Keresés

Részletes keresés

polária Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 7598

Uj Jeruzsálem alászáll a földre és boldogok leszük ! Én Istenem kegyelmes kaphanék előleget, izelitőt kóstplót ,hitelre - imával fizetnék ? Adassék Ámen !

T_Ilona Creative Commons License 2020.09.04 0 0 7597

Medjugorjei ima

 

Istenem, Atyánk!

Hisszük, hogy megmentesz az örök kárhozattól. Kérünk Téged, mentsd meg világunkat, ezt a világot, ahová egyszülött Fiadat küldted, a mi Urunkat, Jézus Krisztust. Te vagy az egyetlen reményünk, ó, Örök Szeretet-Mindenható Istenünk. Kérünk, tekints a bűnösökre, mint tévelygő fiaidra és lányaidra.

Forró szeretettel kérünk, könyörülj rajtunk, Urunk, mert nem látunk más kiutat a jelen idő zűrzavarából. Segítsen minket a Te szerető Mindenhatóságod, nyújtsd felénk óvó-védő karjaidat, űzd el a gonoszt tőlünk.

Istenem, Atyánk, kérünk, légy irgalmas századunkhoz, e kor embereihez a mérhetetlen nagy hitetlenség miatt. Könyörülj a tudósokon, és világosítsd meg gondolkodásukat a Te Lelkeddel. Istenünk, Atyánk, kérünk, könyörülj a kicsinyeken, akik semmiről sem tehetnek, és akik nem tehetnek arról, hogy ebbe a hazugságokkal és tévedésekkel teli gonosz világba születtek. A Te igazságoddal gyújts világot a lelkünkben, és minden kicsi és kiszolgáltatott gyermek lelkében is.

Jézusom, fogadd a Te kegyelmedbe az én bűnöktől terhelt lelkemet, egész életemet - Atyám, irgalmasság Atyja, vedd el tőlem a szenvedés keserű kelyhét. De ne az én akaratom, hanem a Te szent akaratod teljesedjék be, mindörökre.

 

†

Ámen

Szeretetláng Creative Commons License 2020.09.04 0 0 7596

A kilenced több, mint egy egyszerű ima, függetlenül a formájától, hiszen emel, és megtart

És a megtartásban egy rész az égből 

Adj erőt a kilencedekhez 

Hiszen a szeretet az nemcsak kiemel, hanem megtart 

polária Creative Commons License 2020.09.03 -1 0 7595

Lepj meg kellemesen Mindenható ! Hálás vagyok érte ! Ámen !

polária Creative Commons License 2020.09.03 -1 0 7594

Köszönöm  köszönőm  nőm !  Ámen !

polária Creative Commons License 2020.09.03 -1 0 7593

Nem loholok jobbra balra fel és le mindenütt keresgélve Ő itt van bennem ! Ámen !

Szeretetláng Creative Commons License 2020.09.03 0 0 7592

Add meg nekünk, hogy már a könnyűben is azt lássunk magunkról, amik magunktól vagyunk

És meglássuk azt, abban mivé lennénk 

T_Ilona Creative Commons License 2020.09.03 0 0 7591

Jöjj hozzánk Jézusunk, tárd fel Szent Akaratodat, és maradj mindig velünk 

polária Creative Commons License 2020.09.02 -1 0 7590

Isten hozott ! Dicsérjük őt ! Ámen !

polária Creative Commons License 2020.09.02 -1 0 7589

Fohászkodok Isten céljai tervei javára hogy teljesedjenek ! Ámen !

polária Creative Commons License 2020.09.02 -1 0 7588

Dicsértessék a Törvény / Rend ! Istennek is hivhatom ! Ámen !

Szeretetláng Creative Commons License 2020.09.02 0 0 7587

Amikor olyat ajándékozol nekünk, amivel valamit elérhetünk, azt letakarod

Ajándékozz meg minket hegyeket megrendítő hittel, hogy a takarástól függetlenül felismerjünk 

Hogy azt ne mond nekünk, ne láss, ne hallj, hogy meg ne érts, nehogy megmenekülj 

Hanem azt mond ki ránk, érts meg, és vonz hozzám másokat 

És nekik is majd ugyanezeket a szavakat mond 

Mint ahogy mi is Feléd néztünk mások küzdelmében értünk 

T_Ilona Creative Commons License 2020.09.02 0 0 7586

Jézusunk, vezess vissza otthonunkba, a Szeretetbe, hogy értelmünk megnyíljon az Igazságra és Bölcsességre

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7585

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7584

Zsid 10,16  Adom az én törvényemet az ő szíveikbe, és az ő elméjökbe írom be azokat

--------------------

Alleluja ! Isten a TÖRVÉNY  .

