Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 826

Tényleg nem zúg?

Előzmény: gr82wök6ószfater (822)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 825

A bicajt elvesztettem a fetrengés után, most robogóval megyek a sörért!

Előzmény: gr82wök6ószfater (824)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.11 0 0 824

A bicajt ne alád tedd, hanem "takarózz" be vele mert megfázol!:-)))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (823)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 823

Grat!, és örülök neki,de én most ittam 2 pilsner urquell-t, mégis zúg, hogy a qrva anyját........:)

 

Előzmény: gr82wök6ószfater (822)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.11 0 0 822

Megint nem zúg a fülem (fejem) ! :-)))

1 L RIZLING!!!

Előzmény: Törölt nick (821)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 821

Igen, most lesz 2 hónapja, hogy állandóan zúg, de a zúgás ereje nagyot csökkent az elmúlt hetekben, ettől függetlenül ritka egy sz@r állapot.

Le a kalappal azok előtt, kiknek már évek óta jön a zaj fülükből.

Előzmény: ghepard (820)
ghepard Creative Commons License 2011.02.11 0 0 820

Hát akkor Te állandóan hallsz valamit, ugyebár a repülő az valami búgást hallat, a motorok a levegő körülötte stb. A repülő meg tele van fémekkel, vasakkal és ezért a mágneses mezők is ott igencsak bonyolultak - ez hat a sejtekre. Na most ezek rezgések és berezegsz tőlük állandóan, nem is tudod, de a tested rezeg. Ezt úgy megtanulja, hogy elég a repülőre gondolnod és már rezegsz is, sőt még hallod is.  Kb olyan ez, mint mikor éhes vagy és rágondolsz egy finom sült falatra - máris csurog a nyálad, pedig az ennivaló még sehol sincs. Persze nem ilyen egyszerű a dolog, de valami ilyesmi is lehet a háttérben nálad. Ha még a füleid be is vannak dugaszolva, akkor a rezgés még erősebb a füleid körül. Ezt az értésedre is adja a test......

Előzmény: Törölt nick (819)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.10 0 0 819

Igen, hogy a franc egye meg, de ha egyszer megszünne ez a zúgás, még repülőre sem fogok nézni, nemhogy ülni:)

Előzmény: ghepard (817)
ghepard Creative Commons License 2011.02.10 0 0 818

Klassz ...... :))

Előzmény: Törölt nick (814)
ghepard Creative Commons License 2011.02.10 0 0 817

Mi a frác, Te nap mint nap repülőben utazol?

Előzmény: Törölt nick (812)
ghepard Creative Commons License 2011.02.10 0 0 816

Na és mi van benne?

Előzmény: cagicagi (811)
ghepard Creative Commons License 2011.02.10 0 0 815

:)))

Előzmény: gr82wök6ószfater (810)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.09 0 0 814

Szólj annak a gyökér távírásznak, hogy ne továbbítsa a híreket, mert különben lefokozom.

Előzmény: cagicagi (813)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.09 0 0 813

:) és akkor én mit csináljak a morze jelekkel?

Előzmény: Törölt nick (812)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.09 0 0 812

Én meg kitaláltam azt, hogyha már annyira hasonlít a fülzúgásom egy sugárhajtású repülőgép hangjára, akkor szólok a pilótának (naponta többször), hogy "kérem kapcsójja" ki a hajtóművek, mert különben szájba verem, de vagy ő is süket vagy sz@rik arra amit mondok, de elkapom a tetvet előbb-utóbb :) vagy fogyjon ki az a rohadt kerozin.

Előzmény: cagicagi (811)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.09 0 0 811

Na kérem, ma vettem homeopátiás szert, herpeszre (jaja, ciki)

Ezt ajánlotta a patikus néni, és ez volt az egyik legolcsóbb cucc. Majd beszámolok.

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.09 0 0 810

Na, nem zúg a fülem, legutóbb jan. 11.-én volt ilyen ,,,

Ma délután egy barátommal "beszélgettünk"a pince előtt,- odasütött a nap-, az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy volt ott még egy kis rizling is,

cca. 2 l,,,:-))) (volt ott több is, de az ott is maradt), majd arra még később visszatérünk,,,:-)

ghepard Creative Commons License 2011.02.09 0 0 809

Én például se gyógyszert, se HP szert, de még csak gyógyteákat se szedek a bajaimra (amik mostanában nem is igen jelentkeznek), mégis ki tudok belőlük mászni, legalábbis eddig. Amit csinálok az teljesen ingyenes......

Előzmény: cagicagi (806)
ghepard Creative Commons License 2011.02.09 0 0 808

Igen, ezt már több vizsgálat is megerősíteni látszik......

Előzmény: bmari60 (805)
ghepard Creative Commons License 2011.02.09 0 0 807

Hát az. De ezt a vásárló többnyire nem is tudja, azt hiszi, ami benne van az hatásos arra a bajra amire a HP orvos (már ha van ilyen) adta el neki. De mégis van hatása sokak szerint. Nos mitől? Miért? Ahogy én gondolom már említettem, az összefoglalómban is leírtam, amit belinkeltem valamikor ide is.....

