Keresés

Részletes keresés

szilasielvira Creative Commons License 2013.01.18 0 0 4784

Csak most olvastam az előző hozzászólást,háááááát,az én orvosom is ilyen volt,csak megtoldva egy kis plusszal,ami nem más,minthogy alkoholista a doki aki elrontott,és azt mondta hogy a ricinussal "szétfosattam"a fenekem és azért nyíltak ki a varratok,...lásd korábbi írásaim.Ez pedig Debrecen Kenézy kórház ált.sebészet leágazóban lévő orvosa. Ki nem írhatom már a nevét,csak privátban..Aki visszaolvas,talán fel fogja ismerni..Vigyázat vele,én nagyon megjártam!

szilasielvira Creative Commons License 2013.01.18 0 0 4783

Sziasztok!

Műtét után vagyok,októberben műtöttek,többször írtam itt a fájdalmas történetemről..A kérdésem az lenne,hogy még mindig nagyon szűk a végbélnyílásom,és hogy fog ez még tágulni????Kb annyira tágul mint a mutató ujjam,és hashajtó nélkül bizony nem megy..Tisasen Fortét szedek..Mondták,vagyis olvastam hogy lesz szűűlet,de ekkora????Gáz,és köszönöm a választ! 

tristen Creative Commons License 2013.01.12 0 0 4782

Szia! 

 

Én is köszönöm,  hogy megírtad....

 

üdv!

Előzmény: J.KLKMK. (4780)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2013.01.12 0 0 4781

Szia!

 

Köszi, hogy megírtad mindezt, én is remélem, hasznos lesz valakinek. Mert micsoda véletlen, pont ez a dömötör gábor műtött engem 2 éve, és valóban úgy van minden, ahogy mondod. Igaz, végül a műtét elég jó lett, most viszonylag jól vagyok, de az eljárás akkor is ugyanaz volt, amint veled. Első vizsgálatkor 2 perc alatt kihajított, utána már a műtét volt, és csak egy kontrollra mentem vissza, többször nem voltam képes elviselni a viselkedését. Egy pozitívum mégis volt - bármikor föl lehetett mobilon hívni, itthonról, és elég készségesen válaszolt, igaz, a férjem hívta, mert én még azt sem mertem. Mert ahogy beszél az emberrel.....kritikán aluli.

Ráadásul én elég labilis vagyok, elég ha azt mondják, állj odébb, már sírok, na képzelhetitek...ráadásul egy ilyen kényes problémával. :((

Tudom, hogy nem válaszolsz, de azért köszönöm, hogy leírtad, mások okulására, oda tényleg ne menjetek!!

Üdv. tyúkanyó.

Ja, és még annyi, hogy ha a kitűzött napon mégsem mész el, a kórházi ágydíj mégis náluk marad (mint egy foglaló), nem kapod vissza, én tiszta pánikban voltam, mert utolsó másodpercben lettem kész a kötelező vizsgálatokkal, majdnem nem tudtam elmenni, tiszta ideg voltam :(. Ez elég stresszes, szóval rossz volt.

Előzmény: J.KLKMK. (4780)
J.KLKMK. Creative Commons License 2013.01.10 0 0 4780

Sziasztok!

Dr.Dömötör Gábor- vélemény, sebész, aranyér

Dr.Dömötör Gábor- fórum, sebész, aranyér

Ars Medica Lézerklinika - Dr. Dömötör Gáborral kapcsolatosan szeretném leírni a véleményem, hogy mindenki tudja mi vár(hat) rá.

