Keresés

Részletes keresés

Robzon Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4594
Joana!
Nem savazäs, hanem szavazäs. Helyi szavazäs, csak a z mindig lemarad. Amugy fogalommal sem rendelkezem az ügyben de annyira jol hangzik, hogy muszäly volt leirnom. Amikor ilyeneket irok, mindeg felteszem az ablaküveg szemüvegemet, es "ertelmes"-et jäccok. (Szämomra tök hihetö, közben kis tükörrel balrol csekkolom magam.) De maraggyunk a feltetelezeseknel. Szal. Valami olyast gyanitok a hätterben, hogy ugye huzodik az izom összefele, ahhoz neki ATP-kell ugye. Ez huzza. Ket fele kepen äll elö ez az anyag bennünk: aerob uton, es anaerob uton. Az aerob (oxigen jelenöleteben törtenö) elöällitäsänäl, a zsirbol ATP lesz, es az izomsejtek, voltakepp csak vizet meg Co2-t "kakilnak". Anaerob (oxigen hiänyäban) tortenö ätalakitäsnäl a glikogenbol ATP-lesz es az "izomkaki" tejsav. Szal, ha egy gyakorlat közben tejsav kepzödik, akkor biztosak lehetünk benne, hogy anaerob folyamat törtent, es nem zsirt egettünk el. A legmegdöbbentöbb az egeszben az, hogy a tejsavat tejsav merövel merik! Mär itt tart a tudomäny. :) A mäsik rossz hir, hogy sajnos elöfordulhat, hogy valaki a pulzus alapjän azt hinne, hogy aerob tartomänyban van, de a gyakorlat jellegböl adodan, megis anaerob uton kepzödik az ATP, un. helyi savasodäs lep fel. A gyakorlat jellegeböl adodoan: mondjuk bringäzik a päciens, es lassan, nehez fokozaton teker. Ältaläban az a jo, ha a pulzustartomänyt ugy ered el, hogy lehetöleg minel nagyobb izomtömeget mozgatsz, minel gyorsabban. Pl. bringäzäsnäl celszerü a 100 pedälfordulat/perc környeken tekerni. Tehät valoszinü hogy ha valaki mondjuk 50 pedälfordulat/perces tekeressel, nagyobb terhelessel ugyanabban a pulzustartomänyban ugyaannyit teker, megsem fog annyit fogyni, mert a gyakorlat anaerob lesz, mert a combjäban helyi oxigenhiäny lep fel. Valahogy igy kepzelem ezt az izet.
Előzmény: Joana (4592)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4593
Megsavaznak bennünket, itt helyben :-)
Bocs, itt se vagyok...
Előzmény: Joana (4592)
Joana Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4592
Lehet, hogy már 77szer elmagyaráztad itt, de mi is az a helyi savasodás?
Előzmény: Robzon (4591)
Robzon Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4591
JdM!
Ha belenezel a fogyi-klub topicba, akkor mektudod a titkos összefüggeseket az ezoteria es a testzsir között. :)
A hasizomedzes a hasizomra 6, nem pedig a hasizom fölött lafogo zsirkora. Ez a gond vele. Persze ha 40-50 perceket hasazol, a zsiregetö pulzustartomänyban, räadäsul olyan modon, hogy nem lep fel helyi savasodäs, akkor fogyaszthat is. :) Akkor majd äruld el hogyan csinältad! :)

Goldnigga!
Akkor 2 legyet 1 csapäsra. :)

Mirminc!
Szerintem is a felüles csak egy legyen a hasizomgyakorlatok közül (räadäsul nem is a legszimpatikusabb). A 6äsos hasedzesnek is a vältozatossäg az alapja, nagyon könnyen +szokja a has a gyakorlatokat. Itt is igaz, hogy az izomfejleszeshez vältozatossäg, rendszeresseg, es progresszivitäs kell.

