Keresés

Részletes keresés

798081 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 154
Üdv mindenkinek!

buta p.:törvénytelen is :)

A gépi rulettről: biztos vagyok benne, hogy lehet csalni. Ha nem így lenne meg tudnék belőle élni.

Piros/fekete: Természetesen hiszek a krupiéknak, miszerint a színt ők sem tudják befolyásolni. Mégis mivel magyarázzátok a kellő időben és kellő asztalnál bekövekező 8-10-es sorozatokat (amikor egy pénzes vendég a másikra próbál Martingale-ezni)? Többször láttam ilyet a saját szememmel. Amint a fickónak elfogyott a pénze "helyre állt a rend". Helyet is írok: T-vel kezdődik és igen közel esik a Vörösmarty térhez. Kiváncsian várom válaszotok.

Előzmény: buta paraszt (151)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.02 0 0 153
köszi a korrekt választ. Nagyjából mennyit keres egy krupié kinnt ?
Előzmény: aranyzizi (152)
aranyzizi Creative Commons License 2001.09.02 0 0 152
Hello Mindenki!
im2lazytosetthis: a valasz a kerdesedre igen, persze hogy meg lehet csinalni, semmi trukk.
A masik kerdesre: tudod, ez attol fugg, hogy ki a jatekos, nem mindenkivel lehet megcsinalni, van aki felall, es elmegy. A jatekosallomanyt ismerjuk, tudjuk, hogy ki hogy all anyagilag. Amugy mar nem krupiekent dolgozom, hanem un. PR manager vagyok.
Előzmény: im2lazytosetthis (139)
buta paraszt Creative Commons License 2001.09.02 0 0 151
Szia Dobcsi,

OFF-olok akkor egyet:

Ha lenne elegendő pénzem (ami sajnos nincs), meg lenne pofám túljárni jobb sorsra érdemes embertársaim eszén, akkor ingatlannal foglalkoznék vidéken, lehetőleg nagyban, a tőzsde világából ellesett trükkökkel (árak mesterséges manipulálása, téves információk terjesztése stb.). Ez a tevékenység ugyanis nem törvénytelen, csak éppen erkölcstelen.

Részleteket nem említek, mert a falusi kisembert éppen úgy sajnálom, mint a rulettkerék rabjait.

B.P.

Előzmény: Dobcsi (140)
buta paraszt Creative Commons License 2001.09.02 0 0 150
Szia Mindenlébenkanál,

a nickemről: ez egy "kapott" név, egy olyan account, ami a gazdájának már nem kellett, én viszont szerettem volna/szeretnék feltétlenül inkognitóban maradni, ezért használom. Egyébként mindegy, hogy hogyan szólítasz, lehetek felőlem B.P. is, de a rövidítés nélküli formula is, lényegtelen.

Mint lentebb írtam, én a mechanikai részeket sajnos nem ismerem különösebben, ezügyben egy szakavatott karbantartónak kellene megszólalni. Ha Te már láttál szétszedett mechanikát, és nem tudod igazolni a feltételezésemet, akkor elnézést mindenkitől. Én csak a programozáshoz értek, és azért NEM gondolom, hogy különösebb "taktikázás" lenne a számok kigurításában, mert ezt könnyen a visszájára lehetne fordítani egy okos taktikával (lásd szintén alább). A piros-fekete játék és társai ellen pedig úgysem jelent orvosságot a +/- 3 pontosság.

Még valami: a TAITO-t nem ismerem, de nekem eleve gyanúsnak tűnnek a tripla nullás gépek, és tulajdonosaik is. Aki nem elégszik meg a 8% körüli átlagos bevétellel, és még a pörgetésekkel is machinál, az forduljon föl és ne csináljon játéktermet. A játékosok meg kerüljék el nagy ívben az ilyen helyeket, ha máshol szimpla nullás gépeken is játszhatnak...

Előzmény: Mindenlébenkanál (145)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.02 0 0 149
Hanem ? :))
Előzmény: bopat (148)
bopat Creative Commons License 2001.09.02 0 0 148
s nem csak mint krupié...
Előzmény: im2lazytosetthis (143)
bopat Creative Commons License 2001.09.02 0 0 147
5 évet Pesten dolgoztam, 6 évet pedig külföldön...
Előzmény: im2lazytosetthis (143)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.02 0 0 146
ajaj. Ez elég kemény. Akkor valószinűleg a szlovén gépek is megtudják ezt csinálni...
Előzmény: Mindenlébenkanál (145)
Mindenlébenkanál Creative Commons License 2001.09.02 0 0 145
Ne haragudj, nem írom a nevedet, mert szerintem nem fedi a valóságot... Teh át B.P. (hehehe mint a British Petroleum:-)))

