Keresés

Részletes keresés

Vivesz0602 Creative Commons License 2016.01.10 0 0 5204

Kedves Erika! 

Ez lenne az email címem vivesz0602@gmail.com jó lenne, ha tudnánk egy pár szót beszélni nagyon örülök, hogy egy járattal megyünk és,  hogy Ti már nem először mentek... 😆 

Üdv . Vivi 

Előzmény: Dominicanus (5202)
kormoslili Creative Commons License 2016.01.09 0 0 5203

Mennyiért lehet kint búvárvizsgát tenni van tapasztalata valakinek???

Dominicanus Creative Commons License 2016.01.08 0 0 5202

Sziasztok!

Nem véletlenül mondják, hogy Dominikára a turisták nagy része visszatér. Mi is így teszünk, mert csodás napokat töltöttünk el 2014-ben Punta Canán, a Be Live Grand Punta Cana Hotelben. szkzitunak üzenjük, hogy a szálloda remek, az ellátás és minden szuper volt. Búvárkodást egyébként ott a szállodában is oktattak; néhány órás kiképzés volt a medencében, majd a tengerben is.

Ha van kérdésetek, szívesen válaszolunk.

Most február 3-án utazunk Bécsből (üzenem Vivinek - Vivesz0602 -, hogy beszélhetünk előtte, mert már van némi tapasztalatunk), de most az Iberostar Hacienda Dominicusba megyünk, Bayahibére.

GUSTAVO kirándulásait feltétlenül ajánljuk, mert megbízható, jókedélyű és kiváló szervező. Minden kirándulásunk nagyon klassz volt - időben, a tömeg előtt érkeztünk, csodás programokat szervezett, szuper ellátással. Előadásai is külön élményt jelentettek. Saonán, Santo Domingoban és a Los Haitises Nemzeti Parkban voltunk. Egyiket sem szabad kihagyni!

Most szeretnénk Samanára is eljutni.

Ha jön még valaki ebbe a szállodába, vagy ezen a bécsi Condor-járaton, jelentkezzen! 

Üdv: Erika

 

euhaj07 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 5201

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban, hogy milyen szivart, rumot, kávét vegyek? Mennyibe kerülnek? Grand Palladium Bavaro Suites lesz a hotelünk. Ennek a környékén valami kis látnivaló? Taxiárak? Messze van innen vmilyen bevásárlóközpont, piac? 

Lorka07 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 5200

Sziasztok! Nemrég talàltam rà erre a fórumra olvasgatom de még nem sikerült a végére jutni, ezért szeretném a segítségeteket kérni. A párommmal október 6-20 között tervezgetjük a Punta Cana-i nyaralásunkat de az időjárással kapcsolatban vannnak félelmeim. Elsősorban azoknak a véleményét szeretném kérni akik októberben voltak ott, hogy milyen volt az idő? Sokat esett-e az eső? Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat :)

 

ani-d Creative Commons License 2016.01.06 0 0 5199

Szia Szaffi! Hogy sikerült a gyerekekkel az utazás? A pici, hogy birta az utat? Voltatok valamilyen fakultativ programon? Az én kisfiam majdnem 2 éves, de a hosszú repülő úttól tartok picit!

 

Előzmény: szaffi0924 (4893)
MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5198

Sziasztok, mi nem kotottunk storno biztositast mi csak utasbiztositast kotottunk. Igen a turistakartya 1evig ervenyes es azt kinyomtatod es felmutatod mikor kerik. Latod rajta a vonalkodot az a fontos. 

ani-d Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5197

Szia MaKi!

 

A túristakártya kifizetése után emailben kaptál valamit? Mert amikor rámegyek az oldalra nem kér nagyon személyes infókat. Csak beállitom hogy hány főre akarok venni és fizetés! Fura, h lpl. Útlevélszámot...stb. nem kér.

 

Szuper infókat írtál le! Sztem mindenki nevében mondhatjuk, h köszönjük!!!

Előzmény: MaKi1988 (5188)
ani-d Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5196

Szia Vivesz! Sajnos mi már harmadikára hazaérünk :( csak 1 hétre megyünk!

Előzmény: Vivesz0602 (5164)
Erika7511 Creative Commons License 2016.01.05 0 1 5195

Szia Vivesz0602!

 

Bocs ,hogy csak most írok pedig már dec 23.-án hazaérkeztünk.

 

Szóval  a Be Live Collection Punta Cana szuper hely ,nagyon jó az ellátás ,kedvesek az emberek.Kirándulásokra a szállodán belül is lehet jelentkezni illetve befizetni sőt még alkudni is akár .Nem csak Gustavo -val lehet menni rengeteg lehetőség van.

