Keresés

Részletes keresés

bárdi56 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12253

k,mylyme! A tinidazol nagyon jó ,mert gyakorlatilag bejut minden szervbe,és az agy vér gáton keresztül szintén az agyba!!   Azt  hiszem valamelyik lyme szakorvos írta ezt!!

Előzmény: mylyme24 (12251)
One of the millions Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12252

Szia!

 

 

Cowden 225-ik nap.

 

Szedem a mácsonyát is. 2x10 csepp kipróbálás céljából.

 

Nem érzek már különbséget.

 

Szerintem a bacik nagyját már Cowdenes gyógynövények kiirtották.

 

Vizenyősség elmúlt nagyjából a kezeimben!Nyakam még mindig nem az igazi, de már jobb, mint 1 éve volt. Még mindig recseg-ropog!

 

Kb. minden másnap 250 x 2kg-os súlyzó emelgetés. Már érzem, hogy van bicepszem! :)

 

Azt antibogyók érezhetően nem sokat tettek(leszámítva, hogy a beleimet szétvágták), kivéve Rocephin.

 

A beleim még nem az igaziak, de dolgozom rajtuk! (max. egy szelet almás-meggyes rétesre vagyok hitelesítve.)

 

Protonpumpa gátló már nem kell. Inkább chlorella. 

 

Csak azt a kárt amit okoztak nem tudom hány év lesz mire valahogy helyrehozom(gén problémákkal megspékelve).

 

Most a nehézfémeket fogom megnézetni.

 

Ugyanis a bacik komálják ezeket.

 

És szerintem minden krónikus Lymeosnak van!

 

 

Csak senki nem törődik vele.

 

Pá!

Előzmény: Gödel (12233)
mylyme24 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12251

Szia!

 

Én nem próbáltam még a mácsonyát, csak a cowdent,de szerintem nem érdemes együtt szedni őket , mert túl nagyot üthet. De ezt csak én gondolom. A méregtelenítés aműgyis nehéz (vagy csak nekem?)

Mit gondoltok, a tetralysalhoz a tinidazolt muszáj hozzávenni? Mert végre azt érzem, mintha lenne valami javuláskezdődés, és hát nem akarok most megint még rosszabbul lenni, nagyon nehezen méregtelenítek. Mit ajánlanátok? Anyukám pl. sosem szedte a tinidazolt, mégis minden alkalommal jobban lett a tetrától.Én most másodjára prbálom a tetrát,de elsőre annyira kiütött és olyan sokáig (tinivel),hogy úgy érzem, megbolondulok, ha most megint rosszabb lesz! Szeretnék végre kicsit örülni..javulni... hülyeség lenne ez?:/

Ja, és a serrát szedem,azt mindig,és az is bontja a biofilmet. 

 

Mit javasoltok?

Előre is köszönöm.

Előzmény: Gödel (12233)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12250

Lentesfent 2012.10.15 15:19:08 ©    6770

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0nUJJSx_iKYJ:www.balintgazda.hu/aktualis-kert/junius/kullancs-elleni-praktikak-a-kertben.html+&cd=14&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_en%7Clang_hu

 

Amerikai kutatók állítják, hogy a kullancs által okozott Lyme kóros betegek 70%-a saját kertjében fertőződik meg. A kullancsoknak kedvez a hűvös, nyirkos tavaszi és őszi időjárás, ráadásul Németországi vizsgálatok szerint ahhoz, hogy igazán biztosan elpusztuljanak a kullancsok a talajban legalább 24 órán át -20 Celsius fok alatti hőmérsékleten kell lenniük.

 

Érdemes elolvasni a lap alján a Kommenteket. Nagyon tanulságosak!

Ágnes 
2011-06-20 21:25 
"Szomorú, hogy az EU anélkül tilt valamit, hogy nem ajánl helyette más szert. Az emberi egészség, és élet úgy látszik, nem ér annyit, mint a kullancs élete. A több beteg viszont többe fog kerülni az országnak. Talán mégis megérné használni a kullancsok ellen azokat a szereket az EU tiltása ellenére is, nem? Vagy addig engedélyezni, amíg nincs helyette más. A kullancsok terjednek. Egyre többen vannak, melyek a halálos kórokat is hordozhatják."

