Keresés

Részletes keresés

gertibor Creative Commons License 2006.12.07 0 0 566
Maligán borétterem?
Előzmény: joskabacsi (564)
joskabacsi Creative Commons License 2006.12.06 0 0 565
mind 2003as.....
Előzmény: joskabacsi (564)
joskabacsi Creative Commons License 2006.12.06 0 0 564

ez az utolsó merlot vakteszt volt kb 2 hete:

 

 

joskabacsi Creative Commons License 2006.12.06 0 0 563

Hol vettél te 2002es Günzer Tamás Cabenet-t ?

A termelőnél már a 2003as Franc is elfogyott hónapokkal ezelőtt, A CS-ből is pár karton lehet , a szelekciós sorozatból ! Nem Zoltán volt véletlenül az a Günzer ?

(a fent említett 2003as Franc a kedvenvem volt amíg lehetett kapni - esténként gyakran elhörpöltem egy palackot belőle)

 

A Mont Blanc nem rosz , annak ellenére hogy csak fehér ....  

Előzmény: Flacika (554)
Flacika Creative Commons License 2006.12.06 0 0 562
Csak olyan sofőrt tudnék magammal vinni, akire nekem kéne vigyázni vezetés közben... Főleg, hogy ne Barcson kössünk ki hazafelé Bp. helyett...
Előzmény: gertibor (561)
gertibor Creative Commons License 2006.12.06 0 0 561

Hozz Magaddal józan sofőrt.

Ő majd kávét + üdítőt kap.

Előzmény: Flacika (560)
Flacika Creative Commons License 2006.12.06 0 0 560
Mennék, de ki fog visszafelé vezetni? Meg aztán ha hibás az a palack... :)
Előzmény: gertibor (559)
gertibor Creative Commons License 2006.12.06 0 0 559

Lehet, de egyenlőre nem próbálkozom tovább.

 

Jöhetsz misebor kóstolóra :)))

Előzmény: Flacika (558)
Flacika Creative Commons License 2006.12.06 0 0 558
Ááááááááá, én voltam figyelmetlen! A GIA csak palackozza, termelte a Gundel Vinery... Attól viszont még egészen jól iható nemcsak szerintem, hanem a barátom szerint is.
Előzmény: gertibor (557)
gertibor Creative Commons License 2006.12.06 0 0 557

Hogy ki pancsolja, azt nem figyeltem, a Gundel a nevét adta hozzá csak azért kóstoltam meg.

Előzmény: Flacika (556)
Flacika Creative Commons License 2006.12.06 0 0 556
Nem voltál elég figyelmes... A Gundel bikavért a GIA csinálja, ha jól olvasom a címkén...
Előzmény: gertibor (555)
gertibor Creative Commons License 2006.12.06 0 0 555

Én Gundel borokat nem veszek. Kijártam a Gunden Borpincében rendezett ún. "boregyetemet" akkor hála I.... nem csak Gundel borokat kóstoltunk. annak idején kívácsiságból vettem 1-2 Gundel bort, (kíváncsi voltam, mihez adja a nevét) én nem adtam volna a nevem hozzájuk.

Persze lehet, hogy ma jobb "bort" pancsolnak.

Jó éjszakát!

Előzmény: Flacika (554)
Flacika Creative Commons License 2006.12.05 0 0 554

Szia Gréti!

 

Remélem, se Te, sem a barátaid nem fognak csalódni.

 

Közben a Vörösmarty téren tovább "kóstoltam". Günzer Tamás 2002-es Cabernet-je bár nem rossz, de nem ízlett annyira, mint a Mont Blanc, azt továbbra is fenomenálisnak tartom. A CS elsőre kissé jellegtelennek és vékonynak tűnik, aztán a lecsengése már rendben van. Lehet, hogy csak hidegebb volt a kelleténél. Viszont most kinyitottam egy szintén 2002-es Gundel Egri Bikavért (GIA), ez az árához képest - 732 Ft volt - teljesen rendben van. Nem nagyágyú, de a nála drágább Hagymási féle Bikavért (szintén Vörösmarty tér...) messze veri.