Ha esetleg bővebb infót szeretnél az e-mail címem:  erikakovacs7511@gmail.com  írj aztán beszélünk.

 

Erika

 

Előzmény: Vivesz0602 (5095)
gombóc63 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5194

6 hónap.

Előzmény: kdeni26 (5193)
kdeni26 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5193

Halihó
Valaki tudna segíteni,mennyi ideig kell érvényes útlevélnek lennie kimenetelkor?
Már a repjegyünk megvan de ezt pontosan nem találtam és biztosan sehol az enyém 2016.szept.12én jár le azthiszem az jó még vagy sem szerintetek?
jan 29én megyünk

mince1 Creative Commons License 2016.01.05 -1 0 5192

Sziasztok!

 

Korábban írtatok a bécsi reptér közelében parkolási lehetőségekről.

 

Volt egy link is a park and fly nevű helyről, de még konkrét tapasztalatok nem kerültek megosztásra.

 

Van azóta valakinek tapasztalata schwechati parkolásról??

 

Mi január végén mennénk Bécsből és szeretnénk az autót valahol olcsóbb, biztonságos helyen hagyni.

 

Előre is kösz!

zminka Creative Commons License 2016.01.05 0 0 5191

Köszönöm szépen a részletes leírást, még annyi lenne a kérdésem, hogy sztornó biztosítást kötöttetek e?(ha pl. vki hirtelen megbetegszik vagy megsérül, kórházba kerül stb. és nem tudtok elutazni, mi van abban az esetben?)

Nekünk ez azért lenne fontos, mert két kisgyerekkel mennénk, és mivel ez pont egy olyan időszak, hogy bármikor megbetegedhetnek, nem szeretném bukni az egész nyaralásra kifizetett pénzt....

Főleg emiatt hezitálok, hogy bele merjek e vágni magán foglalásba...(Az utazási irodák ált. kötelezővé teszik a sztornó biztosítás kötését)

Üdv Ani

 

 

Előzmény: MaKi1988 (5188)
MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5190

Ott leirtam hosszan... a hozzaszolasod alatt talalod ;)

Előzmény: Rixy29 (5189)
Rixy29 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5189

Szia!

Nekünk is el tudnád küldeni, hol foglaltad a szállást és repjegyet? Hogy intézted a saját szervezést?

e-mail: pernik@freemail.hu

Köszi: Rixy

Előzmény: MaKi1988 (5176)
MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5188

Megprobalom kicsit osszegezni azt amit en tudok hatha ezzel kicsit tudok segiteni a tervezesben.

 

Utazas :

 

Mivel repulovel lehet ezekre az uticelokra eljutni, ezert tervezesnek a http://www.skyscanner.net oldalon csak az indulasi es erkezesi celallomast beirva rogton kezhez kapjuk.

 

Itt elore meg lehet nezni hogy az elkovetkezo 1 evben mikor mennyiert lehet repjegyet kapni. Tehat az atszallas, indulasi hely ido, erkezes... minden egy helyen van nagyon atlathato.

Itt egy pelda: http://www.skyscanner.net/transport/flights/bud/puj/cheap-flights.html?rtn=1

 

Transzfer:

 

A szigeten transzferunket http://puntacanatransfer.us oldalon redeltuk meg. IGEN MAGYAR!! E-mail -ben kommunikaltunk es nagyon segitokesz, az oldalon pedig MINDEN informacio megtalalhato.

 

 

 

Szallas:

 

Lustasag vezerelve ugyanezen az oldalon  http://www.skyscanner.net csak egy masik fulre kattintva a szallas is kivalaszthato, DE sokkal jobban ajanlom a http://www.booking.com es a https://www.tripadvisor.co.hu . Ezek az oldalak hasznalatat remelem nem kell kulonosebb keppen elmagyarazni.

 

En inkabb a velemenyeket es arakat hasonlitottam ossze a penztarcammal es azt valasztottam, amelyik nekem jobban megfelelo kepek es tapasztalatok alapjan.

 

 

Programok:

 

Minden elozetes tajekozodas es erdeklodes nelkul https://www.tripadvisor.co.hu oldalon lehet talalni programokat, amiket helyben lehet majd kifizetni.

Nekunk Gustavot ajanlottak http://seemore.do/intro/ 

 

Mi inkabb az elore lefoglalas es kifizetes mellett dontottunk mar csak azert is mert igy a programok biztosak es nem kell tobb szaz dollarral a zsebunkben rohangaljunk.Mellesleg tobb visszajelzesbol azt tudtuk meg, hogy igy kenyelmesebb es kicsit talan csaladiasabb lesz.