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12249

Lentesfent 2011.11.19 13:59:46 ©    2501

Bárányfelhő írta 2009.07.01 -jén
"Olyan kúrát nem csinálok, amivel kifejezetten ártanék magamnak. Bár az a helyzet, hogy ez a lyme többet ártott már nekem az életben, fizikailag, lelkileg, idegileg, mint bármi vagy bárki más az életben. Az meg, hogy ölbetett kézzel várok, úgysem hoz megoldást. Komolyan azt gondolod, hogy hirtelen feltalálják a spanyol viaszt a lájmmal kapcsolatban? Azt kutatják, amikben sok pénz van, ebben meg nincs. Közben azért emberek gyógyulgatnak ebből a vacakból is, szerte a világon és nem mindíg antibiotikummal. Igen a só/C-vit kúrával valóban csődöt mondtam, de legalább kipróbáltam és semmi bajom nem lett tőle.
A Magneter nem egy frekvenciával dolgozik, henem többel, és nem sinus, hanem négyszögjeleket továbbít. Annak meg vannak felharmónikusai, így valószinűbb, hogy célba talál. Úgy mint az egyszerű Rife készülék, ami szintén egyféle négyszögjelet produkál valahol 30 Hz vagy kHz körül?
Nekem sem tudták kimutatni Mora géppel a lájmot, de úgy emlékszem, hogy ott csak a Burgdorferinek a frekvenciája van meg. Nekem pl. az nincs is, henm garinii és afzellii. A Yamamoto Intézetnek is van jópár lyme frekvenciája és nem mindegyik lett pozitív. Most írjak neked borrelia frekvenciákat? Csomót lehet taláni a neten és különbözőket. Talán nem is olyan diszkrét.
Azt hiszem, hogy az egészséges életmód témán itt már mind túl vagyunk, és nem hozott átütő eredményt. A sportolás meg ha az ember vacakul van, nem megy. Mondjuk én azért strapálom magam eleget, egy 2 éves gyereket nem lehet fotelből nevelni."

 

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12248

Lentesfent 2011.11.09 16:34:48 ©    2263

Vannak betegségek, amiket favorizálnak. A lyme-kór nem tartozik ide. Szinte nincs is -hivatalosan.

Kezdem belátni - jelenleg - csak a korai esetben gyógyítható. Belátom, hogy a kései esetek nem gyógyíthatóak, de beletörődni nem tudok, nem fogok. Az a jó, hogy itt infó-val, odafigyeléssel tudunk segíteni egymásnak. Hiánypótló ez a fórum és a másik fórumunk is az. 
Elkeserítő, hogy ebek esetében előbb diagnosztizálják a lyme-kórt és vakcina is van ellene. Az is elkeserítő, hogy amikor foglalkoznak a problémával, ebéd körüli időpontra teszik, amikor mindenki az emésztésével van elfoglalva és nem a borreliával. Innen látszik, mennyire "fontos" a téma-itthon.

Előzmény: boxerkutya (2260)

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12247

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.gordonmedical.com/unravelling-complex-chronic-illness/dr-eva-sapis-research-on-lyme-biofilms/&prev=/search%3Fq%3Ddr%2Beva%2Bs%25C3%25A1pi%2Babout%2Bbiofilms%26client%3Dopera%26hs%3DC8e

 

......................................................................................................................................

 

"Dr Eva Sapi (magyar?) kutató munkájának is, ami az elmúlt években alaposan "megborította" a lyme - világ lelkivilágát.
Amikor a Bb inaktív formát vesz fel (ciszták), az antibiotikum nem képes elpusztítani. Több hónapos kezeléssel sem érhető el tartós eredmény, a kezelés áráról illetve a mellékhatásokról nem is beszélve. Dr Sapi további arra is felhívta a figyelmet egy 2009-es konferencián, hogy kutatásaik alapján a kullancscsípések 84%-ában a betegek mycoplasmával is fertőződtek, melynek kezelése ideje akár 1-1,5 év. (Ezért fontos az antibiotikumos kezelés megkezdése előtt a PCR vizsgálat.) A gyógynövényekből álló kezelési protokoll hatékonynak bizonyult az olyan társfertőzések esetében is, mint a babesia, bartonella, rickettsia, mycoplasma, microfilaria, fungi."

