Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.05 0 0 200
Ezt a linket érdemes megnézni:
Plan60 itt is...
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.05 0 0 199
Hát ez várható volt. Ez az egész már régen másról szól, mint pénzek felosztásáról - meg vagyok győződve, hogy egy elég mély és magas (melyik melyik) pénzmosási botrányba csöppentünk, ahol csak kishalak vagyunk... Lehet, paranoia, de nekem egyre inkább kelzd megvilágosodni a dolog, hogy erről van szó... Ebben az országban nincs igazság, vagyis egészen pontosan NEKÜNK nincs igazság, ahhoz több ismerősnek, több péznek és nagyobb befolyásnak kellene lennie a kezünkben. Ilyen ez az ország. ...Csak kapjam a kezem közé a pénzem, már itt sem vagyok. De lehet, meg sem várom..........
anibroker Creative Commons License 2008.10.02 0 0 198
Sziasztok!

Hallottátok,hogy a Plan 60 Kft.kifogást emelt a folyószámlán lévő pénz szétosztásáról?
Persze bírósági úton.
Kész vagyok!
Ennek soha nem lesz már vége?Így nem lesz meg karácsonyra ..ha így haladunk..
,,mint a csiga...
Meg kaptátok a levelet amit küldött a H.A. a felszámoló cégtől?
100Milláért adták el a telket,akkor milyen költségre ment el az a pár millió amivel kevesebb kerül a felosztásra.
Oké,hogy ügyvédi kltség meg postázási költség meg munkadíj meg....meg...meg...mi?
A lényegről már elfeledkeznek lassan...Több lesz a kltség,mint a mi várandóságunk lassan....
Fel vagyok háborodva!!!


Törölt nick Creative Commons License 2008.09.26 0 0 197
Na, hát nem unatkozunk, látom... Kíváncsi leszek, akkor most, hogy valami k*cs*g megfellebbezte a bírói végzést, mikor és főleg mennyi lesz a kifizetés. Környezetem reménykedik, hogy talán a vételár fedezi a vevői kárigényt, de nem tudom. Szkeptikus vagyok. :/ (Hiszem, ha kézhez kapom-effektus)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.25 0 0 196
Na! Hát ez is valami, kérem szépen ;) Szép karácsonyi ajándék lesz, mondom én :)))
Előzmény: kisnoah (195)
kisnoah Creative Commons License 2008.08.23 0 0 195

Sziasztok!

 

Most már valóban csak türelem kérdése, hogy a követelésünkhöz jussunk. (Pontosabban annak kb. 90%-ához.)

 

Akit érdekel az RTL anyaga, elolvashatja itt: http://www.rtlhirek.hu/cikk/209341

 

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 194
Phuh! o.O Sajnálom!!! Remélem, sikerült valami jobba belefognotok azóta, és nem rekedtetek meg, mint mi!...Igazság szerint már nem emlékszem, hogy itt hogyan maradtak ki ezek a közműszolgáltatók, de mi is pórul jártunk volna, ha ők állnak előttünk a sorban... Hála Istennek, elvileg nem állnak már előttünk a sorban, így úgy néz ki, mindenki kártérítése 90-95%-ban kielégíttetik.
Előzmény: Jackopower (193)
Jackopower Creative Commons License 2008.08.18 0 0 193
Értem. Azért kérdeztem mert nálunk is becsödölt 2005 ben az építtető (Kőris Udvarház) és a felszámolás után előbb a Bnakot, majd az ELMŰ, stb lett kielégítve és mire utolsó sorban a lakók jöttek volna, mondták, hogy sajnos nem maradt....
Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.18 0 0 192
Igen. A karácsony szerintem azért van, mert a szerkesztő-riporternő a felszámolótól kapott információkat, tehát nagyon valószínű, hogy az időpont reális. Azért az is valami, nem? Bár már én is látnám a pénzt, mert már költöznénk el a csudába. Bár imádunk itt lakni, ahol lakunk, de már nagyon szűk a hely, meg ez albérlet is... XD
Előzmény: anibroker (191)
anibroker Creative Commons License 2008.08.18 0 0 191
Sziasztok!

Láttátok a híradót?
Az Rtl foglalkozott a fel nem épült társasházzal. Ők azt mondták karácsonyra kapjuk vissza a pénzünket.Én bízom benne,hogy nem húzódik el addig....
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 190
Illetve pontosítok... töredékrész maradt meg a pénzből az óvadéki számlán, amiről a zárolást a bíróság most nyitotta fel. Ez a töredékrész plusz a vevő által kifizetett pénz fog szétosztatni a hitelezők és a károsultak között.
Előzmény: Jackopower (188)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 189
A cégnek nincs, ugyanis azt felszámolták, viszont a felszámoló felkarolásában eladtuk a telket... A vevő fizet... Mennem kell, a legkisebb szocpoligénylőm növeszti az élelmezéséhez szükséges csontozatot... o.O
Előzmény: Jackopower (188)
Jackopower Creative Commons License 2008.08.11 0 0 188
Tudható, hogy van-e még pénze a cégnek?
Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 187
Férjem: "Ezek szerint jövő héten megkapjuk a pénzt!" A kis álmodozó ;) Vagy mégsem? Vagy mégis? XD
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 186
Erre már a férjem is azt mondta: "Állat jó!"
Én meg táncolnék és ugrálnék, ha nem a földszinten laknék, és nem néznének hülyének XD
anibroker Creative Commons License 2008.08.11 0 0 185
Sziasztok!

