Keresés

Részletes keresés

tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11760

Mit tesz a chilli, azon kívül, hogy nagyon erős?  Van valami jótékony hatása?

Előzmény: asztromelia (11759)
asztromelia Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11759

A parom azt uzeni, hogy egyunk chilit...:-)

tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11758

Köszönöm, keresek valamit, hátha jó lesz.  Valahol olvastam homeopátiás készitményt is, majd utána nézek.

 

Előzmény: Döndöleg (11756)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11757

Megujult a lymebeteg.hu

 

akinek meg a regi oldal jon be (sarga szinu), az nyomjon egy F5 gombot.

 

ez meg nem a vegleges, dolgozunk rajta, de alakul.

 

meg jon a magyar burrescano protokol es konyajanlo.

 

 

Döndöleg Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11756
Előzmény: tőzike1 (11755)
tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11755

Pedig olyan sok helyen azt olvastam, hogy hatásos volt.  Akkor milyen méregtelenítőtt lehetne használni?

 

Előzmény: pozo (11754)
pozo Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11754

Ne használd, többet árt, mint használ...

Előzmény: tőzike1 (11752)
tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11753

Közben megtaláltam!

tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11752

Nem tudja valaki milyen arányban kell használni só és C-vitamint a kúrához?

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11751

szia,

sajnos nekem ez nem segit, mas ok miatt nem lehet gyerekem.

Nagyon koszonom azert! 

Előzmény: pozo (11750)
pozo Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11750

Mellékelek egy szemelvényt a Magyar Nemzetből.

Remélhetőleg egy év múlva egy kisgyerek boldog Édesanyja leszel a Lyme-kórt elfeledve...

Kérlek, ne vedd tolakodásnak, de segíteni szeretnék...

Elnézést a melléklet nem túl jó minőségéért, remélem azért olvasható.

 

Előzmény: Törölt nick (11740)
Döndöleg Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11749

Nekem a hányinger nagyon tipikus herx szokott lenni...

Előzmény: tőzike1 (11745)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11748

Itt lehet megrendelni, 2 eve volt 65 euro: http://www.keac.de/

 

A HPU 24 oras kell a Klinghardt szerint, vagyis 24 oran at gyujteni a vizeletet (vasarnap reggelit kiveve es a hetvo reggeli meg mehet, azonnal feladni a postan surgosseggel), hogy szerdara ott legyen, mert nem tarolnak el mintat hetvegere, tonkremenne. Lelet kb 1 honap mulva emailben.

 

 

Előzmény: bárdi56 (11747)
bárdi56 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11747

Kedves xynitta,  Nagyon aranyos vagy,hogy felvilágositod a betegeket és köszönöm én is!  Szeretnélek megkérni,hogy  a KPU  teszt amit hollandiában 65 euróért csinálnak  ,szóval a cimet szeretném ha megírnád!

                                                                                          Köszönöm !

Előzmény: Törölt nick (11735)
bárdi56 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11746
Előzmény: Tinylady (11734)
tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11745

Azért kételkedtem benne, mert sokan azt írták, hogy az antib. szedés elején már herxeltek. Ráadásul még a gyomrom is nagyon rossz lett, egy kicsit hányingerem is van.  Ez is lehet herx?

Előzmény: Döndöleg (11743)
jolanita Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11744

sziasztok, 

írtam, hogy 42nap cowden és harmadik zeolit után belázasodtam. Nos, a zeolitot mindenképp kihagyom ezután, de a teljesség kedvéért  - meg ha valaki visszaolvas, ebből még ne gondoljon rosszat a zeolitról - 

szóval később hasmenéssel és hányingerrel folytatódott a harmadik naptól a láz. 

A háziorvos azt mondta, hogy inkább vírusfertőzés, de azért adott beutalót hasi és hamár akkor pajzsmirigy ultrahangra is. Kecskeméten a legközelebb 06.19-én kaptam időpontot erre a vizsgálatra - ez egy vicc - , egy magán rendelőben május 08án fogják elvégezni leghamarabb. 

(Sürgősséggel kérheti a háziorvos, de ahhoz háziorvosnénak kell lenni, vagy minimum citromságának.)

