Keresés

Részletes keresés

attus Creative Commons License 2001.02.08 0 0 387
Igen, szóval nézőpont kérdése minden. Marsi anikó szerintem nagyon vonzó, csinos. Amit csinál a Fókuszban, az viszont nem tetszik, nagyon gyenge.
Erős Antónia számomra rejtély. Én egyáltalán nem tartom szépnek, bár tévésnek nem rossz. Aki mindkét kategóriában megállja a helyét, az D. Tóth Kriszta.
Meteorológusok: Bartha Sylvi, Onyutha Judit és társai tényleg jól néznek ki, mégha valszeg nem is tudnák fejből, hogy a ciklon az alacsony, vagy magas nyomású légköri képződmény. Viszont: Gácser Vera. Szülés után is nagyon csinos, és profi a szakmájában is. Nálam ebben a kategóriában ő a nyerő.
Bálint Antónia nagyon-nagyon szép. Ha tévésnek lehet nevezni, akkor ő is a topon van nálam. Legalábbis szépségben. De egyébként annyira, de annyira szőke... Ugye értitek? :-)
DAttis Creative Commons License 2001.02.08 0 0 386
Oké lehet valamit nem jól tudok róla, a lényeg az, hogy én nem kedvelem, és valóban sokat bakizik a müsorban.

Nekem akkor is inkább a Duna TV-s lányok jönnek be, bár most van 1-2 új arc is, a nevüket se tudom, mert lemaradok a feliratozásról.

Előzmény: Srác (383)
ló2 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 385
Valóban, a Duna TV bemondói magasan verik a többieket!

ló2

Előzmény: Muffvadász (384)
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.07 0 0 384
Nem tudom miért de itt mindenki a kereskedelmi Tv-s csajokról írkál. A toplista első 10 helyezettje közül 7 kereskedelmi TV-s. A topicban meg egyesek ódákat zengenek a Duna TV bemondóiról. Szerény személyem meg-meg említ egy-két ATV-s hölgyet. Nem értem? Tényleg rég láttam az ATV-n Besztercei Juditot. Esetleg van valakinek valami infója mi történt vele?

Üdv Mindenkinek

Srác Creative Commons License 2001.02.07 0 0 383
Elvégezte a Színművészeti Főiskolán a televíziós műsorvezetői szakot, Vitray osztályába járt, az MTV-ben gyakornokoskodott, onnét került annak indulásakor az RTL-be, ahol új arcokat kerestek.
Tényleg alacsony.
Szerintem nem valakije senkinek sem, nem is pesti, vidéki.
Mindezt azért, hogy megelőzzük a minden alapot nélkülöző pletykákat.
Előzmény: DAttis (382)
DAttis Creative Commons License 2001.02.07 0 0 382
Én egyenesen utálom a Marsi Anikót, mikor megjelenik, a Fókuszban, nem tudom egyesek mit találnak szépnek benne.
Anyám 1szer látta az uszodában mesélte, hogy 150 egynéhány cm, vöröses hajú szeplös stb (Müsorban a smink segít rajta)

másrészt beszélni nem tud szépen magyarul (állandóan bakizik) és ahogy felvezeti azokat a komoly riportokat (megjátszós komolyság), amit néha be se kellene mutatni mert magánügy.
De ez már a müsor hibája.

Állítom valakinek a valakijeként került be az RTL-Klub-ba az a csaj.
Az Eröss Antóniának legalább van TV-s múltja és beszélni is tud, a Pataki Zita is szépen beszél ha nem sok köze van a meteorológiához

ló2 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 381
Amit nem igazán értek...
Nem tudom mit esztek ezen a csajon! Semmi különöset nem látok sem rajta sem benne, bár a műsort amit csinál ott elég ez is.

Marsi fun-ok! Azért remélem, nem köveztek meg!!

ló2

Előzmény: Muffvadász (379)
Srác Creative Commons License 2001.02.07 0 0 380
A tinilányok előszeretettel járnak mesterségesen (és időnként elég merészen) fölhasogatott nadrágokba, 16 éves kora körül Anikó is közéjük tartozott. De ez már a múlt, azóta szemmel láthatóan megváltozott.
Mellesleg nagyon kedves és barátságos leányzó volt, bár már 10 éve nem találkoztam vele, akkoriban kedveltem.
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.07 0 0 379
Kezd a topic átalakulni Marsi Anikó fun clubbá. Ez a nadrág ügy engem is érdekelne.