Az száz százalék, hogy a roulette gépek legalább szektorra rá tudnak gurítani. Mire alapozom ezt? Arra, hogy a fizika törvényeivel igencsak ellentétes, hogy egy olyan könnyű golyó addig képes legyen fennt maradni a cilinder szélén. Szinte már majdnem 0-ra redukálódik a sebessége, amikor lejön a falról. Mellesleg négyszer-ötször is képes megcsinálni azt, hogy megjátszod az Orpheline-t és eggyel kidob. Bedobja a Roundnumbert. Na mindegy. De amikor szétszedve láttam egy ilyen gépet, akkor vettem észre, hogy a cilinder négy szektorra van felosztva, ahhoz pedig négy állítható áteresztéső(3-állású) elektronikus légszelep volt csatlakoztatava, amihez egy rakéta porszívó nagyságú vaacumdob. Tehát, a golyót szívják a falhoz, és zónára dobják rá. Az más kérdés, hogy mivel nem tudja olyan 100%-osan eldobni, és ha két számgolyórekesz elválasztó közé esik, akkor megpattanhat, és átpöröghet a másik szektorra. Amúgy ugyanezen gép tesztprogramja futás közben: Egy Laptop, amibe beütöd melyik számot dobja be a gép, és 10-ből 5×, ha nem esik bele, akkor a gépet állítani kell. De maximum 3-om számot tévedhet jobbra-balra a gép. Ez azért elég komoly. És ilyenkor gondolkozik el az ember, hogy lehet az, hogy egy 1200 plan-el megrakott szám szomszédja hogy tud 3× egymás után beesni... Ja az adott gép neve: TAITO. Általában 3 "0" -ás, és jó nagy plexi búra van rajta. Szoktam is mondani: Azért kell ez a búra, mert különben lobogna a hajunk:-))))

nekem amúgy a Giuoco Ferrari (Dszokkó Ferrari magyarosan) a kedvenc játékom. És általában nyerek is:-))))

Előzmény: buta paraszt (124)
Dobcsi Creative Commons License 2001.09.02 0 0 144
Dehogy.
Előzmény: im2lazytosetthis (141)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.01 0 0 143
kiváncsi voltam egy külföldön dolgozó krupié véleményére is...
Előzmény: bopat (142)
bopat Creative Commons License 2001.09.01 0 0 142
Ezt már egyszer megbeszéltük, ki lehet pörgetni egy szám szomszédait, de azért nem ennyire pontosan .
Előzmény: im2lazytosetthis (139)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.01 0 0 141
Játszottál azóta ? :)
Előzmény: Dobcsi (140)
Dobcsi Creative Commons License 2001.09.01 0 0 140
"Annyi értelmes módon be lehetne fektetni a pénzt"

Van ötleted? Ez érdekelne, bár itt eléggé off :)

Előzmény: buta paraszt (136)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.01 0 0 139
Szia aranyzizi!

Néhány kérdés mivelhogy kaszinóban dolgozol. Ki tudsz 10 guritásból 8-szor egy szám +-2 szomszédot dobni ? És csináltok-e olyat hogy néhány nagyobb játékost pillanatok lefosztotok, ha tudjátok hogy ugyis van még náluk pénz ?

Előzmény: aranyzizi (138)
aranyzizi Creative Commons License 2001.09.01 0 0 138
Sziasztok! Az elobb leltem ra a topicotokra, azert irok, mert en is szeretek jatszani, raadasul kaszinoban dolgozom. Im2lazytosetthis:irtad, hogy kb. 40 millabol tudnal kezdeni valamit kaszinonyitas teren. Csak az a kerdes, hogy legalis, vagy illegalis? Ugyanis szerintem legalisat nyitni 40 milkobol lehetetlen. Ennek tobbszorose kene. Illegalisat lehet mar csekely raforditassal is. Ismerek valakit, akinek volt, igaz, kb. 3 hetig ment a dolog, aztan allando jatekos hianyaban annyi is volt.
En ha jatszani megyek, szinte csak black-jacket jatszom. Szoval ennyit akartam, udv mindenkinek es jo hetveget!
Előzmény: im2lazytosetthis (137)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.01 0 0 137
Szerinted nincs egy komoly PC-m ? De a játékok nem kötnek le:)

Nem engedhetem meg magamnak ennyire, kölcsönből játszottam megint.Saját kaszinón persze már gondolkoztam. Alaphangon 40 millió kellene hozzá. És ha esetleg nem lennének törzsvendégek akkor be is lehetne csukni elég hirtelen.

Meg az embert bosszantja ahogy egy srác 200k-ból 10 perc alatt 1.2 milkát csinál... neki meg nem megy, szóval ez pszichológia. Ha tudnánk magunk tartani néhány alapszabályra akkor nem lehetne olyan nagyokat bukni rövid idő alatt.