Először is nem vagyok fórumozó, nem szoktam hozzászólásokat írni, de ami nála egy rendelésen történt az mélységesen felháborít. Nyugodt ember vagyok, ha kell szó nélkül ülök 3 órát a háziorvosnál, vagy hivatalban, nem hőbörgök, nem vagyok konfliktuskereső ember. Szóval ez az ember egy prosztó ( nincs rá jobb szavam). OEP-es lézeres aranyér műtétre mentem volna hozzá, előtte azonban van egy konzultáció ( vizsgálat) 12 000 Ft-ért. 5 percet töltöttem nála, végig lekezelő, fölényes, kioktató , és konfliktuskereső volt. Már az elején az anamnézis felvételekor úgy éreztem, hogy nem egy orvossal beszélek, hanem egy kioktató, ostoba, egyszerű emberrel. Azért írom, hogy ostoba, mert a beszélgetés, kérdés-felelek nem ment gördülékenyen, harapófogóval kellett belőle kihúzni az információt, magától nem mondott semmit, kérdésre provokatív kérdéssel válaszolt. Olyan érzésem volt, hogy ő fizetett nekem 12 000 Ft-ot, és baromi nagy szívességet tesz, hogy szóbaáll velem. Nem veszem végig azon 5 perc minden momentumát amég bent voltam, a vége az volt, hogy én hogy merem őt felelősségre vonni a honlapjukon közölt információval kapcsolatban ( én azt gondoltam, hogy ha pénteken van a műtét, ráköv. hétfőn már mehetek irodai munkásként dolgozni. Mondta, hogy mit gondolok én, ez egy műtét. 2 hét táppénz. Én jeleztem, hogy mintha azt vettem volna ki a honlapjuk alapján, hogy nincs ágyhozkötöttség, lábadozási idő van, de nincs nagy kiesés a munkából, és ezt ő oda terelte, hogy vádaskodom a honlap tartalmát illetően)

Szóval a lényeg: a szakmai képességeivel nem vagyok tisztában ( és soha nem is leszek, mert be nem teszem hozzá többé a lábam) de egy pökhendi, arrogáns, konfliktuskereső ember. A szolgáltatás abszolút nem ügyfélbarát. Pontosítok: a klinikán mindenki kedves volt, velük nem volt baj csak az orvossal.

Gondoltam írok a klinikának, de kiderült ő a klinika vezetője.Lehet még megkeresem a cégjegyzékben a cégtulajdonost, nem hiszem hogy tudja mennyire gyalázatos a klinika vezetőjének a stílusa.

Tényleg olyan érzésem volt a rendelőben, mintha a kommunizmusba lennék, én lennék az egyszerű, tudatlan parasztbácsi, és az "elvtársvezetőnagytudásúfőorvos" megmutatná ki az úr a háznál.

Elejét véve a következő gondolatkörnek: nem szoktam áldozati szerepbe kerülni az életbe, nem "húzom" be magamnak ezeket a szituációkat.

Elég jó emberismerő vagyok: ez az ember egy paraszt.

Tudom, hogy sok a kamu meg a mocskolódás a forumon ezért leírnék egy két adatot, hogy tényleg ott voltam: petőfi sándor utca 3. a cím, belül fehérre meszelt polgári társasház 1. emeletén. Lift külső, felújítva. Épület belülről a szokásos századeleji társasházi. Recepcion 3 hölgy, és vele szemben, a bejárati ajtótól balra, a ruhafogasoknál rendel emberünk. Válaszolni nem fogok senkinek, mert nem olvasok fórumot, csak azért regisztráltam, hogy ti ne szaladjatok bele ebbe az emberbe ha nem muszáj.

 

Remélem segíthettem valakinek

sziasztok

J.KLKMK. Creative Commons License 2013.01.10 0 0 4779

Sziasztok!

Dr.Dömötör Gábor- sebész, aranyér

Ars Medica Lézerklinika - Dr. Dömötör Gáborral kapcsolatosan szeretném leírni a véleményem, hogy mindenki tudja mi vár(hat) rá.

