Keresés

Részletes keresés

Petike-35 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 4408
Úgy látom Ali itt kettőnkön kívül senki sem használ semmit,
talán nem is csinálják?
aliszultan Creative Commons License 2009.10.26 0 0 4407
Anális szempontól ez az egyik legjobb:

Előzmény: Petike-35 (4404)
Petike-35 Creative Commons License 2009.10.26 0 0 4406
Róla van szó :


Petike-35 Creative Commons License 2009.10.26 0 0 4405
Róla van szó :
Petike-35 Creative Commons License 2009.10.26 0 0 4404
Azért mint tapasztalt vén kecskének lenne egy kérdésem !
Ki milyen síkosítót használ s mire? Engem igazából a kézzel való izgatáshoz használtakkal kapcsolatos infók érdekelnének ( fisting ) de szerintem itt megvan a lehetőség az összes formációban használt s kipróbáltak vélemény megosztására !
Sajnos nagyon sok féle van s pl. minden játékszernek meg van a hozzá illő síkosítója ami bevált !
Nekem a játékszerekhez ez vált be :
http://www.szexshop.hu/index.php?main=showpic&url=http://www.erotikashow.hu/kepek/gg/n_06214470000-1.jpg

De én a kézzel valóhoz keresek segítséget !
badboy.1 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 4403
ébredj már fel!!!



de ha mindenáron ki szeretnéd próbálni akkor törd fel a malacot.
nézd meg egy aktuális oldalt ahol a lányok a legősibb mesterséget űzik és ott találsz magadnak megfelelőt..de itt..?????.bruhahaha
Előzmény: Törölt nick (4402)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 4402
Sziasztok! Bp-i vagyok s szeretném kipróbálni ami a topic címe... email-em publikus
Petike-35 Creative Commons License 2009.10.19 0 0 4401
Én a csövet azért szoktam beengedni ,hogy ne menjen minden felé a víz !
Nem szokott felsérteni, igaz hogy utat talál magának a víz de nem szeretem ha úszik a fürdő szoba :-)
Néha sokat engedek magamba s akkor beljebbről is kimosom ,csak az ottani tisztuláshoz több idő kell ill. mosási alkalom.
De a lényeg az ,hogy az élvezeteket tegyük kellemesebbé és ne azon vacakoljunk, hogy nehogy...... maradjon valami meglepi ami elronthatja a játékunkat !
badboy.1 Creative Commons License 2009.10.18 0 0 4400
csövet nem kell bebugni....
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.10.18 0 0 4398
Legközelebb úgy lesz, ha meg mégsem törne utat magának a víz, megy a csöves élvezkedés. :)
Előzmény: Törölt nick (4397)
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.10.17 0 0 4396
Köszönöm az érdeklődést.
Nem szigorúan a topik témáját érinti, hanem a technikai előkészületi fázishoz tartozik. Már hosszabb ideje latolgattam, hogy popsi öblítéshez milyen készüléket szerezhetnénk be és azt honnan. Akkor keveredtem ide (őszintén szólva véletlenül).
Örömmel tapasztaltam, hogy kulturált hangvételűek az írások és segítő szándékú a társaság.

A zuhanyos megoldás elsőre túl drasztikusnak tűnt, de gondoltam üsse kavics, nem én leszek az első, aki ezzel él.