Pankeaux!
Ne egyel fel vägottat, de ne ezert, hanem mert többnyire mocsok, ertektelen anyagok vannak benne, ketes vegyszerek es irgalmatlanul sok zsir.

km!
En is szobabringät szeretnek väsärolni (nem nekem), de alig hiszem, hogy 50 rugesz alatt lenne ertelmes mägnesesfekezesü. A dörzsszijjasban nem sok örömötök lenne, hidd el.

kolhozmenedzser Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4590
Robzon,
(vagy aki válaszol,)

felületesen igyekeztem átgyurni ezt a 4500 hozzászólást. Kérdés: szobabringából szalagfékes ami nem játszik, mágneses ami igen? (Helyzet: havernak van egy tízezres bónja egy boltba, ahol háromféle szalagfékes játszik, meg egy mágneses, de 70E-be kerülo Kettler, és igazán akkor tudna boldog lenni, ha ezt a tízezrest elhasználhatná erre, mert másra ott nem fogja, szobabringát meg mindenképpen akar.)

Ha meg az a válasz, h igen, mágneses, de használtan olcsóbbér' is van, akkor jöhetnek tippek, h merre lehet ilyeneket kifogni,

üdv,
km

mirminc Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4588
én úgy tapasztaltam, hogy azért van értelme a 150 felülésnek és egyéb helyi gyakorlatoknak (persze, ha jól csinálod őket). mivel izmosabb leszel az adott ponton, ezért sokkal formásabb is lesz. ha pedig ezt az aerob edzés mellett csinálod, előbb-utóbb megjön az eredmény. szvsz nincs értelme megcsinálni 150 nagyon rossz felülést, sokkal inkább 50-et rendesen, meg a maradék időben más olyan gyakorlatokat, amik erre a területre hatnak.
Előzmény: Törölt nick (4586)
goldnigga Creative Commons License 2002.11.06 0 0 4587
Robzon,

Én általában fél 8 körül jutok le a terembe este és fél 9-ig vagyok lenn tahát utána már nem eszem vacsit csak ezt a turmixot.

Előzmény: Robzon (4585)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4586
Szia,

A testzsíraránymérés nem tudom mi, de elég ezoterikusnak hangzik :-) Amennyire én a fizikai teljesítményfejlôdést ismerem, az elsô lépések rohadt, kibaszott nehezek, van egy felfutása, és van egy plató-szakasz, amikor szinte lehetetlen fejlôdni: ekkor kell váltani valahova. A fogyásnál is így lehet, bár én még jócskán a felfutás közepén vagyok...

Ha nincs lokális fogyás (tehát napi 150 felülés sem segít), akkor tovább rohanok szorgalmasan, aztán ha már nem segít, jövök ide kérdezni. Elôre is köszi.

JdM

Előzmény: Robzon (4582)
Robzon Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4585
Pankeaux!
Ilyen alapon ne egyel mäst se. Söt ne igyäl vizet se (se csapbol, se üvegböl). Ha tudnäd mik vannak a felvägottakban - märmint akär hivatalosan is - akkor azt se enned meg. (Meg a lazäbbak közül van a csirketarej. :))

Goldnigga!
Jah, nem akartalak elbizonytalanitani, az alapjän ami rä van irva jonak tünik. Az edzes utäni turmäk a legfontosabb. Nälad mondjuk talän az se lenne rossz, ha vacsora helyett is ilyesmi csuszna le. Majd meselj mire jutottäl vele.

goldnigga Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4583
Ezzel a "te tudod"-al elbizonytalanítottál......:O

Előzmény: Robzon (4582)
Robzon Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4582
JdM!
Ez a "helyi fogyäs, van-e, es ha van mi modon" kerdes, talän az ami leggyakrabban felvetödött. A välasz: nincs, illetve nem nagyon van. Gyakorlatilag alig lehet befolyäsolni, hogy honnan fogyjäl. Legtöbször onnan megy le elöször ahova utoljära hiztäl. Az hogy milyen fajta edzest vegzel - ha a zsiregetö aerobedzes kriteriumait teljesiti - szinte teljesen mind1. Ha eddig fogytäl - zsirbol - akkor valszeg jo uton järsz. Ha folytatnäl testzsiraränymerest, akkor lätnäd, hogy hogyan vältozik a zsirleepites üteme, es ehhez igazithatnäd az edzesmunkädat. Ugyanis elkepzelhetö, hogy ugyanolyan edzesmunka es etkezes mellett is idövel csökken a zsirlebontäs merteke. Ilyenkor kell ätgondolni, hogy mit sikerült elrontani. Ha minden rendben - amiröl ugye csak elkepzelesed lehet, kontroll nelkül - akkor idövel a hasadrol is lemegy majd a zsir.