 

 

Egyeb tudnivalok:

 

Oltasok : Kotelezo oltas nincsen ( alap oltasok ingyenesek a haziorvosnal (tetanusz stb.), a tobbi pedig mivel nyaralo ovezet ezert a visszajelzesekbol mi sem oltatjuk be magunkat. Amugy az oltasokat az utazas elott kb 1honappal elotte kell megkapni

 

FONTOS!! Tropusi Malaria Ovezet. Malaria tabletta szinte nem kerul semmibe es csak 1 hettel az utazas elott kell elkezdeni szedni, viszont NEKUNK ezt ajanlottak.

 

Turista Kartya :  Ez kotelezo minden oda erkezo turistanak www.dgii.gov.do/Tturistaweb/ . Helyben is megvasarolhato, viszont sorban allasra es magasabb dijakkal kell szamolni. Tehat inkabb az online elore vasarlast ajanlanam, $10 / ember.

 

Mi meg csak most fogunk menni, de amint hazaerkeztunk es lesz barmi hozzafuznivalo, fogok irni.

 

 

 

euhaj07 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5187

Sziasztok! Egy kis tanácsra lenne szükségem! 21-én indulunk (3 felnőtt) Punta Cana-ra és még nem döntöttük el , hogy milyen fakultatív kirándulásokat vegyünk igénybe...és azt sem, hogy kinél. Legszívesebben ott helyben szeretnénk dönteni és fizetni. Első utunk lesz ide. Mennyire megoldható a helybeni megegyezés? Magyar vagy angol, cseh, szlovák nyelven beszélünk.

ferika7715 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5186

Szia,

Nekem is leírnád, hogy hol foglaltál szállást, és repülő jegyet? Mennyivel előtte érdemes stb.

Nagyon köszönöm. ferika7715@gmail.com

Én is saját szervezésben tervezem az utazást.

Üdv.Erika

Előzmény: MaKi1988 (5176)
MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5185

Igen van benne egy 20kilos feladott plusz egy max 12kilos kezipoggyasz egy nesszeszertaska. 

kdeni26 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5184

Köszi az infót,volt benne poggyász is meg minden?

MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5183

Mi jan13an megyunk Air Franceszal 190ezer fr volt oda es vissza egy fonek a repjegy.

kdeni26 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5182

Sziasztok
Akik most mentek 10e körül mennyiért tudtatok repjegyet foglalni?

Tündérke23 Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5181

Szia! 

Esetleg nekem is meg tudnád ìrni a szervezèsi menetet? Hogy milyen oldalokon foglaltál stb..

E-mail cìm: kriszti24@freemail.hu

Előre is köszönöm: Kriszti

Előzmény: MaKi1988 (5176)
zminka Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5180

Köszönöm szépen, a címem:zansi@freemail.hu

Üdv Ani

Előzmény: MaKi1988 (5178)
bibunoa Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5179

Sziasztok!!

 Mi január 10-én indulunk Punta Cana ra két kislánnyal és a férjemmel. Jön esetleg akkor valaki ugyanoda? Mi párizsi átszállással megyünk. Kicsit tartunk a hosszú repülő úttól.

MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5178

Kedves Ani, leirom persze ird meg nyugodtan az email cimedet. ;) 

zminka Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5177

Szia Maki 1988!

Le tudnád írni esetleg priviben hogy a repjegyet ill. a szállást milyen oldalon keresztül foglaltad?Mennyibe jön ki így Nektek az út? Sztornó biztosítást szoktál kötni ha magad szervezed az utat? Ha igen akkor ez hogy működik?Az indulási időpont előtt mennyivel érdemes foglalni? Előre is köszönöm az infókat!

Üdv Ani

Előzmény: MaKi1988 (5176)
MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5176

Szia mi sajat szervezessel megyunk es jan13an indulunk... olcsobb mint utazasi irodaval utazni es mi egyszer sem mentunk ugy,hogy szervezett ut lett volna. Repjegyet es a szallast lefoglaltuk mi magunk... aztan Gustavoval a transfert es a programokat. ;) Olcsobban kijott a 9ejszaka mint aki egy 7re ment utazasi irodaval. ;) 

majmokbolygoja Creative Commons License 2016.01.03 0 0 5175

Sziasztok! Melyik irodával érdemes Dominikára utazni? Akár külföldi is érdekelne, mert hallottam, hogy volt, aki osztrák irodával ment. Vagy saját szervezésben érdemes?

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!