Keresés

Részletes keresés

DaLe Creative Commons License 2000.06.02 0 0 194
Hali!

Sefi,Liquid_FX
Az általatok keresett komolyzenei szám Bach: Air , ill. Pachelbel: Kanon lehetne még a másik. Ha a hétvégén géphez jutok felteszem az aronII-re.

Tarkus
Az említett GITS DVD rip-et hol lehet megtalálni?

Üdv

Előzmény: Sefi (185)
-tarkus Creative Commons License 2000.06.02 0 0 193
Grobs_
Semmi kifogásom a fordítások ellen, de csak olyannal foglalkozom, ami nekem is tetszik. Képtelen lennék egy DB vagy SM filmet feliratozni.
Minden napra várom a postát, hátha hozza a Ninja Scroll-t. Ha tetszeni fog, sorsa a GiTS-re jut.

Einon
Hála néked nagy GURU, láthatom immár a szél harcosait. Sajnos a gyerekeimnek is teccccik, így hát narrátorkodhatom napestig...

Ja, van énnekem két manga-audio-cédém is. Az egyik a SM, a másik meg El Hazard. Ha köll vkinek, fordul mp3-ba vagy akár meg is duplázódhat.

grobs_ Creative Commons License 2000.06.02 0 0 192
Hello!!!

Nekem megvan az osszes NGE audio cd, mp3 -ban. Ha lesz egyszer hely a blazearts -on akkor feltoltom (610 MB). De egyik file neve sem emlekeztet albioni -ra ... ettol meg lehet o.
A DNA^2, es a Memories is a /incoming/Anime -ban van (elvileg). A VGAi pedig a /Personal/grobs -ban. Nem tudom, hogy le lehet -e szedni, de adtam read jogot mindegyikre, mindenkinek. Szal ha gond van urjatok.

Tarkus : nincs kedved a GiTS utan mas anime -ok feliratat leforditani??? :o) Ez nagyon jo lett. Ha csak sima plain text -bol csinalod, akkor az idozitest akar en is megcsinalnam. De van egy csomo .js es .ssa formatumu idozitett angol scriptem. Az ssa -val a virtualdub peldaul nagyon jol elboldogul. A .js -hez is le lehet szedni pc -s programot.

grobs

Einon Creative Commons License 2000.06.02 0 0 191
Hali!

Mivel ugy latom sokan panaszkodnak a belepesek miatt, nehany info kovetkezik:
Jogi okok miatt a serverre csak a
*.hu
*.matav.net
van beengedve. Ha valaki egyeb hostrol akar bejonni, netan DNS nelkuli geprol az keressen meg mailban!

Bye!
Einon

Előzmény: H0PE (183)
Sefi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 190
Akkor lehet hogy én egy Fel/át dolgozást szedtem le.Nem baj attól függetlenül elhiszem neked hogy ez a zene Albinoni.Amúgy meg van Mp3ba az ami azEoe-ban van.Qrva jó.
Liquid_FX Creative Commons License 2000.06.01 0 0 189
Sefi: igen valószínű- legalábbis komolytalan komolyzenei műveltségem szerint, hogy az a zene albinoni. Ha látom valahol, megveszem az egész művet, és az adott részt majd felrakom az aronra.
Amúgy is meg akartam venni, mert általában véve qrva jó az a zene.

üdv: liquid

Sefi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 188
Nekem a Lain-ről csak egy Winamp skinem van azt jóvan.Nekem az Nge a kedvencem természetesen.
DobaySoft Creative Commons License 2000.06.01 0 0 187
Szééépjóestét mindenkinek!
Most találtam ezt a kawaii kis topicot, remélem beférek.
Bemutatkoznék, DobaySoft vagyok, a MAU (Magyar Anime Útmutató) levlistájának egyik "régi motoros" tagja. Mondjuk ez csak azt jelenti hogy régebben vagyok fenn a levelezőlistán meg láttam jópár animét.
"Kedvenceim" a Serial Experiments Lain a komolyabb műfajból, valamint a Slayers és a hozzá hasonló abszurd-idióta stílusú dolgok. Na, ennyit rólam, ó látom páran rajtam kívül is ismerik a Boát. Hajrá Lain!

