Keresés

Részletes keresés

amotoros Creative Commons License 2014.08.17 0 0 6105

Az északi oldalon nagyon színvonalas kemping a Füredi. Sok kempingben voltunk a Balatonnál, de nekünk ez volt a legjobb.

Előzmény: galoscsabus (6103)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.17 0 0 6104

én a vonyarcvashegyit ajánlom jó szívvel, nagyon jó helyen van, nyugis, és nem is hatalmas (a magam részéről nem szeretem a nagy kempingeket)

 

a vizes helyiségek emlékeim szerint tiszták, de színvonalukban nem közelítik meg az általam ismert horvát-szlovén kempingekét.

galoscsabus Creative Commons License 2014.08.16 0 0 6103
Először is köszönöm szépen a montenegrói tippeket.
Elraktároztam mindent, majd egy motoros tùra alkalmával használni fogom.
A család Ausztria mellett szavazott, így a héten ott áztunk pacallá :-)
De nagyon szép kirándulás volt, a kedvenc kempingünk most is 100%-os volt, mint mindig.

Balaton:
12-13 éve vagyunk (voltunk) rendszeres vendégek a szemesi Vadvirágban.
Idén telt be a pohár, váltani fogunk.... :-(
Nagyon szerettünk oda járni, de azon kívül, hogy tavalyelőtt megnyesték a veszélyes nyárfákat, nem történt ott semmi.
A vizesblokkok lelakottak, hiába vannak rendszeresen takarítva, az már nem segít rajtuk.
A zuhanyzókban tákolt javítások, sz@r nyomós csapok, brutál nyomással, gyorsan elfogyó melegvízzel.
Apróságnak tűnik, de kiváncsi lennék rá, hogy a wc-kben mikor cseréltek utoljára keféket és ülőkéket?
Nagyon sajnáljuk, de sok év után másfelé fogunk nézni.
Tudom, hogy ez az üzemeltetőt nem hatja meg, mert a sok volt NDK-s és egyéb keleti blokkos, valamint a kizárólag árlistát néző hazai réteg is megtölti a kempinget.

Szepezdről van valakinek infója?
Szimpatikusnak tűnik, ráadásul mint északi parti tábor, a horgászati lehetőségek is sokkal kecsegtetőbbek, mint délen.
goczol Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6102

Balatoni kemp témában:a révfülöpi nagyon jó, alsóörsön elég rendezett de pár éve csumára éjjel kiraboltak minket mái napig nem tudom hogy?Szántódi kemping nyugis csendes kicsi kemping gyönyörű kilátással elég központi helyen.Zamárdi kemping szerintem sz.r csak rossz tapasztalatom van ,soha többet!!

Előzmény: zsoli02 (6095)
goczol Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6101

A párdon, kicsit elbambultam !köszi az infót!!!

Előzmény: Törölt nick (6093)
Ripesz Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6100

Szia!

 

Köszi, ez izgalmasan hangzik. Holnap indulunk. :-) A Vacansoleil oldalát néztem, sajnos bárhol kerestem, nem sok mindent találtam róla, azon kívül, hogy szép árnyékosnak tűnik, meg, hogy sok a mobilhome.

 

Egy youtube video volt a leginformatívabb, az alapján talán a vizesblokk sem lesz gázos.

 

Mindegy, ha gáz megyünk tovább. :-)

 

Üdv

Előzmény: sátortábor (6094)
Imiii Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6099

Szia!

Én nagyon tudom ajánlani a Zankai Gyermek Ifjúsági Centrumot. Igaz a parttól kb 1 km-re van, de tiszta, csendes, olcsó hely. Persze ki kell fogni a megfelelő időpontot, mert már volt, hogy nem tudtunk aludni a kb 200 fős ifjúság miatt...

Idén nem voltam, de előtte éveken keresztül oda jártunk!

Szóval, egy próbát megér, én ajánlom!!!

 

Előzmény: zsoli02 (6095)
sátortábor Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6098

A Sellőben egyedül a zuhanyzók műanyag függönye zavart...

Előzmény: sátortábor (6097)
sátortábor Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6097

Júliusban 2 hetet töltöttünk a boglári Sellő kempingben. Szintén kicsi, árnyas, családias kemping.Mindig tisztaság volt, de gondolom, hogy ez személyzet függő. Folyamatos takarítás a vizesblokkokban(2 van).

A szemetesek  is rendben vannak.

A parcellánk előtt volt egy kis szemetes, de soha nem láttam, hogy tele lenne... A nagy szemetes konténerek és környékük is tiszta és szagmentes  volt. Pedig tömve volt a kemp, mivel ekkor volt a Révfülöp-B.boglár közti Balaton átúszás.Sok a visszatérő vendég.

A Sellőt és a szemesi Hattyút egyaránt a Hajózási rt üzemelteti, egy házaspár vezetésével.