Először is nem vagyok fórumozó, nem szoktam hozzászólásokat írni, de ami nála egy rendelésen történt az mélységesen felháborít. Nyugodt ember vagyok, ha kell szó nélkül ülök 3 órát a háziorvosnál, vagy hivatalban, nem hőbörgök, nem vagyok konfliktuskereső ember. Szóval ez az ember egy prosztó ( nincs rá jobb szavam). OEP-es lézeres aranyér műtétre mentem volna hozzá, előtte azonban van egy konzultáció ( vizsgálat) 12 000 Ft-ért. 5 percet töltöttem nála, végig lekezelő, fölényes, kioktató , és konfliktuskereső volt. Már az elején az anamnézis felvételekor úgy éreztem, hogy nem egy orvossal beszélek, hanem egy kioktató, ostoba, egyszerű emberrel. Azért írom, hogy ostoba, mert a beszélgetés, kérdés-felelek nem ment gördülékenyen, harapófogóval kellett belőle kihúzni az információt, magától nem mondott semmit, kérdésre provokatív kérdéssel válaszolt. Olyan érzésem volt, hogy ő fizetett nekem 12 000 Ft-ot, és baromi nagy szívességet tesz, hogy szóbaáll velem. Nem veszem végig azon 5 perc minden momentumát amég bent voltam, a vége az volt, hogy én hogy merem őt felelősségre vonni a honlapjukon közölt információval kapcsolatban ( én azt gondoltam, hogy ha pénteken van a műtét, ráköv. hétfőn már mehetek irodai munkásként dolgozni. Mondta, hogy mit gondolok én, ez egy műtét. 2 hét táppénz. Én jeleztem, hogy mintha azt vettem volna ki a honlapjuk alapján, hogy nincs ágyhozkötöttség, lábadozási idő van, de nincs nagy kiesés a munkából, és ezt ő oda terelte, hogy vádaskodom a honlap tartalmát illetően)

Szóval a lényeg: a szakmai képességeivel nem vagyok tisztában ( és soha nem is leszek, mert be nem teszem hozzá többé a lábam) de egy pökhendi, arrogáns, konfliktuskereső ember. A szolgáltatás abszolút nem ügyfélbarát. Pontosítok: a klinikán mindenki kedves volt, velük nem volt baj csak az orvossal.

Gondoltam írok a klinikának, de kiderült ő a klinika vezetője.Lehet még megkeresem a cégjegyzékben a cégtulajdonost, nem hiszem hogy tudja mennyire gyalázatos a klinika vezetőjének a stílusa.

Tényleg olyan érzésem volt a rendelőben, mintha a kommunizmusba lennék, én lennék az egyszerű, tudatlan parasztbácsi, és az "elvtársvezetőnagytudásúfőorvos" megmutatná ki az úr a háznál.

Elejét véve a következő gondolatkörnek: nem szoktam áldozati szerepbe kerülni az életbe, nem "húzom" be magamnak ezeket a szituációkat.

Elég jó emberismerő vagyok: ez az ember egy paraszt.

Tudom, hogy sok a kamu meg a mocskolódás a forumon ezért leírnék egy két adatot, hogy tényleg ott voltam: petőfi sándor utca 3. a cím, belül fehérre meszelt polgári társasház 1. emeletén. Lift külső, felújítva. Épület belülről a szokásos századeleji társasházi. Recepcion 3 hölgy, és vele szemben, a bejárati ajtótól balra, a ruhafogasoknál rendel emberünk. Válaszolni nem fogok senkinek, mert nem olvasok fórumot, csak azért regisztráltam, hogy ti ne szaladjatok bele ebbe az emberbe ha nem muszáj.

 

Remélem segíthettem valakinek

sziasztok

Borembukkk Creative Commons License 2013.01.06 0 0 4778

Ha szimplán felvágja az szinte semmi. A nejemnek is volt valami rögösödött aranyere, neki felvágták, és huss, meg is javult. Mondjuk enki azt lézerrel csinálták, nem tudom, ha bicskáznak az milyen, de szerintem nem kell betojni tőle. Amit javasoltak krémek, az elég jó lehhet, meg az ülőfürdő, esetleg ha nagyon rossz éjszakára egy fájdalom csillapító. A te esetedben még segíthet az étrend, életmód váltás is, illetve a stresszt kell kerülni, ha egy mód van rá.

Előzmény: Rob15 (4775)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2013.01.06 0 0 4777

Szia!

 

Nem tudom, hasznos-e amit írok:

1. Én kúpoznám, bármelyik jó, akár a háziorvos is ír fel, vagy szabadon veszel aranyérre való valamilyen kúpot (találsz a gugliban: Hemmorhoidale, Reparon, sperti, stb.), akár egy hétig is,és ha még mindig zavar, fáj, ott a csomó

2. Elmennék és ha muszáj, hagynám, hogy felvágja, nekem ugyan ilyet még nem csináltak, de a férjemnek már igen, elég régen, nem fájt, és utána egészen megkönnyebbült! Ő mondta, mert a vér ott feszíti az eret, és ez ettől megszűnik. Azóta semmi baja.

