Keresés

Részletes keresés

Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.19 0 0 7275
Rájöttem, hogy az élet értelme nem a 42, hanem a gazdaságos SA8.::))
Előzmény: k750i (7274)
k750i Creative Commons License 2006.01.19 0 0 7274

Elárulok egy "titkot" a kereskedelembe kapható mosó és mosogató szerek adagolása kb 2X-es "tulbiztositással" van megadva,. gondolom sejtitek miértTehát a fele is ugyanolyan jól működik

 

Szerinted nálunk, hogy van?

 

Kép 1:

Az Amway által javasolt mennyiség. (Az a fekete rúd egy 15cm-es vonalzó, hogy érzékelhető legyen a méret. A mérőkanál 3,5cm magas, 5cm széles és 3,6cm mély a saját mérésem alapján.)

Kép 2:

A saját tapasztalatból használt mennyiség. (Kb. az 1/3-ad része az ajánlott mennyiségnek. Ezért fontos, pl. a felhasználói tapasztalat és itt köze nincs a dolognak a vegyészethez! Nyílván én nem autószerelő vagyok, tehát a ruháim nem annyira szennyezettek.)

Kép 3:

Ez a mosópor 750g kiszerelés. 2005. November eleje óta használjuk és kb. a felénél egy kicsivel kevesebb fogyott el. (Szóval ez is bizonyítja mennyire "gazdaságtalan" a cucc!)

 

És szerintem ebben semmi tömjénezés nincs. Ezek puszta tapasztalaton alapuló tények!

 

Kép 1

 

 

Kép 2

 

 

Kép 3
Előzmény: Törölt nick (7273)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7272

Ezt a hagyományos kereskedelemben, ha jól tudom, nem teszik meg.

 

Ott nincs is rá szükség. Ugyanis a kipróbálás - a legtöbb szépészeti vagy tisztítószer esetében -  sokkal-sokkal egyszerűbb, és valóban kockázat- és költségmentes. Tucatszámra kapjuk (újságokban, egyéb kiadványokban), de boltokból is elvihető az INGYENES termékminta.  Így semmi szükség arra, hogy nem megfelelés esetén bizonygatni kéne, hogy miért nem jó, meg kajtatni az ügynök után.

Már többször meg akartam említeni, hogy vajon miért NINCS az amwaynek ilyen kis 1-3 adagos ingyenes (reklám)  termékmintája?

Előzmény: k750i (7271)
k750i Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7271
7256:

Nyílván Te is tudod, hogy a gyakorlati tanács többet ér az emeletinél. Pl. Aki egész nap számítógéppel dolgozik, tud tapasztalati tanácsot adni egy kezdő felhasználónak. Pedig mint ahogy írtad minden ott van a kézikönyvben. Természetesen a számítástechnikát és a mosóport nem lehet egy kategóriába sorolni.

A mosóporról írottak alapján messziről látszik, hogy még nem használtad a gyakorlatban.

Érdekes, hogy épp a tv-t említed példaként! Az anyósom nem rég vett magának egyet. Magyar menü + magyar leírás és még sem tudta beprogramozni a csatornákat. Pedig ott van a leírásban!

 

7257:

Hogy ez a „másolás” ne legyen egyszerű, ezért van a szabadalom intézménye. Én személy szerint a szimpátia és a vásárlói támogatás miatt vásárolok inkább az Amway-től. Ha problémám van, kicserélik, vagy visszafizetik. Ezt a hagyományos kereskedelemben, ha jól tudom, nem teszik meg. Gyakorlatilag kockázatmentesen kipróbálhatom a nekem tetsző terméket.

 

7258:

Nem tudom milyen vallomásról írsz itt?!

Azok az a cégek, akiknek tényleg csak alibi volt a termék, már rég megszűntek.

De ez megint egy ellentmondás a részetekről! Egyszer elismeritek, hogy jók a termékek, utána meg még is csak alibiből forgalmazzuk őket… Döntsétek már el!

Ez egy egyszerű tesztel megállapítható szerintem. Tételezzük fel, hogy az Amway holnap 00:00 órakor beszünteti a termék ellátást. Azaz nullára redukálná az „alibi” termékek áramlását. Szerinted mennyi bonusz ütné ebben az esetben egy gyémánt markát?????

Nehogy megerőltesd az agyad, itt a válasz! Ha nincs forgalom nincs pénz!!!!