DobaySoft

Sefi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 186
Nem tudja valaki hogy hívják azt a musicot,ami
akkor van amikor Rei egyesül Lilith-el?
Sefi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 185
Te Liquid!Az biztos hogy az az Albinoni adagio-ja
,mert én leszedtem és tök más,aztán lehet,hogy én választottam a rosszat mert volt egy rövidebb és egy hosszabb változat vagy lehet hogy más hangszerelésben volt.Na mindegy.Most rá kerestem ugy,hogy iiair (ahogy a midiben volt)és jön lefele.Amugy ha kerestek egy mp3-at akkor én a Napstert tudom ajánlani,mert azon bármit meglehet találni. www.napster.com

Na csátok

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.31 0 0 184
Hali!

A memories az egy nagyon jó dolog :)

Három külöálló történet:

1. Magnetic Rose
2. Stink Bomb
3. Cannon Fodder (érdekes... csak én emléxem rosszul a címére, vagy tényleg ugyanaz a címe, mint a régi pécés/amigás játéknak?)

Nagyon ötletes történet mind a három, teljesen más környezetben/szereplőkkel/hangulattal. A MR tulajdonképpen egy scifi szerűség, hangulatában talán néhol Kubrick Űrodüsszeiáját idézi, de persze teljesen másról szól. A háromból egyébként ez a kedvencem.
A SB egy nagyon fekete humorral megáldott, abszurdba hajló valami, nagyon látványos, és jól eltalált, morbid csattanó van a végén.
A CF pedig inkább egy látomás egy bizarr világról. Különösebb sztorija tulajdonképpen nincs is, a cél egy furcsa társadalom bemutatása, ahol a fő szervezőerő a hatalmas ágyúk használata, a karrier csúcsa pedig a jog az ágyú elsütéséhez.

Röviden ennyi, ha tehetitek, feltétlenül nézzétek meg. Az egyik olyan anime, amit megtekintésre ajánlani szoktam a "japersze az az anime ahol a songoku megver mindenkit nagyon, ugye?"- tájékozottságú ismerőseimnek. A másik meg a Grave Of The Fireflies. Aki ezek megtekitése után sincs meggyőzve arról, hogy az anime komoly műfaj, annak meg úgy kell... :)

üdv: liquid

3.

H0PE Creative Commons License 2000.05.31 0 0 183
Bruhuhuhu!

Miért nem tudok letölteni a lejebb megadott ftp-ről? Állandóan kéri a jelszót, hibát meg nem ír. Csak nem jó az acc/pass.

IBM Dial in-t használok, nem tudom, hogy ezzel lehet-e a bibi.

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy szeretnék már "új" mangát nézni.

Még régebben letöltöttem a Record of Lodoss War összes részét, a hülye haverom meg letörölte az uccsó epizódot. S mivel nem néztem meg akkor, azóta sem tudom, hogy mi a franc a vége! Mostmár azért érdekelne. :)

Please Help,
Hope

Előzmény: MacFly (182)
MacFly Creative Commons License 2000.05.31 0 0 182
mifele dolog ez a Memories? (azonkivul hogy nem lelem...)
Előzmény: grobs_ (181)
grobs_ Creative Commons License 2000.05.31 0 0 181
Hello!!!

A DNA^2 fent van, ay incoming/Anime -ban. A VGAi pedig most megy fel. Bonusznak felteszem a Memories -t.
Nalam a Memories sokaig egyeduralkodo volt, ma a Lain -el osztozik. 3 epizod, harom (rem)alom.

grobs

Sefi Creative Commons License 2000.05.30 0 0 180
Na értelmetlen mondat rulez!
Most tudtam MEG Einon-tól...
Einon Creative Commons License 2000.05.30 0 0 179
Hali!

Ja, bocsi mindenkitol ha kicsit furan irok, de levlistakhoz vagyok szokva nem forumhoz ^_^;

Sefi: ezt nem kellene azert. most hogy a problemat tisztaztuk szerintem ezzel nem lesz gond.

tarkus: En szemely szerint nem emlexem ra... de ha tudom holnap felteszem... (260Mb RM)

ja reklam:
ftp://aronII/incoming/Anime/animes_sorted.txt

Nah, bye!
Einon

PS: aki surun hasznalja a szervert pliz keressen fel privat acc ugyeben... (kicsit legalizalnam a szervert :)

Előzmény: Sefi (178)
Sefi Creative Commons License 2000.05.30 0 0 178
Hello Everybody!

