Keresés

Részletes keresés

zoliee81 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 17452

Tök tudja, Mama telefonja talán jobb képet csinált, majd holnap felteszem. Van pár pici folt, de nem olyan vészes, egyenlőre nem robban be a dög, és még sulfurt sem szedek.. Kopp-kopp... :)

Azért nem ígérem ma a képet, mert elszopogattam egy üveg 2011-es Tokaji Hárslevelűt, így már nem 1000%-os a koncentráció.. :)

Előzmény: B.GY (17451)
B.GY Creative Commons License 2015.10.19 0 0 17451

Ez most jónak számít vagy rossznak? Tükröződik benne a vaku,nem nagyon látom.

Előzmény: zoliee81 (17450)
zoliee81 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 17450

kép csak lemaradt.

 

Előzmény: zoliee81 (17449)
zoliee81 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 17449

Kétnapja leborotváltam a búrám, kíváncsi voltam, hogy milyen állapotú a fejbőrőm.

 

Íme.:

 

 

B.GY Creative Commons License 2015.10.19 0 0 17448

Arra várok :) De ha mégsem akkor agyonverem az üres üveggel a Yamamoto nénit.Az is biztos segítene:)

Előzmény: Mackóbogár (17447)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.10.18 0 0 17447

:-))) szép kis család, mondhatom ! Na, de majd a személyre szabott cseppek helyretesznek mindent, figyeld csak meg !

Előzmény: B.GY (17446)
B.GY Creative Commons License 2015.10.18 0 0 17446

Simogatom én a kutyákat,macskákat azzal nincs probléma.Az asszonyt kellene inkább :) Neki meg tőlem magas a vérnyomása:)

Előzmény: Mackóbogár (17445)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.10.18 0 0 17445

nem fogjuk az asszonyra a magas vérnyomást, azt nem illik :-))))) Simogasd a kutyusokat, jót tesz, én a macskával szoktam "terápiázni".

Előzmény: B.GY (17444)
B.GY Creative Commons License 2015.10.18 0 0 17444

Köszi ! Mindjárt meghallgatom.Szoktam néha inni Magne B6-ot.Tegnap megmértem a vérnyomásom akkor meg jó volt aránylag.140/90 a pulzusom mindig 58-68 között van.Rájöttem arra hogyha asszony itthon van és akkor mérem meg,olyankor magas:)

Előzmény: K.Ancsi (17443)
K.Ancsi Creative Commons License 2015.10.18 0 0 17443

A magas vérnyomásra nézd meg ezt a videót.Persze más fontos dolog is van benne, amit nem nagyon mondanak sehol.

 

https://www.youtube.com/watch?v=60WrXm0sn1w

Előzmény: B.GY (17440)
B.GY Creative Commons License 2015.10.17 0 0 17442

Oké majd megírom 3 hónap múlva mint használt az "információs" oldat. Ez van ugyanis az üvegre írva :) Lehet addig megjavul a bőröm magától is a többi cucctól amit szedek.Aztán ki fogja tudni,hogy mi használt vagy mi nem.Iszom a Gyuri bácsi féle ps elleni teát,Perui kovaföldet,Bioteches Liver Aidet.Alkoholt 2 hete nem ittam,még sört sem.Kenem magam a patikai cremor refrigeranssal,hogy legalább aludni tudjak.Szerintem veszek Psoratinexet az volt nekem eddig a legjobb.

Előzmény: mr.mzsa (17441)
mr.mzsa Creative Commons License 2015.10.17 0 0 17441

A leírtak szerint nem változott semmit sem a biorezinanciás "vizsgálat" velem ugyan ez történt 15 évvel ezelőtt.

És szerintem a homeopátia (nincsen benne semmi) azoknak sem használ akik hisznek benne, ha pedig javulás van az nem a homeopátia miatt történt.

Nem vitának szánom, csak a saját véleményemet írtam le, természetesen tiszteletben tartom azok véleményét is akik máshogy gondolják. 

Várom a (pozitív) tapasztalataidat, a cseppek beszedése után.