Fel a fejjel, ne félj, minden jó lesz! :)

Előzmény: Rob15 (4775)
tristen Creative Commons License 2013.01.05 0 0 4776

Szia! 

 

Ó bárcsak tudnám mit tudnék írni Neked! Majd a többiek biztosan sokkal többet és értékesebbet fognak írni.

 

Kitartás!

Előzmény: Rob15 (4775)
Rob15 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 4775
Sziasztok! Aranyerem van, kb 1 hete kezdődött.. Voltunk orvosnál visszarakta, és azt mondta hogy ha kijön megint akkor rakjam vissza és ha nem javul a helyzet akkor helyi érzésteleníti és felvágja a csomót... Nos én ezt szetetnén valahogy elkerülni.. Mit ajánlotok? Kamilázom, aurobin kenőcsel kenem..
Valahol olvastam hogy az aranyeres csomók több napig is megmaradnak..de a fájdalom enyhül.. Hát igazából amióta visszarakta az orvos azóta nem fáj annyira.. Ez már lehet hogy javulás?? Mèg mindig kint van egy kisebb csomó de azt nemnagyon tudom visszarakni.. Valami ötlet, hogy nevágják fel? Előre is köszönöm.
tyúkanyó48 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 4774

Szia!

 

Na, a káposzta az jó! Jó neked, hogy bírod enni.

Ügyes vagy, látod, hogy már sikerül is. A dokit majd megoldod valahogy.

A körtefecskendőt meg elfelejtettem tegnap: na szóval gyógyszertárba elmész, ott lehet venni, fél literes, körtefecskendő a neve, kétezer valahány száz ft, de megéri, sok évig jó, és szerintem a legártalmatlanabb megoldás, mert felszívod vele a vizet valami eldobható pohárból, bekened a popsid, benyomod a vizet, kicsit tartogatod, aztán hadd menjen :D

Ha nincs a patikában, rendeljenek neked.

Utána elmosod, aztán hadd figyeljen a  fürdőszobában.

Mégsem olyan ártalmas, mint a mindenféle hashajtók.

Előzmény: Borembukkk (4773)
Borembukkk Creative Commons License 2013.01.03 0 0 4773

Pár napja folyamatosan eszem a savanyú káposztát. :)

 

Ma reggel kis küzdelem után ugyan, de sikerült mindenféle mesterséges beavatkozás nélkül is ürítenem. Ha végre lesz rá pízem, elmegyek valamelyik itt is ajánlott dokihoz, hogy kukkantson rám. Csak, hát  sajnos a mai világban örül az ember annak is, ha hóvégére nem kerül mínuszba, így is qrva sok pénz kiesett a műtét miatt, meg a sok szirszar miatt, amit meg kellett vennem. :(

Előzmény: tyúkanyó48 (4772)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2013.01.02 0 0 4772

Jól van, köszi, ma is ittam, gyengébbet, kevesebbet, azt olvastam, többször is ki lehet áztatni. És így jó volt, semmi f...sás, sem csikarás, csak morogtak kicsit a beleim, de az még jó is volt :)) Így fogom csinálni.

Probiotikumot tényleg egyél, de hashajtó mellett gondolom, nem  érdemes pénzt adni rá, mert úgyis kihajtja. Lehet, hogy még a joghurtban levőt is. Ha már nem szedsz ilyet, még a savanyú káposzta is nagyon jó lesz (sajnos én nem tudom megrágni, fáj is tőle a gyomrom).

 

Végül is a rendes kajától is kell lassan mennie a dolognak.

Ha az a szűkület nem múlik, én azért megmutatnám proktológusnak. Persze, ha nem zavar téged....te tudod. Majd meglátod.