Goldnigga!
Te tudod... Majd meselj, hogy milyen eredmenyre jutottäl.

kaktusz7 Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4580
A remény hal meg utoljára... :-))
Persze, hogy van remény, ha nagyon akarom, lejön a hasamról is a nagyja. Aerob edzés+normális kaja.
Előzmény: Törölt nick (4578)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4578
Jó, de akkor van remény? :-)

Mindenesetre az biztató, hogy míg a koplalás okzta fogyás egykét hét alatt visszajött, addig a futás miatt lement kilók a nyaralás és munkahelyi torlódás miatt kiesett egy hónap alatt sem gyöttek vissza.

Előzmény: kaktusz7 (4577)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4577
Nekem is a fenekemről és a combomról jön le először, és csak aztán a hasamról. Kellő kitartás kell hozzá, hogy onnan is meginduljon.
Előzmény: Törölt nick (4575)
goldnigga Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4576

Robzon,

Őt választottam!
Bár napi 3 alkalom lenne a doboz szerint az alkalmas fogysztási mennyiség én ezt az edzések utánra redukáltam, főleg anyagi okokból.

Törölt nick Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4575
Szia Robzon,

Három hónap alatt 198/120-ról lementem kb. 110-re, kocogás (kb.3.5 km 2-3x hetente), meg tápanyag-input-optimalizálással (magyarul kevesebbet és csak szükségeset eszem, akkor viszont nagyon finomat :-) /erre tényleg figyelek/, indiait, görögöt, távolkeletit, ahol a nemhús-hús arány általában 2:1). Naponta max 3/4 órám van rendszeres mozgásra, meg mondjuk hetente 1 darab kosármeccs.

Célom nem igazán egy súly belövése, hanem - mivel régebb nagyon aktív sportoló voltam, versenyszerűen (kosár) - egy adott mozgékonyság, kondíció és ehhez "kényelemes" testalkat visszaszerzése a fontosabb. Ebbôl a kondi kb. 50%-ban visszajött (majd emelem a távot). Furcsa jelenséget észleltem viszont: míg a háj a seggemrôl és a combomról elég nagy falatokban fogyott a kocogástól, addig a hasam nem igazán, vagy csak kisebb mértékben változik... Mi az oka, és mi a módszer, hogy ez is eltűnjön? Konditerem nem megvalósítható, szóval...?

köszi
JdM

Robzon Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4574
Mär mek is rendültem. (a www.alexandra.hu-n)
Előzmény: kaktusz7 (4573)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4573
Tévedtem: Korszerű=Modern
A sporttáplálkozás stimmel.
Előzmény: kaktusz7 (4571)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4571
Találtam egy jó könyvet, amit bátran tudok ajánlani azoknak, akiket részletesen érdekel a szervezet energiafelhasználása (ATP, anaerob, aerob), a szénhidrát-, zsír- és fehérje anyagcsere, stb.
Anita Bean: Korszerű sporttáplálkozás, 1590 Ft.
Robzon Creative Commons License 2002.10.30 0 0 4570
Goldnigga!
Egesz szepen haladsz. 250-300 kg az nem merevläbas felhuzäs, hanem csak simän felhuzäs, amit neked is csinälnod kellene, ha szep hätat akarsz. A merevläbas felhuzäsnäl a terdek totäl egyenesen ki vannak feszitve, a ruddal megerinted a läbujaidat alsoholtponton (ezert is kell zsämolyra ällni). A munkavegzes zöme az alsoholtpont közeleben zajlik, es vegig a combbicepszedre koncenträlsz. Felhuzäsnäl simän a talajon älsz, es gyakorlat tökeletesen ugy nez ki, mint ahogy a sulyemelök inditjäk a szakitäst. Azaz rogyaszott terdekkel. Csak nem räntasz bele, hanem izombol emelsz. Vegrehajtäs közben a hätadra koncenträlsz. Az alsoholtpont a talajtol 20-30 centire van, azaz magasabban mint a merevläbasnäl, ezert sem a combbicepsz dolgozik itt. Felhuzäsnäl fontos az egyenes hät. Merevläbasnäl nem annyira tudsz egyenes hättal dolgozni. Az az ember aki merevläbast szabälyosan 300 kiloval csinälja, az ennel többel kell hogy guggoläsban szeriäzzon. Ilyen meg nem sok van. Persze elkepzelhetö ez is, az orvostudomäny mai älläsa mellett. :)
Ahogy kaktusz is irta, az L-carnitine-nek aerob edzes sorän mär a veredben kell lennie, azaz az edzes elött feloräval kell meginni. Es aerob edzesnel. Anaerobnäl semmi ertelme, es utäna meg meg annyise. Megjegyzem en aerob edzesnel is erösen ketlem, hogy az L-carnitine "hiäny" lenne az a szük keresztmetszet ami a zsiregetest visszafogja.

