Keresés

Részletes keresés

eos30d Creative Commons License 2015.03.30 0 0 260

Rajtam gyakorolhatsz ha gondolod... eos.kukac.freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (256)
Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 259

Üdvözlöm!

Gergely vagyok 25 éves nagyon sok prosztata masszázst csináltam már, hatalmasakat élveztek a partnereim rásegítés nélkül 3 éve intenzíven segítek a partnereimnek anélkül éri őket ejakuláció, hogy rá segítenének! Természetesen ennek díja van egy alkalom 10. ezer forint!
amennyiben fel keltettem az érdeklődését kérem írjon e-mailt a rebelheart0250@gmail.com

Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 258

ilyen fasszágokon fennakadsz?

 

Előzmény: jkl1 (231)


Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 257

prosztata masszázst vállalok!

 

rebelheart0250@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 256

Sziasztok! Nőként érdekelne a dolog. Sokat olvastam a témáról és szeretném a párommal kipróbálni, de eddig úgy vettem észre ellenérzésekkel viseltetik ez iránt. Úgyhogy nem erőltettem. Ha vannak, gyakorlati tanácsokat is szívesen veszek, de inkább a mentális, lelki része érdekel. Ha van itt olyan, aki a hölgy partnerével szokta ezt gyakorolni, leírhatná, hogy az első alkalommal milyen volt. Attól félek, hogy nem tudja magát ellazítani (lelkileg), emiatt nem lesz jó, és jön a "látod, én tudtam, hogy ez nekem nem jön be" szöveg. Köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 255

Sziasztok 54/172/87 bajszos Budapesti vagyok olyat keresek aki csinálna nekem prosztata masszást

epsone202@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 254

valaki megmasszírozná az enyémet?

cserébe... ;)

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.23 0 0 253

Én ilyet használok egyébként.

Prosztatavibrátor.

 

 

Pont oda ér ahova kell.Régebben volt egy g-pont vibrátorom,de az

hosszú volt és az izgalom hevében gyakran túlságosan felnyomtam

amitől kicsit kellemetlen érzés volt.

Olyankor meg természetesen a gyönyör is alábbhagyott.

Ezzel viszont folyamatosan tudom ingerelni a prosztatámat,

bár a teljes prosztata orgazmust még nem sikerült elérnem.

Kicsit kézzel rá kell mindig segitenem,de amikor indul a kéj

akkor abbahagyom és csak a prosztatámat izgatom ezzel.

Nagyon mélyről jövő orgazmust szoktam igy átélni.

szabadaluk Creative Commons License 2015.03.11 0 0 252

nagyon izgató amit írsz

Előzmény: Törölt nick (235)
szabadaluk Creative Commons License 2015.03.11 0 0 251

írj erről részletesebben. 

Előzmény: Törölt nick (240)
darthweeder Creative Commons License 2015.03.10 0 0 250

Camozni ha szeretne valaki 21 éves sráccal,borotvált popsi,farok,perverz
    
skype : traitorlikeyou

Maszti Marci Creative Commons License 2015.03.10 0 0 249

Sajnos ez nekem nem jött be.

Én is vettem egy ilyet de kevés sikerélménnyel lettem gazdagabb.

Ami bejött az a Power Plug.

Avval jobb eredményeket értem el. Avval több kellemesebb érzésem volt és csurrant cseppent is egy két két csepp :)

Ellentétben a Nexus Excel-el. Valahogy ez sem volt az igazi.

Nexus Excel

Megvettem a Nexus Excel-t. Nem győzött meg. Sőt. Túl vastag, sok idő mire felhelyezem (ami egy kicsit fájdalasabb is mint a PP), és mire megszokom. És még csak a prosztatámat sem masszírozza vagy nem úgy ahogy kellene.. A Power Plug sokkal inkább masszíroz mint ez. Sajnos egy elég nagy csalódás volt. De nem adom fel, amikor olyanom van akkor még próbálkozok vele. Most keresek egy másik gyártót, még nemtom melyik legyen az. Van valami ötletetek?

Tovább »

forrás: Blogspot.com

 

Bár az is igaz hogy nem vagyunk egyformák. Nem mindenkinek ugyan ott van a prosztatája.

Előzmény: kicsitoreg (248)
kicsitoreg Creative Commons License 2015.03.09 0 0 248

Mi ilyet használunk, jó G pontnak, csiklónak, prosztatának is. Állítható vibrálás természetesen. Van nagyobb "fejű" változata, nálunk nem jött be.

Előzmény: f828165 (246)
kicsitoreg Creative Commons License 2015.03.09 0 0 247

 Párom csinálja...leírhatatlan jó!

f828165 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 246

Sziasztok!

