Keresés

Részletes keresés

gma Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7170
Ja akkor meg miről beszélsz itt?

A válaszod tehát: nem.

Nekem megvan ez a lenti összegű (több is) passzív jövedelmem és még nem vagyok 30. Na akkor most mi van?
Előzmény: Törölt nick (7168)
TaKy99 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7169
"Engem is érdekelne, hogy hány jogdijas aw ügynök heverészik a világ tengerpartjain! Biztos van erről lelkesítő proton-statisztika.

Mi történik, ha széthullik a hálózatuk? Akkor is kapják a jogdijat? Meddig terjed ez a jog?"


Természetesen ugyanaddig, mint egy zeneszerző/énekes az általa írt/énekelt dal után!

Huzzunk párhuzamot:
Valószínű Elvis dalokat még egy jódarabig fognak játszani. örökösei ezután passzív jövedelmet kapnak.
MLM-ben ugyanilyen szinten lehet Max Schwarz akinek akkora a hálózata, hogy ha összeomlik a 90%-a, még akkor is gyémánt szinten maradna.

Aztán itt vannnak pl Ganxta Zolee - Zana Zoltán Dance zenekarban játszott alkotásai, amit ma már nem játszanak sehol, pedig 2 lemezt is kiadtak. Tehát jövedelme sincs utánna, annak ellenére, hogy még 5-8 éve volt. Aztán a Sex Action ami ma még hoz neki, de már az is apadozik. Ugyanilyen egy összeomló mlm rendszer.

Egyébként, hogy egy mlm rendszer összeomoljon, vagy rossz struktúrában, koncepcióban építették, vagy valami komoly vezetői hibának kell lennie. Ja vagy amire nem gondoltam, mivel én profi cégnél vagyok, hogy maga a gyártó cég csődöl be.
Előzmény: Zottjoghurt (7162)
gma Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7167
"Persze a sok hozzád hasonló lusta negatív lúzer nem érte uganezt el"
1. küldöm a szappant, hogy kimosd a szádat
2. ne maszatolj, megvolt mondjuk 200.000 HUF passzív jövedelmed 30 éves korodra vagy nem? Nem kell a mellédumálás. Igen vagy nem?
Előzmény: Törölt nick (7166)
gma Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7165
Igen ez így teljesen jó. Gondolom 30 éves korodra már megvolt a két lakás, amit a két kezed munkájával teremtettél elő.
Arányaiban a társadalomban milyen gyakorisággal is fordul ez elő? Magyarországon, 2006-ban értem.
Előzmény: Törölt nick (7164)
gma Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7163
Hányan? Pontosan annyi, amennyi komolyan gondolja és nem él a saját maga által keltett korlátok között.

Ingatlan: basszus a sok hülye meg nem jön erre rá! Milyen egyszerű! Kiadni lakást.
Ja azt előbb meg kell venni, miből is?

Pf...
Előzmény: Törölt nick (7161)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7162

A gond ezekkel a virtuális mlm hálózatokkal, - ami egy számitógépben levő nevek laza szövedéke -, hogy egy recesszió vagy bármi más hatására könnyen széthullik és utána nehéz ugyanúgy újra működésbe hozni. Ezzel szemben egy ingatlan, bolt, zenemű, könyv, pillanatok alatt újra "mozgásba hozható", sőt akár biztositás is köthető rá. Kötnek biztosítást mlm hálózatokra bármilyen kár esetére?

 

Engem is érdekelne, hogy hány jogdijas aw ügynök heverészik a világ tengerpartjain! Biztos van erről lelkesítő proton-statisztika.

Mi történik, ha széthullik a hálózatuk? Akkor is kapják a jogdijat? Meddig terjed ez a jog?

 

Előzmény: k750i (7159)
Vesalius Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7160

Ez itt off, de NU SKIN mond valakinek valamit?

Tegnap találkoztam vele. Honlapot természetesen találtam, de vélemény?

k750i Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7159
Te komolyan ennyire sötét vagy?????

Teszteld le és megtudod!

Ha mától abbahagyod a munkád vagy azt a tevékenységet, amiből a jövedelmed származik, és továbbra is kapod ugyanabból a forrásból a pénzt, akár évek múlva is, akkor passzív a jövedelmed. Ha napok vagy hetek múlva megszűnik a jövedelmed (A legtöbb embernél azonnal bekövetkezik a jövedelem „elapadása”.), akkor aktív a jövedelmed.

