Keresés

Részletes keresés

MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.23 0 0 5245

sziasztok,ma ertunk vissza Punta Canarol ... hat meg nem tertunk magunkhoz... fogunk irni egy hosszu beszamolot nektek. Amugy igen az amerikai dollart is elfogadjak es vigyetek koltopenzt mert a fakultativ programokon keszult fenykepeket meg tudjatok venni. Mondjuk 10napra 300-400dollar attol

fugg mit akartok meg venni pluszba ;) A programokat boven raertek ott kivalasztani... annyian fognak ajanlani nektek kulonbozo turakat hogy donteni sem tudtok majd ;) 

Westy75 Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5244

Kdeni26,

többször utaztunk már velük, csak ajànlani tudom őket. 

Előzmény: kdeni26 (5173)
Westy75 Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5243

Szia Beke26,

menjetek nyugodtan kisgyerekkel. Mi voltunk többször is, a Gran Bahia Pricipe Turquesa-t ajànlom. Nagyon jó gyerekmendencéjük van sok csúszdával, sekély vízzel . Van honlapjuk is, ès a Tripadvisor-ön is találsz képeket. A szállodának ez a része van a legmesszebb a tengertôl, de van kisvonat/kisbusz a szàllodán belül, könnyen el lehet vele jutni bárhova, és sűrűnk járnak. A repülésre kell jól felkèszülni, hogy ne unatkozzanak, és akkor nem lesz gond . Mi napokkal előtte elkezdtük megbeszélni a kislányunkkal, hogy mi fog történni, hogy kell viselkedni, csendben leszünk a gépen, nem szállunk le az ülésről, nem szaladgállunk a sorok között stb. Nem volt vele semmi gond, mi nehezebben bírtuk, mint ő ;) az étteremben van külön gyerek büfé , etetôszék is van, és imádják a kicsiket. kérdezz nyugodtan,ha érdekel még valami.

Előzmény: Beke26 (5233)
barbados9 Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5242

Szia Maki1988!

 

Az a szerencse,hogy nem kapott el a sárga irigység mikor olvastam a leveledet,hogy még 

mindig nyaraltok,hmm.

Örülök,hogy tetszik koncepció!

Természetesen  én is arra gondoltam,hogy át adnám az erre váló infókat.(megbeszélés tárgyát képezi)

Igazából akkor nagyon nem is tartanálak fel benneteket,mert gondolom rengeteg fontos dolgotok lehet!!

 

További minden jót.

 

Üdv a fedélzetről!

 

Előzmény: MaKi1988 (5231)
Dominicanus Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5241

Sziasztok!

 

Mi is ugyanakkor indulunk Punta Canara, a Now Larimar Hotelbe (Dominikára másodszor). Még egy fiatal pár is jön velünk, ők a Be Live Collectionben fognak lakni. E-mailt küldhettek az adatlapon keresztül.

Már visszaszámolunk!!!! A jó időt elintéztük...

Előzmény: marejo (5234)
Blasek99 Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5240

Szia... Dollárt szivesen elfogadják bárhol, és szinte mindenhol ki van írva az ár dollárban... Mennyit...??? Ez kicsit hülye kérdés... Neked kell tudnod mennyit szeretnél költeni és milyen kirándulásra szeretnél eljutni... Vigyázni mindenre kell, de főleg az útlevélre nagyon és bármilyen kirándulásra is mész az útlevelet NE vidd magaddal, hanem maradjon a széfben...

Előzmény: bebeqq (5237)
ivettn Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5239

Sziasztok!Párommal március 31-én utazunk Bécsből,

Punta Canára esetleg valaki ,aki szintén ezzel a géppel utazik.

Rixy29 Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5238

Kedves Dr.Gabor!

 

Érdeklődnék a Condor-ral kapcsolatban, milyen osztályon utaztatok Economy vagy Prémiun? Étel milyen volt, párnát, takarót kaptatok? Milyen italok voltak? Milyen útvonalon mentetek, indulás- átszállás hol volt?

Mi is velük terveztük az utazást és most foglalnám, de így elgondolkodtató.

Előre is köszi a választ.

