Keresés

Részletes keresés

Kellemes Creative Commons License 2002.02.15 0 0 429
4
Mantona Creative Commons License 2002.02.12 0 0 427
igazság szerint nekem ehez szükségem lenen valakire aki csaj..és csinálta már. ezy egyedül tré. :-(
de még gondolkodom rajta. hol is a leirás?:-)
Kellemes Creative Commons License 2002.02.12 0 0 426
Gyere csak Mantona!:) "Zavard" a topicot.:))) Ha mar csak a gondolattol is elfog vmi, akkor szerintem probald ki. A know-how a topicban.
Előzmény: Mantona (425)


Mantona Creative Commons License 2002.02.12 0 0 425
hello4
bocs hogy zavarok!-csak szétnézek az indexen-
nem semmi ez a topic! ez frankón jó? elképsztő!
mik vannak.....itt mindenki csinálja? eszméletlen....
najó bocsi hogy "betolakodtam"

üdv. Mantona

Kellemes Creative Commons License 2002.02.12 0 0 424

Arányos méretezés

titikkadtatokki Creative Commons License 2002.02.11 0 0 423
sztem ehhez nincs mit hozzátenni...
E-lover Creative Commons License 2002.02.10 0 0 419
Dormika:
Barátnőt nem tudok neked "elintézni", de miért nem próbálod meg egyedül?
Előzmény: dormika (407)
E-lover Creative Commons License 2002.02.10 0 0 418
Kedves Fokker70:
Angolul a Neten bőséggel találsz infókat, ha gondolod, küldök pár linket. A zuhanyos megoldás tényleg életveszélyes lehet, mindenkit eltanácsolnék a használatától.

Pár helyen ma már Mo-n is be lehet szerezni a szükséges eszközöket -- nem kerülnek sokba. Más kérdés, ha valaki -- nem lakván egyedül -- "hide-olni" kénytelen eme szenvedélyét, akkor nem egyszerű a cuccok menedzselése...

Előzmény: Fokker70 (410)
Kellemes Creative Commons License 2002.02.08 0 0 415
h_g: A borre kifejtett hatasa: nem szerettelek volna bantani, en sem ugy ereztem, hogy bantasz. A jovo majd megoldja a kerdest.:))

marita: csinaltad, csinaltatok mar ffi-val?

Kellemes Creative Commons License 2002.02.08 0 0 414
Koszi h_g, en ezt talaltam:
Válasz: CHT (kolon-hidroterapia)- vastagbéltisztítás géppel, egy modern változata a beöntésnek, zárt
rendszeren keresztül történik a kezelés 35-40 percen át folyamatosan ki és
beáramlik a víz (kezelés közben hasmasszázst alkalmazunk ill. változtatjuk a
víz nyomását és hőmérsékletét. Alaposabb eljárás, mint a beöntés.
Fri Jun 15 17:07:02 2001
Válaszolt: Egészség-Sziget Alapítvány

Es megegyszer atolvasvan a topicot, megtalaltam ritekoala leirasat is rola.

h_g Creative Commons License 2002.02.08 0 0 413
A neten biztos találsz több és megbízhatóbb infót annál, amit én tudok a dologról! Az alapelv ugyanaz (tehát lehetséges, hogy a közönséges beöntés is használ valamit a bőrnek -- nem mondtam, hogy nem hiszem!), de két csövet dugnak a (hanyattfekvő) emberbe: az egyiken befelé folyik a víz, a másikon távozik, órákon át. A készülék a nyomáson kívül a hőmérsékletet is szabályozza, tudtommal egyre hidegebbre. Angliában, ahogy valami Campbellékkel foglalkozó cikkben olvastam, csak orvos vagy egy speciális tanfolyamot is elvégzett nővér csinálhatja. Hogy itthon mi a helyzet, azt nem tudom, de létezik ez a kezelés -- pl. a Candida bélgomba ellen alkalmazzák.

Előzmény: Kellemes (412)
Kellemes Creative Commons License 2002.02.08 0 0 412
h_g: teljesen igazad van a zuhannyal irtakkal kapcsolatban, nem tudom, hogy miert nem irtam, hogy a megfelelo eszkozoket befogom szerezni.:) Tobb hatranya van, ami a topicot is olvasva kiderul, de, aki a zuhannyal probalja, az is rajohet. Ha nem problema, a kettot osszefoglalva toszavakban: "tiszta" viz, oldat (pl. kamilla), mennyiseg szabalyozas, intenzitas szabalyozas, megfelelo melyseg elerese, kenyelem.
Erdekessegkeppen irhatnal nekunk a kolon-hidroterapiarol. (Nem mintha nem lennek eleg szep:)))))

Fokker70: en abszolut kezdo vagyok, de, ha vegigolvasod a topicot...:)

marita: orulok, hogy hasonlo tapasztalatod van. h_g 375-os hozzaszolasa reszemre azt sugallta, hogy csak kepzelodtem, persze ez meg nem kizart, de majd az ido megmondja.

Most a neten is korbenezek, "tudomanyosabb" magyarazat utan.:)

marita Creative Commons License 2002.02.08 0 0 411
Nagyon kellemes volt olvasni, amit irtal. Azt, hogy a borom finomabb lett, en is tapasztaltam, de nem mertem leirni.
Nogyon orulok, hogy nem halt meg ez a tema.
Előzmény: Kellemes (406)
h_g Creative Commons License 2002.02.07 0 0 409
N. Campbell és a mamája nem az egyszerű beöntést használják, hanem a kolon-hidroterápiát, ami sokkal bonyolultabb művelet.
Előzmény: Kellemes (406)
h_g Creative Commons License 2002.02.07 0 0 408
Hát ha ésszel akarod csinálni, kezdd ott, hogy érzékeny búcsút veszel a zuhanytól! Az túl nagy víznyomás, igencsak káros lehet.