A következőképpen történt (Ti is leírtátok, ebből merítettem): lecsavartam a zuhanyrózsát és lepiszkáltam a tömítést ami a csövön maradt, majd vastagon bekentem testápolóval a cső végét és a popsilyukamat is. Könnyen becsusszant, még élveztem is, aztán vártam egy kicsit, szoktam az érzést, kikevertem a megfelelő hőfokú vizet (kludi csap), beállítottam a víznyomást, vettem egy mély lélegzetet és átkapcsoltam a kart zuhanyüzemmódba. (erre az érzésre fel voltam készülve, mert kórházban már kaptam beöntést.) Első alkalommal nem sokat bírtam, kb 2-3 decit engedhettem magamba, ezért megismételtem aznap este még egyszer. Ezt volt a főpróba. Másnap reggel még ugyanezt háromszor megtettem, biztosra akartam menni, szerintem így a gyomromat is átmostam:dd. Valamelyik alkalommal felsértettem a hámot vagy ér pattanhatott el, vérzett, kicsi seb keletkezett. Ami szeretkezés közben feszülést csípő érzést okozott. Ez volt az egyetlen úgymond szépséghibája, de mivel az első alkalom volt, elégedett voltam.
A kedves nem kis örömére tettem. Meg kicsit sajátra is.
Előzmény: aliszultan (4394)
aliszultan Creative Commons License 2009.10.17 0 0 4394
Részletek?
Előzmény: Moravia Lánya (4393)
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.10.16 0 0 4393
Köszönöm mindenki segítségét, nem mondom, hogy zökkenőmentesre sikerült, de sikerült. És megérte!
badboy.1 Creative Commons License 2009.10.15 0 0 4392
..nagy lenne... felszeded a csajt ,erre már rögtön az elsö kefélésnél vennéd elö a felcsatolóst,h dugjon meg.szerintem kerekedne a szeme..;-)
badboy.1 Creative Commons License 2009.10.15 0 0 4391
az alsó képen balról a harmadik,jobbról a negyedik...
na az egy nagyon jó minöségű,vákumos felcsatolható
olyan van nekünk..én még 2005-ben vettem.és nagyon strapabiró.
16000ft volt! külön lehet kapni a péniszt amit ráhúzol(nekünk speciel nem ilyen van)
külön a bugyit..alul van egy nyílás ha menet közben puncit kívánnál...
usa termék..nagyon jó..



amúgy minden úgy van ahogy Peti leírta..
látszik,h nem ma kezdte...szerintem ennél szakszerűbb megfogalmazást még egy professzor sem tudott volna adni...!!;-))

..jaa.és lehet kapni olyan zuhanyfejet amit nem kell tekergetni,hanem a nyakánál ahol találkozik a csővel van két "nyomóka"...amit ha benyomsz le lehet húzni a zuhanyfejet
..és lám..van rajta egy vékony ..(.minek hivjam....bizgentyű?..;-DDD...vagy valami...)
aMi olyan mint a slagokon van és máris könnyebben végezheted a szertartást..
sajnos az enyém pár év alatt tönkre ment..a csö és a zuhanyfej találkozásánál
orrán-száján jött a viz úgyhogy kidobtam.!!!
.a "bizgentyűt-csövecskét_";-)megtartottam és azt tekerem a végére a csönek miután letekertem róla a zuhanyfejet..
sajnos komplett új fejet a bizgentyűvel együtt már sehol nem találtam pedig aztán kerestem mindenhol...

Előzmény: CD fiú lába (4384)
aliszultan Creative Commons License 2009.10.13 0 0 4390
Nem kell feldugni a csövet!
Elég ha a bemenethez nyomod, így a sérülésre sincs esély! :D
Előzmény: Petike-35 (4388)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.12 0 0 4389
azért óvatosan, a hálózati víznyomás olyan erős sok helyen,  hogy ha véletlenül meglököd a kludi-rendszerű csapot akkor garantáltan szétszakad a beled. Ha mázlid van akkor még idő előtt kiugrik a csővég a seggedből.
Előzmény: ÁgiLaca (4387)
Petike-35 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 4388
Én leveszem a zuhanyrózsát s a zuhanycsővel adagolom a vizet.
Persze előtte egy kis krémet is használok, hogy a cső akadály nélkül tudjon sérülések nélkül behatolni. A mennyiséget ahogy érzem addig adagolom, amikor már nagyon feszít abba hagyom s megkezdem az ürítést, s ezt addig csinálom amíg teljesen nem tiszta víz nem jön vissza !
De ha több megy be akkor már beljebbről is jöhet ki aminek igazából az aktus miatt már nem fontos, mert nem zavaró. Persze ha mélyebben akartok behatolni akkor igen.
S általában a végén még rászoktam segíteni, amikor már nem jön letusolok s kézzel megnyitom s ami maradt még bent azt kiengedem.
Ez akkor az igazán élvezetes amikor bárhogy s bármeddig is csináljuk nem zavar be az amit onnan el kell távolítanunk!
De az elején még nem megy minden rutin szerűen, a gyakorlás és az össze szokottság a lényeg !
Remélem tudtam segíteni ! További szép kellemes orgazmussal átszőtt szép estét !
ÁgiLaca Creative Commons License 2009.10.12 0 0 4387

