Keresés

Részletes keresés

Nagy855 Creative Commons License 2016.02.06 0 0 5329

Szia, koszi, mi megyunk marcius kozepen ebbe a szállóba Grand Bahia Principe Turquesa

Még esetleg abban segitenel, hogy:

kell atalakito az áramhoz?

tudtatok helyet foglalni az Al a carte ettermekben?

Wifit lehet kerni a szobaba, ha igen mennyiert?

Köszi

T

mince2 Creative Commons License 2016.02.05 0 2 5328

 

Kedves Gustavo!

 

Pár észrevétel a hozzászólásával kapcsolatban:

 

1. Örülök, hogy a kritikákra ilyen gyorsan válaszol, sajnos az utazás szervezés során nem tapasztaltam ezt az aktivitást.

 

2. Az email és viber üzenetekből kiderül, hogy a kirándulásunk megszervezése korántsem nevezhető az Ön részéről proaktívnak. Nekem kellett folyamatosan írni, hogy információt kapjak az időpontról. (amely végül csak tolódott, tolódott hosszabb hallgatások közepette)

 

3. Kiderül majd az is, hogy ígérete ellenére miért nem hívott fel. Az a kifogás, hogy egy 5 csillagos szállodában nem veszik fel a központban a telefont, életszerűtlennek tűnik. Egyébként a mobilszámom is meg lett adva...

 

4. Kiderül az is, hogy amikor óriási hullámokra és rossz időjárásra hivatkozott, mi azalatt kisfiammal biztonságban hajóztunk folyamatosan kb. 25 percet 5 bálna mellett, közülük egy tőlünk 15 méterre ugrott premier planban. :-) (tavaly egyébként sokkal nagyobb hullámokban hajóztunk). Kisfiam nagyon élvezte a kirándulást. 

 

Azt írta, hogy Önök 12 személyes hajóval mennek, ami nem biztonságos, ezért nem is hajóztak ki. Hát ezért is érdemes akkor a helyiekkel menni, mert ők kihajóznak. Biztonságosan.

 

Ez egy fórum, ahol mindenki leírja mit tapasztalt, mik a pozitív és negatív élményei. Én is ezt tettem. Ez egy magánvélemény.

 

 

Előzmény: Dom_Guss (5323)
Nagy855 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5327

Szia, koszi, mi megyunk marcius kozepen ebbe a szállóba...

Még esetleg abban segitenel, hogy:

kell atalakito az áramhoz?

tudtatok helyet foglalni az Al a carte ettermekben?

Wifit lehet kerni a szobaba, ha igen mennyiert?

Köszi

T

Előzmény: mince1 (5322)
Wica62 Creative Commons License 2016.02.05 0 2 5326

sziasztok,mi is most értünk haza Dominikáról és teljesen egyetértek veled a kirándulásokkal kapcsolatban,ráadásul a drágább árért még meg is vezetnek,és minket például simán ott felejtettek egy lakatlan szigeten.az utastársak szóltak,hogy valakik hiányoznak.

Ha valakit érdekel a Whala!Bavaróban voltunk,magánban szivesen válaszolok neki.:evaladar@gmail.com

Előzmény: mince1 (5322)
Skov Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5325

Sziasztok,

 

Hétfőn Bécsből, kölni átszállással jön vki PC-ra?

Az IFA-ban leszünk 10 napot... :)))

Dom_Guss Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5324
A tobbi hozzaszolasra, elnezest rosszul irtam.
Előzmény: Dom_Guss (5323)
Dom_Guss Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5323
Kedves Peter Zoltan,

Nagyon szepen koszonjuk a hozzaszolasat, kicsit bosszant hogy napi 20 orat dolgozok es maga linknek es sunyinak tart bennunket. A bekesseg erdekeben ha nem akarja hogy bemasoltam ide a forumra a viberes es emailes tarsalgasunkat akkor szerintem a tenyeket es az igazat kellene leirni a forumon.

Azert mert nem vallaltam el a balnalest magaval es a 8 eves kisgyerekkel az idoajar miatt akkor en vagyok a link? Ugyan mar....

Ugyan mar milyen Apa az olyan akit nem erdekel a gyereke biztonsaga?

A tobbi emailre is valaszolni fogok csak a munka fontosabb es azok az utasok akik jol erzik magukat.

Előzmény: mince1 (5322)
mince1 Creative Commons License 2016.02.05 0 3 5322

Sziasztok!

 

Mi is nemrég jöttünk haza Dominikáról.