CsDA!
Az a heölyzet, hogy lötyi es lötyi között bazi nagy különbsegek vannak. Az izomepitessel foglalkozo munkatärsaknäl a fö gond, hogy testsulykilogrammonkent 2-3 gramm teljesertekü, az izomepiteshez optimälis aminioprofilu feherjet(megjobb aminosavat) kell bevinniük, ugy hogy közben a zsirt es a szenhidrätbevitelt nem tulozzäk el. Nagyon nehez ezt normäl kajäbol megoldani, mert amiben feherje van abban többnyire sok zsir is. Vagy ha nincs benne, akkor pedig az aminoprofil nem megfelelö, es igy megtöbbet kell belöle kajälni. Persze ebböl a többöl, több a hulladek amino is, amit a szervezeted nem tud felhasznälni, es gyilkolja a vesedet, meg nagyjäbol mergez ahol er.
A fogyasztoszerekröl több hosszas fejtegetes is volt mär itt is, a fogyi-klub topicban is, meg a kobzoskäsban is, a veleje az, hogy keves ertelme van fogyasztoszereket szedni, a vegeredmeny többnyire csak egy jojo. Abban pedig totäl egyeterünk hogy a magyar gyogyszerpiac käbe 3-5 eves lemaradäsban van a nyugatitol, ennyivel kesöbb vezetnek be, meg ennyivel kesöbb tiltanak is be egy egy szert. A betiltäs mehetne gyorsabban de az importöl profitjänak meg kell lennie, ez ugye erthetö. Ja es hogy päran belehalnak, az nem tenyezö, igy is ugy is, meghalnak az emberek, nem mindegy, hogy cigitöl, piätol, mocsok kajätol, vagy ocska gyogyszertöl? Lenyeg az, hogy olyan 50 eves korukig kihuzzäk, felneveljek a fogyaszto utänpotläst, utäna meg ha lehet mielöbb meggebedhetnek, mert ugyis csak a helyet foglaljäk, egyre többe kerülnek a tb-nek, es meg meg a vegen nyugdijat kellene nekik fizetni (amit sajnos mär volt szerencsenk elöre elkölteni). Tanulsäg: idöben meg kell halni, hiszen ettöl müködik a tärsadalmunk, käbe. :)

kaktusz7 Creative Commons License 2002.10.30 0 0 4569
Az L-Carnitint az aerob edzés előtt kell bevinni tudomásom szerint.
Előzmény: goldnigga (4567)
CsDA Creative Commons License 2002.10.30 0 0 4568
Szia goldnigga,

nem vagyok benne járatos, tehát lehet, hogy abszolute hülyén fog hangzani a kérdés.
Miért kell egy badisnak mindenféle lötyit megenni/inni. Nem lehet ezeket az ételekből bevinni? Max többfélét eszel.
Vagy ezekkel a szerekkel gyorsítani lehet az izmosodást? És ha lassabban éred el a kívánt formát?
Egyébként én csak a fogyis lötyiket ismerem, de annak ellenére, hogy annak idején mennyire reklámozták, nem egyszer kiderült, hogy aki huzamosabb ideig ezen élt, különböző problémák léptek fel.
Nincs ez így ezekkel a kiegészítő szerekkel?
(Másik pl. nálunk még mindig forgalomba levő, nagy nevű fogyokúrás gyógyszert más országokban betiltották, mert több embernél halált okozott.Ennek ellenére nálunk még mindig szakemberek(!) istenítik. És ráadásul megkapta a forgalmazáshoz szükséges szakvéleményeket is!)

