Keresés

Részletes keresés

skylie Creative Commons License 2022.08.04 0 4 1891

kedvenc faszom! 😍 nagyon örülök, hogy időről időre megmutatod 🤩

Előzmény: blueguy (1889)
Jh4320 Creative Commons License 2022.08.04 0 1 1890

Jó kép. Mindig hatrahuzva tartod? 

Előzmény: blueguy (1889)
blueguy Creative Commons License 2022.08.04 -1 18 1889



Törölt nick Creative Commons License 2022.08.04 -1 0 1888

Nagyon szép faszod van!

Előzmény: fiú2090 (1602)
C.s.a.b.i Creative Commons License 2022.07.27 0 4 1887

Sziasztok!

Nincs egy hete hogy elkezdtem zuhanyzás után este hátrahúzva tartani de miután előrecsúszott nemszoktam hátrahúzni. Most azt vettem észre hogy lankadva se csúszik előre. Semmi technikát nem alkalmzok/alkalmaztam. Most is hátrahúzva van köszöni szépen jól van. 

Barti70 Creative Commons License 2022.07.25 -2 1 1886

Szia ! Az alábbi oldalt tudom ajánlani Neked: korulmetelve.blogspot.hu. De nem csak Neked hanem mindenkinek akit érdekel ez a téma.

Előzmény: Cone80831 (1878)
Glanselot_II Creative Commons License 2022.07.22 0 16 1885

Törölt nick Creative Commons License 2022.07.22 -1 18 1884

Tódi5 Creative Commons License 2022.07.21 0 13 1883

Vélemény

Tódi5 Creative Commons License 2022.07.21 0 0 1882

Vélemények róla 

kisszoli79 Creative Commons License 2022.07.20 0 15 1881

Sziasztok kinek tetszik 

velvet2 Creative Commons License 2022.07.20 -2 0 1880

szájba veném! :p

Előzmény: Törölt nick (1879)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.19 0 10 1879

Cone80831 Creative Commons License 2022.07.08 -1 0 1878

Sziastok, kezdőként nézelődök, próbálkozom, jöhet tanács segítség 🙂

Körülmetélés.HU Creative Commons License 2022.05.21 -2 0 1877

"Bizonyos okok miatt kénytelen voltam hátrahúzott fitymával élni."

Ha nem titok, miért? Nagyon meleg volt a munkahelyen és izzadt a cucc?

Előzmény: Törölt nick (1728)
Kritikus Mágus Creative Commons License 2022.04.29 0 5 1876

Ne haragudj "medkat", de annyira kamuszagúak a történeteid! Lehet igaz, lehet nem, nem tudom.

De amikor olvasom, süt róluk, hogy ezek csak kitalációk, a te kitalációid!

Elég nehezen tudom azt pl. elképzelni, hogy azt te például ellenőrizted, vagy valaki azt ellenőrzi, hogy hátrahúzva hordja-e a fitymáját, és ha nem, azért fegyelmeztek, megszólták vagy valami, és hogy ilyenekkel foglalkoztak. Meg hogy a fitymaszűkületeket majd az orvos tágítgatta (másik topik), ha a delikvens nem oldatta meg. Hiteltelen és valószerűtlen.

 

Bocs hogy kimondom, de szerintem te ilyen fantáziákat, perverziókat élsz meg a fejedben, vagy lehet ezeket akarnád másokkal megélni, akkor megérteném, de hogy ezeket kész tényként tálald,... nagyon, de nagyon mű.

Előzmény: medkat (1874)
hb1979 Creative Commons License 2022.04.29 0 0 1875

E-maileznék veled, mailcímem publikus.

Előzmény: medkat (1874)
medkat Creative Commons License 2022.04.28 -1 0 1874

Katonaságnál gyakori volt a hátrahúzott fityma. Zuhanyoznod hátrahúzott fitymával kellett, sokan a gatyában is hátrahúzva hordták.

Kylar R. Creative Commons License 2022.04.27 0 0 1873

Általában az, ha a fityma nyílása kitágítva van tartva, az tartós tágulást tud okozni. Ezen az elven működnek a fitymaszűkületet tágító gyűrűk, meg például fülcimpatágítás is. Szóval további lazításhoz is az kell, hogy valamivel kinyújtva tartsd (egy időre) a fitymát, és erre alkalmas lehet az, hogy kézzel megfogod, vagy például bedugod a két mutatóujjadat a bőr alá és úgy. Kitágítod amilyen nagyra tudod, fájdalom okozása nélkül, úgy tartod egy ideig, ismételgeted rendszeresen.

 

Szokásos disclaimerek:

- csináld ésszel és ne durván

- nem mindenkinél működik, különböző okokból (betegségek pl.)

- ha fáj, akkor valamit nem jól csinálsz és hagyd abba :)

 

Ja meg, ha amúgy nem duzzadt most fel, akkor nem szükséges hogy nyújtsd a fitymádat, működik minden még ebben a "szokatlan" pozícióban is.

