Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Thomaster Creative Commons License 2004.04.19 0 0 1321
SantoS: és ugye a hátsó lengéscsillapítók is felújítódnak?

Ilyen nekitolatásos esetem nekem is volt... szerencsétlen Opeles, pont mögötte álltam, az oldalsó tükrökből semmit se látott a kocsimból, a középső tükörből is csak a tetejét, hát rosszul saccolta meg a Bertone orrhosszát. Neki megroppant a műanyag lökhárítója, nekem le kellett söprögetni az ő festéknyomait :-)

Előzmény: SantoS (1317)
Thomaster Creative Commons License 2004.04.19 0 0 1320
Lécci dobjál meg engem is az érdi szerelő adataival... Kelenföldtől egyáltalán nincs messze. Érden is vettem az autómat 5 éve.
Előzmény: BerTom (1318)
cs_geza Creative Commons License 2004.04.19 0 0 1319
Megdobsz az elerhetosegevel? Eredendoen erdi vagyok, van egy szerelom is, aki megbizhato, normalisan dolgozik, de sosem art, ha van masik is. Akar az emilemre, akar ide. Koszi!
(mellesleg baromira varom a majusi talit, hatha ott lesz az exem is...;) )
Előzmény: BerTom (1318)
BerTom Creative Commons License 2004.04.19 0 0 1318
Reménykedjünk Santos! Ha valaki szereltetni akarja az autóját és nincs messze neki ÉRD akkor tudok ajánlani egy megbízható és korrekt szerelőt! Mellesleg ért is az autóhoz :-)
SantoS Creative Commons License 2004.04.19 0 0 1317
Most jöttem haza a szervízből. Szelepszimeringek cseréje, lapkázása van a terítéken motortartóbak cserével és kuplungtárcsa zörgéssel valamint hátsó kerékdobok lakatolásával. Útálom a szakikakat... Amúgy meg ahogy parkolok a szervíz udvarán, nekitolatott egy balf*sz trabantos a kocsim orrának, nem tudtam, hogy most sírjak-e vagy nevessek, mert a trabi romokban, nekem meg csak elhajlott a rendszámtáblám, azt meg szépen visszahajtottam, szóval semmi baj. De ekkora %/!+/%"!%"! vezetők hogy létezhetnek?!?! És még ÉSZRE SEM VETTE hogy nekitolatott!!! áááááááááááá... Na mind1, remélem normális szerelőt fogtam ki... Ez van...
BerTom Creative Commons License 2004.04.19 0 0 1316
DAuriol: A Ritmo legszűrőháza asszem jó rá!

Az Ebay-os gép tényleg jó vétel, felmegy majd úgy kb: 1400 EUR ig az ára.
Sajna nekem most nincs fölös pénzem rá éppen költözésben vagyok. Amúgy tegnap zárult le a licit erre: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2473739039&category=18305 (1272 EUR lett a vége) Full felújított volt a gép. Sajna nem mertem bevállalni :-)



DAuriol Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1315
Sziasztok!Nincs valakinek eladó légszűrő háza?

Megnéztem az ebay-en a gépet!Még ha följebb is megy az ára szerintem akkor is megéri, mert jól néz ki és egybe van így a kép alapján, aki akar autót venni az fontolja meg!

keraek Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1314
sziasztok topictársak,

nem tudom ki nézi rendszeresen az E-Bay-t, de van fönt egy - számomra - elég szépnek tűnő gépezet, és az ára sem eget rengető így keraek 1 nappal az aukció vége előtt:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2473115549&category=9843

van viszont egy nem annyira jó hírem is: beszéltem egy szakival az oldallal kapcsolatban, és azt mondta, hogy elvileg meg kell jelenítse a képeket. amennyiben mégsem, az ellen sajnos én (mi) tenni nem tudunk, nagy valószínűség szerint a böngésző hibája. azóta esetleg nem javult valamit a helyzet ez ügyben? nemrégiben írtátok, hogy meg sem jeleníti az oldalt. remélem ez csak ilyen átmeneti állapot volt.

GaBer: csak csatlakozni tudok az előttem elhangzott dícséretekhez, gyönyörű gép tulajdonosa vagy. hadd ragadjam meg egyben az alkalmat, hogy ha úgy gondolod szívesen fogadnánk pár fotot a kocsidról, némi adattal egyetemben, hogy feltehessük az oldalra. természetesen ez minden tulajra vonatkozik, ugyhogy ne kíméljetek!!!

Rács Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1313
Bizony. Mint mondtam USA autó fan.........
Előzmény: SantoS (1312)
SantoS Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1312
Hy Rács!

Én meg a v8cars.hu fórumát szoktam olvasni, szoktál oda is írogatni, nem? :)

Előzmény: Rács (1311)
Rács Creative Commons License 2004.04.17 0 0 1311
Bocs, hogy csak így beleszólok. Nekem sajn nincs x1/9-esem, bár régen( cca 20 éve) álmaim netovábbja volt. Aztán egy 128 Rally lett belőle. Most kissé másfelé forgok. USA autós fan vagyok, de gyakran be fogok olvasni hozzátok. Tetszik nagyon, hogy még vannak hozzátok hasonló nem civic-golf őrültek. Üdv.
V.Szabi Creative Commons License 2004.04.16 0 0 1310
Szasztok!
Ha át akarod alakítani (szélesíteni, több lóerö...) sok egyéb élőre nem várt probléma lép fel. Ezek többnyire akkor jelentkeznek amikor babán megcsináltad lefestetted és elkezded használni (lásd előttem szólót csapágy...) mindig előjön egy ez okból keletkező "jóság".
Én csak sport rugót tettem bele és kaptam egy renkívül stabil menettulajdonságot szélsőséges körülmények között is, viszont a toronyszilentet szétveri és reped a torony 2 mm vastag lemeze.
Persze mindenre van megoldás csak a pénz szab határt.
Csak az a kérdés megéri-e?
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.16 0 0 1309
sziasztok, bocs h megint az offtopic kocsimmal spammelek, de csináltam neki egy kis lapot tegnap (mivel eladó): http://kakarucs.fw.hu/fiero

hátha valaki azért olvassa ezt a topikot mert ilyesmi autót keres...

