Keresés

Részletes keresés

aranyzizi Creative Commons License 2001.11.20 0 0 357
Ezt a megzavarast nem ugy kell erteni, hogy fogja magat valaki es raborit egy pohar italt (habar elofordul ilyen). A baratom is szokott olyat csinalni (o a kaszino general manager-e), hogyha nagy jatekos van (es esetleg nagyon jol megy neki a jatek), odamegy hozza, elbeszelgetnek egy kicsit, meginvitalja egy kavera, meg ilyenek. Igy tenyleg kiesik a ritmusbol, es elofordulhat, hogy a szerencseje is megfordul.
Nem akarom Ficamot ismetelgetni, de tenyleg neha meg kell lepni ilyen dolgokat. Kulonosen nalunk a kezdetekkor nem volt sok jatekos, de minden nap volt egy allando, aki szinte minden nap elvitt kb. 5-10 ezer dollart. Es ez eleg ciki, hogy hozza vissza ezt a penzt a kaszino abbol a maradek par szerencsetlen kinaitol.
Előzmény: mdll (352)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.19 0 0 356
Maradt a Várkert a csúcs ...
798081 Creative Commons License 2001.11.19 0 0 355
Igaz. De ha hozzáveszem a számítógépes itthoni próbákat (+az egy kétnullás verzió volt) is, akkor ez a szám 2000-2500 között lehet. Ráadásul itt lényegesen jobb eredményeket értem el, mint a gépi játékon. Ez is tovább erősíti bennem a csalás valószínűségét.
Elvégeztem egy kis számítást a taktikámra, fele olyan nagy valószínűségekkel mint kellett volna (pl. 18 számot játszom meg, 370 kör alatt 90 találat), és még így is nyereséget termelt. Ez azért már elgondolkoztató.
Előzmény: mdll (345)
798081 Creative Commons License 2001.11.19 0 0 354
Ma sikerült 30-at buknom a Grand Royal-ban. Direkt többet raktam be mint szoktam, és direkt egy olyan asztalnál, ahol csak ketten ültek (közben az egyikük elment), hogy teszteljem a gépet. Iszonyú rossz szériát fogtam ki, miközben a számok 35%-án folyamatosan volt tétem, 13 gurításból csak 1 jött össze. Ilyenkor megint elgondolkozik az ember, hogy csalnak a gépi ruletten (eddig is majdnem biztos voltam benne). Jó lenne erre a kérdésre végre hitelt érdemlő választ kapni. Ha van itt vki, aki dolgozott ilyen helyen vagy volt tulajdonosa (ha most is az nyilván hülye lesz megmondani), akkor igazán elárulhatná. Még fizetnék is érte, hogy egy ilyen gépet belülről megmutasson.
ficam Creative Commons License 2001.11.19 0 0 353
Persze, hogy anyázhatnak, a megzavarás sem arról szól, hogy elkezdik lökdösni, hanem arról, hogy esetleg kizökkentsék a ritmusból, vagy kihagyjon egy játékot, vagy valami hasonló. Az, hogy más majd visszabukja, ott dől meg, hogy ha a pasi esti forgalma mondjuk 50 milla, az összes többié meg összesen 10, akkor nincs miről beszélni. Mint már mondtam, a kaszinó attól fél, hogy a fickó a nyereményével szépen hazamegy, aztán másnap elmegy a konkurenciához és szépen bebukja. Ennyi erővel át is lehetett volna küldeni a pénzt.
Előzmény: mdll (352)
mdll Creative Commons License 2001.11.19 0 0 352
Ezt nem értem. Szerintem a kaszinó célja, hogy minél tovább játsszon, minél több tétje legyen, annál valószínűbb, hogy veszíteni fog előbb-utóbb. Ha átmegy másik asztalhoz, azzal mi változik? A túl nagy nyereménynek gondolom, hogy nem örülnek, de nem veszíthet mindenki. Majd más visszabukja. Persze az extrém nagy pénzzel játszókat biztos, hogy egyedileg figyelik, VIP-kártyát adnak nekik, stb., de nem hiszem, hogy mernék őt zavarni, mert könnyen átmehet a konkurrenciához. Az ilyeneknek még az anyázást és a pohártörést is elnézik, sőt ennek örülnek is, ez a bukás jele.
Előzmény: ficam (349)
mdll Creative Commons License 2001.11.19 0 0 351
Monte Carlóban is? Akkor rossz az infóm.
Előzmény: ficam (350)
ficam Creative Commons License 2001.11.19 0 0 350
Ja, és maximum mindenhol van, kivéve azokat a játékokat, ahol a játékosok egymás ellen játszanak (baccara stb).
Előzmény: mdll (346)
ficam Creative Commons License 2001.11.19 0 0 349
Hello!
Tulajdonképpen arról van szó, hogy Magyarországon az alacsony forgalom és a sűrű konkurencia miatt a kaszinó fél attól, hogy egy sokat nyerő játékos nem oda megy vissza másnap, ezért megpróbálja minimalizálni a nagy nyeremények számát. (Ha csak egy kaszinó volna pl. Budapesten, ez sem lenne így, legalábbis a nem egyértelműen átutazó játékosok esetében.) Ezért kérdezik meg időnként, hogy kér-e egy italt, gyorsítják, vagy lassítják a játékot, váltják a krupiét, stb., hogy kizökkentsék egy kissé a ritmusból, extrém esetben bezárják azt az asztalt, ahol játszik.Láttam már olyat is, hogy szándékosan kiborítottak egy pohár italt az asztalra, erre hivatkozva nyitottak helyette egy másikat és az ürge visszabukott mindent, amit addig nyert. Ezek naív próbálkozások a ház részéről, nem is mindig eredményesek, de néha bejön.

