Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

endrebá Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5895
Nagyon jóóó... ezek is enyhén beszűkült szakemberek lehettek...

bár én azthiszem, hogy "cilamon"- ként fogom majd mesélni az első esetet...
Előzmény: dutrancs (5892)
dutrancs Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5894
Egy kis vizit Dutrák között.
dutrancs Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5893
Sikerült "donort" találni!
dutrancs Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5892

Az én szomszédom asztalos volt (míg élt) , ő  a macskáját szilamonnak hívta!

Egy autómosós ismerős kutyája meg szivacs!

Előzmény: endrebá (5884)
endrebá Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5891
:-)))
Előzmény: gajtox (5889)
Jerik92 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5890
Jó estét mindenkinek


modelldutrás köszönöm szépen de ha lehetséges azt is elfogadom

és majd alakítok valahogy fülkét rá
Előzmény: Modelldutrás (5886)
gajtox Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5889
Továbbra is maradok gajtox néven, vhogy én is jobban szeretem. Üdv mindenkinek
FügeGLX Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5888
Én voltam Gergő:-)
Előzmény: bobekTLF (5882)
hotib Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5887
Én sem cseréltem le a ,hotib, - ot pedig van dudutibi- s imola címem is,és az egyik közösségi oldalon duti a nevem.
Előzmény: dutrás_ferci (5881)
Modelldutrás Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5886
Kedves Jerik92

Megnéztem a sablont de sajnálom csak 1000-res Dutráról van sablonon.
Előzmény: Jerik92 (5830)
endrebá Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5885
...bezzeg ha abba a nem engedélyezett nicknévbe a kipontozott részre "X"- et vagy "NY"- et írtál volna, akkor simán engedélyes nicket irigyelnénk tőled... most és mindörökké...
A "zenészgépész"-t meg foglald el szépen, mer ha lecsapja valaki, akkor aztán szomorkodhatsz... de ha a tiéd, legalább van raktári nickneved is...
Előzmény: t. tomi (5883)
endrebá Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5884
Látodlátod... aza szimmering az még nekem is eszembejuthatott volna... az megint egy olyan frappáns nicknév, mint aki Kuplungnak nevezte el a műhelyt őrző kutyáját.... azt is irigyeltem, hogy nemnekem jutott az eszembe...
Szóval kattints csak vissza a régebbi nevedre... az a jobb....
Előzmény: dutrás_ferci (5881)
t. tomi Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5883
Sziasztok!

Úgy látom történt egy kis félre értés a nick nevekkel kapcsolatban!

Kövesden feszegettük, ezt a kérdést, hogy nem lehet megjegyezni, és arcot hozzárendelni a memóriánkba, a számkombinációs, latin, ó-héber vagy hasonló kifejezésű nevekhez.
( lehet, hogy már öregek vagyunk, és kevés a RAM a dinnyébe)

Szóval, gajtox, és guyba, hát pont nektek nem kell megváltoztatni a nick nevet, és szépen kérlek benneteket, ne is tegyétek, mert ezek jól hangzó, egyszerű könnyen megjegyezhető nevek! Úgyhogy a régi nevekkel még egy kép!!! Rajta!

Csatlakozva Pléhúsz barátom hozzászólásához, olyat válasszatok, ami nektek kedves, vagy valami élmény fűz hozzá ,vagy mint guybát, így hívja az egész család húsz éve
( nem akartalak öregíteni ).
Az is igaz, hogy ne legyen mindenkinek Dutra előtag, mert ezt aztán már, tényleg nem lehet követni!
Én mikor beírtam, hogy "pi...a bubus", no hát ezt már, igazán nem engedte az index. Kár pedig, mert ez az igazság. Szeretem no!

Különben Endrebá, már átkeresztelt "zenészgépészre", mert ugye, ha valaki nem tudná még, zenész is vagyok. (Úgy hogy ezt a nevet már ne válasszátok)

Üdv: Mindenkinek

Tomi
bobekTLF Creative Commons License 2010.09.13 0 0 5882

Sziasztok!

Nem tudom ki van a vaterán DutraUE28 nicknéven, de köszönöm neki, hogy lenyomta nekem a hibátlan kompresszor árát! Így még egy lépés előre....

dutrás_ferci Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5881
Hogy őszinte legyek nekem a gajtox sokkal inkább tetszett mint a dutrás dolog, regisztrációkor az egyetemesatomköszörű, vagy a szimering lett volna esélyes. De a gajtox életem legjobb, legszébb éveiből származó név/kód.
Előzmény: endrebá (5874)
atyus Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5880

A hathengeres engem is érdekelne. Ha lehet, ekével. De eke nélkül is kedvelném.

 

atyusom@freemail.hu

Előzmény: dutrás_ferci (5873)
endrebá Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5879
...da... !

:-)))
Előzmény: pléhúsz (5877)
endrebá Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5878
Kicsit elengedi magát, oszt van áám megfogalmazás.... legalább tanulok... :-)))
Előzmény: FügeGLX (5876)
pléhúsz Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5877

A név első jogos levédett tulajdonosa Dutrás Laci. Azóta sok dutrás ... keresztnév jött. Alig lehet megjegyezni, már csak a családi névvel azonosítva tudom, hogy ki kicsoda.

