Keresés

Részletes keresés

Iceman88 Creative Commons License 2015.05.01 0 0 269

Pollorato Creative Commons License 2015.04.29 0 0 268

Pollorato Creative Commons License 2015.04.25 0 1 267



Törölt nick Creative Commons License 2015.04.24 0 0 266

Akkor írj a mailemre és megbeszélhetjük : chuebi25@gmail.com

Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.23 0 0 265

Ezt én is kipróbálnám, de csak fiuval...

meztelenpasi Creative Commons License 2015.04.06 0 0 264

Sziasztok, van Hölgy, aki gyakorolna rajtam..? :)

Pollorato Creative Commons License 2015.04.06 0 0 263

Pollorato Creative Commons License 2015.04.04 0 0 262

LTvedtél? Creative Commons License 2015.04.04 0 2 261

Mi házaspár vagyunk. Először eléggé konzervatívak voltunk, még csúnya szavakat sem használtunk szex közben (sem). Aztán újabb helyzetek, színhelyek, segédeszközök... No, a segédeszközök vittek közelebb a prosztata felé, mert belépett a képbe a ffi. anál kérdése. Nem mindenféle dildó vagy vibrátor, hanem egyszerűen orál közben eltévedt a kezem és Bence kellemesnek találta. Először a bejáratot simogattam, az kifejezetten kellemesnek hatott.  Viszont kíváncsi voltam, milyen, ha egy ujjam egy perce beljebb kerül. Kulcskérdés, hogy csak finoman, lassan és síkosítva szabad próbálni, semmi erőltetés. Aztán eltűnt a teljes ujjam és mindketten szoktuk az ujj(új)helyzetet :-)

 

Bencének meg kellett tanulnia különbséget tenni székelési inger és a kezem okozta érzet közt, de ez néhány alkalom után ment. Később már két ujjam került belé és a prosztatájától függetlenül izgatta. Viszont mindig ott érezhette a szájjal való ingerlést is a farkán. Abban nagyon jó vagyok (legalábbis rászabottan) és így átlendítettem a kezdeti szokatlan, fura de tudatilag izgató új helyzeten. Elélvezéskor egy sajátos telt érzetről beszélt a szokásos orális kielégítés érzete mellett. A többedik alkalommal megleptem egy ...egy répával. Nem kell holmi drága segédeszközökre gondolni, filléres dolog egy sárgarépa (bár sokak számára megmosolyogtató helyzet), de számunkra izgalmas volt. Te választhatod meg a formát, méretet és ha együtt hámozzátok meg esetleg megfaragva ízlés szerint, jót szórakoztok. Használatot azonban akkor javaslom, ha már a szokásos, nektek izgató módon belemelegedtetek a szexbe. Fölizgatott állapotban sokkal több mindent tart az ember elképzelhetőnek, mint nyugalmi helyzetben.

 

 

Jól be kell kenni síkosítóval a répát is, kézzel a férjed hátsóját is és ujjal kissé kitágítani. Amikor már két ujjad is könnyen csusszan belé, akkor óvatosan hozzáilleszted és a reakciójára figyelve mintegy simogatva csúsztatod a fenekébe. Előre, majd vissza, de mindig egy kissé beljebb. Ha a zárógyűrűkön átér, akkor már könnyen csúszik belé. Bence a bejárat izgatását tartja élvezetesnek és a tudati tényező, ami igazán izagtaja, de minden esetben a farkát is a számba szoktam venni mert full hetero. Engem egyszerűen izgat, ha egy pasi gerjedelmét tapasztalom és az nekem is szükséges azon az érzésen kívül, hogy ebben a helyzetben kézzel foghatóan most te dugod meg Őt! Azt tapasztaltuk, hogy nem a méret a lényeges szempont, mert a belső részén már nem okoz plussz örömet számára, a bejárat izgatásához elegendő kisebb répa is. Viszont a látvány okozta örömöd kedvéért többedik próbálkozásra nyugodtan választhatsz méretesebb eszközt is (lehet az a répán kívül bármi hasonló alakú), azt tapasztaltam, hogy a méretes vibri is tövig csusszan belé, ha megfelelő az előkészület és a tudatállapota.

 

A prosztata ingerlése nem automatikus, csak néhány alkalommal sikerült megtalálni, de akkor viszont azonnali és kitörő "lelkesedéssel" fogadta Bence és rövid időn belül elsült a farka. A szokásos szájjal való elélveztetés érzetén kívül egyfajta enyhén és izgatóan feszítő érzéssel élvezett el, mert én magam is éreztem, ahogy rászorít a beteljesüléskor.