Ez aztán tényleg alibi! Legalább annyira, mint a Tesco és társainál! Engem nem érdekel, ha e ezeket a dolgokat elhiszed, amit leírsz, csak az zavar, hogy ennek hangot is adsz, megpróbálsz ezzel másokat is megetetni.

Előzmény: Zottjoghurt (7265)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7270

Miért rosszabb az én habfürdőm mint a hagyományos kereskedelemben vásárolt?

 

ezt is megírtuk már kb. 80x. Nem rosszabb, de SEMMIVEL SEM JOBB. Csak drágább. Kb. 2-4x. De most el ne kezdd, hogy mennyiszeresére lehet higítani a tiéteket, mert a kardomba dőlök! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: rci (7267)
k750i Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7269
Az emberek már megszokták, hogy hazudnak nekik. Sokaknak már az agya sem tud mást befogadni, csak hazugságot. Sokszor még ehhez hozzá adódik az információ hiánya.

Ezért nem hiszik már el, ha valami tényleg nem úgy van.

Nyílván ez nem jelenti azt, hogy hazudozunk össze vissza, viszont magyarázatot ad a sok „hitetlenkedő” hozzászólásra.

Előzmény: Törölt nick (7268)
rci Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7267
Kíváncsi lennék arra mit neveznél te "normál" cégnek.Tényleg.Hogy legalább tudjam ,miről van szó.Én ugyanis normál céggel eddig még nem sűrün találkoztam,pedighát tudok egyet mást,a kereskedelem és a munkaerőpiac világát ,nem kívülről ismerem ,tudok egyet s mást "híres" cégek belső világáról.Ezért is érdekelne hogy mi a normál cég számodra.A nagy bevásárlóközpontok ?És mi az alibi-termék?Miért rosszabb az én habfürdőm mint a hagyományos kereskedelemben vásárolt?
Előzmény: Zottjoghurt (7266)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7266
ja, erre mondtam régebben, hogy alibi-termék. Nem a termék van a középpontban, mint a normál cégeknél.
Előzmény: Zottjoghurt (7265)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7265

egy ilyen vallomás fényesen bizonyitja, hogy a termék lényegtelen számotokra, lényeg a szervezés, tehát termékpiramisjáték. Pedig te már elég nagyban csinálhatod.

Újabb ellentmondás.. (biztos van aki strigulázza)

Előzmény: k750i (7255)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7264

még most sem értem, hogy akkor mi alapján döntesz az mlm termékek mellett.

Egy izzadásgátló stift szerintem a boltban is ugyanazokat az összetevőket tartalmazza, mint az mlm-es társa, nagy titok nincs ezekben.

Ha mlm-ben kitalálnának egy "uj" izzadásgátló anyagot, azt rövid időn belül másolnák a normál cégek is..és persze forditva is igaz...

 

Előzmény: k750i (7255)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7263

de mire adsz felhasználási tanácsot, mint mlm szakértő? má' bocs.

A mosóporon biztos ott van az adagolási útmutató, a dezodoron biztos ott van, hogy mire jó, mennyit kell fújni, vált-e ki allergát, stb.

A fogkrém adagolásáról volt sok vita, ha nem irja a cimke, hogy mennyit kell nyomni egyszerre, akkor miért akarjátok rávenni a vevőt, hogy csak borsónyit nyomjon, ha ő meg végig szeretné huzni a kefén?

Ha mondjuk tv-t árulnátok, ahhoz is kötelezően járna egy magyar hasz. utmutató. Ezen kivűl milyen tanácsot kellene még adnod? Az alapadatok biztos ott lennének a katalógusban, ezek alapján bárki dönthet magától is.

Előzmény: k750i (7255)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7262

ezen már én is gondolkodtam... vajon akkor ki terjesztette el ezeket a legendákat a triclosanról?

A nivea meg a többi cég, vagy mondjuk a nuskin meg a neways mlm shitek?

na mi a tipp?

Előzmény: TaKy99 (7259)
TaKy99 Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7261
Ja, a googlee-ba írd be a triklosan szót!