Nekünk bejött a Sellő, jövőre is megyünk.

A Révfülöpi is tetszik, tervben van a Sellő mellett

Előzmény: zsoli02 (6095)
dstr Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6096

Múlt héten voltunk a szemesi Lidó kempingben. Kicsi, csendes, árnyas és nyugis kemping, de szerintem koszos. A WC-k büdösek, naponta egyszer (talán 2x?) takarították őket. A zuhanyzókban én keveseltem az akasztókat a férfi részlegben. Aztán feleségem megemlítette, hogy a nőiben nincs egy akasztó sem, a tükrök előtti kis polcokra pakolásznak. A szemetet hétvégén nem szállították el, vasárnap délben a mosogatók melletti kukák (2db 120 literes szerintem kevés) csordultig tele voltak és bűzlöttek.

Nézegettük a szomszédos Hattyú kempinget, hasonló volt a helyzet, csak ott még a partszakasz is le van kerítve :-( A lelle és szemes közti Vadvirág viszont szimpatikus volt, nemrég újíthatták fel. Legközelebb oda fogunk menni.

Előzmény: zsoli02 (6095)
zsoli02 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 6095

Kinek milyen véleménye van a BALATONI kempingekről? Esetleg ki melyiket javasolja?

 

Mi 4 éve az alsóörsi Európa kempingbe járunk. Nagyon szép kemping, a parcellák tiszták és árnyékosak. Legelső alkalommal bejártuk a kapott térképpel az egész kempinget, és bejelöltük azokat a parcellákat, amelyeket "nagyon jó", a "jó" és "esetleg" jelzőkkel illettünk. Ez alapján tudunk mindig telefonon foglalni.

 

A kemping egyetlen hátránya a nagyon lepukkant vizesblokk. Nem a takarítás a gond, mert tényleg egyfolytában próbálják tisztán tartani, de a pókok így is átveszik a hatalmat. (Sötétedés után támadnak. Többször zuhanyzás vagy egyéb dolog ;) közben ereszkedett mellém egy óriási keresztes....)

 

De a kopott-repedt csempék, a rozsdás akasztók, széthullott ajtók, stb. elég illúziót rombolók. Pedig a kemping általában tömve van, a rosszabb idő ellenére 2 hete hét végén 1200-an voltak.

 

Nem is értem, hogy miért nem lépnek valamit. Évente legalább egy vizesblokkot felújíthatnának a bevételből, hogy valami fejlődjön...

 

Más balatoni kempingben mi a tapasztalatotok?

 

 

sátortábor Creative Commons License 2014.08.14 0 0 6094

Szia !

Kb 6-7 évvel ez előtt benéztünk, de szerintem az nem volt vállalható.

A part viszont nagyon tetszett, igaz gyalogolni kell le-fel  a domboldalon. De az belefér, amúgy sem szabad csak tunyulni :)

Azóta állitólag sokat fejlesztettek.

Ezt nézted?

http://www.vacansoleil.hu/camping/info/horvatorszag-dalmacia/baska-voda/kemping-basko-polje/VHU/10/2331033/?gclid=CIGG0taXk8ACFU7MtAodpnMA1w#prijzen

Előzmény: Ripesz (6089)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.14 0 0 6093

6090

Előzmény: goczol (6092)
goczol Creative Commons License 2014.08.14 0 0 6092

poroszlói kempingben nem járt még senki?:b

zsoli02 Creative Commons License 2014.08.13 0 0 6091

Az ISIS 600-at is néztem, én az alábbiak miatt vetettem el:

 

1. üvegszálas sátorrudazat

2. a nappali sarkai le vannak csapva, így kevésbé jól pakolható (nekem hűtő van a sarokban)

3. az Oakville 500 nappalija három oldalról nyitható (mindegyik szúnyoghálós), így nagyon jól átszellőzik

 

Előzmény: Törölt nick (6083)
vonalzoo Creative Commons License 2014.08.12 0 0 6090

Szia, én tavaly voltam, írtam is róla.

Elég 'egyszerű' a kemping, semmi extra.  Jó árnyékos, viszont az alapterülete nem túl nagy, így ha beesik egy nagyobb kenus csoport, egyből telt ház van. Ha meg tovább állnak, üres a kemping.

Nincs saját partszakasza,  de két-háromszáz méterre a gát túloldalán van az ingyenstrand, ami remek.

 

 

Előzmény: goczol (6081)
Ripesz Creative Commons License 2014.08.12 0 0 6089

Sziasztok!

 

A horvát kempinges topikban már kérdeztem, de nem kaptam túl sok infót.

Van valakinek tapasztalata az utóbbi évekből a Basko Polje kempingről?

Leginkább a vizesblokkok, kiszolgáló létesítmények érdekelnének.