 

 

Előzmény: B.GY (17440)
B.GY Creative Commons License 2015.10.16 0 0 17440

Megjártam ma a biorezonanciát.Okosabb nem lettem,viszont hülyébb sem sokkal :) A dokinéni semmi rendelleneset nem talált.Túlműködik a szervezetem ennyit mondott.Elmondtam neki mi bajaim vannak.Szerintem a biorezonanciából soha nem tudta volna meg :)Összeállított egy "személyre" szabott oldatot.Amit készen vett elő a szekrényből :) Kérdezte tudom-e mi a homeopátia.Mondom neki hogyne tudnám,ha hiszek benne használ.A magas vérnyomásomra azt mondta keressek fel egy kardiológust.Kérdeztem tőle,hogy ezzel nem lehet levinni? Úgy tűnik nem leszek az orvosok szíve csücske.3 hónap múlva kell visszamennem.Addig kell ennem a cseppeket.Napi 3x3.Kíváncsi vagyok mi fog történni.Holnap lefotózom a papírt amit kaptam és felrakom.Van rajta szép kerek folt,sok pöttyel:) A másik felén meg hogy mi van az üvegben. Dr Reckeweg cseppek meg hasonló homeos cuccok.

Lászlófy Creative Commons License 2015.10.16 0 0 17439

Az összeállított "kenőcsöm"  gyógyszertárba, vény nélkül megvásárolható. 

 

cukicili Creative Commons License 2015.10.16 0 0 17438

Fényterápia lemondva!  Psoriasin krémet kapott (külföldről)és úgy tűnik az használ. Szép napot.

Lászlófy Creative Commons License 2015.10.16 0 0 17437

Sajnos a képet nem sikerült elküldenem, de még próbálkozom.

 

Lászlófy Creative Commons License 2015.10.16 0 0 17436

 

Az előző hozzászóláshoz tartozó képek, a gyógyulásomról. 

Lászlófy Creative Commons License 2015.10.15 0 0 17435

Mellékelem a pikkelysömör gyógyulásomat, mely kb. 5 éve kezdődött.

Kezdetben a foltjaim gyulladtak és mélyen repedezettek voltak.

Egy nagyon egyszerű krémmel kezeltem, melynek nem volt mellékhatása.

Először a foltok gyulladása csökkent, majd a repedezések gyógyultak, végül

fokozatosan csökkent a foltok terülte.

A lábamon kívül még a tenyeremen és az alkaromon is voltak foltok.

Közel két éve panaszmentes vagyok és nem diétázom. Gyógyszert nem szedtem.

Bőrgyógyászok kezeltek korábban Elcom, Diprosalic stb. kenőccsel hatástalanul.

 

 

 

 

B.GY Creative Commons License 2015.10.14 0 0 17434

Pénteken reggel megyek a yamamotoba.Majd megírom mi történt.Remélem okosabban jövök haza,mint ahogy odamentem.

Előzmény: hul (17387)
B.GY Creative Commons License 2015.10.14 0 0 17433

Lehet:) Én úgyis egy lelketlen gazfickó vagyok :)

Előzmény: Mackóbogár (17431)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17432

hopsz, ide vigyort akartam , mellényúltam :-)

Előzmény: Mackóbogár (17431)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17431

egyszer talán egymásra találunk lelkileg :-))))))))))))))))))))  hátha hat :-( 

Előzmény: B.GY (17430)
B.GY Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17430

Én is régóta kecsketejes szappant használok,bár a múltkor szőlőmagolajosat vettem hátha jobb.Hajam nem sok van,de azt meg kénes samponnal mosom.Rajtam vannak újabb foltok ami tüdőgyuszi után jött ki júliusban.A régiek meg nagyobbodnak.Múlt hónapban mértem meg a hasamon lévőt 15 cm volt most 16.Viszont mintha világosabb lenne.Annyira nem vörös,de ugyanúgy száraz és viszketős.

Előzmény: Mackóbogár (17429)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17429

a tudat nagy úr :-)))) bár tudnám alkalmazni a ps-re is: azt mondom, nincs és LÁSS CSODÁT :) Mindenesetre lassan 1 éve csak teafaolajos és kecsketejes tusfürdőt, illetve sampont használok, illetve mindenmentes seavajas-jojobás testápolót, új folt nincs rajtam, az is valami, a régiek meg hol aktívabbak, hol nem, viszonylag "kordában vannak" a drágák.

Előzmény: B.GY (17428)
B.GY Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17428

Apám is azt mondta,pont mint te:) "Ha jól érzi magát a bőrében akkor mit foglalkozol vele?" Mondtam neki,hogy nem szeretném pár év múlva tologatni,mert lehet én se bírok majd menni :) Na mindegy én próbálok valamit csinálni magammal,aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

Előzmény: K.Ancsi (17425)
B.GY Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17427

http://bookline.hu/product/home.action?_v=Bolya_Peter_A_vihar_szeme&id=2101921471&type=10

 

Régen olvastam,de néha előveszem.Vannak benne jó történetek.

