszultan Creative Commons License 2009.06.29 0 0 4312
Készíts csajjal együtt fotót! :D
Előzmény: bigrobi77 (4311)
bigrobi77 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 4311
Igen, aliszultán egyedül,sajnos olyan képem nincs ahol épp kényezteti a popsim valaki :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.29 0 0 4310
....biztos nem jöttek be a harisnyás képek a "mesternek"..;-)
aliszultan Creative Commons License 2009.06.28 0 0 4309
Csak egyedül voltál a fotókon?
Előzmény: bigrobi77 (4308)
bigrobi77 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 4308
A popsimról készült képek,ahogy pucsítok női tangába :)
aliszultan Creative Commons License 2009.06.28 0 0 4307
Milyen képek? :D
Előzmény: bigrobi77 (4306)
bigrobi77 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 4306
Sziasztok semmi gond :)
igaz nem tudom miért de ez van!
Lehet nem ide illetek a képek?!
Attól még ez tuti kis fófum :)
aliszultan Creative Commons License 2009.06.26 0 0 4305
Nem én voltam! :)
Előzmény: Törölt nick (4304)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.26 0 0 4304
ja..nagyon beindult valaki...
Petike-35 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 4303
Sziasztok ! Mi történt itt, mi ez a nagy takarítás ?
Gyogypemete Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4285
Persze, erőltetni semmit sem szabad... hiszen annál rosszabb..

Rávenni valamire egy nőt, amit még a pasik zöme sem fogad el.. nem egyszerű történet.. de talán a kezdeti sokknál lehet fontosabb a pasi(m) kéjtől csillogó szeme.. (megjegyzem bár senki sem kérdezte, nekem ez soha nem okozott problémát, és még csak rávenni sem kellett, valahogy adta magát)

De persze ehhez olyan nő kell, akinek ez fontos.. és olyan pasi.. nos akinek szintén az.

Uff én beszéltem.. :)
Előzmény: Törölt nick (4284)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4284
persze igazad van, na de ha hónapokig nem tudod ráébreszeteni akkor talán nem kell erölködni!
Előzmény: Gyogypemete (4283)
Gyogypemete Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4283
Rávenni, vagy ráébreszteni???????
Senki sem születik tökéletesnek.. de törekedni lehet rá.. :)

(és csak halványan jegyzem meg.. beszélni sem tudtunk, aztán megtanultuk. Vannak, akik mesterei lettek, és vannak, akiknél azt kívánjuk, inkább maradjanak csendben.. lehet, hogy kicsit bonyolult vagyok, de .... talán érthető)
Előzmény: Törölt nick (4282)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4282
én csak azt tudom, hogy ha valakit rá kell venni valamire és nem ösztönből jön neki és nem élvezi azt már rég megette a fene!
Előzmény: Gyogypemete (4281)
Gyogypemete Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4281
Valóban ez is lehet egy megoldás.. de nem biztos, hogy ez az egyszerűbb..
Előzmény: Törölt nick (4280)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4280
esetleg keress egy olyan nőt aki jól megdug és még élvezi is!
Előzmény: lightsex (4276)
Gyogypemete Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4279
Kedves Lightsex!

Azt nem mondom,hogy értesd meg a barátnőddel, hogy nem attól lesz valaki homoszexuális, hogy ez-az a hátsójába kerül, mert erre vagy rájön magától, vagy tök mindegy...
Amit nem értek (és ez késztetett levélírásra), hogy hogyan történhetett az, hogy az egyik pillanatban még benne volt az anál-tágításban, a másik pillanatban meg már ugyanez buzissá vált. Mi volt az a mozzanat/történés, ami elvitte ebbe az irányba?

Áthidaló megoldásként.. amíg nem jön rá (fogalmam sincs miből, nekem ez olyan természetes), hogy mennyire jó tud lenni az, amit CSAK Ő :) tud okozni neked (ügyi vagy, ha ezt elhiteted.. hiszen nem így van??), és mennyire gyönyörű, és izgi az a kéj, amiről ő tehet... szóval addig próbáld kicsit irányítani.. tudom, hogy nem ugyanaz, de talán felvezetésnek jó lehet, és az még nem annyira direkt. Szóval mint bizonyára te is tudod más módja is van ennek a fajta izgatásnak.. igen, a herék tövében, de még nem az ánuszodnál.. fini tud lenni egy picit erőteljesebb nyomás, simizés ott is.. és az tán még nem "buzis" (mekkora nagy baromság ez a buzizás...szerintem.. na mind1)

