Keresés

Részletes keresés

halacs Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7984
Semmi baj, látom, megy ez neked. :-)
Ne aggódj, hamar meg lehet szokni és tanulni a legszükségesebb dolgokat. :-)
Előzmény: jisell (7983)
jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7983
Bocsi halacs de én tényleg ismeretlen terepen járok ez nekem új
Előzmény: halacs (7981)
jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7982

Te az Adriának dolgozol?

Én már 6 éve vagyok itt sok, a tasztalattal rendelkezek minden téren. A Hungeszt hotelben zűrök vannak mert adó csalás vádjával a diriket bekaszliszták

halacs Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7981
Nem értettél félre véletlenül valamit?

Off.
Kérés: Ha valakinek a hozzászólására válaszolsz, akkor lécci kattints az alsó sorban található "válasz"-ra, így egyértelműbb, mire és kinek írsz.
On.
Előzmény: jisell (7978)
jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7980

de a kávéra vevő vagyok

 

halacs Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7979
Oké, így már világosabb. :-) És mióta élsz ott?
És ha publikus, mesélj, lécci, mi van a Herceg Novi-i Hunguesttel? Amikor legutóbb szóba került, mi épp ott voltunk, de így kívülről minden a legnagyobb rendben ment.
Előzmény: jisell (7974)
jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7978

Szervezkedő

azt hiszem összetévesztesz valakivel mert nekem semmi közöm az Adriához

szervezkedő Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7977
Ahogy a barátaimat szoktam fárasztani: én Montenegróban élek, csak Magyarországon dolgozom. Misici és Sutomore között Durmane-ba vagyok lélekben most is! Valóságban legközelebb a hónap végén tervezzük a ki-rándulást. Szeretnénk szétnézni valamelyik délelött egy bizonyos tivati butordiszkontba. Vissza útban, ha nem zavar egy iszonyat eleven kis ördög egy kávé mellett mesélhetnél a Budva környéki friss napi pletykákról.
Előzmény: jisell (7975)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7976
Hahó! Az hogy nem jelentkeztél, az annak a jele hogy a rabszolgahajcsár fönököd meggondolta magát és nem rendelt vissza a kirándulásról?
Előzmény: lunaelsol (7887)
jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7975

Szia szervezkedő

hááááááát kis tulzással mondhatni hogy szomszédok vagyunk

Hova valósi vagy

jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7974

Kedves halacs

A fórumot a Madonna koncertre érkező vendégem ajánlotta valamint ő nyitotta meg nekem ezt az oldalat az én gépemen. Nagyon kedves volt én meg örültem hogy valakivel MAGYAR szót válthatok. Tehát én egy másik szemly vagyok és szeretném folytatni ezt a kis beszélgetést

szervezkedő Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7973
Csörögj már rám mert új telefont vettem és valahogy a számok átmásolásákor csak az Andi kinti száma maradt meg és indulás elött egyeztessünk már!
Előzmény: baffalolev (7968)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7972
Halacshoz hasonlóan én is elgondolkodtam hogy most akkor mi is van?! Mert a multkor meg a koncert miatt jelentkeztél. Na mindegy! Ha ott laksz akkor kis tulzassal mi szomszedok vagyunk?
Előzmény: jisell (7969)
halacs Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7971
Én is szívesen mennék bármikor. Nekem sem a turistákkal zsúfolt part és a nekik szánt programok a legvonzóbbak, bár kétségtelen, hogy sokszor jelentenek könnyebbséget az utazási irodák programjai, de asszem egy ország igazi arcát a hétköznapok adják inkább vissza.

Előzmény: Zebrina Pendula Heritage (7967)
halacs Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7970
Ezek szerint nemcsak a Madonna-koncertre mentél...
Ne értsd félre, nem baj az, hogy tudjuk, van, aki Budván is tud segíteni, ha kell, sőt... csak egy kicsit másképp hangzik, ha valaki turistaként és látogatóként ad jó infókat, és másképp, ha esetleg odavalósi szállásadó.
Előzmény: jisell (7969)
jisell Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7969

Sziasztok

 

Nekem egy kedves utasom nyitotta meg ezt a lehetőséget hogy itt ezen a fórumon találkozzak magyar utasokkal és ha valamiben segíthetek szívessen állok rendelkezésre. Itt lakom Budván és itt is dolgozom már jó pár éve. Kicsit a magyar helyesírásssal gondjaim vannak kérem nézzétek el nekem. Üdv mindenkinek ha van valami kérdésetek szóljatok

 

baffalolev Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7968
Sziasztok


Szia Zoli 22-kén megyünk 5 napra


Na pápápá
Zebrina Pendula Heritage Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7967
Én is szívesen mennék akármilyen évszakban. Régi álmom egy tengerparti faluban eltöltött ősz, tél vagy tavasz. Lényeg, hogy ne legyen tele túristákkal, hanem helyiekkel.
Előzmény: Hümi (7957)
Hümi Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7966
Látod most megint megrígattál...:)))
Előzmény: szervezkedő (7965)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7965
No jó!
Kihasználod nyelvi esetlenségemet. Szembe se sokan jöttek, tehát ha mégy le akkor is jól fogsz haladni! Csak én le vonattal mentem és csak vissza jöttem autóval!