Jó hír!!!!
Jogerőre emelkedett a bírósági itélet.Nem támadta meg senki!!!!!
Haladunk....haladunk.....
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.08 0 0 184
Köszi, whiteman!

Már alig várom a kifizetést ;)
whiteman2 Creative Commons License 2008.08.07 0 0 183
Gratulálok az új lurkóhoz:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.07 0 0 182
Anibroker, köszi!

Strobo, nahát, nagy-nagy gratula! Akkor csak egy hónappal idősebb a csimota, mint a miénk ;) Kár, hogy nem lettünk szomszédok, hallod... :/

Ma kaptam Kisnoahtól levelet, ahogy Ti is. Nagyon örültem neki! Remélem, Plan60 nem köp a levesünkbe, mert ha igen, esküszöm, beperelem!!! :@
strobo Creative Commons License 2008.08.07 0 0 181

Helló, mi is nagyon örülünk a dolognak, még akkor is, ha késik a kifizetés. Ahhoz képest hogy az elején még az is ott lebegett, hogy senki nem kap egy fillért sem. Node nyugtával a napot...

 

Engem is meglepett a hír, mert már rég jártam erre. Megmondom őszintén csak véletlenül olvastam bele a fórumba. Minket is leköt az első szocpolszerzőnk, aki most lesz 10 hetes!

Előzmény: anibroker (180)
anibroker Creative Commons License 2008.08.05 0 0 180
Gratulálok az új jövevényhez!!

Ez nagyszerű dolog!
Mi is novemberben költözünk és jól jönne az a kis pénz a lakásvásárláshoz.
A bibi a dologban,hogy a végrehajtó szerint nagy esélyünk van rá,hogy a PLAN 60 kft...
fellebbezni fogja a bírói ítéletet,.
Ő is követeli a részét... mellesleg nem jogosan.
Csak a mi időnket fogja húzni ha megfellebbezi,,,de ,azt egy fél évvel legalább.

Szurkoljunk hátha nem.!!!Nem nagyon látogatják az oldalt a károsultak, ennyire nem érdekel már senkit a dolog?

üdv:
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.03 0 0 179
Ez komoly?! Hiszen ez NAGYSZERŰ!
Bocsi, régen jártam erre... Mostanában lefoglal a második szocpolszerzőm - hehe - tevékenykedése :D:D:D (öthetes kicsi lányka)
Na, akkor lehet, hogy nem kell karácsonyig várni? Nagyon jó lenne, mert szeretnénk lakást venni végre. Valahol, ahol fel is épül :P
Előzmény: anibroker (178)
anibroker Creative Commons License 2008.07.31 0 0 178
Hola!

Remélem nem csak én vagyok ennyire optimista?
anibroker Creative Commons License 2008.07.29 0 0 177
Sziasztok!

Meghozta a gödöllői bíróság az ítéletet.Ami jó nekünk.
Augusztus elején jogerőre emelkedik. Jó lenne ha nem fellebbezné meg senki!!!
És akkor jöhet a kellemesebb dolog.A pénzünk végre haza ér.

üdv..
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 176
És de bunkó vagyok... a legfontosabbat persze elfelejtettem megírni, hogy:

KÖSZI NAGYON az infóátadást!!!! Meg (mindenkinek, aki megtette) az utánajárást!!
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 175
Jaj, ezt akartam még kérdezni, hogy rájuk miért kell várni? Hát nincs minden már elrendezve? :(
Előzmény: anibroker (173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 174
HURRÁ!
Szép kis karácsonyi ajándék lesz. ;)
Ismerős sajna nincs...
Előzmény: anibroker (173)
anibroker Creative Commons License 2008.06.08 0 0 173
Sziasztok!

A csend után : hallotátok,hogy elkelt a telek, kifizette a vevő.100M-ért
A maradék 3 embert a széljegyen meg beperli....vagy mi...
Most már csak a gödöllői városi bíróságra várunk!

Nincs ott vkinek vmi ismerőse,hogy sürgessük az ügyet.A felszámoló szerint már régóta bevannak adva a papírok!!!
Karácsonyra sztem meglesz a pénzünk!

Üdvözlettel.
anibroker Creative Commons License 2008.06.08 0 0 172
Nagy a csend!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.16 0 0 171
Na, mi újság???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!