Előzmény: Borembukkk (4771)
Borembukkk Creative Commons License 2013.01.02 0 0 4771

Szia, már nem tudom hol olvastam, de azt hiszem több helyen is írták, hogy napi fogyasztás sincsen kizárva. Nekem amúgy nem mindig csinált hasmenést, attól is függ, gondolom, mit eszem és iszom, milyen vagyok idegileg. Viszont az a beöntős cucc is érdekelne. Azt észre vettem, hogy időnként tényleg nagyon jó a beleket kipucolni, utána mindig sokkal jobban éreztem magam.

Nekem még mindenféle probiotikumot javasoltak, gondolom az olaj, meg a szirup rendesen odab@sz a bélbaciknak is. Ha már tudok normálisan wc-zni, megpróbálom azokat is pótolni, addig meg iszom a probiós joghurtokat.

 

Ma pl. kipróbálom, hogy semmi cuccot nem veszek be, csak normál kaját és megnézem, mi lesz reggel. :)

Tegnap asszem a szirupot kihagytam csak egy kis adag olajat toltam be, reggel kicsit kellett erölködnöm, de nem volt nagyon vészes. Csak sajnos a hátsóm rendesen fájt tőle, de legalább már a fájdalom csillapítókat el tudtam hagyni.

Előzmény: tyúkanyó48 (4770)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2013.01.01 0 0 4770

Na, szuper! Remélem, jól érezted magad.

Azt honnan vetted, hol olvastad, hogy a Wulong teát hosszabb ideig is lehet alkalmazni?

Köszi előre is.

Ma ittam, de gyöngét és kevesebbet, így biztos nem lesz olyan drasztikus, mint a múltkor.

Előzmény: Borembukkk (4768)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2013.01.01 0 0 4769

Köszi! :)

Kitartok, ahogy eddig is - valahogy, még ha evickélve is

 

Javaslom azoknak, akiknek gyakran van a bevált módszerek ellenére is szorulása:

venni otthonra egy körtefecskendőt (gyógyszertárban kapható),  olyan, mint egy kis beöntő készülék, és én, másnaponta, ha érzek ingert, ha nem, befecskendezek egy-két dl vizet, ez szépen kiváltja az ingert, megindítja a dolgokat, legalább nem telik el több nap, és nem hagyom "elfajulni" a dolgokat. Néha még így is nehéz.....

 

De azért köszi!

Előzmény: tristen (4767)
Borembukkk Creative Commons License 2013.01.01 0 0 4768

BUÉK mindenkinek. Már elmertem menni Szilveszteri buliba is, szóval majd csak lesz valahogy. :)

 

Tényleg egy dolgot lehet javasolni: kitartást, türelmet, pozitív hozzáállást.

Előzmény: tristen (4767)
tristen Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4767

Szia!

 

Én pedig Neked jobbulást kívánok!

 

Kitartás! :)

Előzmény: tyúkanyó48 (4766)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4766

Ja, igen, olvastam az összetevőket, majd megpróbálok kevesebbet inni belőle, vagy gyöngébbet.

RAjtam a mozgás nem segít, rengeteget mozgok, mindennap tornázok, gyertyában is állok egy csomót (jó a hátamnak), mégsem használ semmit.

Hát olajozz, de hosszútávon valami más megoldást kellene találni.

 

Én is boldog új évet kívánok még egyszer mindenkinek!

Előzmény: Borembukkk (4764)
tristen Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4765

Sziasztok!

 

Boldog új évet kívánok Nektek!

 

Fel a fejjel, a betegségek sem tartanak örökké, hiszen mi is meghalunk egyszer. :)

 

Ezzel az igazán frappáns mondatommal hívom fel a figyelmetek arra, hogy holnap már 2013-as év lesz, sokkal szebb, jobb, eredményesebb és aranyér mentesebb is! Bízzunk benne!

 

halihó :)

 


 

 

Borembukkk Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4764

De, van szűkület,  emiatt vagyok letörve. Csak azt nem tudom, ez mennyire normális.

