Keresés

Részletes keresés

goczol Creative Commons License 2014.08.05 0 0 6045

Úgy hallottam Lipóton van egy jó kemping bár én még nem voltam saját tapasztalatom még nincs!Viszont a Fertő tó másik oldalán SzentMargit Bányán van egy Family Park nagyon szuper egésznapos program gyereknek felnöttnek egyaránt remélem tudtam segiteni .:)

szépréti Creative Commons License 2014.08.04 0 0 6044

 

na jó, béna vagyok...:)

 

 

szépréti Creative Commons License 2014.08.04 0 0 6043

az előbb nem sikerült

szépréti Creative Commons License 2014.08.04 0 0 6042

Felteszek két elég kupis, ámde életszerű képet a szeretett sátrunkról:) Idén még tervezünk egy 5 napos rándulást a Fertő-tóhoz, jaj, nagyon várom!

szépréti Creative Commons License 2014.08.04 0 0 6041

Sziasztok,

 

tudnátok-e kempinget ajánlani a Fertő-tó osztrák részénél? Minél családiasabb, annál jobb!

Köszönöm előre is!:)

goczol Creative Commons License 2014.07.31 0 0 6040

Minálunk is jól vizsgázott a sátor az alföld közepén mint egy betonbunker :D quetchua T6.3     No.1

zsoli02 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 6039

Az új sátorban túléltük Alsóörsön a felhőszakadást és az óriási vihart!

 

Outwell forever ☺

art002 Creative Commons License 2014.07.29 0 0 6038

Szia!

Nekem ilyen sátram van, és megfordult a fejemben egy új sátor vásárlása.

Art.

Előzmény: kismami 1 (6033)
Spuri82 Creative Commons License 2014.07.29 0 0 6037

Szia kismami1!

 

Véletlenül pont most léptem be ebbe a topikba, hogy feltegyem az eladó T4.2 XL sátramat.

Aktuális még?

Előzmény: kismami 1 (6033)
thalia1.3 Creative Commons License 2014.07.28 0 0 6036

Szép napot mindenkinek

Mikolctapolcai autóskempingről szeretnék információt hogy működik-e? A Googln nagyon kevés az információ,és utoljára 25 éve jártam ott,most ujra szeretnék .

Van egy 30as mobilszáma az interneten, de amikor érdeklődtem és a kemping szót kimondtam

kinyomták a készüléket. 

vonalzoo Creative Commons License 2014.07.28 0 0 6035

Szia, ilyesmi valami az önfelfújós matrac, fel van tekerve, két pánt tartja.

Előzmény: kismami 1 (6033)
kismami 1 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 6034

elektromos hűtőtáskát is keresek,ha van ötletetek,hogy milyet válasszak.

 

kismami 1 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 6033

sziasztok keresek quechua T 4.2  XL Air sátrat,ha valaki megunta ,kinőtte stb,vagy csak kihasználatlan.

Korábbi hozzászólásnál említettétek az Aldi-s matracot,az önfelfújó?Vettem Aldiban sima felfújós velúrosat,Intex márkájú,gondolom nem erre gondoltok,hát eléggé huttyog ha a másik is ráfekszik.Melyiket keressem?

 

zlatyB Creative Commons License 2014.07.25 0 0 6032

Jó választás, jövőre szerintem mi is ebbe az irányba mozdulunk el, a "sleep in bed" is nagyon megtetszett, ahol ugyanez a matrac.

Előzmény: karotama (6028)
zlatyB Creative Commons License 2014.07.25 0 0 6031

Köszi, jó ötlet, kipróbáljuk!

Pont hasonlót kérdezett tőlem ma a feleségem, hogy hol fogjuk szárítani a törülközőt, ha esik az eső (merthogy két éve benn szárítottuk, és most is várható eső)?!

Korábban itt a fórumon dilemmáztam, hogy a sátorhoz gyári előtetőt vegyek (5848 hsz körül), vagy külön decathlonos bódét, idén egyenlőre csak egy decathlon tarp naptetőt gondoltam, de talán ez is jó ilyen esetekre, mert vízálló.

 

Előzmény: szépréti (6029)
Nyakas Jakab Creative Commons License 2014.07.25 0 0 6030

Sziasztok!