Előzmény: cagicagi (804)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.08 0 0 806

Reagálva egyébként magamra - mintha magamban beszélnék- a fülzúgás nem olcsó. Még talán a betarevinnel ússza meg az ember a legkönnyebben, amiből, ha jól emlékszem, 1400,- magyar forint volt egy havi adag. Mármost egy palack Gere Attila vagy Bock József, ha már a boroknál vagyunk, 2000,- ft, ami nekem két hétig elég. :) Én ilyen óvatos duhaj vagyok.

 

A homeopi szerek meg szerintem sokkal drágábbra jönnek ki.

Előzmény: cagicagi (804)
bmari60 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 805

Sziasztok! A vörös bor valóban jótékony hatású! De nem több csak napi 2-3 dl! Többre tartom az összes homeopathias szernél és olcsóbb is! Természetesen nem a pancsolt borra gondoltam:):)!

Előzmény: ghepard (803)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.08 0 0 804

De csak úgy mellékesen, az a homeop szer, amiben nincs hatóanyag, mégis drágáért árulják...nos az nem átverés?:)

ghepard Creative Commons License 2011.02.08 0 0 803

Hát akkor olvastam, csak nem minden marad meg az ember tök fejében :)

 

Akkor is, most is emelem kalapom, nem mindennapi az a 30 év ele. Sokan már a 3-4 héttől is falnak futnak....

 

Azt elhiszem, hogy a szokásosnál nagyobb adag igencsak hat az érzékszerveinkre... :))

Előzmény: gr82wök6ószfater (802)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.08 0 0 802

 ,,,"saját borát issza nyugtatásként",,,

Nem olvastad figyelmesen, szó nem volt "nyugtatásról", csak úgy az íze miatt,,,:-)))

Amúgy egyáltalán nem "szenvedk", egész jól "elvagyunk egymással",,,

Amikor nagynéha többet iszom az egyébként szokásosnál, akkor akár 48 órára is teljesen megszűnik.

dehát kinek van annyi bora ?,,:_)))

Előzmény: ghepard (801)
ghepard Creative Commons License 2011.02.08 0 0 801

Én mondjuk senkit se szokok semmire rábeszélni és lebeszélni se. Azok a HP szerek, melyekben nincs semmi hatóanyag (de ezeket is grágán árulkák) nem nagyon árthatnak. Ha az ember azt hiszi, hogy megvette a főnyereményt, akor az ebből fakadó hite, meg nyugalma (mivel nincs mellékhatás a test nincs szembesítve a mérgekkel) segíthet azért valamit. De ehhez nem kell kidobni feleslegesen nagy összeget - a tiszta vízről is el lehet hitetni, hogy hatásos, az legalább sokkal olcsóbb. Azok a HP szerek, amikben viszont van valami hatóanyag, azok meg ki tudja hogyan hatnak - hiszen nem voltak tesztelve. De valamit olvastam, hogy az EU be akarja vezetni, hogy tesztelni kelljen ezeket a szereket.

 

Látod a bor. Ha jól emlékszem nem is olyan rég valaki ide is írta, hogy a saját boraát issza nyugtatásként - de már vagy 30 éve fülzúgásban szenved. Tehát a bor nem szünteti meg, de elviselhetőbbé teszi......

Előzmény: cagicagi (800)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.07 0 0 800

Nagymama, aki öreg, és nem mellesleg orvos státusznak örvend, mindig óva int a homeopatás szerek alkalmazásától. Ő fülzúgásra azt javallotta, hogy esténként igyak fél deci vörösbort, mert az ellazít. Bár ő maga nőgyógyász :) Ugyanakkor nagypapa, az ő férje szintén küzd a fülzúgással, és neki évtizedek óta nem segít semmi, és nem is találnak nála semmit, szóval a szokásos lemez.

ghepard Creative Commons License 2011.02.07 0 0 799

Hatása se és mellékhatása se  - tehát.... :)

De azért van amiért hatnak, de azt hiszem ez a hatás az emberben keresendő. Ezt a hatást el lehet érni nélkülük is.........

Előzmény: gr82wök6ószfater (798)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.07 0 0 798

,,,"nincs mellékhatása se",,,

Ja, ártani nem használ,,,:-)

Előzmény: ghepard (797)
ghepard Creative Commons License 2011.02.07 0 0 797

Na most tényleg viccen kívül. A homeó hogyan hat, van benne valami hatóanyag. Tudtommal nem szabad benne lenni semminek, mert akkor nem engedik forgalmazni, mert ahhoz tesztek kellenek - ami a HP szereknél nincs meg. De mégis hat, sokan mondják - na akkor mitől? Kb úgy mint az aki felírja 100x naponta, hogy minden OK lesz. Ez egy igencsak jó hatás, hisz legalább az alatt az idő alatt máson rágódik és nyugodtabb lesz, míg írja a házi feladatot. Ráadásul nem szed orvosi gyógyszert, melynek legtöbbje méreg - melyek mellékhatásával úgyszintén meg kell bírkóznia. Ez a HP szer előnye is - nincs hatása (már úgy direkt), de nincs mellékhatása se. Tehát nem terheli a szervezetet.

Előzmény: Pathmos (793)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!