Előzmény: gertibor (552)
lalá Creative Commons License 2006.12.05 0 0 553
A vacsorát saját magunknak rendeztük és csak helyi, tkp. saját borainkat kóstoltuk. Így azután volt lehetőség a visszakóstolásra, de mi tartjuk magunkat az egyharmad kóstolópohárnyi mennyiséghez. (~45ml) Három óra alatt vacsora közben ez elmegy. Természetesen kiöntő van, de köpködni nem szoktunk.
Előzmény: gertibor (551)
gertibor Creative Commons License 2006.12.05 0 0 552

Szép jó estét minden borkedvelő embernek!

 

Szia Flacika!

Egyéb teendőim nagyon lefoglaltak, de ma végre eljutottam Solymárra.

A kék cimke tényleg feltünő, meg is találtam, a készlet összesen 6 üveg volt.

Úgy döntöttem, hogy barátaim 2x6 üveggel kapnak.

Régebben írtál a miseborról (Palota Borház 999.-Ft) abból vettem + 1-et, hogy megkóstolhassam.

Az előzőnél bízom ízlésedben, remélem nem vernek vele fejbe. :-)))

 

Pillanatnyilag a harmadik fajtát kóstolgatom Vinárium kiszerelés Szekszárd-i CS 1.201.-Ft. Nekem úgy tűnik, hogy exportból visszamaradt, persze tévedhetek, a lényeg, hogy iható.

Már a második pohárral "kóstolom".

M azt hiszem a misebort már nem kóstolom meg, de majd megírom

üdv. Gréti

 

gertibor Creative Commons License 2006.12.03 0 0 551

És azt mind meg is ittad, vagy volt ott egy edény, ahová a kóstolást követően "elhelyezhetted"? hehehe

Én a Maligán borétteremben voltam már ún. vakkóstoláson, ott csak 20 fajta szokott lenni, csak 4 centet adtak fajtánként, de szerintem már az is sok. Én nagyon keveset ihattam meg, mert mindig vezetnem kellett. A legtöbbjét nem is sajnáltam.

Előzmény: lalá (550)
lalá Creative Commons License 2006.12.03 0 0 550
-Az alkohol lebontásában. Rám is rám férne, mert most érkeztem haza egy 24 boros vacsoráról. Azért inkább maradok a laza fröccsnél.
Előzmény: gertibor (549)
gertibor Creative Commons License 2006.12.02 0 0 549
Miben segít a B vitamin és a szőlőcukor?
Előzmény: lalá (548)
lalá Creative Commons License 2006.12.01 0 0 548
-Én nem vagyok híve az ilyen drasztikus elvonásnak. Óvakodjunk a kénes boroktól. Segíteni kell a májnak. Ha nincs kéznél B - vitamin és szőlőcukor, megteszi a laza fröccsök adagolása is.
Előzmény: zsandár (547)
zsandár Creative Commons License 2006.11.30 0 0 547

Hát az 1.3 litertől már kezdett jó kedven lenni,mivel rövid idő alatt ittam meg:-))

Most szabin vagyok,úgyhogy mindennap kóstolgatom az új nedűket,persze csak az íze miatt:-))),de tényleg.

Majd lehet,hogy beiktatok egy hét "méregtelenítést".Párszor már csináltam ilyet ,hogy nem ittam bizonyos ideig,leghosszabb 2 hét volt.Semmivel nem jobb ,mintha inná az ember az igazi ,jó bort.3 napig alkoholmentes sör-hányinger ízű,megint három napig különféle gyümölcslevek-szintúgy,a végére maradt az ásványvíz.Két hét után kitikkadt sejtjeim ujjangva töltődtek fel bormolekulákkal.