 

A lelki részéhez mindenképp hozzátartozik, hogy Ő maga kíváncsi legyen rá, mert az ellazulás és a képesség a befogadásra tudati elfogadást is jelent. Az első alkalmak nem föltétlen élvezetesek, talán kellemetlenek is, én ezt ellensúlyoztam a szájjal ingerléssel. De most már időnként a férjem kér meg rá, hogy játszunk anált, mert neki az is tetszik benne, hogy én élvezem csinálni ezt vele.

 

Ha idegenkedik a férjed, legyen ez egy kérésed olyan dologért cserébe, amit viszont Ő élvez inkább - ha tanácsolhatom. Ha látja, hogy Téged érdekel és élvezed ezt a helyzetet is (és én a helyedben izgatnám más módon közben, hogy Ő is élvezze) akkor hamarabb föloldódik az idegenkedése.

 

Mi most egy olyan párral ismerkedtünk meg, akik közül a női tag masszőr és meg akarom tanulni tőle a prosztata masszázst. A négyes a férjem kívánsága volt, a vele való foglalkozás análisan pedig az enyém, sőt még merészebb dolgokat is szeretnék látni, de az egy másik témához kapcsolódna :-)

 

Emma

 

Előzmény: Törölt nick (256)
eos30d Creative Commons License 2015.03.30 0 0 260

Rajtam gyakorolhatsz ha gondolod... eos.kukac.freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (256)
Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 259

Üdvözlöm!

Gergely vagyok 25 éves nagyon sok prosztata masszázst csináltam már, hatalmasakat élveztek a partnereim rásegítés nélkül 3 éve intenzíven segítek a partnereimnek anélkül éri őket ejakuláció, hogy rá segítenének! Természetesen ennek díja van egy alkalom 10. ezer forint!
amennyiben fel keltettem az érdeklődését kérem írjon e-mailt a rebelheart0250@gmail.com

Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 258

ilyen fasszágokon fennakadsz?

 

Előzmény: jkl1 (231)
Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 257

prosztata masszázst vállalok!

 

rebelheart0250@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 256

Sziasztok! Nőként érdekelne a dolog. Sokat olvastam a témáról és szeretném a párommal kipróbálni, de eddig úgy vettem észre ellenérzésekkel viseltetik ez iránt. Úgyhogy nem erőltettem. Ha vannak, gyakorlati tanácsokat is szívesen veszek, de inkább a mentális, lelki része érdekel. Ha van itt olyan, aki a hölgy partnerével szokta ezt gyakorolni, leírhatná, hogy az első alkalommal milyen volt. Attól félek, hogy nem tudja magát ellazítani (lelkileg), emiatt nem lesz jó, és jön a "látod, én tudtam, hogy ez nekem nem jön be" szöveg. Köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 255

Sziasztok 54/172/87 bajszos Budapesti vagyok olyat keresek aki csinálna nekem prosztata masszást

epsone202@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.26 0 0 254

valaki megmasszírozná az enyémet?

cserébe... ;)

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.23 0 0 253

Én ilyet használok egyébként.

Prosztatavibrátor.

 

 

Pont oda ér ahova kell.Régebben volt egy g-pont vibrátorom,de az

hosszú volt és az izgalom hevében gyakran túlságosan felnyomtam

amitől kicsit kellemetlen érzés volt.

Olyankor meg természetesen a gyönyör is alábbhagyott.

Ezzel viszont folyamatosan tudom ingerelni a prosztatámat,

bár a teljes prosztata orgazmust még nem sikerült elérnem.

Kicsit kézzel rá kell mindig segitenem,de amikor indul a kéj

akkor abbahagyom és csak a prosztatámat izgatom ezzel.

Nagyon mélyről jövő orgazmust szoktam igy átélni.

szabadaluk Creative Commons License 2015.03.11 0 0 252

nagyon izgató amit írsz

Előzmény: Törölt nick (235)
szabadaluk Creative Commons License 2015.03.11 0 0 251

írj erről részletesebben. 

Előzmény: Törölt nick (240)
darthweeder Creative Commons License 2015.03.10 0 0 250

Camozni ha szeretne valaki 21 éves sráccal,borotvált popsi,farok,perverz
    
skype : traitorlikeyou

Maszti Marci Creative Commons License 2015.03.10 0 0 249

Sajnos ez nekem nem jött be.