Előzmény: Gödel (12245)
illatosfű Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12246

Ez a videó egy 10 perces klip, része egy 70 perces interjú Dr. Sápi, a University of New Haven. Ő jóvá, hogy az első kutató, annak bizonyítására, hogy Lyme spirocheták ténylegesen létre saját komplex biofilm közösség, hogy túlélje a végtelenségig belül házigazdák; emberi és állati. Interjú részletek és videók a bakteriális biofilm szakértők (orvosok és kutatók):http://www.biofilmcommunity.org/exper ... A dokumentumfilm weboldal a film: http://www.whyamistillsick.com / A DVD-n már elérhető, és ez magában foglalja a két film.

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AmvgOfIN_8c

Előzmény: Gödel (12245)
Gödel Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12245

Tök jó, egyébként ő kicsoda? Mert csak annyit sikerült így hirtelen elolvasnom róla, hogy USÁ-ban kutat borreliát és társfertőzéseket. 

Előzmény: Lentesfent (12244)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12244

sewage 2012.08.28 10:32:33 ©    6152

"Vannak még csodák a földön.Írtam Sápi Évának,gondoltam úgy sem fog válaszolni. Erre 2 nap múlva már jött is a válasz. /csak azt kérdeztem tőle,hogy szerinte hogyan kell pontosan szedni a B-t és az S-t/"

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12243

Szívesen, igazán nincs mit.

Előzmény: Gödel (12242)
Gödel Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12242

Lentesfent, köszi!

Előzmény: Lentesfent (12241)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12241

Dr Sápi Éva protokollja a Samento/banderol, de biztosan tud -ha van ideje - érdemi választ adni. Nagyobb kitekintése lehet, mint mindannyiunknak együtt. 

Előzmény: Lentesfent (12240)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12240

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.evasapi.net/&prev=/search%3Fq%3Ddr%2Bs%25C3%25A1pi%2B%25C3%25A9va%26client%3Dopera%26hs%3DlyI

 

Dr Sápi Éva

Kutatási területei:

  • Lyme-kór Kutató
  • Tick ​​biológia / fertőzések
  • Táplálkozási Cancer Research
Előzmény: Lentesfent (12239)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12239

Dr Sápi Éva válaszol a kérdésekre. Egyik sorstársunk(Sewage, ha jól emlékszem) írt neki és választ is kapott kérdésére.

Előzmény: Gödel (12233)
Gödel Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12238

Bárdi, köszi a linket!

Előzmény: bárdi56 (12234)
Gödel Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12237

Én már elrejtettem, így nem látom, mit ír. :)

 

Amúgy neki az a legnagyobb "büntetés", ha teljesen figyelmen kívül hagyjuk, tehát nem válaszolunk neki, és nem is beszélgetünk róla, mert akkor kikerül a figyelem középpontjából. (Persze moderátornak is érdemes lenne jelenteni). Úgyhogy én többet nem is akarok vele foglalkozni. 

 

Viszont továbbra is érdekelne, hogy valaki csinálta-e együtt a Cowdent+mácsonyát (és milyen tapasztalata van erről a kombinációról).

Előzmény: boxerkutya (12235)
bárdi56 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12236

Szióka.Ha kettőt egyszerre szeded,akkor nehéz eldönteni ,hogy mi is segit igazábol!!   Persze ezt csak én gondolom igy ,és nem biztos ,hogy nem lehet!   Én a Little beirásait soha nem olvasom,mert nem bosszantom fel magam!!

Előzmény: Gödel (12233)
boxerkutya Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12235

Készüljetek , most majd egyenként mindannyiunkat kioszt, szokásához híven regény terjedelemben ! Hogy lehet ilyen kitartó bolond ?

Előzmény: Gödel (12233)
bárdi56 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12234
Előzmény: bárdi56 (12211)
Gödel Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12233

Mácsonyát és Cowdent csinálta valaki együtt?

 

Végre el akarom elkezdeni, de nem tudom, nem üti-e nagyon a mácsonya a cowdenes növényeket.