 

Régóta érdekel a proszta masszázs, de még sosem értem el szinte semmilyen sikert. Mostanában ismét elkezdtem próbálkozni, de még az a kellemes érzés se jön, sőt előváladék se nagyon. Elkezdtem szemezgetni ezekkel a proszta masszírozókal (aneros termékek) de elég drágának találtam. Az olcsóbb "noname" prosztata masszírozók, amiket kapni lehet 3-4-5 ezer ft-ért érnek valamit? Ha van bárkinek tapasztatala ezekkel, akkor ne tartsa magában. Jelenleg egy cső alakú aluminíum szivartartót használok, mert kellemesen lekerekített a vége, nem túl vastag (kb 2cm átmérő), de nem igazán sikerül vele semmi, az ujjammal pedig nagyon kényelmetlen csinálni.

Iceman88 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 245

Azon leszünk!

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 244

Akkor csak bátran gyakorolni.Egyre jobb lesz ahogy megtanulod

még jobban ellazitani magad.

 

 

Előzmény: Iceman88 (243)
Iceman88 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 243

Akkor majd kipróbáljuk mind a kettőt s döntünk!

 

Egyenlőre "csak" az ujját használja!!

 

Kb másfél  éve hoztam fel a témát s fél éve beszélgettünk erről jobban hogy mi a vágyam, durvan egy honapja csinalta először!!

Fantasztikus érzés!!!!

Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.31 0 0 242

Nem tudom melyik lehet a legjobb.Én vízbázisú síkositót használok,mert

az eszközeim miatt nem használhatok olajos alapút.

Igy azt használom a prosztatafejéshez ami van...

Egyébként a kedves feleséged mivel csinálja?

Vibrátorral vagy ujjal?

 

Előzmény: Iceman88 (241)
Iceman88 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 241

Köszi a választ! Nekem a kedves feleségem csinálja!! Már egyszer kétszer volt hogy csordogált nekem is!!!  Baromi jó érzés!!!!

 

Szerinted melyik a legmegfelelöbb,  sikositó,  baba olaj vagy parafinn olaj???? 

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.31 0 0 240

Ahogy jólesik.Én általában hetente-kéthetente szoktam csinálni.

Olyankor sokkal jobban kiürül a prosztatám és igy megszabadulok

a benne levő folyadéktól.

Bár mint lejjebb irtam nekem sem jön az a fajta orgazmus mint amiről

legendákat mesélnek,de lassan csordogálva elég sok anyag jön ki

igy is belőlem.

Először persze jobban,később mind kevesebb jön. Én kb. 1órán át szoktam

fejni a prosztámat kis szünetekkel.A szünetek után ujrakezdve mindig

egy kicsit jobban jön utána kevesebb.

 

Előzmény: Iceman88 (239)
Iceman88 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 239

Sziasztok!

AMilyen rendszeressèggel lehet végezni prosztata masszázst??? 

Üdv 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.25 0 0 238

Jó úton haladsz!Ha azt érzed amit leirtál akkor már az orgazmus küszöbén vagy.

Csak engedd el magad.

Ne gondolj arra,hogy be fogsz pisilni.Közben nézz valami izgatót és akkor át

tudsz lendülni a holtponton.

Előzmény: Maszti Marci (237)
Maszti Marci Creative Commons License 2015.01.25 0 0 237

Sziasztok!

 

Én kb 1 éve kezdtem el evvel a témával foglalkozni. Először egy Power Plug-ot vettem, de úgy éreztem hogy rövid és nem éri el a prosztatámat. Ezért a minap vettem egy Nexus Excel-t. Ő is mintha rövid lenne. Elég hangsúlyos egy darab. Az a problémám a prosztata masszázzsal hogy én is már 1 éve próbálkozok, de semmi, tegnap mintha elkezdődött volna valami.  Kezdett mindenem bizseregni mint amikor már nagyon kell pisilned, és végre el tudtál jutni a WC-re, és engeded le, kb, vagy az orgazmus kellős közepén átfut a testeden a bizsergés (ami majdnem olyan mint a libabőr), valamint elkezdett remegni a lábam.

Na ilyen érzést éreztem, viszont nem tudtam tovább tartani és eluntam.

Én is ugyan úgy hajszolom mit az előttem szóló, próbálom rendszeresen, de az az érzés amiről írnak, valahogy nem igazán akar sikerülni :(

Tök jó az hogy miközben csinálom csurran cseppen belőlem, azt élvezem.

De csak ennyi történik.

Én is harmonikus kapcsolatban élek, csak nem akarom addig előadni páromnak e prosztata masszázs ötletét míg magam nem tapasztaltam ki hogy az hogyan működik.

Szeretném megismerni a testem ezen képességét, hogy konkrét utasításokat tudjak adni neki majd ha oda jutok.