Szerencsésebb volna ha erre a sémára többen nem jönnének, hanem életük egy kellemes epizódját választanák nick névnek. Iskolai becenév, beépítve a dutra. Hajdutra, földutra, dutrakel, dutranzit, dutrabant, meg ezektől sokkal szellemesebbeket.

Előzmény: endrebá (5874)
FügeGLX Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5876
"Enyhe fasisztoid dutrasággal"

Ez odabasz:-)
Előzmény: pléhúsz (5875)
pléhúsz Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5875

Jogos, igazad van. A szovjet masinák is egy csodák. Igazi nőiszeszély. Rémes dolgaik is vannak, de egy életen át kitartó társak tudnak lenni.

Én csak a szituációt próbáltam képezni immár másodszor, ha van egy kisdutrád és azt elcseréled bármire, mennyire lépsz előre a sakktáblán?

Enyhe fasisztoid dutrasággal mondva, a világ legjobb kistraktorát elcserélni?

Előzmény: mérnökferi (5871)
endrebá Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5874
...te Feri... az a Gajtox név... az egyedi volt...
Fújj egy nagyot, és gondold meg mégegyszer, hogy hogyan szólítsunk első blikkre, mikor majd személyesen találkozunk...
Én képzeld mostanára már megbékélnék a "Kürtmembrán"-nal... de endrebáként is meg lehet szokni... nem kell, hogy elsődíjas ötlet legyen a nicknév, csak holnapután is örülj ha így szólítanának meg...
Bocs hogy belebeszéltem...
Előzmény: dutrás_ferci (5873)
dutrás_ferci Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5873
Üdvözlet mindenkinek, vissza olvastam én is a régebbi beírásokat, ezért meg is változtattam a nevem gajtox-ról dutrás_ferci-re (jobb híján :D ) töltöttem fel magamról egy képet is, bár a gép sajnos nem az enyém :( de mindenképpen tervben van egy 6hengeres nagy dutra is. Ha vki tudna egy eladó jó állapotút, és ezt jelezné nekem annak nagyon örülnék.


endrebá Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5872
Kedves mérnökferi, szerintem plébarátom se téged, se engem nem akart megsértegetni...
Inkább arra tette az irányzékot, akinek a Katica vagy Mariska helyett mostmár inkább Olgi vagy Nataska kellene... mer a russzkij csajok ugyan többet esznek, de a "kettes ekét simán viszik"...
Neked egész háremed van Másából és Tányából, nem is kívánod a Piroskát... énnekem csak Szonyára telett, de szívesen megkóstolnám a Julist is meg a Borist is... (...istenbocsássamegnekem, táánmég az Ulfridát meg a Heidit.... de én márcsak ilyen leszbikus vagyok...)
Szóval értem én Pléhúszt, csak azt mondja, hogy van kit szeretnünk itt a mifalunkban is... de szerintem te is érted...

Eléggé képszerű voltam...?

:-)))
Előzmény: mérnökferi (5871)
mérnökferi Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5871
Kedves pléhúsz!

Már másodszor olvasok tőled- gyakorlatilag szó szerint- ugyanilyen hozzászólást.
Vérig vagyok sértődve :-) , hogy az én gyönyörű szovjet gépeimet "rosnya, fogatlan, boszorkányra" hasonlítod!
Az én szememben gyönyörű minden gépem (vagy majd idővel az lesz) gyártmánytól függetlenül!
Természetesen hajrá Magyarország, hajrá MAGYAR GÉPEK! :-)
Előzmény: pléhúsz (5865)
FügeGLX Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5870
50-esre gondolsz? Mert itt Győrben nekem több motorboltos ismerősöm is van akiknél elég jó motorok vannak és mivel ők szervizek is egyben, le is vannak szervizelve.
Előzmény: pléhúsz (5869)
pléhúsz Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5869
Keresek a gyereknek kis cross motor félét. Vannak olyan hirdetések, ha elmennék megnézni, hiányozna belőle a blokk, nincs meg a váza, a két kereket pedig eladta belőle.
Előzmény: FügeGLX (5868)
FügeGLX Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5868
Mondjuk az, hogy fülkével van az enyhe túlzás, kb 8 felé hullana ha megmozdítaná valaki:-)
Előzmény: pléhúsz (5865)
DutrásRicsi16 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5867
Üdv mindenkinek. Tegnap szüreteltünk. itt van a videóm linkje is:
http://www.youtube.com/watch?v=9I2LxTBmCns
joebatyó neked mi az MSN címed?
Guyba Creative Commons License 2010.09.12 0 0 5866

Szép napot kívánok minden Dutrásnak!

 

Először is örülök hogy ott lehettem Mezőkövesden, és találkozhattam veletek személyesen is. Most kerültem azóta először gépközelbe.

Rengeteg képet és videót csináltam, melyet átjuttatok Török Tomi barátomnak is így lehet hogy a DVD-jén is viszontláthatjuk őket. (Tomi tegnap este elég későn végeztem és már nem akartalak zavarni)

 

A nicknevekkel kapcsolatban tett hozzászólások hatására valamint mert engem is többen kérdeztetek hogy honnan jött ezek után egyszerűbb megjegyezhető névvel fogok írni a fórumra.

 

Az új nevem: Kiss_Gabi28

 

Valamint itt egy kép rólam, hát nem a dutrával, de lesz olyan is.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!