 

Illetve még egy: Cowden mellé szedtetek probiotikumot? Bio-Kult-ot akarok hozzá szedni. Mivel a Cowdenben is több antibakteriális növény van, ezért gondolom, hogy amellé is célszerű lenne.

Gödel Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12232

Trollok ellen a legjobb módszer szerintem az IGNORÁLÁS, hagyjuk figyelmen kívül, és ne reagáljunk a provokációra.

 

 

Előzmény: Lentesfent (12229)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12231

Ez a fontos, minél többen vegyenek részt rajta!

 

 

ÖSSZEFOGÁS A LYME BETEGEKÉRT

 

2014. május 17,  (szombat) 14 órai kezdettel

 

 

A rendezvény helyszíne: Építész Pince 1088 Budapest, Ötpacsirta utca 2. 

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12230

Kicsit visszaolvastam és nagy örömömre látom, a többi irománya is láthatatlan. Így a fórum számomra olvasható megint, nem kell ugrálnom a bejegyzések között.

Érdekes látni, ahogy a témák körbejárnak, ugyanaz a téma esetenként teljesen eltérő megítélés alá esik.

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12229

Még egy megoldás:

A Kérdés az SOS fórumcsoport moderához c. topikban lehet még segítséget kérni a fórumunk nevére, a fórumrombolás jogcímére és az adott bejegyzés(ek) számára (vagy linkkel) való hivatkozással. 

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12228

Ha az időjárásról beszélnénk, annak is több haszna lenne, mint a vele és rágalmazásaival, ködösítésével, megtévesztéseivel való foglalkozásnak. Lapozzunk! 

Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12227

Jav.: konTrollálni Do not feed the trolls, azaz „ne etesd a trollokat” kifejezés (rövidítése DNFTT).

Előzmény: Lentesfent (12226)
Lentesfent Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12226

 

Tegyük helyre a dolgokat, nyilvávalóan a fórumozásnak veszélyei is vannak:



  • a fórum nyitott, az információáradat korlátlanul ömlik, ezért konTtrollálni kell (mentesíteni kell a trolloktól)

  • az információ ellenőrzése: kitől származik (sorstárs, vagykívülálló ?)

  • miért van itt? Közöttünk tudtommal eddig még nem volt orvos, természetgyógyász. Ők jellemzően nem a fórumokról vadásszák, cserkészik be klienseiket... Nekik diplomájuk, vizsgáik (hibátlan helyesírásuk), rendelőjük, elérhetőségük, beazonosíthatóságuk van.

  • mit mondott el eddig magáról (a stílus maga az ember) és mit tett ? van-e, lehet-e igazságalapja, hiteles-e (vagy csak azért van itt, hogy zavart keltsen, szétverje a fórumot, megtévesszen, bajukon szórakozzon, beteg emberek hiszékenységének kihasználója, magukhoz csalógatója, segítséget ajánlva, gyógyulást ígérve nekik...

  • Leletet a netre csak kitakartan (név, cím, életkor, TAJ-szám, születési adatok láthatatlanná tételével) szabad feltenni (személyes adatok védelme).

  • A hiteles információt sem lehet teljes mértékben alkalmazni (életkor, többi gyógyszer összhatása, egyéb bajok, anyagi korlátok miatt).

  • Minden információt szelektálni kell! Orvosi konzultáció szükségessége a természetgyógyászati szerek, táplálék-kiegészítők vonatkozásában is! Józan ésszel mérlegelni, összehasonlítani, csak ezután dönteni!

  • Függővé válás (mérhető, orvosolható).

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12225

Ne vedd a szívedre...én már várom,hogy bevallja végre,hogy ő személyesen Albert Einstein:)

Előzmény: boxerkutya (12224)
boxerkutya Creative Commons License 2014.04.24 0 0 12224

Kedves little féreg te olyan, vagy mint a borrelia nem lehet kipusztítani. De hidd el van megoldás, garantáltan antibiotikum mentes. Gyere el erre a rendezvényre és mi megoldjuk a problémádat ,nem mondom, hogy nem fog fájni ,de hidd el ettől helyre jössz és nem fogsz többet senkit zaklatni.  A három kórházat is hozd magaddal amit említettél ! 

Előzmény: Törölt nick (12214)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!