 

Járt mostanában valaki mostanság Kehidakustányban kempingezni, működik ott a kemping? Valami Lázár kemping neve szerepel a neten, de nem nagyon találok róla semmit, a honlapjuk is megszűnt.

 

Köszi!

 

NyJ

szépréti Creative Commons License 2014.07.24 0 0 6029

Sziasztok,

 

önfelfújós matrac csúszkálásra tipp: két egyszemélyes (vagy egy 140 centis kétszemélyes) pont befér egy paplanhuzatba (a pamutdzsörzé anyagú a legjobb, mert az rugalmas - olyan anyga, mint egy pamutpóló), a paplanhuzatok általában 135-140cm szélesek. Belerakom a kettőt egymás mellé, alul összecipzározom, nem csúszkál se szét a két matrac egymástól, se a hálózsák a matracon:)

 

Megjöttünk az erdélyi sátrazásból, volt pár brutál esős éjjel és nappal (épp szárad a kertben a sátor), de jól szerepelt a sátor, sehol sem ázott be, éljen!!:)

Viszont új problémák vetődtek fel: mi a legpraktikusabb megoldás, ha csurom vizes esőkabátokban megyünk be a sátorba? Ti hova akasztjátok fel?

karotama Creative Commons License 2014.07.23 0 0 6028

Kipróbáltam sok matracot, a Quechua Arpenaz Air Comfort lett.

http://www.decathlon.co.hu/arpenaz-air-comfort-140-felfujhato-matrac-kempingezeshez-id_8242836.html

Nagyon kényelmes, nem süppedős, kemény felületű.

Ha a másik mozog, nem hullámzik.

Tetszik.

 

Az önfelfújósok is kényelmesek voltak, de nem találtam 140x200-asban. Amúgy tényleg kell a min. 7.5 cm vastagság.

 

A Tesco-s matrac borzasztó. Vatsag, puha, hullámzik az egész...

 

zlatyB Creative Commons License 2014.07.22 0 0 6027

Ha jól emlékszem valaki még korábban írta a fórumon, hogy az aldis vált be a legjobban a három önfelfújós közül, már ami a tartósságot illeti, esetleg keress rá.

Előzmény: karotama (6026)
karotama Creative Commons License 2014.07.22 0 0 6026

Köszi!

Én is az Open Air-t, meg azAprenaz felfújósat néztem ki, jó, hogy megerősítettél benne.

az Aldisat még megnézem.

danke!

kmrmtms Creative Commons License 2014.07.22 0 0 6025

ok, akkor ez végül is jó.. 

Előzmény: zlatyB (6023)
zlatyB Creative Commons License 2014.07.22 0 0 6024

Szia!

Hul kolléga pár kommenttel ezelőtti hozzászólásához csak csatlakozni tudok, nekem is eddig az önfelfújósak jöttek be a legjobban, abból is minimum 5 cm-es, Kisebb gyerekeknek már jó a 2,5 centis is a súlyuk miatt. Gondolom a 7,5 cm-es még jobb, még nem próbáltam. Egyetlen gondom van velük, hogy a PVL (kb, mint a dzsörzé) külsőnek köszönhetően a hasonló anyagú hálózsák csúszik rajta, de a lepedő iselmozdul. Van velúros is, 6 cm vastag: http://www.decathlon.co.hu/arpenaz-a300-onfelfujo-matrac-kempingezeshez-id_8172440.html,  ez lehetne a legjobb választás, ha az árát figyelmen kívül hagynánk. Nekünk eddig bejöttek az open-air (jysk) önfelfújósai, de többen írták, hogy pár év után eresztenek, nekünk a legrégibbek is csak 2 évesek. Az aldis 5 cm-es szerintem egy kicsivel jobb kidolgozásúak, pl. nem foszlik a széle. Egy-két aldiban még lehet kapni 5990/db áron, pl. a nagytétényiben.

Szintén velúrosak - és ezáltal kellemes tapintásúak - a korábbi hozzászólásokban említett matracok és a fél perces próbát tekintve nagyon kényelmesek is: http://www.decathlon.co.hu/arpenaz-air-comfort-140-felfujhato-matrac-kempingezeshez-id_8242836.html

Az önfelfújósok kétségtelen előnye, hogy szerkezetüket tekintve ezek hasonlítanak a legjobban a normál matracokra, nem véletlen fajlagosan ezek a legdrágábbak. 