Most tudtam Einon-tól egy két információt a Download acceleratorral és a blazearts-al kapcsolatban.Nos ezuton szeretnék bocsánatot kérni azoktól akik esetleg nem fértek be miattam a Blazearts-re.Ugyanis nem tudtam hogy azzal ha Da -t használom akkor egyeseket kiszoríthatok a
Blazearts használatáról.Higyjétek el nem szándékosan csináltam.Egyszerüen technikai ismeretek hiányában nem szándékosan elkövettet rosszat csináltam.Ezért most ugy döntöttem hogy egy hónapig önkéntes inkognitóba vonulok és nem haszálom a Blazearts-et.Ezzel plussz egy helyet felszabatítva a felhasználók számára.

Na Ennyi voltam!

Sefi

-tarkus Creative Commons License 2000.05.30 0 0 177
Hi Einon!

Talán veled leveleztem a múltban, s akkor igértél nekem egy "Szél harcosai"-t (Nausicaa of the Walley of the Winds). Ezt sajnos azóta sem látom a site-on. Talán majd egyszer, ha a Disney kiadja az 50 perces verziót, megnézem netán.
Azért bizakodom...
Más. Lefordítottam a GITS angol feliratját magyarra. Feltegyem? (A DVD-rippel van szinkronban.)

Üdv tarkus

Előzmény: Einon (176)
Einon Creative Commons License 2000.05.30 0 0 176
Hoi minna-san!

rovid bemutatkozassal kezdenek, aztan majd meglatjuk mi sul ki belole(m).
Einon vagyok, es jelenleg en vagyok az aronII sietopja.
ha barkinek barmi kerdese/kerese van vele kapcsolatban, akkor irjon: einon@blazearts.com -ra!
Nem mondanam hogy nagy oreg vagyok, de azert sok animet lattam... szal ha tudok majd en is valaszolgatok a kerdesekre... technikai jelleguekre is, nem csak animevel kapcsolatosra.

Addigis:
Sefi: ha yol sejtem te vagy az a datanetes alak aki folyton download accleratorral jon be minden figyelmeztetesem ellenere, es kitiltasi kiserletem ellenere. ha igen, pliz keres fel mailban!

mas nem nagyon van...
Bye!
Einon, Kuroi manto

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.29 0 0 175
Aha. 13 rész. Én is az aronról szedtem le, de nálam az ep2 rossz lett... (Akkor még más helyen volt, a törlésre ítélt cuccok között... lehet, hogy magával a letöltéssel volt a baj) Ha nálad jó az ep2, írd meg, mert akkor leszedem mégegyszer.

üdv: liquid

Nyekk Creative Commons License 2000.05.29 0 0 174
Hali!

Liquid: Az a 13 episode, ami az AronII-n van, annyi az egész Lain végig?
Mert akkor belevágok a letöltésébe.

Nyekk

Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.29 0 0 173
Sefi: hát igen, ez elég ismert :) Az albinoni darab nemtom, hogy van e valahol mp3-ba, talán próbálkozz valami klasszikus zenei siteon, ha meg nem jön össze, akkor irány a cdbolt, classsic műveket igen olcsón meg lehet vásárolni cd-n...

A dal egyébként: "Duvet", by BôA, ami a Serial Experiments: Lain főcímzenéje. Lain soundtrack ugyszintén az aron-on, de ez speciel nincsen benne, csak "Cyberia mix" formában, de úgy is érdemes... Aki meg még nem látta a laint, annak nyomás pótolni, alapmű!

Nyekk Creative Commons License 2000.05.29 0 0 172
nah, akkor Thanatos - If I can't be yours :)

Now it's time, I fear to tell
I've been holding it back so long
But something strange
deep inside of me is happening
I feel unlike
I've ever felt
And it's makin' me scared
That I may nobe what I (think I am)

What of us, what do I say
Are we both from a different world
Cos every breath that I take,
I breathe it for you
I couldn't face my life without you
And I'm so afraid
There's nothing to comfort us
What am I, if I can't be yours

I don't sleep, don't feel a thing
And my senses have all but gone
Can't even cry from the pain,
can't shed a tear now
I realise
We're not the same
And it's makin' me sad
Cos we can't fulfil our dream (in this life)

So I must, let us break free
I can never be what you need
If there was a way, through the hurt
Then I would find it
I'd take the blows. Yes I would fight it
But this is the one.
Impossible dream to live
What am I, if I can't be yours.

