Keresés

Részletes keresés

moon. Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6584

Hazikolbasz ugyben meg erdeklodom, igazi infom nincs, ma a montenegroi lapok szerint nincs fennakadas a hataron, adjak a 10 euros ragtapaszokat, meg alkalmazzak az elelmiszer behozatalrol szolo eloirast, ezt igy irja szo szerint. Jovo hettol varjak a tursistak offenzivajat akkor majd kiderul hogyan mukodik az egesz.

Szerb ujsagok ma massal foglalkoztak.

Előzmény: balievi (6580)
moon. Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6583

A nem veszes a vonatozas, majdnem olyan jo mint autoval, igaz lecsereltek a vonatokat ilyen zart elso osztalyu kocsikra azert kell a tetjen ulni, kisiklani 2-3 alkalommal mire leer Barig, de nem mindig zuhan le olyankor csak lekell ugralni a tetejerol es az utasok visszapakoljak a vaganyra.

 

Na jo ez nem Szerbia Montenegro :-), hanem Ecuador, a tobbi az mind igaz rola.

 

Junius 12.en befejeztek a palyafelujitast, tehat elmeletileg nem kellene hogy gond legyen, ez azert csak olyan felhivatalos informacio majd meg leellenorzom.

A jegy Szabadka Bar, retur, kuset kabin, 6000 dinar, 6 szemelyre adnak 30% engedmenyt, annyit pasziroznak be egy szardinias dobozba.

Szerb Montenegro hatar vonaton nincs illetve csak arrol veszed eszre, masik egyenruhas bakter van.

Előzmény: szervezkedő (6570)
Corleone36 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6582

Helló!

Jöhet az anyag!

Üdv.

Előzmény: szervezkedő (6569)
újút Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6581
Hahó!
www.meteo.cg.yu
A házikolbászügy engem is érdekel.
Üdv.
Előzmény: balievi (6580)
balievi Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6580

Sziasztok!

 

Tudna valaki segíteni,hogy milyen az idő Montenegróban?És,hogy a házikolbászunkat elveszik-e a határon?

Mi 27.-én indulunk Sutemoréra.

Segitségeteket előre is köszönöm.

szervezkedő Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6579
HAgyd otthon a barátnőd, hisz olvasod te is, Levente elengedi felügyelet nélkül a 4 lányt!
Sajnálom ha nem sikerül az idei nyár, de drukkolok és ha nem lesz lehetőségem a fórumból értesülni felőletek, küldj egy smst, mert örök harag ha nem néztek be hozzánk!
Előzmény: haya1973 (6575)
szervezkedő Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6578
De hívlak ha valamikor megyek le. Vagy megy le valaki akikkel csak egy szűk hétvége alatt meg tudok fordulni. Mert lenne egy fél órás vizes munka nálam amit még a nagy nyári szárzság beköszönte előtt jól lenne megcsinálnom+ nálad és egy másik ismerősnél a tv beállítás. De majd értekezünk!
Előzmény: baffalolev (6576)
szervezkedő Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6577
Teljesen megborzongtam!
Ez iszonyat jó duma! Lehet hogy otthon elsütöm a nejemnek!
Le kell mennem hozzátok beállítani a tv-teket!
De hogy kommunikálom le a VAD CSAJOKat?
Az antenna biztosan jó a beltérihez? Mert ha nem akkor a lányoknak is segíteni kellene!
Ők tekergetnék az antennát, én figyelném hogy mikor áll jól!
De ha tényleg olyan nagyon vadak a nénik akkor gondolom élik az antennaállítást!
:-)
Komolyra fordítva, csörgök ha megyek ki, de az előző hétvégén is az egyik helyen többmint 100méter koaxot húztam be, 3 antennát raktam fel. Volt olyan amikor este 10kor még az erkélyen lógtam. Másnap a másik szomszéd számonkérően kérdezte hol voltam egész nap, mert várta hogy szereljem nála is az antennát, mert szeretné majd nézni a foci eb-t. A harmadik helyre már nem is maradt időm!
Most megfogadtam ha a kintiek közül bárki kérdezi, mi mennyibe kerül magyarországon, mindenből a dupláját mondom, vagy azt hogy a születésnapomra kaptam ajándékba, hogy ne kelljen bajlódnom!
De ez az elhatározás nem érinti a vad csajokkal történő antennaállítást, de tartsanak ki júl18ig, mi akkor érkezünk családilag!- és szelídüljenek meg egy picit!
Előzmény: baffalolev (6576)
baffalolev Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6576
Sziasztok............