Bahia Principe Turquesa-ban voltunk. Valaki kérdezte: valóban messze (kb 400 m) van a partról, de a nagyon sűrűn közlekedő kiskocsikkal nagyon könnyen megközelíthető.

A hotel gyönyörű, a kaja választék brutális. Egy hátránya van: mivel elég nagy a szálloda-komlexum és viszonylag rövid a partszakasza, a parti rész elég zsúfolt (legalábbis a többi szálloda partjához képest)

 

A kirándulásokról. 

Tavaly kipróbáltuk Sandrót (Sándor), idén Gustavóval voltunk kapcsolatban. Tavaly is idén is mentünk helyi utazási irodákkal is. 

 

Mindenképpen csak a helyieket ajánlom!! Minden hotelben a helyszínen tudsz bármit intézni. Alkuképesek is.

 

A első helyen említett két úriembert egyáltalán nem ajánlom. Több negatív tapasztalatunk volt velük. Elég linkek, egyfolytában vetítenek, mellébeszélnek, hitegetnek.

 

Ráadásul drágábbak is mint a helyiek!

 

Csatlakozom egy nem sokkal korábbi hozzászóláshoz, könyörögni kell nekik némi infomációért. Amit ha megkapsz rájössz, hogy ott helyben bárkitől megkapod. Ha arra van szükséged, hogy valaki kísérgessen és magyarul szóljon hozzád, akkor próbálkozz velük. De az az infó pl amit Sanyitól kaptunk, az elég basic volt. A helyiektől viszont tényleg mindent megtudhatsz.  

 

Elhiszem, hogy többeknek volt jó tapasztalata az első két úriemberrel, de arra számítani kell, hogy kissé drágább kiránduláson pofára esel, mert ugyanúgy hozzácsapnak egy külföldi csapathoz.

 

Bálnalesen is a helyiekkel voltunk idén. Olcsóbban mentünk, mint ahogy Gustavoval mentünk volna. Minden infót megkaptunk, nagyon korrekt szervezéssel. Érdemes a hotelben körülnézni, kérdezni, alkudozni. A helyiek tényleg nagyon korrektek, pontosak, figyelmesek.

 

 

 

huesz81 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5321

Sziasztok!

Március 13 án indulunk Bécsből Punta Canara :)

Valaki jön ez időtájt az IFA-ba? 

 

 

 

a1hitelcentrum Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5320

köszi, akkor majd a kirándulásokon

 

Előzmény: Veronicka1 (5319)
Veronicka1 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5319

nagyon szep hotel, de sajnos sznorkelezni nem igazan lehet, illetve lehet de nem fogsz latni semmit. Snorkelezeshez a karibi fele sokkal jobb.

Előzmény: a1hitelcentrum (5318)
a1hitelcentrum Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5318

Memories Splash 4* megyünk március 1 től valaki azon a part részen sznorkerezett már? Milyen?

S 5 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5317

Szia Maya!

 

Mi is 2.-án indulunk Bécsből!

Melyik szállodában fogtok megszállni? :-)

Előzmény: Maya zümi (5316)
Maya zümi Creative Commons License 2016.02.04 0 0 5316

Sziasztok!

márc. 02-án indulunk Bécsböl közvetlen járattal (condor) Punta Cana-ra. Esetleg jön valaki ebben az idöpontban?

klaudi1122 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5315

Sziasztok,

nyáron szeretnénk a barátommal Dominikára utazni, nemtudnátok tanácsot adni, hogy Dominika melyik részén vannak korallok?

Nagyon szeretünk sznorizni, ezért elég fontos számunkra :)

Előre is köszönöm :)

Szép estét

armadores Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5314

Ezek katalogusi árak.

A szabad helyek függvényében ennel olcsóbben is lehet foglalni a condor oldalán.

Előzmény: a1hitelcentrum (5312)
armadores Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5313

A pontos összegek a Becs- P.Cana condor járaton a következők.

Ez termeszetesen felár a szokásos repjegy aron felül.

BC: 1000€/fő oda vissza

Prem.ECO: 300€/fő oda vissza

Előzmény: a1hitelcentrum (5312)
a1hitelcentrum Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5312

240000 a felár ,??!!

Előzmény: armadores (5310)
S 5 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5311

Köszönöm szépen!

A nagyobb lábtér már szuper hír!

Utána nézek! :-**

Előzmény: armadores (5310)
armadores Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5310

Meg tudod nezni a condor.com oldalon.

Nagyobb labter(+15cm)-ez azert egy 10oras uton nagyon jol jön, masabb az etel es ital valsztek, ingyenes ülöhely foglalas stb...