Előzmény: Kellemes (406)
dormika Creative Commons License 2002.02.07 0 0 407
Sziasztok!
Nem volt semmi mire végig olvastalak benneteket.
Azon nők közé tartozom én is akik imádják ha apopsi körül és azon belül zajlanak a dolgok, sőt néha már ciki hogy ott jobban szeretem, mint bárhol máshol. A beöntést még sosem próbáltam, meg nem is tudom hogy hogy adjam ezt elő a páromnak. Szóval most már csak egy barátnő kell, aki kipróbálná velem ezt is.
Dormika
Kellemes Creative Commons License 2002.02.06 0 0 406
Sziasztok!

Naggyon jo a topic a negativ hozzaszolasokat leszamitva, de azok nem is szamitanak!
En ma probaltam eloszor magamnak a beontest, mert azt nem szamitom, mikor mandulamutet
elott kaptam meg gykoromban. Sajnos!

Fantasztikus jo elmeny volt! Mar az is felizgatott, mikor anuszom korul kornyekeztem a
zuhanycso vegevel, mivel meg korrekt felszerelesem nincs. De ami kesik az nem mulik.

No mindegy, a lenyeg: jol esett, jo es izgato volt, ajanlom mindenkinek. Nalam a vege
a dolognak egy fantasztikus jo maszturbalas lett.

Kis hozzafuznivalo: biztos, hogy "esszel" kell csinalni, de ez egyedi, nem is erre
szeretnek reagalni. Olvastam, hogy a Campbellek igy meg ugy, de szepek es azt valljak,
hogy pl. a beontesnek koszonhetik.
Egy dolgot tudok: en roppant erzekeny vagyok a szagokra illatokra, mik a boromre
kerulnek.
En a beontesszeruseget (zuhany leszerelt rozsaval nem az igazi sajnos!) delelott
csinaltam, persze utana is tisztalkodtam (no flame:), de most, esti zuhanyzas utan
vmi fantasztikus tiszta, ude es uj illata volt a boromnek. En ezeket megerzem.

Ugyhogy mindenkinek megegyszer ajanlom a megefelelo odatekintessel, nem kell, hogy
kart okozzunk magunkban vagy masoknak.

Magamrol:32 eves hazas ffi, 2 gyerek es naggggyon sajnalom, de a nejemmel ilyen
dolgokban nem tudok dulore jutni, pedig szerintem ilyet es mas hasonlo "jatekot"
muvelni.... Hat ezert erdemes elni!

Most mar csak partnert kell talalnom, mert ugye az ember az tarsas leny.:)

Udv

GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2002.02.05 0 0 405
:-(

buratinó, aki nem adja fel...

Előzmény: Buratínó (402)
1atya Creative Commons License 2002.02.02 0 0 404
Ugy látszik én jutok szerephez:
... nyugodjál békében.
Sirod jeltelen sir, gondolatainkban azonban tovább élhetsz.
A világ nem volt elég nyitott ahhoz, hogy életben tartson: annyira személyes, bizalmas voltál, hogy mindenki póruljárt - cikizték, piszkálták - aki komolyan vette születésedet. Induláskor tanulhattuk Tőled, hogy hogy kell valakit finoman elutasitani, esetleg integrálni, de a végén kiderült, hogy nem lehetsz olyan "szakmai" központ, ahol is a tapasztalatok fejlődnek, cserélődnek, csiszolódnak. Most elengedunk...
és hittel valljuk feltámadásodat.
Amen.
Buratínó Creative Commons License 2002.01.20 0 0 402
Úristen! Én se kaptam értesítést!!! Mi lesz velünk?!
Előzmény: marita (401)
marita Creative Commons License 2002.01.17 0 0 401
Vegigkerdeztem minden ismerost. Sajnos semmi hir Ritarol.
Előzmény: Etus (400)
Etus Creative Commons License 2002.01.10 0 0 400
Marita!
Én is november végén kaptam töle utoljára. Nem tudom, hogy mi lehet vele? Én is kezdek egy kicsit aggódni, mert másfél hónap telt el azóta.
Etus
Előzmény: marita (399)
marita Creative Commons License 2002.01.10 0 0 399
Etus en november vegen kaptam tole az utolso levelet es akkor nagyon kedves volt. Nem ertem miert szakadt meg minden
Előzmény: Etus (398)
Etus Creative Commons License 2002.01.08 0 0 398
Én sem tudok róla semmit.
Etus
Előzmény: marita (397)
marita Creative Commons License 2002.01.07 0 0 397
Tudtok valamit Ritarol?
Komolyan aggodom erte.
Boldog Ujevet kivanok mindenkinek
Bálna Creative Commons License 2002.01.06 0 0 396
Rita, azért ha Magyarországon jársz, a kávénkról ne feledkezz meg! :) És BÚÉK!
colibri Creative Commons License 2002.01.06 0 0 395
Tényleg eltünt. Ez a topic meg meghalt, úgy látom. Sajnálatos esemény.
colibri
Előzmény: ritakoala (392)
Locadia Creative Commons License 2001.11.26 0 0 394
Szerintem semmi, de nem is azért rakta fel Rita a topicba. Gondolom a közelgö ünnepek miatt.
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.25 0 0 393
Ezeknek a gyertyáknak mi közük van a beöntéshez, he?
ritakoala Creative Commons License 2001.11.23 0 0 392
Nem tudom miert tunt el az elözö.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!