A Te törvényed az én törvényem ! Ámen !

 

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7583

Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket a küzdelemben! A Sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük: parancsoljon neki az Isten! Te pedig mennyei seregek vezére, a Sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére! Amen.

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7582

Szűz Mária, Istennek Szent Anyja, imádkozzál értem és fogadj ma engem is gyermekeddé.

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7581

Dicsértessék  Istennek anyja  Szűz  Mária !

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7580

Üdvözlégy, Mária, kegyelemmel teljes!

Az Úr van teveled. Áldott vagy te az asszonyok között, és áldott a te méhednek gyümölcse, Jézus. Asszonyunk, Szűz Mária, Istennek szent anyja, imádkozzál érettünk, bűnösökért, most és halálunk óráján.

Amen!

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7579

polária Creative Commons License 2020.09.01 -1 0 7578

Milyen ige / logosz és rhéma / iratott a Szivembe ?

T_Ilona Creative Commons License 2020.09.01 0 0 7577

Űzz el minden félelmet tőlünk, hogy Benned szemlélhessünk

Szeretetláng Creative Commons License 2020.09.01 0 0 7576

Az nem lenne rám nézve szerencsés, ha a völgyben mindent látnék

Ezért vezess minket fel a hegyre, hogy körbenézhessünk 

polária Creative Commons License 2020.08.31 -1 0 7575

Dicsőitem  az  isteni  gondviselést !

polária Creative Commons License 2020.08.31 -1 0 7574

https://www.elobolygonk.hu/

 

Imádkozzunk a Föld / Gaja / Terra / Earth  egészségéért ! Ámen !

polária Creative Commons License 2020.08.31 -1 0 7573

Bizony a szerencse megjelenhetne az életemben ! Ámen !

Szeretetláng Creative Commons License 2020.08.31 0 1 7572

Végülés vannak kérdéseim az influenzaszerű betegséggel kapcsolatban

Mert ha a leforrázott gyömbéres teát, mézzel és citrommal, mellé fokhagymával megelőzésszerűen iszom, naponta egyszer, akkor a testem nem fog felkészülni a betegséggel szemben, hiszen elkerül akkor a betegség engem

Viszont ha kivárom, hogy megbetegedjek, és akkor már a testem is részt kap abban, és a tea, naponta háromszor az meggyógyít engem, de a testem akkor már jó eséllyel nem marad teljesen védtelen, ha még egyszer megfertőződnék

És mivel a recept égi, a pohár amiben megiszom a teát, azt körbeveszem imával, hogy áldásod elérhessen engem

És az ima megteszi azt, amit más nem tud, és amire más egyáltalán nem képes, és abban könnyen megtudhatok, hiszen akarom is, hogy megtudjak

És amikor a segítség égi, az egyben egy hit kérdés is, amire válaszolva nem tettem mást, minthogy felnéztem a rézkígyóra

Egyszerűbb már előre szembenézni az erőviszonyokkal, amiben én vagyok a gyönge, a betegségeink forrása meg a bűneink

T_Ilona Creative Commons License 2020.08.31 0 0 7571

Bocsásd meg bűneinket azoknak a szívében, akiket tudatlanságaink miatt meggyötörtünk, borítsd be őket áldásaid bőséges harmatával

polária Creative Commons License 2020.08.30 -1 0 7570

Isten angyala, őrangyalom, világosíts meg, őrizz, irányíts és kormányozz engem, akit reád bízott az isteni jóság. Ámen oké igy legyen  !

polária Creative Commons License 2020.08.30 -1 0 7569

Tanitás amit előbb meg kéne fejteni érteni van bőven,rogyásig tele a padlás intellektuális filozofiával.Dehát én egyszerüen csak KELLEMESEBB életet szeretnék ! Adassék !Ámen !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!