Én pl letekerem a zuhanyrúzsát és így a csővel könnyen odaférek.
Megnyitom a csapot beállítok egy langyi vizet.

Beállítok egy gyenge erősséget pl ha a vizet felfelé irányítod kb 1-2 cm emelkedjen fel a víz és bugyogjon vissza.(majdhogynem ujjal be tud fogni a cső végét)

 

A bevitt víz mennyiségét pedig biztos érezni fogod mert ahogy telik a popód úgy fog feszíteni (mint mikor barnát fektetel) de a hugyhólyagodat is fogja nyomni tehát pisilési ingered is lesz. Szóval a mennyiség eggyértelmű.

 

Az első 2 öblítésnél ügyel a legkisseb ingerre is kb 1/2-1 liter szinte ahogy megérzed hogy van bent víz állj le és üríts a kloszeton. Aztán 3.4.5-dik  (ahogy megtetszik a dolog) öblítésnél már szinte mehet ami belefér.

Előzmény: Moravia Lánya (4386)
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.10.12 0 0 4386
Neked is, Petike - 35-nek is köszönöm a válaszokat.

(már megint egy technikai kérdés: a zuhanyfejen milyen méretűt kell érteni? vagy lecsavarod a fejet? hogyan tudod szabályozni a bevitt víz mennyiségét?)

A fordított felállást megnevezted :)
Előzmény: CD fiú lába (4383)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.12 0 0 4385

Szia!

 

 

Nekünk volt, van ugyanilyen, de nem használjuk, mert rém gyenge a felfogatása. Használat közben, nyeklik-nyaklik, fogni kell, zavaróan kényelmetlen. Inkább olyat vegyetek aminek komolyabb rögzítése van.

Előzmény: nz.82 (4382)
CD fiú lába Creative Commons License 2009.10.11 0 0 4384
Hasonló játékunk van, nagyon nagy örömöt okoz mindkettőnknek.
Természetesen a nejemre van csatolva :)
Előzmény: nz.82 (4382)
CD fiú lába Creative Commons License 2009.10.11 0 1 4383
Minden esetben zuhanyrózsás beöntést alkalmazok a szex előtt.
Széklet ürítés után a legalkalmasabb, olyan zuhanyfejjel, ami sugaras vizet is tud.
3-4 alkalommal amíg tiszta víz nem jön ismételni szoktam, esetleg a belső zárógyűrűt az ujjaimmal megnyitom, hogy ott se maradjon víz.
Ajánlatos 1-2 órával a behatolás előtt végezni a beöntést, így az esetlegesen bennmaradó kis mennyiségű vizet a szervezet feldolgozza.
Kisebb aranyér problémákon kívül semmi mellékhatást még nem tapasztaltam, az is csak szex után jön ki, krémmel kezelhető. 1-2 napos probléma.
A fordított felállást nem értem, mi mindketten szeretjük az anális együttléteket, igaz a nejem többször elégít engem így ki!
Előzmény: Moravia Lánya (4380)
nz.82 Creative Commons License 2009.10.10 0 0 4382
ehhez mit szoltok?
vélemény, tapasztalat?