Fórumokon kívűl sehol sem említik, hogy betiltott anyag lenne a triklosan.
Előzmény: TaKy99 (7259)
TaKy99 Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7260
Előzmény: TaKy99 (7259)
TaKy99 Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7259
forrás: http://www.weborvos.hu/cikk.php?id=186&cid=54942


Az MDGN korlátozott mennyiségben szeptembertől is felhasználható lesz a kozmetikumokban, ebben a dózisban már teljesen veszélytelen az emberi szervezetre. (Ennek ellenére ritkán előfordulhat - az egyéni érzékenység függvényében – allergiás reakció.) Az unió szakbizottsága a triklosan korlátozását viszont egyelőre nem rendelte el, mert annak károsító hatását az elvégzett vizsgálati eredmények nem igazolták vissza.
Előzmény: TaKy99 (7258)
TaKy99 Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7258
Hali
2005. 06-án már belefutottam ebbe a kérdésbe. Ahelyett, hogy fórumokon, és nem kompetens személyektől érdelődtem volna, inkább megkérdeztem a cégtől:

Vebso-ban feltett kérdésére az alábbi választ kaptuk: A Body Series Folyékony szappan a hatáshoz szükséges mértékben tartalmaz triklozánt. A Triclosan széles spektrumú antimikrobiális adalék, amelyet hosszú idö óta használnak a legkülönbözöbb kozmetikai és testápolási cikkekben. A nagyszámú tudományos vizsgálati eredmény, valamint az alkalmazás hosszú idöszaka alatt összegyült tapasztalat a vegyület biztonságos használhatóságát támasztják alá. A vonatkozó szabályok betartásával történö alkalmazását az EU, USA és hazánk hatóságai biztonságosnak ismerik el és engedélyezik. Természetesen vállalatunk folyamatosan figyelemmel követi a világban folyó tudományos kutatásokat és azok publikált eredményeit figyelembe véve alakítja a termékeket. A Body Series Folyékony szappan bőrről lemosandó termék és összetétele megfelel az érvényben lévő előírásoknak és jelen ismereteink szerint használata biztonságos. Üdvözlettel: Vebso Team
Előzmény: Törölt nick (7230)
k750i Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7257
Csak a Te kedvedért!

 

A te bajod, hogy nem érted, de ezen nem csodálkozunk! :)

Előzmény: msmks (7254)
k750i Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7256

Ez megint egy ellentmondás. Mennyi is volt eddig?

 

Az, hogy Te valamit szeretnél ellentmondásnak látni, attól az még másnak még nem lesz ellentmondás!

 

Csak neked! :)

 

Kellemes számolgatást! :)

Előzmény: Zottjoghurt (7253)
k750i Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7255
Ha most azt hiszed, találtál egy „fogási pontot”, ki kell, hogy ábrándítsalak!

Azért mert nem vagyok kémikus, még ismerhetem a termék gyakorlati működését. Vagyis tudok felhasználási tanácsot adni. Ha ez a termék vagy bármelyik, mondjuk nivea, egy vegyész kezébe kerül, az meg tudja mondani, hogy miből tevődik össze, de ha nem használja, akkor nyílván nem tud gyakorlati tanácsot adni. Szerinted az emberek közül hányan vannak vele tisztában, hogy amit használnak, az mit is tartalmaz?

 

Pl.: A párom nem ért az elektromossághoz vagy a motorokhoz. Tudod mit szokott mondani? Nem érdekel, de ha felkapcsolom, vagy elindítom, akkor működjön! Ha neki úgy akarnának autót eladni, hogy részletekbe menően elmagyaráznák a műszaki részét, ott tutira nem lenne bolt.

 

Kellemes további csámcsogást és próbálkozást!

Előzmény: Zottjoghurt (7253)
msmks Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7254
erre az szokott jönni, hogy "a te bajod, hogy nem érted, de ezen nem csodálkozunk".
stb.
Előzmény: Zottjoghurt (7253)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7253

ez jó... fogalmad sincs mi van az aw cuccokaban, de meg vagy velük elégedve, viszont naprakészen figyeled az ellenséges termékek összetételét.. régebben azt mondtátok, hogy azért jobb az mlm, mert itt jobban ismerik a forgalmazók a termékeket, mint a bolti eladók, igy jobban tudják ajánlani őket.

Most meg kiderül, hogy egy aw tótumfaktum nem is ismeri a cége termékeit.

Ez megint egy ellentmondás. Mennyi is volt eddig?

Előzmény: k750i (7249)
k750i Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7252
Biztos igazad van ebben, mint említettem, nem vagyok otthon. De ez a „felhalmozódott készlet elsózása” nekem kicsit gyanús. Vagy nagyon nem viszik a nivea meg old-spice cuccokat és még azért lehet készletük, vagy olyan baromi nagy készletük van, hogy még a termelés leállása után 100 évvel is tudnak majd rendeléseket teljesíteni. Szerintem mindkettő sántít, tehát marad a „nektek jó lesz ez is…”. És ha már itt is, ott is ugyan azt kapom, akkor meg szerintem mindegy honnan szerzem be a termékeimet. És azért vizsgáltasd be azokat az extra pur aloe termékeket is, mert attól, hogy nincs ráírva, még benne lehet, kiindulva abból az engedély mizériából, ami körülöttük volt...

