Keresés

Részletes keresés

Hibiscus Creative Commons License 2001.10.10 0 0 6
Részint azért nem írok oda, mert én mindig végigolvasom azon topicoknak az előzményeit -az utolsó bötűig- amelyikekbe belevartyogok, hogy nehogy má' úgy érezzem, hogy spanyolviaszt kakáltam.
És arra ezidáig még nem volt érkezésem. Nem a kakálásra, hanem azon topicnak végigolvasására.

Másfelől: most nem a dolog threesome része érdekel. Most nem.
Most azt szeretném megtudni, hogy mi a túró van. Hogy mi ez a bújkáló érzés.
Hogy biszex vagyok-e vagy sem. Vagy lehet, hogy csak mint egy szokásos heteroban, még nem találtam meg (jelen esetben) a lánypárom??

És az érdekel, hogy más lányoknál ez hogy van. Hogy amikor bennük először felmerült, akkor rögtön belevágtak-e a sűrűjébe? Vagy vannak hozzám hasonlatos hezitáló (válogatós) egyedek?

Off: Igen, eddig mindig a 2F+1L játszott. A pasijaim eddig sajnos mindig nagyon kötötték a saját ebüket a karóhoz...
(Bár ez a hasonlat tök sántít...:))) )

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 5
Irigységem vagyon. Mindig csak a 2L1F "felállás volt? De ez most már off. Miért nem írsz az élményeidről a "hárman az ágyban"topicon.?
Hibiscus Creative Commons License 2001.10.10 0 0 4
Volt hármas szexben részben. Különböző felállásban (Hihi. A "felállás" az mindig ugyanolyan volt. Eléggé meredek...).

Egyik lány se jött be igazán, inkább átengedtem a fiúknak, és én azon élvezkedtem a továbbiakban, hogy őket láthatom élő, egyenesben.
Pedig mindkét lány részben az én választásom is volt, de mikor odakerültem, akkor már valahogy nem érdekeltek.

Talán nem is a szex vonz a lány-lány akcióban, inkább csak a látvány, az esztétika.
Pont úgy, mint néhány "perverzitásnál", könyvben elolvasom, filmen megnézem, fel is izgat a dolog rendesen, hogy mások mit művelnek, de én nem mindegyikre vagyok képes, hajlandó, illetve egyszerűen a gyakorlatban nekem nem jön be.

Furcsa, de valahogy úgy érzem sokszor, hogy lenne kedvem megsimogatni, megpuszilni a bőrét, a mellét, vagy egyszerűen csak nézni, nézegetni a meztelen testét - de nem kívánom szájon csókolni, vagy mondjuk kinyalni őt.
És kb. ugyanezt szeretném tőle is, hogy tegye velem. Kifejezettem nem volt jó, mikor az egyik lány bennem matatott, de amikor a melleimmel játszott, azt nagyon élveztem.

Előzmény: Törölt nick (3)


Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 3
Hibiscus !
Nem gondolkoztál még a hármas szexen ? Ott könyebb ezt kivitelezni és nem olyan direkt a dolog !
AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.10 0 0 2
szia Hibiscus!
bocs,hogy fiukent irok,de annyibol erintett vagyok a temaban,hogy eddig 2 bi baratnöm volt.
az egyik egy született zseni volt abban,hogy kiszurja maganak,melyik lany lenne vevö a dologra es melyik nem.
volt olyan,vasarlas közben azt vettem eszre,nagyban szemez a tuloldalon levö lannyal.
többször elöfordult,hogy "becsajozott",aztan eldicsekedett a "hoditasaval".

szerintem legy batrabb,es menni fog a dolog. es nem szerencses ismerősők kőzűl mazsolazni,jobb egy idegen,de szimpi nő.

Attila

Előzmény: Hibiscus (1)
Hibiscus Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1
Az az érdekes, hogy olyankor, amikor ez a furcsa érzés kissé megerősödik bennem, akkor mindig próbáltam partnert keresni és találni magamnak a neten.
De IRL már nem igazán vonzottak azok a lányok, akikkel virtualice elég jól megvoltunk.
Látni szoktam olyan lányokat utcán, buszon, akárhol, akikhez szívesen odamennék és megkérdezném:
-Bocs', nem vagy véletlenül biszex?
(Szívesen... na persze. Mernék odamenni egy frászt.)

De mondjuk akiktől szívesen venném, hogy inkább ők kérdeznék meg tőlem.

Tudom, tudom. Vannak ilyen helyek. Ahol elég nagy bizonyossággal. Még nem jutottam el egyikbe sem. Éppen azért, mert tudom biztosan, hogy igazán akarom-e.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 0
Nem 0-szor gondoltam már erre én is.
Hibiscus Creative Commons License 2001.10.10 0 0 topiknyitó

No hát...
Lenne itten egy topic, lightsomE monológos (kissé zizi) topicjának néhány során elgondolkodva születvén meg:

"Leszbiilag, hát nem tudom. Sokszor, sokszor érzek olyat, hogy bárcsak átölelhetném valamelyik nőt, vagy bárcsak megcsókolna, de még sosem jutottam el eddig. Állítólag sok leszbi vagy félig leszbi nő van, de miről vehető ez észre? Talán én nem vagyok az."

Ezzel én is VALAHOGY így vagyok. Hát Ti, Csajok?

(Azzal a kiegészítéssel, hogy ez nem leszbikusság. Ez kifejezetten biszexualitás, s annak is -egyelőre- inkább csak látens léte)

PS: Bocs, Vega. Olvastam. De hát... Nem vagyunk egyformák. És milyen jó, hogy nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!