Előzmény: buta paraszt (136)
buta paraszt Creative Commons License 2001.09.01 0 0 136
Szia,

ha jól számolom 45+20+30, 3 nap alatt az majdnem
egy százas. Van, aki egész hónapban nem keres
ennyit.
Ha megteheted ezt, akkor miért nem seftelsz inkább
ingatlannal (megveszed, felújítod, eladod, kiadod,
kölcsönt veszel fel újabb ingatlanra, körülnézel
vidéken, ahol még nem jelentek meg a hollandok,
németek, aztán a végén NYITSZ EGY SAJÁT KASZINÓT :-)

Annyi értelmes módon be lehetne fektetni a pénzt,
a kaszinóban viszont csak elbukni lehet. Ha meg
játszani szertnél, miért nem veszel otthonra egy
PC-t vagy valamilyen komolyabb játékgépet?

B.P.

Előzmény: im2lazytosetthis (135)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.09.01 0 0 135
Szia! :)

Én se. Ugyanis tegnap is buktam egy 20-ast ma meg egy 30-ast. :(

Nálam a motiváció csak a pénz. Ha most valaki az 1/10-ét ideadná amit buktam és azt mondaná hogy van rá 2 hónapom hogy megadjam neki akkor tutti nem játszanék többet az életben.

Előzmény: buta paraszt (134)
buta paraszt Creative Commons License 2001.08.31 0 0 134
Szia jóember, ki túlságosan lusta vagy
beállítani a nick-edet :-)

Sokat gondolkodtam már azon, hogy a törzsjátékosokat
mi hajtja igazán. Aki szenvedélyes játékos, az csak
akkor érzi jól magát a bőrében, ha nagy összegeket
kockáztat?
Láttam már olyat is, hogy valaki külön játszott a
főnökkel tízszeres téten (mert az asztal ugye limitálja
a téteket, a főnök viszont örömmel belement a dologba).
Mi lehet a valódi motiváció?

Nem lenne érdemesebb a megrögzött szerencsejátékosoknak
egy saját, privát klubot csinálni? Pl. úgy, hogy
csak fiktív tétekkel játszotok, vagy visszaosztjátok
egymás között a bank bevételét.

Én a gépek lelkivilágához egészen jól értek,
az emberekéhez viszont semennyire. Csak egyszerűen
zavar az, hogy nap mint nap találkozom olyan
(teljesen értelmes, jóeszű) emberekkel, akik otthagyják
a termekben fél vagyonukat, és mégis nap mint nap
visszatérnek.

Nem értem én ezt.

Előzmény: im2lazytosetthis (132)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.30 0 0 133
Úgy látom túl sok rulettjátékos nincs a törzsasztal látogatói közt. Vagy csak nem vallják be. ,)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.30 0 0 132
"Ha nem bízol bennem, vagy nem tartod reálisnak
a magyarázatot, játssz ellenszisztémát kisebb
téttel olyan asztalon, ahol valaki tudatos
stratégiával nagyban utazik. Ha tévedtem, akkor
sorozatban nyerni fogsz."

Igazad lehet. Tegnap 11-kor visszamentem játszani. Egy nagyobb játékos ellen játszottam, és 45 ezret sikerült elbuknom. 5 kör alatt kb 40-et. Aztán pedig a 6000 Ft körüli összegből 3 órán keresztül játszottam. Szóval az egyenlegem ismét romlott...

Előzmény: buta paraszt (130)
buta paraszt Creative Commons License 2001.08.29 0 0 131
Pech, azt a típust szerintem nem ismerem.

Más. A gépekre vonatkozó money to back arányok
minimum értékek, attól felfelé el lehet térni.

Nem az a terem célja, hogy gyorsan kopassza meg az
ügyfelet, hanem az, hogy módszeresen.
Néha még nyerhet is, mert hinnie kell abban, hogy
nem örök vesztes. Nézze közben a csajokat, nyelje a jó
piákat, jöjjön el legközelebb is.

Ha bejön a terembe valaki 50 ezer Ft-tal, akkor nem az
a cél, hogy tíz perc alatt elveszítse, hanem elég az,
ha szép apránként többszörösét teszi fel ennek
a pénznek. (Aminek a 2.5 vagy 5%-a ugye statisztikai
alapon a teremé.)

Csak a nagyon tré helyeken nézik madárnak a
kuncsaftot. Általában megadják azt az örömöt,
hogy a pénzedért néhány óráig szórakozhass is...