Addig frekvenciagenerátorral néhány bélrendszeri bacira próbáltam támadást... ha vírus, gyógyulhattam spontán is, de mindenesetre ez legalább elmúlt. 

 

Van viszont, ami nem múlt el, sőt!!! A Cowdent hirtelen hagytam ugye abba és csak ma  van az első nap, hogy úgy érzem képes lennék bármit magamhoz venni a cseppeket is beleértve.

Viszont az abbahagyás utáni negyedik nap úgy éreztem leszakad a derakam, majd a hátam,nyakam. .. aki szült: mint az utolsó órák fájdalmai kb, csak ez nem múlt el:) szerencsére a fájdalomcsillapító hatott.

 

Két orvost kérdeztem, azt mondták, hogy nem nagyon lehet összefüggés még ha epekő, epehólyag is van gyulladásban és az ilyen típusú hátfájdalom között. Nem bírtam ülni, feküdni, állni, csak járkálni.

El sem tudtam képzelni hogy miért fájhat ennyire, a cowdennel előtte nem volt jelentős herx.

Amikor a fájdalomcsillapító kiment és ismét elviselhetetlennek tűnt a fájdalom, eszembe jutott, hogy frekvenciagenerátorral borrelia---egy óra alatt majdnem annyit enyhültek a fájdalmak mint a nagyon erős fájdalomcsillapítóval. 

Most sajnos muszáj dolgoznom, marad tehát a fájdalomcsillapító...

de gondolom szoros összefüggés van a cowden elhagyása és a borrelia és a fájdalom között. 

Döndöleg Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11743

Persze, sőt...

Előzmény: tőzike1 (11742)
tőzike1 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 11742

Sziasztok!

Most járok az antibiot. 3. heténél és a Tinidazolt a 3. héten kellet szednem, amit tegnapelőtt fejeztem be.  Létezne, hogy 3 hét, antibiot.,  ill. Tinidazol 1 hét után jelentkezne herx?  Most több fele fáj az izmom, hasogat néha a bokám, térdem, és este pedig olyan érzésem volt, mint aki lázas, fáztam, v. borzongtam, de nem volt lázam.

pozo Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11741

http://mno.hu/magyar_nemzet

A Magazin ajánlóban bele tudsz olvasni, sajnos csak szemelvény

Előzmény: Törölt nick (11740)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11740

Sajnos nem tudom, itt nem jar. :)

Előzmény: pozo (11739)
pozo Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11739

Szia, vedd meg a mai Magyar Nemzetet (holnap is kapsz).

Ha beleolvasol, tudni fogod miért javasoltam.

Előzmény: Törölt nick (11737)
Döndöleg Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11738

Nekem a biovisses labor tesztje és nagyon szépen mutatta a problémát.

Előzmény: Törölt nick (11735)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11737

Nem remisztgetni akarlak, de sajnos van olyan ismerosom, akit otthon elobb SM-el, majd ALS-el diagnosztizaltak, kesobb kiderult, hogy Lyme, de nem fogadjak el a nemet tesztet a dokik es nem hajlandoak kezelni a lyme kort.

 

A legtobb ALS beteg pozitiv lyme-ra, nem tudni, mi az osszefugges. 2 eve a lyme konferencian azt mondta, babesia + mycoplasma + bartonella + borrelia (ez a tenyleges lyme) egyutt okozza, de akar a kronikus EBV es a sima herpesz virus is. Szoval nem tudjak meg.

 

Masreszt az is olvastam, hogy ezeket a tuneteket a nyaki venak beszukulese okozza, ezt egyes kutatasok a chlamydia p szamlajara irjak, masok a vas lerakodasra. Van egy eljaras, ami felszabaditja a venakat, de otthon tilos.

 

Magyar blog errol:

 

http://ccsvi.blog.hu/

Előzmény: Tinylady (11718)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11736

Egy dolgot ne felejts el, a neurologus nem ert a lyme korhoz, nem a terulete, sohasem tanult rola, nem ismeri. Neki vagy SM vagy ALS leszel, vagy egyik sem es elkuld pszichiaterhez.