Köszi

CsDA

Előzmény: goldnigga (4567)
goldnigga Creative Commons License 2002.10.30 0 0 4567
Robzon,

Hát igen! A saját bőrömön kellett megtapasztalnom hogy a heti 5-6 edzés egy darabig marhajó és lehet bírni de 2 hónap után rá se bírtam nézni a súlyokra.
92kg-ról 87-88 kg-ra fogytam és azóta nagyon lassan megyeget le a zsír rólam.
Feltűnt végre az a hosszú ér a bickómon (ez egyelőre csak edzés közben látható).
34-es helyett 32-es nacit hordok.
Fekvenyomásban a kezdő 75-80kg-ról 100-105kg-ra fejlődtem ha egy egyszerű 6*8-as szériát veszünk.
Guggolni már tudok 80kg körül ami nálam azért nagy eredmény mert kb 3 hónapja kezdtem guggolni, előtte kerülgettem a lábedzést:)(mint a legtöbb hülye, már bocs ha valakit sértek ezzel de még a terembe lejáró hegyomlás arcok nagy része sem lábazik és rövidnadrágban elég röhelyesen festenek:) )
A súlyomhoz képest még kevés amivel guggolok de majd idővel....
Elkezdtem néhány gyakorlatot csinálni amit azelőtt soha, pl : merevlábas felhúzás (basszus hogy lehet azt 250-300 kg-al csinálni??????Mert van aki annyival.....):)
Szemmel láthatóan alakultam de még mindig nagyon fedett vagyok sajna ezért valszeg beszedek 15kg Ephedrin-t(ez csak vicc volt).
Edzések után egy L-Carnitin+fehérje turmixot szoktam enni/inni :) nem tudom mennyi haszna van, lehet hogy semmi.
Nézegettem táplálékkiegészítőket és ha elfogy a második doboz ilyen L-Carnitin trutyi akkor szeretnék valamilyen jó minőségű fehérje készítményt venni, esetleg amino-t mert az gyorsabban felszívódik de ha az ajánlott mennyiséget szedem a súlyomhoz és az edzéseimhez képest az egy kész vagyon mondjuk 2-3 hónapra!!!!
Hát ennyi hirtelen.....

Előzmény: Robzon (4566)
Robzon Creative Commons License 2002.10.29 0 0 4566
Golodnigga!
Jah kerem, nem kellett volna "lecsoba csapni", nem baj, most mär ezt is tudod. A mell-väll eleg rossz pärositäs, mert mellizomgyakorlatokbol a väll elülsö feje rendesen kiveszi a reszet. A hät is kemenyen dolgozik guggoläskor. Mell-hät, läb-väll jobb lenne. Meselhetnel arrol is, hogy mit sikerült elerned.

NomaJean, 2ionline, CsDA!
Igazibol - szerintem - az lenne a jo, ha valaki edzeni megy, akkor leginkäbb magäval az edzessel foglalkozna, nem pedig azzal, hogy milyen ostoba mümuffok, fanyalgo cicababäk, vagy ösbenäk veszik körül. Az lenne az igazi, ha sikerülne a körülmenyeket kikapcsolni, es abban a pillanatban csak az edzes, a gyakorlat letezne. Ha ez sikerül akkor pedig teljesen mindegy kik vesznek körül, hiszen az edzesed nem roluk szol, hanem a gyakorlatrol es magadrol. A fejlödesedet se mäsokhoz kepest kell merned, hanem csak is sajät magad lehetsz a viszonyitäsi alap. Totäl erdektelen, hogy - mondjuk - a többiekhez kepest fenyevekkel elöbbre järsz, ha ugy erzed, hogy magadhoz kepest nem tudtäl eleget kihozni a dologbol. Es forditva ugyanigy: tökmindegy hogy mennyivel csodaszebbek az x evtizede edzö, jo genetikäju edzötärsaid nälad, jo lehet a lelkiismereted ha tudod, hogy megtetted amit megtehettel.

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.29 0 0 4565
2i online,
ez teccik :-) Szerintem is így kell hozzáállni a dolgokhoz!
Az irigység pedig egyike azon őszinte emberi érzéseknek, amelyek előre viszik a világot :-)
Előzmény: Törölt nick (4564)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 4564
NJ: a pundingok meg egyeb cicusok engem mindig arra kesztettek hogy jobban birjam mint ok... alt. sikerult is, nem volt nehez :)) de akkor meg ott vannak az igazi klassz csajok, akik nem csak hogy izzadnak de baromi jol is neznek ki, szoval mindketto otvozve van. Nna, akkor mar orultem ha olyan jol birtam mint ok, motivaltak nagyon, "azert se allok le!" :) [irigyseg, tavozz tolem... :)
szoval azt akartam irni, hogy engem a sznob helyek is tudnak motivalni meg az atlagosak is, a koedukaltak is meg a csak noknek valok is (mindet probaltam mar), csak mindenhol mast talalok ki hogy dolgozzak :)) es ha meg a focipalyan kocogok a falumban, akkor meg a zene a fulemben motival...