Ne izéljetek már a kacsalábbal! Másnak a nappalija akkora vagy még nagyobb, mint nekünk az egész nyaraló.

És ha már nagyon garasoskodni akarok: a magyar gáz/villany/ víz árakat tekintve egy téli másfél-két hetes otthonlét rezsiköltsége felér egy téli kirándulás üzemanyagköltségével. Tehát vagy a postán szedik el a lóvét a csekkek befizetésekor vagy a benzinkúton a tankolásért.
Előzmény: Hümi (7962)
vargamarcs Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7964

 

 

Budvában  öngyilkos tán nem lennék, de bőgnék, mint az anyátlan borjú, viszasírnám a nyarat:-(((((((((

 

 

 

Előzmény: H_G (7956)
vargamarcs Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7963

Jó, jó igazad van.

De: akinek véges a szabadsága, az inkább nyáron megy, feltéve, ha bírja a hőséget és szeretne napozni-fürdeni.

Előzmény: szervezkedő (7961)
Hümi Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7962
Szerbusz szervi...biztosan igazad van de te mint "montenegrói lakos" másképp látod a világot. Egy évben számtalanszor leugrasz a kacsalábon forgóba. De egy büdöslábú turista...mint én aki egy évben egyszer megy nyaralni a tengerre...az bija a hidegben csak a sört szereti...bár ez a mondatod meggyőzött..."Haza az úton is jobban haladtam amikor tavaly télen elindultam..." lehet, hogy leugrok novemberben, hogy hazafelé jobban haladhassak...:)))
Előzmény: szervezkedő (7961)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.03 0 0 7961
Hogy mit lehet télen csinálni?
A fürdésen kívül bármit és fele annyi idő alatt mint nyáron. A sok pszichopata túrista jó messzi van olyankor, nincs nyomor és az utak is üresek! Haza az úton is jobban haladtam amikor tavaly télen elindultam (már ameddig nem robbantam le!).

Ha esik az eső akkor be kell húzódni, ha kisüt a nap, ki kell ülni egy kávézó teraszára egy pulcsiban, vagy ha nagyon szerencsétek van akár egy lopott órácskára pólóban, a nap felé fordulni, rendelni egy hibiscus teát, a fáról frissen szedett citromot facsarni bele és élvezni a semmittevést!

Tavaly én (igaz kénszerűségből) két hetet voltam lent decemberben. Voltak csodálatos napok és voltak amikor tényleg csak a házon belül lehetett tenni-venni.

Nagyon messzi van még az idei tél, ennek ellenére a hétvégén már felvetődött mi lenne ha karácsony második napján fognánk magunkat és lemennénk egy bő hétre. Most majd Sutomoreban veszek 3 mázsa tűzifát, szépen betárazzuk a garázsba, karácsonyra meg kérünk a Jézuskától egy aranyos kis kandallót.

Sok még a "ha" de azt amit itthon csinálnál télen, azt semmivel sem rosszabb ott csinálni- szerintem!

...és Hümi!
Ha ott ébredek 2009 január elsején, csak azért is bemegyek a tengerbe egy pohár pezsgővel és így kívánok neked boldog új évet!
(Igérem nyakig begyaloglok, csökkentve ezzel a kép közfelháborodást kiváltó izléstelen stílusát, hogy ne látszódjon 140kgos putyhadt szőrös testem.)
Előzmény: Hümi (7957)
H_G Creative Commons License 2008.10.02 0 0 7960
Azt a Durmitorban is lehetne vagy más olyan magaslati helyen, ami szép télen és nem leverő...
Előzmény: Amari bp (7959)
Amari bp Creative Commons License 2008.10.02 0 0 7959
naaaaaaaaa, hát turbékolni még lehet:)
Előzmény: H_G (7956)
peliatan Creative Commons License 2008.10.02 0 0 7958
Kedves Weqscheider, a 7946 soron minden infot megtalálsz egy jó kis szállodáról.
Előzmény: Wegscheider (7951)
Hümi Creative Commons License 2008.10.02 0 0 7957
Igen ezt én sem értem...ott lófrálsz a gyönyörű tengerparton...sóvárogva nézed a kristálytiszta vizet...és nem mehetsz bele...brrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Előzmény: H_G (7956)
H_G Creative Commons License 2008.10.02 0 0 7956
És mi volt benne a jó? (Tényleg érdekel!) Eső, szél, kihalt tengerpart -- ahogy elképzelem, max. öngyikossági szándékkal utaznék akkor Budvába :/
Előzmény: Wegscheider (7955)
Wegscheider Creative Commons License 2008.10.02 0 0 7955
Természetesen lesznek majd képek..... Egyénként 2006 januárjában voltam már egy szer nyári szezonon kívül Montenegroban.
Előzmény: H_G (7953)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!