Szia Zoli mi a pálya?????

Emberek ne gondolkozzatok csomagoljatok és irány a "MORA" higgyétek el jó lesz.

Zoli Július 4-kén mennek le a csajok (4.en nagyon vadak) és ha lent leszel elmehetnél beállítani a tv adókat.



Előzmény: szervezkedő (6569)
haya1973 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 6575
szioka!
hát az a nagy helyzet h barátosnémnak uj melohelye van és nem hinném h elengedik igy ujonnan érkezett emberke lévén
nahh szal nem engedik el két hétre
:-(
sajna
meg nekemis annyi a melom h inkább szeptember de akkor meg a kislánynak van már suli
ugyhogy lövésem sincsen sajna
pedig..........
:-(
Előzmény: szervezkedő (6574)
szervezkedő Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6574
Köszi a kérdest! Tudjatok mar mikor jöttök? Mert tartozasom van feletek. A tepsi süti ügye, amit rejtegettem tudtomon kivül elöletek a hütöbe, nagyon bánt!
Előzmény: haya1973 (6532)
halacs Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6573
Szerintem valami nagyon nincs rendben ezzel az árral, mert a 2. o.-on már olyan 50 ezer körül kínálják ugyanott, ugyanarra az időpontra.
Előzmény: Stanii (6564)
Amari bp Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6572

Nahát Volán is Bosznián keresztül megy, Neum, Dubvrovnik-Budváig. Igaz a menetidő az ugyanaz:)

Előzmény: Amari bp (6571)
Amari bp Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6571
Nem.  Valami pályafelújitás van?
Előzmény: szervezkedő (6570)
szervezkedő Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6570
Este felhívom a kintieket és megkérdezem ott mi a hír!
A vonatozókat netom elrettentettem e már a több mint 21 órás úttal????!!!
Erről nem beszélnek felétek, meddig kell/lehet egy jegy áráért egész szerbiát bevonatozni annak, aki Szabadkáról Montenegróba szeretne lemenni?
Előzmény: moon. (6562)
szervezkedő Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6569
Igértem és igérem még mindig, de egyszerűen semmire sincs időm.
Hogy kell kiszedni ezeket a POI-kat?
Vagy küldjem el neked az SD kártya POI mappájának teljes tartalmát???
Holnap teszünk egy próbát, ha úgy jó neked. Az itteni emailodra elküldöm ha publikus. Ha nem akkor küldj egy emailt az enyémre és arra a címre küldöm!
(De most ne jöjjön 28ezer emeber hogy neki is! Ha működik akkor aki jártas ebben, az rakja fel valamelyik file megosztóra! Köszi!)
Előzmény: Corleone36 (6543)
szervezkedő Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6568
"ha jól tudom"
Ne írj már ilyet hogy "ha jól tudom"!
Más hozzászólásod gyakorlatilag még nem volt a reklámon kívül.
Tehát megnyugtatlak, valószínűleg jól tudod, hiszen csak ezért regisztráltál-ami nem baj, hiszem még egy lehetőséggel több amit az itthonról az interneten nézelődök találhatnak.
Előzmény: kroberto85 (6567)
kroberto85 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6567
Sziasztok kedves utazók nyaralni vágyók.
Szép és olcsó hely Montenegróban! Susanj: az Adriai tengerparton található.Kavicsos homokos part, a strandon fenyves övezet! Villa 200m-re a található a tengerparttól. Lehetőség szerint kettő-három és négy ágyas szobákkal kiadók. Fél panziós ellátással ha jól tudom. Ha valakit érdekel
Fél panzió szállás csak 22eu/nap 10nap - 9 éjszakás turnusok.
Bővebb információt a honlapon találhattok www.montenego.5mp.eu
H_G Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6566
Bojana afféle természetközeli üdülőfalu, legnagyobb része naturista telep, *nem* gondosan fertőtlenített-légkondicionált-diszkó-jetski-vizicsúszda létesítményt kell elképzelni! Ellenkezőleg, azok szeretik, akik Európán kívül akarják érezni magukat egy kicsit úgy, hogy mégsem repülnek a valódi 3. világig.