 

Köszi előre is!

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6088
jaj...
Előzmény: Manac ;-) (6086)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6087

Ja igen, Jaz Budvától nyugatra van pár kilóméterre. Budvában is láttam egy kempinget a város belsejében, de nagyon a főút mellett van, messze a tengertől.

 

Lakókocsival kemény terep szerintem Montenegró, néhol igen szűkek az utak és kanyargósak.

 

Mivel múlt héten katasztrófahelyzetet hirdettek Boszniára, mi Szerbián keresztül mentünk. No tt is volt meleg helyzet az utak állapota miatt. Nem közvetlen balaestveszélyre gondolok, de lassan, óvatosan kellett menni.

 

Montenegró csodálatos hely, mindenkinek ajánlom, aki szereti a hegyeket és a tengert.

 

Az emnerek szimpatikusak, barátságosak, semmi bántót nem tapasztaltam.

 

 

 

Előzmény: Manac ;-) (6086)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6086

 

 

Előzmény: Manac ;-) (6085)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6085

Szia. Épp Montenegróban vagyunk, Kotorban (apartman).

 

Ma megnéztük a Jaz strandot, ami egyben kemping is.

 

A strand homokos, gyerekbarát, de nagyon zsúfolt. Több a fizetős napernyő, mint a szabad placc, de azért van az is.

 

A kmpinget csak akkor ajánlanám, ha van saját zuhanyzód és wc-d a bódéban, mert a kemping finoman fogalmazva alúlfejlesztett.

 

 

Előzmény: galoscsabus (6073)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6084

két kép - kemping + kilátás a sátorból:

 

 

Előzmény: Törölt nick (6072)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6083

tőled származik az ötlet. :) Most már 229 fontért is meg lehet venni, de a feleségem szerint lehetne nagyobb a "nappalija". 

Az ideálisnak a Montana 6 tűnik, csak egyelőre nem tudom, évi 10 nap sátorozásért kiadnék-e érte annyi pénzt. 

 

Néztem még a Vango Isis V 600-at is, bár annak üvegszálas a rúdja. Ez nem lenne feltétlenül hátrány, de ha egy Quechuáé eltörik, akkor simán pótolni tudom a Decathlonban, a Vango esetében viszont gondolom, levelezgetni kell. 

Előzmény: zsoli02 (6079)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6082

mi a Borjéban voltunk két éve, az nagyon klassz volt, de kívülről a Korana is szépnek tűnt. Nem hiszem, hogy bármelyikkel is nagyon melléfognátok.

Előzmény: _niko_ (6080)
goczol Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6081

Sziasztok Poroszlói kempingről valaki valamilyen információt vagy tapasztalatot meg tudna osztani KÖSZI!                            Sátras üdvözletem!

_niko_ Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6080

Sziasztok!

 

Plitvicén melyik kempinggel járunk jobban augusztus végén: Korana, vagy Borje?

zsoli02 Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6079

Hosszú keresgélés és mérlegelés után és is ezt a sátrat vettem, és nem bántam meg :)

 

Nagyon masszív, minőségi darab!

 

Előzmény: Törölt nick (6055)
galoscsabus Creative Commons License 2014.08.11 0 0 6078

Köszönöm, ezeket elraktározom a jövőnek.

Úgy döntöttünk 3-2 állással, hogy Ausztria az úticél.

Igaz nem lesz kánikula, de a hegyek között az nem is előfeltétel :-)

 

7 éve fedeztünk fel egy motoros túrán véletlen egy nagyon jó kempinget Ferlach közelében, egy ugrásra a Szlovén határtól és nem messze Klágenfurttól, Bolzánótól és azóta ha csak tehetjük, szívesen járunk oda vissza.

Camping Rosental Roz a becsületes neve és egy Dullach nevű kis falucskában van, közel a Drávához, szép magas hegyek lábánál, a környéken rengeteg látnivalóval.

Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki Karintiába tervez nyaralást.

 

Előzmény: grafiti (6077)
grafiti Creative Commons License 2014.08.10 0 0 6077

nézd meg ezt :  https://www.youtube.com/watch?v=ekWXQWth3MQ

Ulcinj elott Utjehában elég jó a 2 kemping vizesblokkja, gonk csak az lesz szabad placc ???     2 éve augusztus közepén full teli votlak, ezek csak kis családi kempingek. aztán ott van még Buljaricán  a faluban van, nem lent a tengerparton, azt is tudom ajánlani,  Sveti Stefan felejthetös, Jazz ugyanígy, Budván is találtok jobbat , persze ha a tömeget szeretitek, 

Előzmény: galoscsabus (6073)
Ripesz Creative Commons License 2014.08.10 0 0 6076
:-) Mi is pont így szoktuk eldönteni az úticélt.
Előzmény: galoscsabus (6075)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!