üdv

Thomaster Creative Commons License 2004.04.16 0 0 1308
Szélesítés ügyben majd a találkozón beszélgess a szélesített grafitszürke gép gazdájával... hogy mennyi időnként generálozza a futóművet. Ha jól emléxem, a szokásos kerékcsapágy kopáson kívül még lengéscsillapító szár elhajlást is összehozott.
Előzmény: SantoS (1307)
SantoS Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1307
hát jövő hét hétfőn elbúcsúzok a kocsimtól! :( és lehet, hogy hétvégéig nem is látom! te jó ég! kiszedik a motrát, teljesen átnézik, a karosszéria meg megy lakatoshoz, mert a hátsó kerekek dobjai hagynak némi kívánni valót maguk után! várom már a májusi talit! amúgy ha minden jól megy, jövőre egész szépen át lesz alakítva a kocsim, hasonlóra szeretném, mint a nem rég belinkelt sárga szörnyeteg! főleg a hátsó spoiler és a hátsó szélesítés tetszik, elejével lehet mást csinálnék!
GaBer Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1306
Thomaster
Az ég óvjon a „szakemberektől”.Na meg a „szakértőktől”(különösen ha ezt saját magukról állítják).Egyébként csatlakozom cs_geza és BerTom felajánlásához,ha tudok én is szívesen segítek,hogy minnél hamarabb kész legyen az autód.Az április 14-i kabrió találkozóra valószínüleg nem tudok menni,de májusban a Kongresszusi Központnál biztosan ott leszek.
SantoS
Örülök hogy tetszik a műszerfal,saját tervezésem(mivel nem vagyok egy kimondott számítógépes grafikus elég sokat dolgoztam vele).Ha igény van rá szívesen „közkinccsé” teszem a neten letölthető formában egy „használati útmutató” kiséretében.
DAuriol Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1305
Nagyon szép az autód és külön gratu ahhoz, hogy nagy részt a te munkád!

BerTom szivesen felajánlom újra, hogy vezethesd az autót a találkozón, de szerintem ott már több ajánlat közül is válogathatsz :)!

Előzmény: GaBer (1298)
BerTom Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1304
Jajaja: Én is segítek :-)

Gaber: Király a géped!

cs_geza Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1303
Gratula a gephez, szep!
Előzmény: GaBer (1298)
cs_geza Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1302
Hozd el kosarban, hetvegen osszerakjuk! ;)
Előzmény: Thomaster (1301)
Thomaster Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1301
Bazzeg... most hívott a szerelőm. Hétfő este óta kórházban van. Úgyhogy ma nem megyek autónézőbe.

Más: nektek se műxik az x1-9.uw.hu? Nálam 503-as hibát jelez.

Thomaster Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1300
Szia GaBer,

gyönyörű az autód, feltétlenül gyere a találkozóra! Reggel 9-től gyülekezünk a Kongresszusi Központ parkolójában (a Novotel mögött, nem az Alkotás út, hanem a Jagelló út felé néz). Kb. 11-ig ott vagyunk, autómustra meg beszélgetés van, aztán 11 körül elmegyünk valahova, fagyizni, gokartozni, ilyesmi. A szokásos 10-12 autóhoz most innen a fórumról szerintem legalább 5 fog csatlakozni.

Április 24-én meg kabrió találkozó lesz, 11-től a Felvonulási téren, oda is mehetnénk páran. Az indexes topikjukba néha írogattam, várják az ilyen egyszerű targatetősöket is. Nemrég megunták az index lassúságát és csináltak saját honlapot.

Előzmény: GaBer (1298)
SantoS Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1299
Hát üdv itt a fórumban! :) Idén is lesz májusi tali, erről majd Thomaster mesél neked. Ha jössz talira majd a műszerfaladról ki szeretnélek faggatni, mert nagyon bejön! És szépen helyre van rakva a kocsid!
Előzmény: GaBer (1298)
GaBer Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1298
Sziasztok
Végre én is rászántam magam ,hogy bejelentkezzek .(Azt hiszem már éppen itt volt az ideje,mivel már öt éve vagyok egy Bertone” boldog” tulajdonosa)Mellékelek néhány képet a gépről.(további képek: http://kep.tar.hu/ga-ber )A megvétel után azonnal az egész kocsit szétszedtem az utolsó csavarig(ezt szinte szó szerint lehet érteni)és saját kezüleg -na jó azért néhány barátom segítségével- kb fél év munkával felújítottam.Nem mondom hogy 100%-osra sikerült ,de azért megérte az aprólékos munkát,mert még mindig elég jól tartja magát,igaz télen nem használom.
Olvastam ,hogy néhányan találkozni szoktatok május első vasárnapján a Novotel parkolójában.Idén is terveztek ilyet?Hány órakor?Szivesen mennék én is.


Boston63 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1297
V.Szabi: bocs, ilyen nincs.
Előzmény: V.Szabi (1288)
BerTom Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1296

BerTom Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1295
Látom azért tetszett a "kisbéka" :-)

BerTom Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1294
Vazzeg ezek a "szakemberek"! Agyon kellene csapni az összes igénytelen tuskót!
Thomaster Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1293
Ezért nem szabad zöldre festeni :-)
Előzmény: BerTom (1292)
BerTom Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1292

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!