De, hogy leegyszerűsítsem, mert van egy olyan érzésem, hogy neked még ez is magas!:

Ha lakodalmas zenész vagy, ha adsz műsort, van bevétel, ha nem adsz műsort nincs bevétel.

Ha Te egy énekes vagy, és van néhány világslágered, abból még az unokáid is keresnek pénzt, pedig neked már rég nincs meg ugyanaz az „énekhangod” vagy már talán nem is élsz. Pl.: Elvis Presley esetében.

 

Ha ez után még nem érted, akkor az értelmi szinted kb. egy két éves gyerekével lehet egyenlő!

Bár szerintem így sem sokkal több!

Előzmény: msmks (7150)
gma Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7158
Mondom hogy hülyék és nem értik, hagyd...
Előzmény: k750i (7156)
gma Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7157
Pszichológiával is foglalkozol? Micsoda univerzális ember vagy.

Mit gondolsz rólam: ez pont a kutyát sem érdekli, hidd el. A világon semmi jelentősége. Ja és kezdj el nem offolni ha lehet.
Előzmény: msmks (7155)
k750i Creative Commons License 2006.01.12 0 0 7156
Csak a poén pont az, hogy ha a „halászunk” megtenné, amit a „piackutató” javasolt neki, akkor a gyermekei jövőjét biztosítaná hosszútávon. Ezzel a „gondolkodásmóddal” csak magára gondol (mint ti is) és az a lényeg, hogy neki legyen ideje „lepihenni meg játszani a gyerekeivel”. De ha a gyerekek megnőnek, és egyetemre mennek, majd akkor kaparózik a pali, hogy ’mé nem halászott többet, amikor még megtehette volna.

 

Ez a nagy különbség a Ti és a Mi gondolkodásmódunk között.

„Ásd ki a kutat, mielőtt megszomjaznál!”

Előzmény: TZiky (7151)
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7155
vannak óvodások, akik élvezik, ha laposra verik a kisebbeket... ez vajon legitimálja a cselekedetet?
Előzmény: gma (7153)
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7154
tényleg, te kis gondolatolvasó? :) na és szerinted rólad mit gondolok? :-)
Előzmény: gma (7152)
gma Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7153
Figyeld, rövidítek: nekem örömet okoz a munkám, bármivel is foglalkozom. Ha nem okozna örömet, otthagyom. Ennyi. Te meg mesélgesd az okos történeteidet.
Előzmény: TZiky (7151)
gma Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7152
Mit kérdezősködsz, úgysem érted meg soha. Mert nem akarod megérteni.
Előzmény: msmks (7150)
TZiky Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7151
"A halász hazatér fatörzsből vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlődő országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról.
- Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.
- Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász.
A piackutató itt közbevág, és ezt mondja:
- Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekről a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal meg több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idő, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára.
- És azután? - kérdezi a halász.
- Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebből a porfészekből Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Meg azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tőzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.
- Mennyi idő alatt tudnám ezt elérni? - érdeklődik a halász.
- Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.
- És azután? - folytatja a kérdezősködést a halász.
- Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatna a városi rohanó életformát, és egy távol eső faluba költözhetne.
- És azután mi lenne? - kérdezi a halász.
- Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit."

A halászt cseréld ki bárkire, a külföldi piackutató szakembert mlm ügynökre, a tanultam ezekről a dolgokról-t voltam sikeres mlm ügynök által tartott szeánszokon és olvastam magukat sikeresnek valló mlm ügynökök által írt könyveket-ra...

Üdv:
TZiky:-))
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7150
te, és mitől passzív? és mitől aktív vagy passzív egy jövedelem?
Előzmény: k750i (7148)
gma Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7149
Hagyd, nem érti, kár a gőzért.
Előzmény: k750i (7148)
k750i Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7148
olyan, mint passzív jövedelem, nem létezik. a jövedelem, az jövedelem. a "passzív" kifejezés azt sugallja, hogy nem kell dolgozni a pénzért. épp ti mondtátok, hogy ez éppen ellenkezőleg van. jó volna, ha eldöntenétek a kérdést...

 

 

 

A Te fejedben nagyon hibás az a szektor, ami az információ feldolgozással foglalkozik!