 

superverz.blogspot.com

 

bukowski Creative Commons License 2015.01.23 0 0 236

Sziasztok! Engem régóta izgat a dolog, vettem Anerost és azzal próbálkozok kb. 4 éve. Nem lehet mondani, hogy nem vagyok kitartó:) Valahol azt az érzést vágyom vissza, amikor tinédzser koromban álmomban ért a magömlés. Az alap, hogy felspannolt állapot kell hozzá, és ellazulás, na ez utóbbi nem megy igazán. Ugye ez az eszköz a záróizmok mozgatásával működik, és eleinte kellemes is, de ahogy az ember belemelegszik (izgalomba jön), akkor valahogy nekem irreálisnak tűnik lazának maradni, és ennek az az eredménye, hogy az aneros tovább (beljebb) csúszik a kelleténél, a hólyagot kezdi nyomni, ami egy más folyamat ugye és összezavarja a testemet. Ilyenkor kéne abbahagynom, de persze próbálkozok tovább és azt veszem észre, hogy már 1,5-2 órája csinálom... ekkor megfogadom, hogy abbahagyom, úgysem sikerül, aztán egy hét után megint nekiállok:) Függő lettem, van ilyen?:)) Pedig kapcsolatban élek, rendben van a szexuális életem is, de ez valahogy más...

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.12 0 0 235

Nekem általában több idő kell (kb.1 óra) mire bekövetkezik a prosztata orgazmus.

De mielőtt elkezdeném a prosztatám ingerlését hosszan szoktam játszani a farkammal.

Igy már eleve izgalmi állapotban lesz a prosztata is.

A prosztata masszázshoz el kell lazulni és nem arra kell gondolni,hogy mikor lesz eredmény

csak hagyni a dolgokat és lassan sodródni az egyre erősödő kéjjel.

A vizelési inger jó jel,mert az azt jelenti,hogy már nagyon közel a csúcs.

Olyankor még jobban el kell engedni magad,mert a természetes reakció az az ilyenkor,

hogy visszatartod magad nehogy bevizelj.Arra kell gondolni,hogy bármi is legyen hagyni kell.

Nem fogsz magad alá vizelni,mert az a "szelep" zárva van olyankor amikor a nemi izgalom

olyan magas szinten van.

Tehát nem kell félni,csak lazán csinálni amig hirtelen nagyon jó nem lesz.

De ez valóban sok gyakorlást igényel,de utána sokkal kiürültebbnek és kielégültebbnek érzed

magad.

Nem kell erősen nyomkodni csak el kell találni,hogy pontosan hol a legjobb.

Nekem már az első behatoláskor elkezd lassan szivárogni az ondó ami később ritkábban

jön.De ez annak a jele,hogy a prosztata már fel van készülve a végső,egyetlen erős

összehúzódásra amivel kipréseli magából a felgyülemlett folyadékot ami higabb mint

az általában kicsit kocsonyás ondó.

 

 

Előzmény: Emendre (234)
Emendre Creative Commons License 2015.01.10 0 0 234

Legtöbbször én is így vagyok vele, hogy jó, de nem jön semmi :)

Viszont ha erősebben nyomom itt-ott akkor jön pár csepp ondó. De ilyen konkrét folyást még nem sikerült elérni.

Én sem tudom mennyire kellene nyomni. Próbáltam már nagyon erősen is, de hát az már rossz volt mint jó.

Illetve fél óra után már nem is érzek semmit, ott sem ahol kezdetben még igen.

Olyan mintha pár perc lenne rá hogy eltaláljam a jó pontot :)

 

Nem tudom, kellene egy röntgen, hogy pontosan hol is van a megfelelő pont :D

Előzmény: FelhasznáIó (233)
FelhasznáIó Creative Commons License 2015.01.10 0 0 233

Egy ideje már felfedeztem ezt a témát, de még sikereket nem értem el. Mennyire erősen kell masszírozni? Olvastam, hogy előre, hátra érdemes, de milyen erővel? Esetleg milyen gyakran lehet elvégezni? 1-2 naponta, vagy több idő kell feltöltődni? Kezdés után mennyi idő telik el?

Eddig csak kellemes érzetet tudtam elérni és olyan érzést, hogy pisilni kell, de akárhogy folytattam, csak ennyi...

Tippek, ötletek? :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.06 0 0 232

Sokat kell gyakorolni.Én kb. 2 éve gyakorlom,de még mindig nem tökéletesen

találom el a prosztatámat.

Pedig vettem hozzá prosztata vibrátort.

De ha eltalálom akkor nagy élvezet látni és érezni.

Nagyon kellemes ahogy lassan folyamatosan folydogál az ondó,

közben belül,mélyen érzi az ember a nagyon erős gyönyört.

Ráadásul elég hosszan tud eltartani.

 

Előzmény: Emendre (230)
jkl1 Creative Commons License 2014.12.11 0 0 231

".......kevesebb sperma van az ondóban,......"

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/Ond%C3%B3

 

a sperma és az ondó egy és ugyanaz (csak más a neve)! nem inkább spermiumot akartál írni sperma helyett?

Előzmény: Emendre (229)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!