Előzmény: Törölt nick (7250)
rci Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7251
Így van,így van.
Előzmény: k750i (7249)
k750i Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7249
Az lehet, hogy nem tudom, mi van a termékeinkben, viszont Én elégedett vagyok velük!

Te meg légy szíves nézd meg jobban azt a Nivea-t meg az Old- spice-ot, mielőtt valamire hivatkozol! Most néztem meg az Interspar-ban, az Nivea golyósban ott figyel az alumínium, az Old- spice-ban meg a TRIKOSLAN (Ezt a leírásukon olvastam, mert olvasni azért tudok.)!

Ennyit az évekkel ezelőtti pánikszerű kivonásról!

Előzmény: Törölt nick (7243)
rci Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7248

Még sajnos nem állítottam át az étrendemet teljesen hálózatos menüre,de majd igyekszem.Persze lehet hogy mindent nem tudok Mlm-ből beszerezni,de ott van még a matrix meg a francishe..Kenyér 600 ft-ért?Hát nem állunk olyan messze tőle.Jó minőségű kenyeret nem kapsz sokkal olcsóbban.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (7241)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7247
legutóbb az "organikus sav" mlm nevű csodára kerestem rá, kiderült a kódja alapján, hogy..... egyszerű citromsav. ..:))
Előzmény: Zottjoghurt (7246)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7246
a quixtaron pontosan fentvannak a termékek biztonsági adatlapjai.. A vebson fogadom, hogy nincs, mi még balkán vagyunk... kiváncsi vagyok, hogy hány agyszűkitett szokta ezeket megnézni és összehasonlitani más bolti termékek hasonl ó adatlapjával... Nagy titkokra derülne fény,......:)))
Előzmény: Törölt nick (7243)
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7244

1 éven belül regisztráltak megújítása: 30% - 36% között.

tehát helyes az a nemzetközi tapasztalat, hogy az első évben a belépők 50%-a nem újít meg, ahogy látom, itthon még rosszabb a helyzet: 70%. Ez elég brutál. Jó nagy az átmenőforgalom.

Ezért kétlem, hogy k750-től nem lépett ki szinte senki, persze ez is lehetséges, de ezt úgysem tudjuk itt eldönteni, ezért is felesleges volt ez a kérdésem....mindenki azt ir amit akar.

 

vebso forgalma 2004- ről 2005-re duplázódott. most közel 1 millió dollár/hó

 

ez csak anyit jelenthet, hogy a kézi rendelés meg ennyivel csökkent.. vagy nem? 2005-ben mennyi lett a full forgalom a cégben? Eddig 10 mrd. Ft-nál tartottunk...

 

megszületett az új rekord

 

a Guinness is jegyzi? Indulhatnátok. Ki tud több balekot beszervezni minél rövidebb idő alatt.

Ha a fenti statisztkát nézzük, akkor az élsportoló által beszervezett balekhad is felébredt egy év alatt, igy kárbaveszett rengeteg munka. Gondolom jó sokan beléptek a hirneve miatt. Milyen tuti lehet arról mesélni a barátoknak, hogy x.y élsportoló személyes keresett meg és szervezett be egy fantasztikus üzletbe.  húú.

Most ő a szponzorom!! vááá.

 

 

Előzmény: TaKy99 (7221)
k750i Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7242
Ha ennyire fontos, miért nem az Amway-hoz (info@amway.hu) fordulsz a válaszért? Tudtommal, ha egy termékkel gond van, akkor azért a gyártó a felelős, nem a forgalmazó. Pl.: nekem közöm nincs a vegyiparhoz, és azt sem tudom, hogy ezek a dolgok micsodák, amit ide leírtál.

És mondjuk a boltban az eladó kislány is hasonlóan lehet tájékozott egy termékösszetételéről…

Amit tudok, hogy most van bevezetés alatt egy új deo stift, ami a régit hivatott leváltani.

Előzmény: Törölt nick (7238)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7241

Te jó ég, miket ehetsz te.... :-DDDDDDD

Javaslom, hogy az élelmiszereidet is MLM-hálózatból szerezd be. Nincs még ilyen? Alapíts egyet. Biztos van elég balek, aki megveszi a tejet 6-800 ft-ért, vagy a kenyeret ugyanennyiért. :-)

Előzmény: rci (7239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!