Ulcinjtól magától pedig elég komoly a távolság.

Előzmény: Stanii (6564)
Amari bp Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6565

http://www.montenegromap.net/montenegro_coast_map.html

   Az Ulcijn-tól vagy 18km-re van, Ada szigetén aztán már az albán határ.

Szeptember közepe, hát akkor Budván még van élet.

Előzmény: Stanii (6564)
Stanii Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6564

Az Inviánál találtam egy igen olcsó ajánlatot, Bojana üdülőfalu Ulcinjban 8 nap fp-vel/fő 4400 huf????

ezt talán elírhatták? Csak mert a kötetlen foglalásnál is újra ezt az árat hozta ki..

A 44000 már reálisabb lenne.

Mellesleg valaki már volt itt?

Eddig Budva mellett voksoltam, de néhány képet látva Ulcinjról ez sem lehet rossz :)

 

Éjszakai élet szempontjából gondolom Budva zért klasszisokkal jobb, vagy tévednék? Egyáltalán szept. közepén még mennyire van odalenn élet?

Jetski bérlés Budván mennyit kóstál?

 

tt1150 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6563
Üdv!
régebbi hozzászólásaimban részletesen leírtam a tapasztalatokat!
Ha van külön kérdés szivesen válaszolok.
Előzmény: Hannibalbarkas (6561)
moon. Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6562

A mai ujsagok eleg sokat foglalkoznak montenegroval. Olaszok szerint meg az ekologiai orszagok sem szedenek be penzt igy, de am legyen ha ez segit Montenegron.

Szerbiai ujsagok szerint orak hosszaig tart a hataratkeles montenegroba az illetek beszedese miatt, es mivel tegnaptol minden egyes kocsit atturnak.

Montenegroi ujsagok csak azt emlitik meg hogy zokkenomentesen megy ragtapaszok arulasa, viszont tegnap delelott atlagosan 2 orat kellett varakozni a hataratkoleoknel ... hmmm akkor mi itt a zokkenomentes?

Meg azt megjegyzi legtobb problema a horvatokkal volt mivel ok ugy voltak informalva minden hataratlepeskor fizetni kell az illeteket, viszont nagyon sok utasnal mar elvolt keszitve a penz elore.

Az utakrol is ir, Sutomorenal elkeszultek a 3 savos uttal, a kepen az van, meg meg sok helyen irja, majd ha lesz idom meg atbongeszem az ujsagot .  

Hannibalbarkas Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6561
Köszi!
Azért ennél egy kicsit több infót nem tudnál adni? Érdekelne a tapasztalatod.:-)
HB
Előzmény: tt1150 (6560)
tt1150 Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6560
Szia!
Én már igen!
Előzmény: Hannibalbarkas (6559)
Hannibalbarkas Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6559

Sziasztok!

 

Elég hülye kérdés, de megpróbálkozom... Ment már közületek valaki Montenegróba a szandzsáki Novi Pazaron keresztül?

Ha esetleg valaki mégis, akkor hálás lennék bármilyen infónak.:-)

HB

fakk1 Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6558
Az országban vasárnaptól ökológiai illetéket kell fizetni a hazai és a külföldi gépjárművek után is. A díj személygépkocsik esetében 10, a 8 ülésesnél nem nagyobb autóknál pedig 30 euró. A buszoknál 50, míg a tehergépjárműveknél akár 150 eurót kell fizetni; a Montenegróba utazó sofőrök ezzel egy évre vásárolhatnak jogosultságot.

Horvátországban ugyanakkor a nyaralási idény kezdetén enyhítettek az ittas vezetésre vonatkozó zéró tolerancián. A horvát rendőrök nem büntetnek, ha a megállított autós vérében 0,5 ezrelék az alkohol szintje. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a sofőrök egy pohár bort, vagy sört megihatnak, mielőtt autóba ülnek.
tengeres Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6557
Köszönöm.
Előzmény: halacs (6556)
halacs Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6556
Montenegró a szívem csücske, lenyűgözően szép és érdekes. :-)
Jó utat kívánok nektek! :-)
Előzmény: tengeres (6555)
tengeres Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6555
Azt hiszem, tetszeni fog! Valami ilyenre vágyok, ha új országot akarok megismerni.
Előzmény: halacs (6554)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!