Keresés

Részletes keresés

orpheline Creative Commons License 2009.08.14 0 0 1585

Üdv.

 

Keresem Fábry Péter által rendezett " Nyom nélkül " című 1982-es filmet..... Cseh Tamás főszereplésével......

 

minden megoldás érdekel!

gacsat Creative Commons License 2009.08.14 0 0 1584
Mikor látta? Kb. mikori? Szines?
Előzmény: rechter (1568)
Fiffike01 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 1583
Lehet, hogy ez az ,de nekem a magyar címe kéne.
Előzmény: pobeda (1570)
ambrozia Creative Commons License 2009.08.14 0 0 1582
Én láttam ezt a filmet, teljesen előttem van a jelenet is. De nem ugrik be a cím, úgy rémlik, hogy ez egy magyar film volt.
Előzmény: rechter (1581)
rechter Creative Commons License 2009.08.12 0 0 1581

Tudtam, hogy az 1379-es hozzászólásommal feladtam a leckét. :D

Ezt senki sem tudja egy fórumon sem.

eroberter Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1580
Bassza meg...
@{@@&} Index, sose csinálják már meg normálisan?! Költői kérdés, tudom...
eroberter Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1579
A Ketten a hadsereg ellen és a Legyőzhetetlen vutang című filmek letölthetők valami normális formában?
Nekem sajnos nem sikerült megtalálni eddig...
KÖSZI ha valaki segít
eroberter Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1578
A Ketten a hadsereg ellen és a Legyőzhetetlen vutang című filmek letölthetők valami normális formában?
Nekem sajnos nem sikerült megtalálni eddig...
KÖSZI ha valaki segít
eroberter Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1577
A Ketten a hadsereg ellen és a Legyőzhetetlen vutang című filmek letölthetők valami normális formában?
Nekem sajnos nem sikerült megtalálni eddig...
KÖSZI ha valaki segít
eroberter Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1576
A Ketten a hadsereg ellen és a Legyőzhetetlen vutang című filmek letölthetők valami normális formában?
Nekem sajnos nem sikerült megtalálni eddig...
KÖSZI ha valaki segít
pobeda Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1575
Német film volt, de a címe most nem jut eszembe.
Előzmény: iver55 (1574)
iver55 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1574
hali!
6-7 éve láttam a tvben egy filmet,aminek már se a cimét se szereplöit nemtudom,ha esetleg valaki tudna segiteni megköszönném. A story a köv:
Egy volt prosti családot alapit,de a multját se gyerekei se férje nemtudja majd egy nap kiderül h az uj szomszéd az egyik régi kuncsuftja volt,aki zsarolni kezdi,a nő véletlenül öli meg és a holttestet pincében darabolva probálja elrejteni.
Izgalmas,groteszk film volt ahogy emlékszem.
valaki cimet??!!:)
vlak Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1573

Próbálkozhatsz a rendező-trió többi filmjével is, akadnak ott azért még jók:

http://en.wikipedia.org/wiki/Zucker,_Abrahams_and_Zucker

Előzmény: teglus (1572)
teglus Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1572
Közben meglett a cím :Top Secret!! :)
teglus Creative Commons License 2009.08.10 0 0 1571
Sziasztok!

Én egy régebbi filmet keresek. Biztos sokan láttátok már. Azt hiszem az első abszolut humoros film.
Nagyjából 1970 és 1990 között jött ki.
A második világháború idején játszódik.
Elrabolnak egy tudós a nácik hogy valami szerkezetet tervezzen nekik.
Egy kis csoport pedig ki akarja szabadítani.
Néhány kulcsjelenet:
Kúszik a főszereplő srác a fűben és meglát egy bakancsot, ahogy viszik felfele a kamerát, látszik hogy nem egy náci őr van a bakancsban, hanem semmi.

Két autó összekoccan, de éppenhogy, és ekkor berobbannak. Koccanáskor egy kis csengő hang hallatszik.

A tudós által készített szerkezetet (valami nagy mágnes) véletlenül beíndítja a főhös és bevonz egy tengeralattjárót a börtönbe.