De azért tényleg megérne egy Micimackós gondolkodást, hogy mitől lett rossz, meg pfuj, meg utálni való, amit amúgy jó volt..
Előzmény: lightsex (4276)
civil75 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4278
Szerintem vedd rá, hogy olvasson bele ebbe a topikba, vagy nézzen szét a neten ilyen témában, és olvasgasson róla. Akkor majd láthatja, hogy egyáltalán nem "buzis", és hogy mennyien élvezik az ilyen fajta szexet.
ffaker Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4277
buzis vagy sem, azért baromi jó tud lenni... a címkézés meg úgy alapból elég ingoványos dolog, attól, hogy valaki néha fenékbe dugatja magát, még nem lesz buzi... minden férfinek egyforma helyen van a prosztatája, ugyanúgy lehet ingerelni, csak van, aki nem is akar hallani a dologról... és mintha az emberek nagy része csak villogó és abszolút végleges csillagkapukban tudna gondolkodni, hogy tudniillik belépsz a buziság ajtaján és onnan már nincs visszatérés, nődet, családodat mindenedet hátrahagyva dőlsz bele a seggeddel a különböző meredező f@szokba... gondolom a te barátnődben is ilyen félelmek munkálnak, hogy annyira megtetszik a dolog, hogy csapot-papot hátrahagyva mész át buziországba. nem tudok mást mondani, mint saját példámat ismertetni: 98%-ban hetero vagyok, nőket, nőket és újra csak nőket akarok az életem nagy részében, de attól még piszokul jól tud esni egy jó kis játszadozás az ánuszommal és a prosztatámmal... sőt, némi kirándulás "buziországban" is volt már az életemben, elégítettem már ki férfit is a szájammal és a kezemmel, de attól még köszönöm szépen, baromian jól érzem magam a bőrömben ;-)
Előzmény: lightsex (4276)
lightsex Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4276
Sziasztok!
Már egy jó ideje olvasom a hozzászólásokat. Én a barátnőmmel már eljutottam odáig, hogy análtágítókat használjunk mindkettőnk örömére, de leálltunk vele mert 'buzisnak' tartja. A legnagyobb szomorúságomra.... :( Én ugyan néha-néha csendes magányomba játszadozok picit de az nem olyan... De ezt úgyis tudjátok. :)
Valami jó tanács, hogy milyen módon vezethetném rá a tudta nélkül, hogy ő maga akarja a dolgot?
Remélem tudtok segíteni és nálam is beteljesülhet a dolog....
civil75 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4275
Sziasztok!
Tegnap este a párommal ismét "játszottunk" kicsit :)
Nekünk egy 18 cm hosszú, és a legvastagabb pontján 15 cm (!) kerületű felcsatolható vibrátorunk van, és ami még óriási a dologban, hogy spriccel is!!!
Ezzel a gyönyörűséggel másfél órán keresztül dugott a kedvesem, és ekkora sorozatos orgazmusom még sohasem volt életemben, pedig nem ma kezdtem :)
Először a hátamra fektetett, és felváltva nyalogatta a farkamat, és a lyukamat, majd a biztonság kedvéért alaposan bekrémezett, és úgy tágított 2-3 ujjal. Aztán jött a semmihez sem hasonlítható fantasztikus érzés.... vállára tette a lábamat, és szép lassan belémnyomta a "farkát". Először lassan mozgott, miközben a farkamat húzogatta, közben néztem az arcát, elképesztő bujaság és vágy volt a szemében. Aztán egyre vadabbul dugott, majd kivette belőlem, hasra fordított, és hátulról is eljátszotta ugyanezt. Később a hátára feküdt, és kérte, hogy üljek bele, én meg úgy lovagoltam rajta, mintha lány lennék. Az este folyamán még egy csomó pózban megdugott, és a végén megnyomta a pumpát..... na akkor majdnem elájultam! Óriási élmény volt!
Azt sajnálom, hogy fotót nem csináltunk, mert annyira bele voltunk merülve egymásba (illetve Ő belém), hogy nem is foglalkoztunk semmi mással, de ígérem, ha legközelebb előkerül a felcsatolható, bekészítem a kamerát is :)
Aki még nem próbálta, csak ajánlani tudom, mert ez egy kihagyhatatlan érzés, persze csak kellő óvatossággal, és összhanggal!
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 4274
Sziasztok !

Próbálta már valaki ezt a szerkentyűt ?

http://www.origovasarlas.hu/p30384372/prostate-pro5/
Most vásároltuk és már izgatottan várom a próbát !:-)
Valakinek valamilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban ?
Előnyök , hátrányok ?

Üdv.

L
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.25 0 0 4273
..ali..jó ez igy ahogy van... ;-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!