ficam

Előzmény: mdll (346)
mdll Creative Commons License 2001.11.19 0 0 348
Szlovén, olasz, görög, török kaszinókról érdekelnének infók (hely, játékok, belépők, akciók,...). Arrafelé leszek, úgy néz ki.
mdll Creative Commons License 2001.11.19 0 0 347
Az a prágai csalás érdekelne, hogy is volt konkrétan.
Előzmény: aranyzizi (333)
mdll Creative Commons License 2001.11.19 0 0 346
A játékos megzavarása az érdekelne: ha mindenképp a bank nyer (hosszú távon), akkor mit ér a megzavarás?
A maximum tét a kaszinó kockázatát maximalizálja, de úgy tudom, Monte Carlóban és Makaón nincs maximum, bármennyit állnak.
Előzmény: ficam (324)
mdll Creative Commons License 2001.11.19 0 0 345
5-600 gurítás azért nem szignifikáns, mert nagyon kicsi a bank előnye, vagyis nagyon nagy a szórás. De konkrétan is kiszámolhatom, ha érdekel.
Előzmény: 798081 (320)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.19 0 0 344
Jó szori volt, jót röhögtem rajta. Nagy nyerések után különösen óvatosnak kell lenni, mert könnyen vérszemet kap az ember és azt hiszi, hogy mindig így fog menni ... Vesztés után általában óvatosabb a játékos (legalábbis én), de nyerés után könnyen könnyelművé válok.
Előzmény: aranyzizi (342)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.19 0 0 343
Van azért izraeli vendég, de régen sokkal több volt. A Várkertben, ha nyitva minden asztal, akkor 8 amerikai rulett, 4 blackjack, 3 poker, 1 punto banco asztal megy (nem biztos, hogy pontos, de kb. ennyi). A többi kaszinót nem tudom pontosan.
Előzmény: aranyzizi (341)
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.19 0 0 342
A multkor le akartam irni egy kaszinos storyt, de sietnem kellett. Nos az egyik ismerosunk (szinten kaszinos alkalmazott), amikor meg nyitva voltak a kaszinok Torokorszagban, rendszeresen jart jatszani. Egyik este eleg jo formaban volt, a jatek alatt elkezdett iddogalni. A vegere annyira de annyira berugott, hogy se kep se hang. Masnap reggel ebredes utan vette fel a ruhait, es tisztara megremult, mert akarmelyik zsebbe nyult, mindenhol penz volt. De nem 1-2 szaz dollar, hanem rengeteg! Nem emlekezett semmire az elozo ejszakabol, vagyis tudta, hogy jatszani kezdett valahol, csak a vegere nem emlekezett mar. Felhivta a haverjat akivel egyutt volt, es kozosen kideritettek, hogy nyertek. Abbol a penzbol vett egy vadiuj kocsit, meg sok mast, de aztan ahogy jott ez a penz, ugy el is ment nemsokara, ujbol a kaszinoban kotott ki.
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.19 0 0 341
Sziasztok! Azt hittem, hogy jo sok izraeli van a Varkertben. Habar a deposit eleg sok (5000 dollar), plusz a repjegy, meg a Kempinsky, talan ezert nincs mar annyi zsido.
A Wajnarol hallottam, hogy o az egyik tulaj, de errol a Bodnarrol meg nem is hallottam.
Hany asztal van a Varkertben meg a Las Vegasban? (rulett, kartya)
Előzmény: ANTITIPPMIX (340)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.18 0 0 340
Nem gond, azért van ez a fórum, hogy kicseréljük a tapasztalatainkat. Régebben több izraeli volt, manapság kevesebb van. Többségben vannak a külföldiek. Azok, akiket írsz, ezen kívül oroszok. 2-től vannak nyitva, de délután gyakran pangás van, igazán éjszaka van élet, 9 óra után nyitják ki az össze asztalt.
Előzmény: aranyzizi (338)
bopat Creative Commons License 2001.11.17 0 0 339
A LAS VEGAS tulajdonosai ANDREW WAJNA filmproducer, és BODNÁR GYÖRGY Szaknévsoros, ingatlanspekuláns stb. Amúgy volt börtönben is Amerikában, állitólag fedezetlen csekk és hitelkártyacsalás miatt.