Rixy

 

Előzmény: Dr.Gabor50 (5232)
bebeqq Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5237

Egyben szeretnék tanácsot kérni tapasztaltabbaktól...milyen pénzt érdemes vinni...és mennyit....két három kirandulasra mennék....van e amire külön vigyázzak...köszönettel 😊😊😊

bebeqq Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5236

Sziasztok...jan 24én hatan megyünk bécsi indulássalfrankfurti átszállással...a punta canai whahala bavaro hotelbe...itt néztem a magyar Sanyikat...kirándulásra megkérdezni...de ha ugyvan szivesen csatlakozunk másokhoz.

bebeqq Creative Commons License 2016.01.22 0 0 5235

Szia Mi is ebbe a hotelbe megyünk bécsi indulással24én 9 napra ...semmu fakultativot nem foglaltunk még le....ugyhogy jólenne majd felvennünk a kapcsolatot....email cimem fonyadanna68@gmail.com. üdvAnna

Előzmény: Wica62 (5225)
marejo Creative Commons License 2016.01.21 0 0 5234

Sziasztok!:)

Férjemmel február 3-án utazunk Bécsből,
Punta Canára esetleg valaki ,aki szintén ezzel a géppel utazik.

Beke26 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 5233

sziasztok

kisgyerekkel voltatok már nyaralni Dominikán? (1 év alatti,3 éves)

Erdemes velük odamenni? Mexicorol jo tapasztalataim vannak,de most kiprobalnank Dominikat.

Konkret hotel? készi

 

Dr.Gabor50 Creative Commons License 2016.01.20 0 3 5232

ÉLMÉNYBESZÁMOLÓ!

 

Most jöttünk haza Dominikáról és gondoltam megosztom a tapasztalatokat, hátha valaki most menne.

 

VISTA SOL szállodában voltunk:

    - az ételek nagyon finomak, nem volt hasmenés pedig összeettünk mindent

    - a szálloda kertje nagyon szép és rendezett volt, nem egy hatalmas komplexum, de 3 medence vizibárral nekünk pont

      elég volt. A strandon minden reggel összeszedték a tengeri füvet, és az őrök folyamatosan figyelték a helyieket,

      hogy még véletlenül se menjenek be a turisták közé

    - a szobák közül mi tengerre nézőt választottunk és fantasztikus volt a kilátás. A tisztaság az nem 5 csillagos, de ez

      karibi térségben nekem bőven belefért, hogy mondjuk poros volt a ventillátor és szerintem egy vízzel mosta fel

      az egész szállót a takarító! :)

    - egyedül a személyzet a recepción volt nagyon bunkó és lekezelő. De az étterem és a bárokban már kedves és

      mosolygósak voltak.

 

FAKULTATÍV PROGRAMOK:

    - Mi Sudi Sanyikával, azaz Sandro-val voltunk fakultatívozni: face-en Sanyika Sandro Sudi néven van fent.

      indulásunk előtti napon találtam rá itt a fórumon, Ő 10 éve kint él.

      Írtam is neki a face-en, rögtön válaszolt is és odaérkezésünk

      másnapján találkoztunk is. Nagyon kedves volt és segítőkész. 3 Fakultatívot fizettünk be nála.

      Igazából lehet túlzásnak fog hangzani, de életem 3 legjobb buliját hozta össze! Annyit rumot hozott, hogy

      soha nem fogyott el, hatalmas dumája van, mindenről elmondja a valóságot és nem mesét mond. Végig nevettük

      a 3 napot, minden utazásnál magyar zenék mentek, még akkor is ha alig volt magyar! :)

      Sajnos nem volt több programja, pedig ha 10 van, akkor mind a 10-re elmegyünk. Igazából én nem

      szoktam 2x ugyan arra a helyre menni, mert az élet ahhoz rövid, de Ő miatta lehet mégegyszer kimegyünk.

      Egyébként a nagy duma mögött, folyton figyeli az embereket, hogy senkit ne hanyagoljon el, mindenkivel

      próbál beszélgetni és még sok rum elfogyasztása után sem hagy senkit ott indulásnál, többször átszámolja, hogy

     mindenki megvan e. Nekem az egyik ilyen nagyon apró emberi gesztusa tetszett, hogy amikor kikötöttünk egy

     nagyon szép partszakaszon és letettük a cuccunkat, mi ketten a párommal elvonultunk máshova, közben mire     visszajöttünk az egész társaság kb 1 kilométerrel arrébb költözött. Szó nélkül a mi cuccunkat is oda vitte, nem hagyta  ott! Úgyhogy Őt csak ajánlani tudom. A pocakos, borostás külső mögött egy nagyon jó szívű ember lakik!