Szemely szerint nekem a kenyelmi szempontok fontosak.

Meg ha csak 1hetre is mentek, szerintem nem olyan veszes ez a felar.

Ahogy ovasom nemet forumokon, mar egy jo ideje condor gepek helyett P.Canat es P.Platat TuiFlyos gepek szolgaljak ki, es ezt nem közlik az utazo közönseggel. Ebböl adodhatnak esteleg a lentebbi (euhaj) problemak.

Előzmény: S 5 (5308)
Erika7511 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5309

Szia!

 

Decemberben voltunk Dominikán ebben a szállodában 2 hétig ,fantasztikusan éreztük magunkat :-)

Condorral utaztunk közvetlen járattal Bécsből.

 

Írj az e-mail címemre ( megadom a telefonszámom és szivesen válaszolok a kérdéseidre.

 

Előzmény: Kismacskaer (5300)
S 5 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5308

A Premium Eco miben más/több,mint egy normál,standard hely?

 

Én nyáron szintén Bécsből mentem ki Ibizára,normál hely jeggyel,de semmi gond nem volt,mivel nagyobb gép volt,nem fapados.Tehát ha a Condor nagyobb és tágasabb,mint egy snassz fapados gép,akkor nem lesz gáz-de ez csak akkor és ott fog kiderülni,ezért a parám!

Előzmény: armadores (5306)
euhaj Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5307

Sziasztok!  Már le sem merem írni, de hazafelé is törölték a Condor járatunkat.  Most egyenesen Bécsbe tartottunk volna!  Remélem ma már elindulhatunk! Nem hiszem már el, hogy lassan a Condor fogja megszabni,  hogy mettől meddig nyaralhatunk! Frankfurti járattal is van vmi probléma! 

armadores Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5306

Amit irtal az a BC ara.

Becs-Punta Cana utvonalon a Premium Eco ar(Neckermann Ausztria):+ 300€/fö oda- vissza.

Persze ki mire aldoz.

Condor Ecot eddig is kerültem, es ezutan is ezt fogom tenni..Topik tarsak mar emlitettek hogy miert

 

Előzmény: S 5 (5304)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5305

Szia, mi voltunk a Condorral de semmi rossz tapasztalatűnő nincs. Nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Azt ittunk amit akartunk és annyit amennyit akartunk. Mi hátul ültünk a ,,büféhez,,közel. 👍 A kaja nem fejedelmi de nem is vártunk jobbat,amit kaptunk nekünk tökéletesen megfelelt. 

Előzmény: gombóc63 (5301)
S 5 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5304

Hát nem igazán!

3962 EUR/2 főre a részvételi díj  a premium economyn!

Tehát ugyanannyi,mint maga a komplett út ára! :-O

Elég csúnya volna 8000 euró egy hét nyaralásért Dominikán!

Előzmény: armadores (5303)
armadores Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5303

Megeri Premium Eco-ra vagy Business Cl.-ra rafizetni!

Előzmény: Kismacskaer (5300)
S 5 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5302

Köszönöm,aranyos vagy! :-)

Előzmény: gombóc63 (5301)
gombóc63 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5301

Mi is condor géppel mentünk, túléltük, azért ne lombozzon le. Ha a dominikai utunkra gondolunk eszünkbe se jut a condor gép, ellenben a 10 óra út igen:-( és mindent felülír a kint töltött idő:-) a várható pozitívumokra gondolj! Hidd el több lesz belőle, mint negatív.

Előzmény: Kismacskaer (5300)
Kismacskaer Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5300

Sziasztok!

 

Március 2.-án jön valaki Bécsből,közvetlen járattal Dominikára?

 

A Be live collection szállodában fogunk megszállni.

Van-e olyan tag,ki már volt itt és le tudná írni nekem a véleményét,tapasztalatait?

 

Hasznos ez a fórum,de minél többet olvasom,annál jobban tartok 1-2 dologtól!

 

Az utazási irodánk  Gustavo programjait ajánlotta,de amiket itt olvasok róla,lehet egyikre sem fogunk befizetni.

Südi Sanyiról is olvastam,ki 10 éve kinn él Dominikán,lehetséges,hogy megkeresem őt ezzel kapcsolatosan.

 

Ami még aggaszt: mi Condor géppel megyünk Bécsből.

Na erről a gépről eddig csak negatív kommenteket olvastam itt,ami eléggé lelombozott.

 

Ilyen hosszú repülőutunk még nem volt és ha tényleg igaz,amit itt írtatok a gépről,kínszenvedés lesz az út!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!