2i

Előzmény: Törölt nick (4562)
aagica Creative Commons License 2002.10.28 0 0 4563
Én sem találtam semmi félreértenivalót a soraidban, ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

A konditermekről meg annyit, hogy ahol milliós cuccban kergetőznek a szolibarna, szilikonos cicák, oda nem kell menni.
Ahová én járok, ott rengeteg átlagnő van, fent emlitett egy sem. Soha senkitől nem hallottam célirányos sértő megjegyzést senkire.
(Aki ezt írta, azzal megtörtént, hogy megjegyzést tettek rá? Bocs, de nem emlékszem a nevedre...)
De ha mégis megtörténik, vissza lehet szólni...:))

Előzmény: Törölt nick (4562)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 4562
Szia CsDA,
nem tudom, mit lehetett félreérteni abból, amit írtam, a fene egye meg, úgy látszik, sokkal precízebben kéne fogalmaznom, vagy mi.

Elnézést kérek, ha olyat állítottam volna, hogy a boxaerobic-macák párducok, a tae-bo-sok meg pudingok. Ezt nem mondtam, és nem is gondoltam semmi hasonlóra, egyszerű félreértés esetével állunk itt szemben. Mindkét helyen lehet találkozni "párductestű" istennőkkel (amikor ott vagyok :-) állj! csak vicceltem!), meg puding nőcikkel is, és ez az utóbbi tényleg ténykérdés.

Saját megfigyelés (is), hogy sokan, és különösen némely hölgyek (és ez még azzal se függ össze, hogy az illető túlsúlyos-e avagy sem) meg se próbálja utánozni az ütéseket meg a rúgásokat, hanem csak finoman, nőiesen kavargatja a levegőt az öklöcskéjével, úgy, mintha csak valahogy meg akarná úszni az egész edzés-macerát.
Vannak még olyan hölgyek is szép számmal, akik szinte kizárólag azért járnak fitness-terembe, ilyenolyan órákra, mert csak az új szerkóját kívánja megcsodáltatni. Vigyázva, hogy bele ne izzadjon véletlenül.

Frankón látszik ki az aki tényleg akar edzeni, és ki az aki egészen más szempontok miatt jár oda. Pletykálni, pasizni, sznobizmusból, vagy azért, mert azt gondolja, hogy a bérlet megvétele máris lesegített néhány kilót a combjáról. Ők a pudingok.
(Én azért járok ilyen helyekre, hogy alaposan kihajtsam magam. Ezen az erkölcsi alapon bírok nagyon szigorú lenni magamban azon hölgytársaimhoz, akik a fentiek szerint kiérdemlik a nem nagyon megtisztelő "puding" jelzőt. Ez azonban az én magánvéleményem. És igenis minden tiszteletem azoké, akik nem sajnálják magukat, próbálkoznak, erőlködnek, még akkor is, ha esetleg nem nagyon ügyesek).

Előzmény: CsDA (4559)
goldnigga Creative Commons License 2002.10.28 0 0 4561
A (Jó így) az (Jó így ????) akart lenni:))
Előzmény: goldnigga (4560)
goldnigga Creative Commons License 2002.10.28 0 0 4560
Robzon,

Visszatérve a múltkori holtpontra jutásomra megoldottam a témát a következő módszerrel:
Eddig ilyen párokban edzettem:
Mell-Bicepsz
Hát-Tricepsz
Váll-Láb

Most:

Mell-váll
bicepsz-tricepsz
Hát-láb

(Jó így)

Eddig nem csináltam a fordított piramist, ez most nálam nagyon bejön és sokkal jobban szanaszéjjel tudom magam edzeni vele, gyakran használom már ezt is.

Heti 3-ra vettem így le a súlyzós edzést és heti 2-re az aerob-ot, plusz a hétvégi erdei futi.

Sz'al most egy hónapig biztos élvezem majd megint:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!