 

Az infektologus konyveben a lyme kor 3 het utan maradektalanul gyogyul, tarsfertozeseket nem tanulnak, a teszteket nem ismerik.

 

Ezt egyedul 2-3 orvos zarhatja ki ma magyarorszagon.

 

Mivel azt irod, jonnek-mennek, en lyme-ra tippelek, de ez csak sajat tapasztalat.

 

Es ne hidd el azt sem, hogy stressz vagy psziches, csak azert, mert feher kopenyben van, aki mondja. Csak annyit ersz el vele, hogy 10 evig tomnek antidepivel es utana mar nem tudnak rajtad segiteni vagy csak nagyon nehezen.

Előzmény: Tinylady (11734)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11735

A KPU teszt Klinghardt szerint csak a holland laborban jo egesz Europaban.  Ehhez nem kell orvos, csak irni nekik egy emailt es kikuldik a szettet, befizetni a csekket, visszapostazni. 65 euro.

Előzmény: Döndöleg (11733)
Tinylady Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11734

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Nekem még csak most kezdődnek a kivizsgálások, EEG megvolt, koponya MRI 04.13-án. Ha ezek rendben, akkor jön a "tűszurkálás", vagyis a EMG, ez a izomerőt nézi, és van az ENG, ami az idegek működését. Aztán még van a liquor ugye, de azt azért kihagynám. Remélem, hogy mindegyik rendben lesz, mert akkor marad a lyme, amivel csak elélek még egy darabig, ha néha kínlódva is. Elnézést, ha ezzel esetleg megbántottam valakit, nem állt szándékomban, egyszerűen csak arról van szó, hogy nem szeretnék idő előtt kinyiffanni. Még épp csak leéltem a felét egy emberéletnek. Dea legjobban akkor lennék megnyugodva, ha kiderülne, hogy egyszerű stressz. Olvastam, hogy azzal milyen tünetekre képes az ember teste. Nekem egyébként megfázással és iszonyatos fejfájással indult az egész, aztán jött a többi, már leírt tünet. Csak az a furcsa, hogy ezek jönnek, mennek. Szóval nem állnak fenn folyamatosan és egyszerre.(Hál istennek.) 

Döndöleg Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11733

Bocs, akkor kevertem valamivel az ALs-et..

 

Huhh, hát kicsit nehéz visszaemlékeznem pontosan, de mondjuk egy konstans hat hónapos nagyon erős herxet kell elképzelni.
Izomfájdalom, lágyrész fájdalom, zsibbadás, idegrendszeri tünetek és minden nagyon felerősödve.
Egyszerűen képtelen volt kipucolni magából a szervezetem a mérgeket és csak keringtek bennem. Amikor meg elkezdtem visszapótolni a vitaminokat (b vitaminok és cink), akkor meg hirtelen próbált az összes toxin távozni, amitől meg szintén elég csehül lettem, mintha égne belülről mindenem és megbolondulnék. A bőröm tele volt piros folttal. Ágyban voltam hetekig. Leveleztem mindenkivel, akivel tudtam: rohamos méregtelenítésnek diagnosztizálták és azért állították le a cowdent is a cowdenesek, mert először rendezni kellett a vitaminhiányt, addig felesleges lett volna bármivel baktériumot ölni, amíg nem tud hatékonyan távozni...

 

KPU-tesz B. doktornőnél is elérhető egyébként, nekem még a reumatológusom hibázott véletlenül.

Előzmény: Törölt nick (11731)
tőzike1 Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11732

Köszönöm a válaszokat, xynittának is.  Remélem nem az a bajom, mivel ízületi fájdalmaim voltak legelőször amikor beteg lettem. Vagyis így nyugtatgatom magam. 

 

Előzmény: boxerkutya (11730)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 11731

Engem diagnosztizaltak ALS-el, egyedul egy vizsgalatra kuldtek el, amikor a neurologus tuket szur az izomba es elektromos arammal "inzultaljak" :) Valaki segitseg, legyszi, mi a vizsgalat neve. A neurologus vegul nem csinalta meg, mert ugy latta, hogy a fejemben van a hiba. :)

Előzmény: Döndöleg (11727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!