 

A WU LONG-ban amúgy valami lándzsás útifű az ami hasra hat. Állítólag mocorgatja a bél izmokat, emiatt távozik minden. Ideális méregtelenítéshez, zsírtalanításhoz, de állítólag hosszú távon is alkalmazható. Nálam volt, hogy semmi bajom nem volt tőle. Gondolom a folyadék és az számít, mit eszel, mennyire rágod meg, stb. Aztán a mozgás is sokat tud segíteni és a stressz mentes életmód. A műtét után pl. sűrűn álltam gyertyába, mert akkor tudott pihenni a hátsóm, de gondolom amúgy is jó néha fejjel lefelé llennie a hasnak, mert akkor mozog bent a cucc. És a zsigeri izmokat is meg kell tornáztatni, arra jó a jóga és a "páros torna gyakorlatok". :)

 

Én most olajozok, amíg a hátsóm nem jön rendbe, jobb ötletem sajnos nincsen. :(

Előzmény: tyúkanyó48 (4762)
44. Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4763

B.U.É.K. mindenkinek!!

tyúkanyó48 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4762

Ok, de egyik hashajtó sem jó hosszútávon, a Laevolac sem, a paraffinolaj, sem, előző eleltrolit-veszteséget okozhat,  kihajt fontos anyagokat, a paraffin szintén, úgy tudom, zsírban oldódó vitaminokat. Én most egyiket sem szedem. Szóval hiába tuti jó neked, valami hosszútávú megoldás kéne, mert ha abbahagyom bármelyiket is, jön a "szorult" helyzet. Az ivás sem segít rajtam. Valami hosszútávú ötlet?

A wulong tea is szörnyen kihajtott :-(.

Másik: nincs ott hátul neked egy kis szűkület a műtét miatt? Hogy ilyen vékony hernyókat produkálsz?

Előzmény: Borembukkk (4760)
Borembukkk Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4761

Szia, én is elolvastam sok mindent, többek közt a Te sztoridat is. Csak még mindig nem értem, miért olyan szűk ott hátul. Mert két esetet olvastam. Az egyik, hogy "rosszul sikerült"a műtét, kevés bőrt hagytak, korrigálni kell. Na, ha ez jönne, fel is kötném most magam. A másik, hogy nem "dolgoztatom" meg eléggé a hátsómat, emiatt nem tágul. Háát, ma próáltam dolgoztatni, majd lekapartam a csempét, de a fájdalom mellett ugyanolyan szűk kis hernyó jött ki.

 

Szóval, ha valami szakember meg tudná magyarázni, miért nem tágul ott hátul és ez 5 héttel a műtét után még normális, vagy kezelendő kategória, akkor örökre hálás lennék.

Előzmény: alongtimeago (4745)
Borembukkk Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4760

A WU-LONG érdekesen hat, most kipróbáltam a paraffin olaj és Laevolac páros helyett. Hát, nem teljesen ugyanaz..

 

Csak ugye, az olajat nem javasolják hosszú távon, szóval valamit kell csinálni. Akinek vannak ilyen problémái, leírom, nekem mi jött be tutira.

 

Reggel éhgyomorra 1 evőkanál paraffin olaj.

Késő délután 1 evkanál Laevolac. Esetleg, ha  sokat és nem kellően rostosat ettem (ünnepi koszt) még egy pici Laevolac kajálás után.

 

Minden reggel a kávé után jött a kellően laza, szinte magától kiürülő széklet. Mellékhatásként viszot állandó bélkuruttyolás és ehhez társuló pukkigyár. :) De, ha a műtét után ezt a módszert követem, azt hiszem a kínjaim nagy részét megúszom.

Előzmény: tyúkanyó48 (4752)
Borembukkk Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4759

Ha rám hallgatsz, alaposan elgondolkodsz a dolgokon. Én évekig vajákoltam magam, a vége az lett, hogy hozzád hasonlóan sem aludni, sem "élni" nem tudtam. Persze, jártam az sztk sebészeten, ott elsőre azt mondták, nincs is aranyerem, másodjára meg azt, hogyy úgy fáj, hogy nem tudnak megvizsgálni sem, menjek vissza ha már nem fáj..

 

Ezután kínomban elmentem az első szakorovoshoz, aki "ráért" azonnal fogadni. Ez 5 napi kínlódás/nem alvás után volt. Ő nem lacafacázott, betolta tövig a műszert, bár előtte jeleztem, hogy megőrülök a kíntól. Mondta, ezt bizony műteni kell, 3 hét múlva van időpontja. Kínomban azt mondtam, jó, aakkor legyen, aminek lennie kell. Én is úgy vagyok, hogy orvost inkább kerülöm, valahogy nem tudok megbízni a magyar orvosokban, szerintem ők is csupán ugyanolyan iparosok, mint a többi szakmában.