Petike-35 Creative Commons License 2009.10.08 0 0 4381
Szia !
Én, mi alkalmazunk tisztító mosást előtte. Lehet többféleképpen .
De legjobb ha tudjátok szabályozni a székletileg s előtte mindenképpen ajánlatos egy ürítés s majd egy mosás !
Ha nem csináljátok minden napos szinten szerintem ( nekem sincs ) nem lehetnek problémák.
Persze lassan s méretről méretre haladva ,ne erőszakosan tágítva nagy méretekre is lehet tágítani :-)
Előzmény: Moravia Lánya (4380)
Moravia Lánya Creative Commons License 2009.10.06 0 0 4380
A kapcsolat érzelmi tartalmi mélységét illetően nincsenek kétségeim, meg azt is gondolom, erre a szintre nem egy rapid szeretkezés alkalmával kerül sor.

Engem inkább az ezt körbeölelő technológia érdekelne. Pl alkalmaztok-e előtte beöntést és ha igen hogyan oldjátok meg házilag? Mennyiben befolyásolja a szeretkezés ezen műfaja a záróizmok lazulását, okozott-e széklet visszatartási problémát, egyebet? Illetve a fordított felállást is próbáltátok (igaz, nem ez a topiktémája)?
Előzmény: CD fiú lába (4379)
CD fiú lába Creative Commons License 2009.10.05 0 1 4379
Mi 3 éve ismerjük egymást a nejemmel.
Tudott az ilyen irányú vágyaimról szinte azonnal, ahogy a szexre került a sor.
Sokat játszik velem ilyen módon, élvezi Ő is, nem csak én.
Nagyon sok játékszerünk van, szereti sorba használni bennem méret alapján. Előbb a kicsik, makd egyre nagyobbak következnek.
Néha aztán elszabadul a pokol, akkor már a kezét használja. Erről a kép!
Előzmény: Petike-35 (4378)
Petike-35 Creative Commons License 2009.09.27 0 0 4378
Sziasztok!
Azért kíváncsi lennék mások miként jutottak el idáig s meddig méretekben s élvezetekben?
Ez nem egy olyan téma a mi máról holnapra megy, itt az érzékiség ,szeretet ,s hosszú távú ismeretség is kell szerintem !
Nem lehet egy egy éjszakás kalandnak felfogni.
Kinek mennyi időre s mire volt szüksége?
Nekem nem de kezdő társainknak szüksége lehet reá !
aliszultan Creative Commons License 2009.09.25 0 0 4377
Örülök, hogy tudtam segíteni! :)
Előzmény: Petike-35 (4376)
Petike-35 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 4376
Hát a méretekkel mi sem rövid idő alatt jutottunk idáig.
Igazából ez a tropik adta meg a lendületet, amikor rá találtam.
Addig nem tudtam ,hogy eme élvezetet mások is gyakorolják s nem tudtam nem vagyok-e egyedül vele. Még féltem is attól netán nagyon különbözöm másoktól az ez irányú vágyaimmal.De azt neked köszönhetem ,hogy ilyen mértékű élvezetekhez jutottam, mert tőled kaptam az első segítséget írásban s majd filmeken.
Mára már a 6cm is bemegy, de azért kellő odafigyeléssel.
Persze a párom keze kicsit más mint egy dildo de amikor bennem van nagyon élvezem a kitöltöttség érzését s óriásit tudok élvezni. Percekig remegek s az élvezetek hullámai söpörnek még sokszor át rajtam .
Az itt társ keresőknek meg azt ajánlom, keressenek egy komoly partnert majd beszéljék meg vele az ez irányú érdeklődésüket.
A társkeresőben nem lehet olyan partnert találni akivel teljesen kilehet élvezni az élményt !
Nekem is 7 év kellett ahhoz ,hogy idáig eljussak s még mindig fejlődik alakul ,változik.
Előzmény: aliszultan (4359)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!