A főhőst bezárják egy szobába, de ő ki akar szabadulni. Egy szellőző nyíláson próbál megszökni, de mindig ugyanabba a cellába jut ki ahonnan elindult. Egyszer a Wc-kagylóból néz ki, egyszer a kandallóból esik ki.

Lövik a nácik a házat. Az ablakba lőnek egy keresztet, erre a főhös egy karikát... gyakorlatilag amőbáznak.

Köszi a segítséget!
pobeda Creative Commons License 2009.08.09 0 0 1570
http://www.imdb.com/title/tt0170603/

??????
Előzmény: Fiffike01 (1569)
Fiffike01 Creative Commons License 2009.08.09 0 0 1569
Sziasztok! Én egy nagyon régi jugoszláv természetfilmet keresek. Egy erdőben játszódik a történet egy kismalacról szól akit Jankónak hívnak. Az anyukája eltaszítja magától mert sokan vannak tesók és nincs elég emlője a szoptatáshoz. Elindul egyedül az erdőben barátja lesz neki egy őzike. Aztán jön egy nagy árvíz és minden állat az életéért küzd. Ennyire emlékszem, ha valaki esetleg felismeri megadhatná a film címét!

Előre is köszi!
rechter Creative Commons License 2009.08.08 0 0 1568
Sziasztok!

Nem tudjátok melyik lehet az alábbi film?

Egy öreg milliomos papa úgy végrendelkezik, hogy az kapja a teljes vagyonát, aki sír a temetésén.
A temetési menet közelébe keveredik egy fiatal nő, akinek semmi köze az elhunythoz, azonban a kalapját amit annyira szeretett elfújja a szél, vagy beleesik a sárba vagy elázik (ez nem teljesen tiszta). A lényeg, hogy a hölgy siratja a kalapját és így ő örökli a vagyont, ugyanis az öreg temetésén senki sem sír rajta kívül, mivel nem nagyon szerették.

Nagyon örülnék ha valaki meg tudná mondani a film címét, vagy legalább a főszereplő nevét. Ha minden igaz, akkor egy szőke, vagy szőkésbarna hosszú hajú hölgy játszik benne, de nem biztos. Nem tudom, hogy mikor a film, ugyanis én nem láttam, viszont a párom említette a filmet, de sajnos nem tudja a címét, sem a színészeket, így nem tudom neki beszerezni.

Üdv,

rechter
orosz25 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 1567
sziasztok.én a Fehérnemü hadmüvelet(operation petticoat)címü filmet keresem,tudna valaki segíteni hol kapom meg magyar felirattal?köszönöm
mernok55 Creative Commons License 2009.07.28 0 0 1566

A vád tanúja

 

MGM csatornárol felvett változat van meg (sajnos VHS közbe iktatásával) DVD-n, de elég jó a kép. A hang katasztrófális, új szinkron. Sikerült leszednem a netről (Aviban) a régi változatot: a kép harmatos, a hang a régi szinkron (kicsit zajos) pl. csákányi Lászlóval stb., de használható.  A kettő között kb 20 mp eltérés van. Én nem tudom összerakni (sőt nem ártana a zajcsökkentés sem).

Tud-e valaki segíteni, vagy már megvan neki a klasszikus 60-as évek beli szinkronnal.

Köszi

mernok55

Guild Creative Commons License 2009.07.18 0 0 1565

Üdv Mindenkinek!

Keresem az alábbi filmeket, bármilyen formátum megfelel nekem.

David Carradine -> Flúgos futam / v. Ütközőfutam (Cannonball; 1976)

Burt Reynolds -> Navajo Joe (1966; rendező: Sergio Corbucci)
Franco Nero -> A zsoldos (1968)

Franco Nero -> Egy kincskereső Mexikóban (Companeros; 1970)

Franco Nero -> Il Cittadino Si Ribella (?Az utca törvénye?; 1974)

Franco Nero -> High Crime (1973; r.: Enzo G. Castellari)

Lee Van Cleef -> The Big Gundown (La Resa Dei Conti; 1966)

Clint Eastwood -> Joe Kidd (A Pannóniás /Felföldi László/ szinkronnal!)