 

Sajnos a  gyulladás, vagy akármi, ami a fájdalmat okozta nem múlt el a műtétig sem, talán emiatt kínzott meg engem a dolog jobban, mint kellett volna. Sokan azt  mondják, az aranér tipikusan életmód miatt tud fájni, illetve a stressz miatt. Ezen is érdemes elgondolkodni, vajon mik okoznak benned feszültségeket, amik esetleg hátul csapódnak ki. Nálam egyértelműen a párkapcsolati problémák vezettek el idáig, a hosszanttartó egészségtelen életmód mellett. Most már túl vagyok a műtéten, de a szorongásoktól még nem tudtam teljesen megszabadulni, talán emiatt is szenvedek még időnként feleslegesen.

 

Tehát, tegyél rendet magad körül, ha tudsz és tényleg nem szabad sajnálni a  ráfordított pénzt. Aki engem "megcsinált", végül is nem kerül borzasztóan sokba és a sima SZTK-s dokinál sokkal jobb volt. De, most már elgondolkodom egy neves provtológuson is, mert ez még mindig nem élet, amit most érzek. Ha belefér a keretedbe, neked is azt mondom, ne ezen spórolj, mert fájdalomban, szenvedésben fogod megfizetni az árát..

Előzmény: nobodyathome (4756)
Borembukkk Creative Commons License 2012.12.31 0 0 4758

Na, én is túl vagyok az ünnepeken. :) Picit küzdelmes volt, de túléltem. Most próbálok "leszokni" a paraffin olajról, de elég küzdelmes így az "élet". Valahogy, mint ha totál összeszűkültem volna ott hátul. Azt nem tudom, ez javulni fog, vagy így kell leélnem az életemet? A varratok kiestek, már csak nagyon ritkán vérzek alul, akkor is csak pár pötty, de a nagydolog után órákig fájok és ceruza vastagságú, amit ki tudok préselni.

 

Szóval, még mindig elég problémás az életem. :(

Előzmény: tristen (4743)
Bánfalvi Péter Creative Commons License 2012.12.30 0 0 4757

Kedves NaH!

 

Ez a feszülő csomó egy vérrög lesz, erre ezt tudnám javasolni.

 

Jön is, megy is, marad is, mi az? A külső, rögösödött aranyérről

 

És én is kívánok mindenkinek boldog, egészséges új évet!

 

Üdv:

 

Dr. Bánfalvi Péter

Előzmény: nobodyathome (4756)
nobodyathome Creative Commons License 2012.12.30 0 0 4756

Aha... Egy "kicsit"... A saját gyermekem születésénél is inkább "kidobtak" a szülőszobáról :)

 

Halaod előre, bár előző éjszaka végig aludtam, ellenben így meg "kiszáradt" reggelre, pedig igen rendesen kenegettem... Így reggelre volt egy kis "kiszáradás", ami ellenben mostanra elmúlt, jól érzem magam...

 

Úgyhogy köszönöm mindenkinek a lelki erőt, amit adott... És a tanácsokat is.

 

Boldog, Sikerekben Gazdag, Eredményes, és TÜNETMENTES Újévet Nektek.

Előzmény: tyúkanyó48 (4755)
tyúkanyó48 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 4755

Aha, értem, szóval egy kicsit orvos- meg kórházfóbiás vagy :)

No nem baj, ez majd elmúlik, ahogy öregszel. Kénytelen leszel megadni magadat. A saját érdekedben.

De, örülök, hogy kicsit jobban vagy. Tényleg valami belső ok is lehet, a hideg meg cipekedés csak kiváltotta a panaszokat.

Mindenesetre jó, hogy már kezded elhatározni magad, bármennyi is az ellenérzés.

 

Boldog új évet és gyógyulást mindnyájatoknak! Meg egészséges életmódot, hogy minél kevesebbszer kerüljünk "szorult" helyzetbe! :)

 

Előzmény: nobodyathome (4754)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!