      Tudomásom szerint van egy másik magyar is kint, Gustavo, Őt nem ismerem, róla nem tudok véleményt mondani.

 

UTAZÁS:

    Condorral utaztunk. Szó szerint a legszemetebb légitársaság amivel valaha utaztam. Alig működött valami elektronika

    gépen. Olyan parasztok voltak a légi utas kísérők, hogy az egyikhez hozzá vágtam a fejhallgatót, amikor már 5x-re szóltam hogy nem működik és 5x-re  is letojta fejem. Mondjuk, egymás között oroszul beszéltek, úgyhogy lehet

   a condor bérelte tőlük, de soha többet az biztos!

 

Szóval mindenkinek jó utat aki most megy vagy tervezi, nagyon szép Dominika és nagyon változatos! 

 

Üdv: Capitano!  

MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 5231

Kedves Kapitany,

 

Koszonom szepen a dicsero szavakat, de ezeket az infokat mind csak azert irom ide hogy akik esetleg jonnek ide utanunk, mar kikuszoboljek azokat a problemakat vagy elkerulhessek a kenyelmetlensegeket a nyaralassal kapcsolatban. Mindezt ertem a tervezes, felkeszules, itt tartozkodas es haza erezesre.

Jelenleg meg itt vagyok a nyaralasomat toltom es kisebb nagyobb hibakkal de jol erezzuk magunkat.

Hazafele lesz egy bo 9 oras repuloutam ejszaka es ha minden igaz sikerul leirnom reszletesen az elmult 9 napot, akar kepekkel, megjegyzesekkel es jo tanacsokkal teletuzdelve.

 

Az otlet nagyon tetszik es orulnek ha tudnal reszleteket kuldeni.

 

Elore szeretem jelezni mindenkinek, hogy a visszajelzeseket, kepeket amiket mar az ott jart turistak adtak ALAPOSAN nezzek at, mert azok alapjan konnyebben megtalalhato az igenynek megfelelo opciokat legyen ez szallas, kaja, program vagy utazas.

 

Nekem mint turstanak es fizeto vendegnek a celom mindenkeppen az lenne hogy a legtobb es legminosegibb elmenyt kaphassam termeszetesen azert az osszegert ellentetben amit fizettem. Ezt persze jelenleg elegge hosszas kutatassal tudtam megszervezni es mint mondtam ennek elkerulese es vagy megkonnyitese sokat dobna az egesz nyaralasi moralon, es a penztarcambol is kevesebbet venne ki.

 

Nem mellesleg jeleznem hogy ma tudtam meg, az egyik turista ugyanezekkel a feltetelekkel 2x -es arat fizettek mint mi.

 

Amugy barkinek barmi kerdese lenne nyugodtan irjon, amint tudok valaszolni megteszem, DE jeleznem en sem 4x jarok ide evente, hanem ez volt nekem eddig az elso utan es az elmult 9 nap alatt itt tortentekrol tudok infot adni.

 

Udvozlettel : MaKi

Előzmény: barbados9 (5230)
barbados9 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 5230

Szia Maki1988!

 

Alapos munkád van az ajánlatok kikeresésében,le a kalappal!

Ezért is merek írni mert látom,hogy napra kész vagy cégekkel,szolgáltatásokkal.

Létre jött egy turisztikai innováció.ami az általad felsorolt partereket,társaságokat egy felületre

össze gyűjti.A keresőnek köszönhetően a felhasználó választani tud az igényeinek megfelelőt. 

A világ turizmusát meghatározó cégek kerülnek így versenybe a felhasználókért!!

Mást már nem is írnék le,pedig még vannak fontos részletek.

Szerintem biztos,hogy nagyon tetszene Neked ez a fejlesztés!

A további információkat nagyon szívesen átadnám!