Előzmény: lalá (544)
lalá Creative Commons License 2006.11.30 0 0 546
-Az apraja egy étkezésre, a nagyja egy délutánra. De még ott van a bor, meg az ember is. (hehe)
Előzmény: gertibor (545)
gertibor Creative Commons License 2006.11.30 0 0 545

Kérdés, mekkora a kancsó? :)))

Nekem van 0,5 l-estől 2,5 l-esig. hehehe

Előzmény: lalá (544)
lalá Creative Commons License 2006.11.29 0 0 544
-Még mielőtt licitálás alakulna ki, én azt mondom borától, emberétől függ. Egy kancsó bor egy estére nem sok.
Előzmény: fan_fan (540)
fan_fan Creative Commons License 2006.11.28 0 0 543

Lám, még emlékeket is hagyok magam után ... :-)

 

Édes bort én sem nagyon iszok, kivétel az ehhez a sajthoz ajánlott édes szamorodni vagy aszú. Igazság szerint ezt olvastam egy gasztronómiai írásban (tehát nem kísérleteztem) és kipróbáltam. Ez nem jelenti azt, hogy kékpenészes sajthoz ne lennének társíthatók száraz vörösborok.

Előzmény: gertibor (542)
gertibor Creative Commons License 2006.11.28 0 0 542
Eszembe jutott, hogy olvastalak máshol is. A kékpenészes sajtokat olcsóbbá lehet tenni, ha kikevered vajjal és kenyérre kenve fogyasztod. Énnekem bejön száraz vörösborral is, mert az édes bort nem tudom meginni.
Előzmény: fan_fan (540)
gertibor Creative Commons License 2006.11.28 0 0 541

A borásznak, főleg első időkben állandóan ellenőriznie kell a bort.

 

A spektrumon egy műsorban elhangzott:

A bor olyan, mint egy nő. Minden nap foglalkozni kell vele.

 

Többek közt kóstolni is, és ha sok hordóban, üvegben van a bor akkor bizony előfordul, hogy az ember lánya többet kóstol, mint kellene.

A jó bortól viszont nem lesz semmi bajod.

Előzmény: fan_fan (540)
fan_fan Creative Commons License 2006.11.28 0 0 540

"leengedtem vagy 1,3 litert"

 

Nem sok az egy kicsit egy alkalomra ? :-)

Előzmény: zsandár (538)
gertibor Creative Commons License 2006.11.27 0 0 539
Lehet, hogy a szólős topicba több embert érdekelne a házi borkészítés. Oda nem szoktál benézni?
Előzmény: zsandár (538)
zsandár Creative Commons License 2006.11.27 0 0 538

On,hogy a borról is írjak.

Félre a multiknál kapható műborokkal:-))).

Sokáig akarsz élni ezen a szánalmas kis sárgolyóbison?Igyál GARANTÁLT szőlőbort.

Ma rámentem a az új furmintomra,még forrdogál egy kicsit /szerencsére,mint tudjuk az erős mustok megfelelő hőmérsékleten sokáig forrnak/ ,vacsora közben és után(birkapörkölt) leengedtem vagy 1,3 litert .

 

Ígéretes a cucc ,ígéretes..,de mennyire ígéretes.....

 

Persze még opálos ,de már tisztul, az íze ,mint a nejem csókja:-))/ezt mondom ,mikor perel a feleségem az ital miatt:-),de most komolyan itton iszok, kocsmába kb.3 éve nem voltam:-)),de ez mellékszál/ 

Na ,szóval vazzátok meg ,akarom mondani teringettét igyunk jó, magyar borokat!!

Flacika Creative Commons License 2006.11.27 0 0 537

Ma voltam a Vörösmarty téren körülnézni a zsibvásárban. Nekem közel esik, és volt egy hátsó gondolatom a borokat illetően. A Menczinger Borház idén is kitelepült és nem csak a saját borait kínálja akár decinként kimérve is (kivéve az 5000 Ft/palack fölötti borokat). Nos, Günzer Tamás (nem Zoltán) Mont Blanc Cuvée-jét megkóstoltam. Mivel akkor még nem tudtam mi van benne, rögtön feltűnt a nagyszerű illata. Nem véletlen, mert Irsai Olivér - Olaszrizling házasítás. Szerintem nagyon érdekes és jó bor, vettem is egy üveggel!

 

Gréti! Az Interspar egyik új reklámújságjában november 30-tól dec. 24-ig van a Tóth István Egri bikavér 1440 Ft-ért. Egyesek szerint neki van a legjobb Bikavérje, persze az nem az "alap2 változat. Mindenesetre ennyit bőven megér, egyszer már ittam, jó volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!