Üdv Mindenkinek

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.02.07 0 0 378
váóó!

részleteket! :))

Előzmény: Srác (376)
Vibit Creative Commons License 2001.02.07 0 0 377
A Marsi Anikó szerintem egyre jobban néz ki. Kár, hogy most már nem jár olyan nadrágban, ami betekintést enged bizalmasabb helyekre.
Srác Creative Commons License 2001.02.07 0 0 376
Marsi Anikóval egy gimnáziumba jártam, beee...
Akkor még hosszú haja volt és pengével hasogatott farmerban járt.
Előzmény: Ernesto Serra (375)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.02.07 0 0 375
Szerintem Marsi Anikó felszedett pár kilót, de így még jobban néz ki.
Vibit Creative Commons License 2001.02.06 0 0 374
A Szentpéterit én legutoljára a "Kész átverés"-ben láttam, utána azt olvastam róla, hogy külföldön akar érvényesülni.Sajnos itthon tényleg nincs könnyű dolga!
JOKER Creative Commons License 2001.02.05 0 0 373
Nekem a kedvencem szintén Szentpéteri Eszter, sajnos ő mostanában eltűnt a képernyőről, utoljára az RTL-en láttam, de annak is már néhány hónapja.
Egyébként én is láttam a Marsi Anikót élőben és egyáltalán nincs szüksége profi sminkes csapatra, mert anélkül is jól néz ki.
Muffvadász Creative Commons License 2001.02.02 0 0 372
Egyetértünk.
Előzmény: Vibit (371)
Vibit Creative Commons License 2001.02.02 0 0 371
Ha nő lennél lehet, hogy megértenéd miért pont Feró. Nem valami szép ember, viszont csúnya!Esetleg a hírnév vagy a pénztárca dominál.
Ethan Hunt Creative Commons License 2001.02.02 0 0 370
Ferót én is megértem, én a csajt nem értem, hogy miért éppen Feró? Na, mindegy...
Előzmény: Muffvadász (368)
Vibit Creative Commons License 2001.02.01 0 0 369
Csa fiúk, lányok!
Nekem Sugár Ági volt a kedvencem, de eltünt a legnagyobb bánatomra.
Tudtok róla valamit???
Nagyon örülnék minden infónak, képnek, stb...
Most a Duna-s csajok a menők szerintem , de az Rtl klub sem piskóta.
Muffvadász Creative Commons License 2001.01.31 0 0 368
Magyar ATV-n bemondó. Mostanában a bulvársajtó szerint Nagy Feró csaja régebben Kozsóé volt. Pár hete megjelent a Mai Napban fölül valami laza cucc alul egy kis tanga. Jó teste van a csajszinak. Megértem a Ferót hogy elkapta a csajt.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: ló2 (367)
ló2 Creative Commons License 2001.01.31 0 0 367
Talán azért, mert én azt sem tudom ki az.

ló2

Előzmény: Muffvadász (366)
Muffvadász Creative Commons License 2001.01.30 0 0 366
Kádár Mónikáról nem szól senki egy szót sem?

Üdv Mindenkinek

ló2 Creative Commons License 2001.01.25 0 0 365
Biztos, hogy nem tiltották le, mert a Duna új délutáni műsorában rendszeresn feltünik. Ami nem is baj...

ló2

Előzmény: Y-forduló (364)
Y-forduló Creative Commons License 2001.01.25 0 0 364
Nem vagyok benne biztos, de Lukács Beát szerintem letiltották a képernyőről. Amit Karácsonykor (?)vagy Újévkor (?) műveltek azzal a bajuszos népdalénekes utánzattal, mint házigazdák, a 100 tagú cigányzenekar műsora előtt, hát az szörnyű volt.
Előzmény: DAttis (363)
DAttis Creative Commons License 2001.01.23 0 0 363
A DUNA TV-t én is oly szívesen nézem, szerintem annyira helyesek a bemondó "lányok"
Farkas Boglárka, Farkas Beatrix, Kalocsai Andrea, Lengyel Judit. Mikor ök megjelennek a képernyön ott ragadok a DUNA TV-n.
A Gubás Csilla is helyes, bár korábban kerekebb volt az arca, így még helyesebb volt.
A Lukács Beát viszont régen láttam.