 

Előzmény: karotama (6022)
zlatyB Creative Commons License 2014.07.22 0 0 6023

Visszaolvasva elég vicces, hogy saját magamnak mondok ellent, úgy kellett volna írnom, hogy azzal, hogy elbizonytalanítottál, igazából segítettél rajtam, mert így jövőre halasztódott a döntés és a nagyobb beruházás, legalább rövidre lett zárva a dolog. 

Előzmény: kmrmtms (6019)
karotama Creative Commons License 2014.07.22 0 0 6022

Sziasztok!

 

Kétszemélyes matrac vásárlás előtt állunk.

140x210-es helye van.

A büdzsé az elég szűk, 10ezer Ft körüli.

Jobb szeretjük a keményebb fekhelyet.

Tudnátok pár terméket javasolni?

Köszönöm a segítséget!

 

Tamás

kismami 1 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 6021

sziasztok keresek second family T.2 quechua sátrat,van valakinek esetleg eladó?

zlatyB Creative Commons License 2014.07.21 0 0 6020

Szia!

 

Nem bizonytalanítottál el, csak ahogy korábban is írtam, eddig elmentem mellette, mert drága. Aztán Te hívtad fel az előnyeire a figyelmem, így viszont várok még a döntéssel. Addig is vettem még egy önfelfújósat, hogy legyen mindenkinek normális matraca, mert a legkisebbnek nem volt. Azaz magamnak vettem  5 cm-est, így a kisebbeknek 2,5, a nagyobbaknak 5 cm-es van. Én azon már elég jól alszom, de ez a keresztbe hurkás nekem is megtetszett. Amúgy visszagondolva kétszemélyes volt kirakva, csak nyúl voltam megkérni vkit, hogy feküdjön oda mellém kipróbálni, hogy himbálózik-e, ha a partner mozog:-).

Előzmény: kmrmtms (6019)
kmrmtms Creative Commons License 2014.07.21 0 0 6019

Szia!

 

Bocsánat, hogy elbizonytalanítottalak. Tényleg kényelmes, és a Sleep'in bed változatban igen praktikus, de ez azért ne tartson vissza a sima matrac vásárlásától.

 

Tamás

Előzmény: zlatyB (6016)
hul Creative Commons License 2014.07.21 0 0 6018

Az elmúlt évtizedekben kipróbáltam mindenféle matracot, nekem a önfelfújós jött be a legjobban. Persze minél vastagabb és nagyobb, annál jobb. Légágy, kényelmes, praktikus. A lleeresztése macerásabb, tekintve ki kell nyomni a levegőt. De nem probléma.

Azt gondolom nehézkesebb a többi használata, könnyen sérül, nem fér el jól és a dupla használata két embernek zavaró tud lenni. Mindenesetere ki kell próbálni mindet, kinek mi jön be. A keresztbe- hurkás szerintem jobb, mint a hosszában, de ez annyira egyéni. 

Az is szempont, csomagolva mekkora helyet foglalnak.

Előzmény: Manac ;-) (6017)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.07.20 0 0 6017

Szia!

 

Ha azt írják a kemping honlapján, hogy 0.7EUR/kWh, akkor mérik a fogyasztást. Ez nem nagy kunszt, azt hiszem itthon is van ilyen pl. Hegykőn. A végén fizeted a villany árát a többivel.

 

A keresztbe bordás Alpenaz AIR matracot próbáltam az áruháznam, nekem tetszik, kényelmes. A hálózsák-matrac szettben is ilyen van, ha jól tudom.

 

Mivel korábban már más típusokba feccoltam, nem vettem még ilyeneket. :-(

Előzmény: tuta78 (6011)
zlatyB Creative Commons License 2014.07.20 0 0 6016

Én Budaörsön kipróbáltam, még tavasszal ki volt rakva. Elég jónak tűnt, bár ott talán az egyszemélyes változata volt kirakva, de el tudom hinni, hogy nem mozog a másik fél:-) Már megvettem volna, ha Tamás nem bizonytalanít el, hogy a sleep'in'bed-ben ugyanez van, csak még jobb együtt a hálózsákkal (ld. korábban kmrmtms 2891 sz. hozzászólása és 5801 sz. válasza). 

Előzmény: tuta78 (6015)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!