 

Üdv,Barbados kapitány

Előzmény: MaKi1988 (5188)
pupákdézi Creative Commons License 2016.01.20 0 0 5229

Szia! Akkor kár volt visszafelé is megvenni a repülőjegyet :)

Előzmény: MaKi1988 (5224)
Dom_Guss Creative Commons License 2016.01.19 0 0 5228

Kedves Utasok, Baratok, Ismerosok 

 

Telefonszamok: +18098645862  (viber es whatsapp is van)

Privat telefonszamom: +18498685862  (van whatsapp is)

 

 

Email: info@seemore.do

Email: mail@seemore.do

 

 

Emaileket kapom mindket telefonon altalaban ha olyan helyen vagyok es a szituacio is engedi egyszerre irok ha nem akkor egy par oran belul.

 

Kirandulas honlap:  www.seemore.do

Transfer honlap: www.puntacanatransfer.hu

Eskuvoi honlap: www.puntacanawedding.us

Dom_Guss Creative Commons License 2016.01.19 0 0 5227

Szia Erika,

 

Mivel Punta Canara jottok nem kell tarsat keresni igy ez megoldodott.

Előzmény: Dominicanus (5212)
Emese es Balazs Creative Commons License 2016.01.18 0 0 5226

Sziasztok!Jon valaki Dominikara feb.3-an Parizsi atszalassal?

 

Wica62 Creative Commons License 2016.01.18 0 0 5225

Sziasztok jön valaki Punta Cana Whala Bavaro Hotelbe jan.22-től?Egyéni kiránduláshoz keresünk 2-4 főt.

MaKi1988 Creative Commons License 2016.01.18 0 0 5224

Hali!!

 

Mondjatok meg a NAV-nak hogy nem megyek haza tobbet :) 

 

Udv : Dominikarol 

csillagnemzet Creative Commons License 2016.01.17 0 0 5223

Na ugye,hogy ugye! :)

Nagyon jó utat kívánok!Persze,hogy minden rendben lesz! Élménybeszámolót szeretnék majd kérni,mi márciusban megyünk,addig is "vágom a centit".

Előzmény: euhaj07 (5222)
euhaj07 Creative Commons License 2016.01.17 0 2 5222

Jelentem sikerült a kártyát elintézni interneten keresztül! Mégis működött ☺ az oldal! 4 nap és indulunk! Remélem minden simán fog menni! 

zstamas31 Creative Commons License 2016.01.16 0 0 5221

Sziasztok, jön valaki holnap Dominikára a 10:10es Air France géppel? 

Ilda 68 Creative Commons License 2016.01.16 0 0 5220

Szia, Mi is orulunk, hogy nem leszunk " egyedul "  :-) .  Mi nem otthon elunk, igy Londonbol megyunk, British Airways-el . Nem lesz atszallasunk, de igy is 9 -9,5 ora lesz az ut, remelem nem lesz veszes. Orulnenk ha osszefutnank a hotelben. Mi sem foglaltunk meg semmilyen programra, de mar megneztuk a lehetosegeket. 

Előzmény: mikkamakka100 (5217)
kormoslili Creative Commons License 2016.01.16 0 0 5219

Szia  köszönöm kormilla@freemail.hu

Előzmény: mikkamakka100 (5218)
mikkamakka100 Creative Commons License 2016.01.16 0 0 5218

Szia! Nem igazán írnak árakat nyilvánosan, de nem titok, ha érdekel, privátban szívesen megírom!

Előzmény: Ilda 68 (5215)
mikkamakka100 Creative Commons License 2016.01.16 0 0 5217

Szia! De jó, örülök, hogy lesznek magyarok rajtunk kívül. Mi a  Neckermannal megyünk, még semmilyen programot nem foglaltunk, majd ott helyben szeretnénk. Egy ismerősünk tavaly volt kint, ő megadott egy telefonszámot, egy Sándor nevű úriemberét, aki szervez ott programokat. Ti melyik légitársasággal repültök? Átszállásos? Kicsit tartok az út hosszúságától, egy 3,5 éves gyerekkel. Remélem majd találkozunk!

Előzmény: Ilda 68 (5215)
kormoslili Creative Commons License 2016.01.16 0 0 5216

Sziasztok az IFA Villosba mennyibe kerül a szállás??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!