Henry Fonda & Terence Hill -> Nevem: Senki (Sinkovits Imre _ Pannóniás szink.)

Halott cowboy, nem cowboy (Garringo; 1969)

A férfiak, póráz nélkül (1975) /szinkronosan, vagy feliratosan!/

 

Ezek a filmek túlnyomó többségben ritkaságnak számitanak, ha valakinek esetleg valamelyikhez, csak hangsávja van nekem az is tökéletesen megfelel!
Kérem csak az jelentkezzen, aki biztosan segíteni szeretne, ezeknek a filmeknek a megszerzésében.
Szívességeteket előre is köszönöm szépen!

madarbarat Creative Commons License 2009.07.16 0 0 1564

Emberi torpedó

Én is oda vagyok, meg vissza az Okamoto filmért, nagyon szeretném újra megnézni - nem a pucér nő miatt, hanem mert kegyetlenül jó szatíra.

Ha valamit megtudtok róla, segítsetek

Előzmény: Mr.Grey (1045)
A boy named Sue Creative Commons License 2009.07.14 0 0 1563
Nekem a "Marci és a kapitány cimű" bábfilm rémlik.
Előzmény: Csé.P. (1562)
Csé.P. Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1562
Sziasztok!Segítsetek légyszi!Melyik az a mese, amiben azt mondja a ló:"Zöld a fű és kék az ég, legeljetek lóherét! "?
boothroyd Creative Commons License 2009.07.09 0 0 1561
Sziasztok ! Tegnap este 2009 július 8-án este 8-kor az MGM-en adtak szinkronnal egy krimit. A film: Gyilkosság a hajón - A szalmaasszony (Woman of Straw), 1964, fsz: Sean Connery, Gina Lollobrigida. Ezt a filmet szeretném megszerezni, akár DVD-n, akár DivX-ben, ha valaki felvette volna. Meghálálom a fáradozásokat. Évek óta kergetem ezt a filmet, erre most adják egy olyan adón, ami nekem nincs. Ha valaki hajlandó segíteni, akkor a többit offban: hummer@enternet.hu címen. A film megér nekem egy adag sört. :-) Köszi mindent.
mario1111 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1560
Üdv!

Egy filmet keresek. Annyira emlékszek,h volt egy nő aki valami balesetben, vagy robbanásban majdnem meghalt, sőt lehet,h meg is halt, de sikerült megmenteni a fejét asszem és valami emberi robottestet csináltak hozzá. Volt valami csávója is. Egyszer főzés közben a kezét belerakta a főző edénybe és megégette, mert nem érzékelt fájdalmat. A végén meg rezgett a csillár:D

Előre is köszönet!
Kovacszs Creative Commons License 2009.07.07 0 0 1559
Sziasztok akinek esetleg megvan szinkronos változatban a Domb (1965) cimü film annak megköszönném ha megosztaná velem. Régóta keresem.
ringcd Creative Commons License 2009.06.28 0 0 1558
Nagyon keresem a" Kalimagdora édes élete"' című filmet, de sajnos sehol nem találom. Előre is kösz, ha valaki tud segíteni...
jakab81 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 1557

Szia!

 

 

(Bocsi, hogy csak most válaszolok, de 3 napja nem voltam gépközelben.)

Rendi vagy, hogy felajánlottad. :) DC monogramú jóbarátom próbálgatja beszerezni, de még annyi idő van hátra, hogy az még felfggesztettből  is sok... :D

 

Várok még egy kicsinység, ha nem javul a helyzet, írok Neked.

 

Nagyon szépen köszönöm a jószándékodat, Allah növessze hosszúra a szakálladat:

Jak

Előzmény: never.jr (1556)
never.jr Creative Commons License 2009.06.24 0 0 1556
Ha nem találod meg sehol, akkor VHS-ről ki tudom írni lemezre. Ha kell, írj a neverjrkukacfreestartponthu-ra!
Előzmény: jakab81 (1555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!