Előzmény: tangerine (128)
buta paraszt Creative Commons License 2001.08.29 0 0 130
Megfigyeléseim már nekem is voltak, pl. megfigyeltem,
hogy egy alkalommal egyhuzamban 4-szer jött ki
nulla,
de szerintem ez nem manipuláció, max. algoritmus
bénázás.

Nem ismerek minden géptípust, a fővárosiakat meg
meg még annyira sem, de az általam ismert 2 féle
asztalnál nem igazán látok technikai lehetőséget a
beavatkozásra.
A termekben általában nincs kiépítve helyi hálózat,
ahol van, ott is csak a nyeremények kiolvasására
használják. Más kommunikációs csatornáról (infra,
RF) nem tudok.
A gépek annyira primitívek, és olyan gyenge a hardverük,
hogy nem látom az esélyét annak, hogy gurítás
előtt komolyabb analízisre kerüljön sor.
Ezt csak emberi beavatkozással tudnám elképzelni.

Az egyszerű algoritmusok ugyanis gyorsan átláthatóvá
válnának, és megfelelő taktikával (pl. ellenszisztéma
játszása kisebb tétekkel) osztozkodhatnának egyes
játékosok a kaszinóval, ami viszont a kaszinónak
nem buli (tehát ekkor az lenne a felállás, hogy
a balek dobálja be a pénzeket, a "jólértesült"
meg szedné ki a nagyobbik részét).

A másik probléma szintén műszaki jellegű. A golyó
mozgásáról nem tud a gép (ez garantált), csak arról, hogy hová esett le. Mivel a felhasznált
sürítettlevegő-forrás egyenletesség szempontjából
egy kalap szart sem ér (ez volt a cél :-), ezért csupán
az indítási helyzet és a levegősűrítő beavatkozójelének
(ismétlem, nem a kezdősebességnek!) az ismeretében
nem igazán tervezhető az érkezési pozíció.
Ehhez min. az kellene, hogy menet közben is manipulálni lehessen valahogy a mozgást(pl. levegővel).

Ha nem bízol bennem, vagy nem tartod reálisnak
a magyarázatot, játssz ellenszisztémát kisebb
téttel olyan asztalon, ahol valaki tudatos
stratégiával nagyban utazik. Ha tévedtem, akkor
sorozatban nyerni fogsz.


Előzmény: im2lazytosetthis (129)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.29 0 0 129
ma végre sikerült nyernem. :) 65-ből 130. Még 15 ilyen nyeremény és a múlt havi 800k minusz visszajön. Ámen.
tangerine Creative Commons License 2001.08.29 0 0 128
6-os, de színes kijelzős. :)
Előzmény: buta paraszt (126)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.29 0 0 127
Ha nem "számol" a gépi rulett szerinted, akkor az a népi megfigyelés miért van hogy a teljesen ideális számok elött (szériát játszóknál például) lazán "leszívja a gép hogy véletlenül se essen bele a 10-15 (!) megjátszott szomszédos számokba ? Ma például a 17-estől lefelé 8 számot és felfelé 3 számot játszott egy srác elég jól (20 Ft-os asztalon kb 20-30 pontokkal) és érdekes módon kábé 100 guritásból csak 4-szer (!!!)jött be. Igy sikerült 350 ezret buknia. Mielött a srác megérkezett 60 dobásból 10 szer az a környék volt és milyen érdekes miután elment utána direkt figyeltük és 100 körből 17 szor jöttek az ő számai. Azaz drámain csökkentek hirtelen a jól fizető számok előfordulási arányai... Ezenkivűl szintén népi megfigyelés hogy a jó számokból még véletlenül sem ismétel annyiszor mint a vesztő számokból. Ez azért utalhat valamire nem ? A másik. A rulettgépeknek évi 90 %-ot kell visszaosztania és ebből nehezen jön ki 2.5% matematikai esélye a kaszinónak, mivel inkább már csak egynullás gépek vannak Bp-en. Azaz a maipuláció mégiscsak jelen van ebből következtethetőleg,hogy a profit garanciája meg legyen oldva a tulajdonosnak.
Előzmény: buta paraszt (124)
buta paraszt Creative Commons License 2001.08.29 0 0 126
6-os rulettasztalok is vannak, de az még régebbi
konstrukció (ha a monokróm kijelzősre gondolsz).
Vidéken még előfordulnak ilyenek, Bp-en szerintem
a legtöbbet már leszerelték.
Ha van a közeledben olyan terem, ahol szimpla nullás
a rulett, akkor próbálkozz ott. (Ha annyira muszáj :-)
Előzmény: tangerine (125)
tangerine Creative Commons License 2001.08.29 0 0 125
Köszi a választ!

Egyébként amin én játszottam, azon csak 1 db 0 volt, és 6 képernyő (gondolom a 8 db 386-os 8 képernyőre utal).

Előzmény: buta paraszt (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!