A királyi TV-böl nagyon eltüntek (vagy csak ritkán látom) a Sugár Ági (egyik kedvencem volt) A Radványi Dorottya (emlékszem a Mi Ti Ök-böl, ott még nagyon fiatal volt)
A Palcsó Brigittának nem áll jól a rövid haj, és sokkal szebb volt kismama kora elött. Az a hülye Ifj. Knézy "elrontotta" a csajt.
Lörincz Gabi is aranyos, kár, hogy már a 40-es éveiben van.

Az RTL-en a D. Tóth Kriszta tényleg helyes, bár nem szeretem a rövid hajú csajokat, de így is jobban bejön mint az Erös Antónia.
A két Fókuszos csajt kifejezetten nem szeretem
Nem tudom miért de nekem Pataky Zita is bejön
Állítólag a növére a DUNA TV-n van, vagy már csak volt.

Valami Pánczél Andrea a TV2-röl rémlik. Annak is annyira helyes arca van.

Előzmény: ló2 (356)
Heartbreaker Creative Commons License 2001.01.19 0 0 362
Mivel én zsidó is, és újságíró is vagyok, nagyon jól tudom, hogy ki zsidó, és ki nem. Neked viszont a leírtak alapján fogalmad sincs. A fókusz szintje valóban atom bulvár, és én is visszasírom a tv3-mat, de ennek vajmi kevés köze van a származáshoz. Már csak azért is, mert a Marsi Anikó nem zsidó. Azt hiszem jó volna, ha nem nyalnád be a szélsôjobbos barmok x alkalommal megcáfolt hülyeségeit.
Előzmény: Törölt nick (354)
Dosia Creative Commons License 2001.01.15 0 0 361
Hello!

Szerintem az RTL-es Tóth Kriszta a nyerő.
Régebben, mikor csak néha néha volt a hiradóban egy egy tudósításkor, már akkor is felfigyeltem rá, de most, hogy minden hétvégén van....hááát öröm nézni a hiradót! :)
Második helyre azért mindenképpen befutó a kis Marsi Anikó...most egy eléggé új designt kapott a kislány. (én pénteken láttam) Hát igy aztán már tényleg nagyon ottvan a szeren. :)

Viszont, hogy a Csisztu hogyan tecchet valakinek...azt nemtom...

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.06 0 0 360
Én is találtam egyet, amelyiken még Marjai Judit is rajta van :-)))
http://w3.swi.hu/pasztorora/magyar.htm
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.05 0 0 359
Köszi ereksön! :-)))
Előzmény: R-Action (348)
professzorok Creative Commons License 2001.01.05 0 0 358
Jöjjön a másfél éves topic toplistája, ha minden lényegében pozitív hozzászólás valakiről egy pontot ért. Az eddigi N°1 Erős Antónia, aki azzal előzi meg Csisztu Zsuzsát, hogy ő az utóbbi fél évben ő volt népszerűbb. Tehát:
1. Erős Antónia RTL Klub 18
2. Csisztu Zsuzsa TV2 18
3. Stahl Judit TV2 16
4. Bartha Szilvia TV2 16
5. D.Tóth Kriszta RTL Klub 9
6. Novodomszky Éva TV1 8
7. Onyutha Judit TV2 8
8. Pataki Zita RTL Klub 8
9. Balint Antónia TV1 8
10.Sugár Ágnes ? 8
11.Farkas Boglárka DunaTV 8
12.Szentpéteri Eszter ? 8
13.Balázsi Panna RTL Klub 6
14.Palcsó Brigitta TV1 6
15.Marsi Anikó RTL Klub 6
16.Acél Réka TV1 6
17.Hajdú Andrea ATV 6
18.Liptai Claudia RTL Klub 5
19.Péter Gyöngyi TV2 5
20.Holló Márta RTL Klub 5
21.Kiss Gabriella TV1 5
22.Jakupcsek Gabriella TV2 5
23.Szeder Krisztina ATV 5

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!