Én is vettem egy ilyet de kevés sikerélménnyel lettem gazdagabb.

Ami bejött az a Power Plug.

Avval jobb eredményeket értem el. Avval több kellemesebb érzésem volt és csurrant cseppent is egy két két csepp :)

Ellentétben a Nexus Excel-el. Valahogy ez sem volt az igazi.

Nexus Excel

Megvettem a Nexus Excel-t. Nem győzött meg. Sőt. Túl vastag, sok idő mire felhelyezem (ami egy kicsit fájdalasabb is mint a PP), és mire megszokom. És még csak a prosztatámat sem masszírozza vagy nem úgy ahogy kellene.. A Power Plug sokkal inkább masszíroz mint ez. Sajnos egy elég nagy csalódás volt. De nem adom fel, amikor olyanom van akkor még próbálkozok vele. Most keresek egy másik gyártót, még nemtom melyik legyen az. Van valami ötletetek?

Tovább »

forrás: Blogspot.com

 

Bár az is igaz hogy nem vagyunk egyformák. Nem mindenkinek ugyan ott van a prosztatája.

Előzmény: kicsitoreg (248)
kicsitoreg Creative Commons License 2015.03.09 0 0 248

Mi ilyet használunk, jó G pontnak, csiklónak, prosztatának is. Állítható vibrálás természetesen. Van nagyobb "fejű" változata, nálunk nem jött be.

Előzmény: f828165 (246)
kicsitoreg Creative Commons License 2015.03.09 0 0 247

 Párom csinálja...leírhatatlan jó!

f828165 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 246

Sziasztok!

 

Régóta érdekel a proszta masszázs, de még sosem értem el szinte semmilyen sikert. Mostanában ismét elkezdtem próbálkozni, de még az a kellemes érzés se jön, sőt előváladék se nagyon. Elkezdtem szemezgetni ezekkel a proszta masszírozókal (aneros termékek) de elég drágának találtam. Az olcsóbb "noname" prosztata masszírozók, amiket kapni lehet 3-4-5 ezer ft-ért érnek valamit? Ha van bárkinek tapasztatala ezekkel, akkor ne tartsa magában. Jelenleg egy cső alakú aluminíum szivartartót használok, mert kellemesen lekerekített a vége, nem túl vastag (kb 2cm átmérő), de nem igazán sikerül vele semmi, az ujjammal pedig nagyon kényelmetlen csinálni.

Iceman88 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 245

Azon leszünk!

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 244

Akkor csak bátran gyakorolni.Egyre jobb lesz ahogy megtanulod

még jobban ellazitani magad.

 

 

Előzmény: Iceman88 (243)
Iceman88 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 243

Akkor majd kipróbáljuk mind a kettőt s döntünk!

 

Egyenlőre "csak" az ujját használja!!

 

Kb másfél  éve hoztam fel a témát s fél éve beszélgettünk erről jobban hogy mi a vágyam, durvan egy honapja csinalta először!!

Fantasztikus érzés!!!!

Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.31 0 0 242

Nem tudom melyik lehet a legjobb.Én vízbázisú síkositót használok,mert

az eszközeim miatt nem használhatok olajos alapút.

Igy azt használom a prosztatafejéshez ami van...

Egyébként a kedves feleséged mivel csinálja?

Vibrátorral vagy ujjal?

 

Előzmény: Iceman88 (241)
Iceman88 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 241

Köszi a választ! Nekem a kedves feleségem csinálja!! Már egyszer kétszer volt hogy csordogált nekem is!!!  Baromi jó érzés!!!!

 

Szerinted melyik a legmegfelelöbb,  sikositó,  baba olaj vagy parafinn olaj???? 

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.31 0 0 240

Ahogy jólesik.Én általában hetente-kéthetente szoktam csinálni.

Olyankor sokkal jobban kiürül a prosztatám és igy megszabadulok

a benne levő folyadéktól.

Bár mint lejjebb irtam nekem sem jön az a fajta orgazmus mint amiről

legendákat mesélnek,de lassan csordogálva elég sok anyag jön ki

igy is belőlem.

Először persze jobban,később mind kevesebb jön. Én kb. 1órán át szoktam

fejni a prosztámat kis szünetekkel.A szünetek után ujrakezdve mindig

egy kicsit jobban jön utána kevesebb.

 

Előzmény: Iceman88 (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!