Előzmény: aranyzizi (337)
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.17 0 0 338
Meg egy kerdesem lenne. Bocsi, ha untatlak, de gondolom ismered eleg jol a Varkertet. Szoval a Varkertnek szokott lenni izraeli junkettje? Egyaltalan kik szoktak ott jatszani? Olasz, izraeli csoport, kinaiak, magyarok, stb. Koszi!
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.17 0 0 337
Koszi az infot! A Las Vegas a Hyatt Hotelben van, ugye? Ugy tudom, hogy a Tropicana is izraeli, mindegy.
Előzmény: ANTITIPPMIX (336)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.17 0 0 336
Meg a Las Vegas. A Várkert izrael, a többit nem tudom. A Tropicana-ban van a szerencsejáték rt-nek is érdekeltsége. Messze a Várkert a legjobb, annyi hibája van, hogy egy kicsit kics, ha sokan vannak némelyik asztalhoz nem lehet jól odaférni.
Előzmény: aranyzizi (335)
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.17 0 0 335
Ja, igazad van, hulye voltam, nem olvastam el alaposan. Meg csodalkoztam is, hogy de szarul mehet a Varkertnek, ha mar 15 ft-tol lehet jatszani.
A szentendrei kaszino jo lett volna, uzleti szempontbol. Pesten melyik kaszino van meg? A Varkert, a Tropicana, meg meg? Ja, es az osszes izraeli kezben van, ugye?
Előzmény: ANTITIPPMIX (334)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.17 0 0 334
Nov. 15-től és nem 15 Ft-tól! 200 Ft a minimum számokra, tiucat, oszlop, egyszerű sansz: 500 vagy 1000 nem tudom pontosan. Nem tudom a kártyát se. Szentendre bezárt, de a Várkert nagyságrendekkel jobb, szóval ne aggódj!
Előzmény: aranyzizi (333)
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.17 0 0 333
Hello Ficam es Mindenki! Meg kell hogy cafoljalak, igenis tortent mar csalas legalis kaszinoban. Tudod, a baratom szinten kaszinoigazgato, o is vegigjarta a rangletrat, az o kaszinoiban nem volt csalas, egyet helyet tudunk, ahol volt. Az egyik pragai kaszinoban.
Mas: a Varkertben lehet majd jatszani 15 ft-os alapon? Termeszetesen a ruletten, ugye? A kartyan mennyi a minimum?
Lenne meg egy kerdesem: a szentendrei kaszino meg van, vagy mar bezart? Udv. mindenkinek!
Előzmény: ficam (324)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.17 0 0 332
Nov. 15-től működik a forintos asztal is (15-én én voltam és láttam). Remélem tetszeni fog a kaszinó, az az egy hibája van, hogy kicsi, ha sokan vannak nem lehet jól odaférni némelyik asztalhoz.
Előzmény: 798081 (331)
798081 Creative Commons License 2001.11.17 0 0 331
Vmelyik nap felhívtam őket és azt mondták, hogy még technikai problémáik vannak a forintra való átállással, de jövő héttől már biztosan működik. Jövő héten benézek.
Előzmény: ANTITIPPMIX (329)
798081 Creative Commons License 2001.11.17 0 0 330
Örülök, hogy vki erősíti azoknak a táborát, akik szerint nem csalnak a komoly kaszinókban.

Biztos szisztémám természetesen nekem sincs, én csak azt mondtam, hogy meg tudnék belőle élni, ha nem csalnának (gépen a legtöbb helyen csalnak, ez 99%). Úgy tűnik, hogy itt az ideje, hogy kipróbáljam a komoly helyeket. Nekem több olyan ismerősöm van, akik tőzdei és devizapiaci spekulációkból élnek, és bár nincs biztos szisztémájuk, de mégis tízszer annyit keresnek, mint egy átlagember.

Előzmény: ficam (324)
ANTITIPPMIX Creative Commons License 2001.11.17 0 0 329
Letesztelted már a Várkertet?
Előzmény: 798081 (327)
798081 Creative Commons License 2001.11.17 0 0 328
Na majd leellenőrizzük.
Előzmény: ANTITIPPMIX (325)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!