Nyekk

Sefi Creative Commons License 2000.05.29 0 0 171
Na Wazze!

Dragonball zed,
a kedves songohan
dragonball zed(zed)
csodás a hatalma
dragonball zed(zed)
ereje és tudása
dragonball zed(zed)
és a gonosz elrohan

Az apja is nagy hős volt
Son goku(!!!)ki bátor s nagy
És titkon mindenki arra gonolt,
hogy szelleme fennt marad.

Dragonball zed(zed)
győzni fog a jóság
Dragball zed(zed),
szeretet és barátság.

He HE !!:))

Sefi

Son Goku Creative Commons License 2000.05.29 0 0 170
Hali!

Liquid : te nyertél, nem tom micsoda a tied...áruld el, az enyémet gondolom kitaláltátok :)

Sefi : Bocs hogy még nem válaszoltam, csak tele voltam melóval, ráadásul a folyton sokkos állapotban vagyok a fogorvosom miatt :)) Bevágjam ide az mp3-at ? :)) Megvan a full NGE OST ha érdekel, de asszem le lehet vagy lehetett tölteni valamelyik aronról. Na mindjárt küldök valami levélszerűséget

Sefi Creative Commons License 2000.05.29 0 0 169
Na ha ennyire tudjátok akkor a Thanatos-nak
is belökhetnétek a teksztjét.Ja meg még kéne annak az Albinoni-nak az Adagio -ja empéháromban,me má halálba szörcsöltem vagy ezer szájtot.
Liquid_FX Creative Commons License 2000.05.29 0 0 168
Hali!

Ha már dalszöveg, akkor most énis egy kicsit :)

And you don't seem to understand
A shame you seemed an honest man
And all the fears you hold so peak
Will turn to whisper in your ear
And you know what they say might hurt you
And you know that it means so much
And you don't even feel a thing

I am falling, I am fading,
I have lost it all

And you don't seem the lying kind
A shame then I can read your mind
And all the things that I read there
Candle lit smile that we both share
And you know I don't mean to hurt you
But you know that it means so much
And you don't even feel a thing

I am falling, I am fading, I am drowning,
Help me to breathe
I am hurting, I have lost it all
I am losing
Help me to breathe

I am falling, I am fading, I am drowning,
Help me to breathe
I am hurting, I have lost it all
I am losing
Help me to breathe

Sefi Creative Commons License 2000.05.29 0 0 167
Son:Was ist Das?
Son Goku Creative Commons License 2000.05.29 0 0 166
Komm, susser Tod

I,know,I know I've let you down
I've been a fool to myself
I thought that I could
live for no one else
But now through all the hurt & pain
It's time for me to respect
the ones you love
mean more than anything
So with sadness in my heart
(I) feel the best thing I could do
is end it all
and leave forever
what's done is done it feels so bad
what once was happy now is sad
I'll never love again
my world is ending

I wish that I could turn back time
cos now the guilt is all mine
can't live without
the trust from those you love
I know we can't forget the past
you can't forget love & pride
because of that, it's kill in me inside

It all returns to nothing,it all comes
tumbling down,tumbling down,
tumbling down
It all returns to nothing,I just keep
letting me down,letting me down,
letting me down
In my heart of hearts
I know that I called never love again
I've lost everything
everything
everything that matters to me,matters
in this world

I wish that I could turn back time
cos now the guilt is all mine
can't live without
the trust from those you love
I know we can't forget the past
you can't forget love & pride
because of that,it's kill in me inside

It all returns to nothing,it just keeps
tumbling down,tumbling down,
tumbling down
It all returns to nothing,I just keep
letting me down letting me down,
letting me down
It all returns to nothing,it just keeps
tumbling down,tumbling down,
tumbling down

It all returns to nothing,I just keep
letting me down,letting me down,
letting me down

Nyekk Creative Commons License 2000.05.29 0 0 165
Hello!

Igen, így is jó lesz, tedd fel légyszi!
Köszi!

Nyekk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!