Előzmény: K.Ancsi (17425)
Nessi55 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17426

Meglehetősen sokat olvastam én is a témában, és úgy érzem, hogy valamennyire értem, de még nem tartok ott, hogy alkalmazni is tudjam. (Lehet, hogy csak kifogást keresek ...)

Próbáltam diétázni néhány évvel ezelőtt, nem ittam tejet kb fél évig, és nem ettem nyersen hagymát, próbáltam visszafogni a fújós és az édes ételeket. Nem iszom, nem dohányzom, és nem eszem húst (hal kivételével) már 27 éve. Nem tapasztaltam pozitív változást. Lisztmentes diétát nem próbáltam még, de ez a munkám miatt nem is megoldható.

Tusfürdőt semlegeset használok, de egy darabig használtam a gyógyszertárit is, nem lett jobb.

Sampont gyógyszertárit vagy pszorisoknak valót szoktam venni, de nincs javulás.

Azt észrevettem, hogy stresszre mindig romlik, és utána nem áll vissza, tehát nem javul.

Kb 2 éve írtam ide a fórumra nagy boldogan, hogy csinálom a 3-1-2 meridián gyakorlatot, és majdnem tünetmentes vagyok. Ez el is tartott fél évig, és amikor visszajött a sömör, újrakezdtem a tornát. De már nagyon nem esett jól a légzőgyakorlat, és abba is hagytam, úgyhogy nem tudom, sikerült volna-e újra javulnom. 

Előzmény: K.Ancsi (17421)
K.Ancsi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 17425

Hát sajnos  nem lehet senki életébe beavatkozni, mindenki a saját életéért felelős.

Mindenki saját tapasztalatból tanul, te csak a saját egészségeddel tudsz foglalkozni, és változtatni.

 

Az tök jó, hogy a könyvben leírtakból magadra ismersz.Én mikor kb 4 éve először elolvastam, annyira láttam mindenkinek a hibáját, de a magamét nem.Aztán 2 éve újra elővettem, mert valakinek ajánlottam és mondta, hogy szuper a könyv, mindent ért, hogy miért viselkedik úgy ahogy. ??? Nekem is vannak hibás viselkedéseim? :)

Hát ismét elolvastam és én is magamra ismertem.Na onnantól megállíthatatlan vagyok, egyik könyvet olvasom a másik után.

 

A Bólya Péter utalást nem értem, mert nem ismerem.Próbáltam ráguglizni, de nem találtam rá :)

Előzmény: B.GY (17424)
B.GY Creative Commons License 2015.10.12 0 0 17424

Jó de az én párom beteg,csak nem vesz róla tudomást.35 éves.

Struccpolitikát folytat.Mikor rajtam is csak pár folt volt,akkor nem foglalkoztam vele sajnos. Ma már elég sok van rajtam.Mi már lassan úgy vagyunk a feleségemmel,mint Bólya Péter könyvében az egyszerű vasárnap c. rész :) Elolvastam az előbb vagy 20 oldalt a lépj ki a régi cipődből.Éjjel el is olvasom,úgysem tudok aludni mostanában.Néhol magamra ismertem :)

Előzmény: K.Ancsi (17423)
K.Ancsi Creative Commons License 2015.10.12 0 0 17423

Hát igen, értem.Nálunk is sokszor van vita, a párom sosem beteg, ő sem érti mire ez a felhajtás.

Azt mondta neki foltos arccal is tetszem.Na, de azért nehogy már foltos arccal járjak a világban!Mellesleg rosszul éreztem magam, így kellene leélnem a hátralévő 40-50 évemet? A  lelki dolgok neki is nehezen mennek be a fejébe, nem egyszerű.

 

Így két év után kezdi érteni,hogy ez nekem fontos, már nem kapja fel a vizet, mikor elmesélem mi volt.Annyira nem érdeklődik, de legalább meghallgatja,eleinte meg sem kérdezte mi volt.

Gondolhatod, tök jó élmények,  nem baj megtartom magamnak.Vagy elmesélem a kolléganőmnek.Mért pont a párommal osszam meg? 

Ez a társak közti kommunikáció legalább olyan nehéz ügy , mint a ps :)

 

 

Előzmény: B.GY (17422)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!