Ha odafigyelnél, akkor tudnád, hogy az üzletünk egy eszköz arra, hogy általa megvalósítható a passzív jövedelem. Senki nem ígért olyat, hogy ezt munka nélkül elérhető! Akár az írók vagy zeneszerzők. Mielőtt élveznék a jogdíj előnyeit, alkotni kell, kellett valami maradandót.

Ez az, amit neked nehéz felfogni! Ha felépítesz egy megfelelő méretű üzletet, a forgalom után megkapod a pénzt, amíg az a hálózat forgalmat generál. Ettől lesz passzív a passzív.

 

Nagyon gyenge próbálkozás volt a ködösítésre! Látod, még ehhez is béna vagy! :D

Előzmény: msmks (7143)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7147

pontosabban, azoké, akik befizetnek...hogy majd 30-40 év múlva ők kerülhessenek sorra. Ezért haldoklik most a nyugdijrendszer.

 

Ugyanigy működhetne egy csekkes rendszer is, ha nem szüntetnék meg rögtön. Igy pár év alatt is lehetne "jogdijat" szerezni, persze lehet, hogy egy idő után ebbe sem lépnének be sokan és elhalna/vegetálna a rendszer.

 

Tényleg, itt a TB piramisjáték/mlm kompenzációs rendszere: http://www.onyf.hu/picker.php?id=brontasotrdfwernpre

Előzmény: msmks (7145)
rci Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7146

Az érdekes dolog hogy passzív jövedelem nem létezik!Mondok egy egyszerű fapados példát.Van négy házam ,ebből hármat kiadok valakinek.Passziv jövedelmem van.Vagy maradjunk az Mlm-nél:én mondjuk nem dolgozom Márciusig a hálózatomban .Jutalékot akkor is fogok kapni,a csoportom termékfogyasztása után.Ez is passziv jövedelem.Meg dolgoztam érte,hiszen ha én nem építem fel a csoportom,nincs fogyasztás.Ez is passziv jövedelem,de vannak más ilyen források is.

Előzmény: msmks (7143)
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7145
jól látszik, hogy csak akkor tartható fenn a pusztán TB alapon működő nyugdíjrendszer is, ha a társadalom (piramis) létszáma növekszik.
Előzmény: Zottjoghurt (7142)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7144

Nem lehet eldönteni, mert az egész mlm ilyen ellentmondásokra épül, párat már összeszedtünk. Ez is egy jó megállapítás volt.

 

Előzmény: msmks (7143)
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7143
nyilvános a fórum :)
olyan, mint passzív jövedelem, nem létezik. a jövedelem, az jövedelem. a "passzív" kifejezés azt sugallja, hogy nem kell dolgozni a pénzért. épp ti mondtátok, hogy ez éppen ellenkezőleg van. jó volna, ha eldöntenétek a kérdést...
Előzmény: gma (7141)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7142
A TB esetében is látszik, hogy csak akkor van passziv jövedelmed (nyugdijad), ha törvény alapján beszedik egy csomó embertől, különben senki nem fizetne azért, hogy talán 40 év múlva kapjon valami morzsát. Most szivjuk az elmúlt rendszer pusztán TB piramisra épitett "passziv jövedelmét".
Előzmény: msmks (7132)
gma Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7141
Ne akard megérteni, képtelen vagy rá. Nem is neked írtam egyébként.
Előzmény: msmks (7132)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7140

Milyen előnyben, ember??

Csak adtam nektek egy kis örömöt, nem veszed észre?::))

De ha  már itt tartunk, nem hinném, hogy 20 oldalnál több hasznos infó van bennük könyvenként.  (hasznos infó? miket beszélek...mindegy..)

Inkább azt elemezzétek, hogy 45 év alatt miért csak 3 millió emberhez ért el a cégetek abból az 5-6 milliárdból. Pedig ott van az a sok könyv, kazetta, meg gyűlés, meg protonérzés...

 

 

Előzmény: TaKy99 (7121)
bleroy Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7139
itt is , ott is , szánalmas vagy :-))
Előzmény: msmks (7137)
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7138
"Én tisztelem azokat, akik tesznek a saját és környezetük boldogulásáért bármilyen tisztességes formában."

akkor tisztelj :) te milyen tisztességes formát választottál? nehogy az Amway-el vicceskedj itt nekem :)
Előzmény: k750i (7134)
msmks Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7137
egyébként én is őszintén örülök.
szánalmas lennék, ha a táborotokat erősíteném.
Előzmény: k750i (7135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!