Előzmény: hetero_fiu_1337 (1870)
Kylar R. Creative Commons License 2022.04.27 0 0 1872

A legtöbb embernek nem változik meg annyira, hogy magától hátrahúzódjon, főleg ha már elérte a végleges méretét a farka.

Előzmény: hetero_fiu_1337 (1869)
J2022nk Creative Commons License 2022.04.26 0 0 1871

nekem nem marad úgy. mondjuk a freeballingnek hódolok.

hetero_fiu_1337 Creative Commons License 2022.04.26 0 0 1870

Tőled lenne még egy kérdésem. Fitymát, milyen módszerrel lehet megfelelően tágítani? 

Előzmény: Kylar R. (1868)
hetero_fiu_1337 Creative Commons License 2022.04.26 0 0 1869

Köszönöm válaszaitokat! A begyűrt módszernél szerencsére nem jelentkezett duzzanás nálam. Viszont ti, akiknek szintén duzzant nektek körülbelül mennyi idő után tűnt el ez a jelenség? Illetve lenne még egy kérdésem mindenkitől: körülbelül mennyi idő után marad magától hátra a fityma? Tehát az az állapot, hogy ráhúzom a makkomra, de inkább visszahúzodik az új megszokott helyére. 

Kylar R. Creative Commons License 2022.04.26 0 1 1868

Apropó duzzadás, meg elmúlik-e vagy sem. Igazából mindkét előttem szólónak igaza van :D

 

Szóval az helyes gondolat, hogy ha bármilyen duzzadás van, akkor előrehúzod és megvárod, hogy leapadjon. Fontos hogy ne hagyd hátul, azt senki nem akarja kikísérletezni, hogy meddig fog duzzadni és hogy az kihatással lesz-e a vérkeringésre :)

 

A hátrahúzva tartástól (meg a duzzadástól is, végülis) tágulhat picit a fityma és idővel a legtöbb ilyen problémával küzdő embernek ezért el is múlik. De ezt semmi nem garantálja, simán lehet, hogy nem fog magától megváltozni. Tényleg mindenki más. Lehet, hogy érdemes rásegíteni a fityma tágítására kicsit kézzel, megfelelő módszerekkel, ez nem fog a behajtós módszeren rontani, de a sejtközi folyadék mozgásában meg segíthet.

Előzmény: hetero_fiu_1337 (1862)
chatsex Creative Commons License 2022.04.25 0 2 1866

Az elején nekem is többször bedagadt, de egy idő után már nem fog. 

Előzmény: hetero_fiu_1337 (1864)
Kylar R. Creative Commons License 2022.04.25 0 1 1865

A féknél nem tudod begyűrni, mert... mert ott a fék :) De általában ez nem okoz problémát, úgyse azt az oldalát nézed, meg a többi része megoldja hogy hátul maradjon a fityma. Sokszor csak gyakorlás meg hozzászokás kérdése, hogy a behajtás mennyire jó (persze nagyban függ a fitymától meg a makktól is)

Előzmény: hetero_fiu_1337 (1864)
hetero_fiu_1337 Creative Commons License 2022.04.23 0 6 1864

Köszönöm a gyors válaszodat! Most újra próbálkoztam a visszagyűrődéses módszerrel, hálisten egy pillanat alatt sikerült ilyen az eredménye elől:

 

De a féknél most sem az igazi. Mások, akik ezt a módszert alkalmazzák nálatok milyen a féknél?

Most 5-6 órára így hagyom aztán remélem ezzel a módszerrel nem fog megduzzadni a fitymám. Mindenképpen így szeretném hordani, mert így nagyon mutatós és nem mellékesen még higiénialiag is célszerűbb.

Előzmény: EE|33 (1863)
hetero_fiu_1337 Creative Commons License 2022.04.23 0 1 1862

Sziasztok!

 

3 napja próbálkozok a hátrahúzott fitymával. Szerencsére a makkom elég jól bírja a súrlódást és elég nagy ahhoz, hogy az árokba visszahúzott fitymám ne csússzon vissza rá, az első éjszakát leszámítva még éjszaka sem! De sajnos egy idő után elkezd megduzzadni a fitymám és minél tovább hagyom visszahúzva annál nehézkesebb viszahúzni a makkomra (leghosszabb folyamatos hátrahúzásom eddig talán 10 óra volt). Talán azért mert láthatóan megnő a makkom, mert amikor visszahúzom rá a bőrt egyértelműen látszik meddig helyezkedik el a makkom a bőröm alatt, ugyanis ott szemmel láthatón nagyobb az átmérője a farkamnak, ahol korábban ugyanakkora volt vagy csak egy nagyon kicsit volt vastagabb merev állapotban. 1-2 óra fedett makk állapot után a duzzadt fityma és a megnövekedett makk is megszűnik. 5-6-szor még újra megpróbálkoztam vele így, de továbbra is megduzzad (talán egyre kevésbbé). Esetleg még fitymaszükület jöhetne szóba, de annak utána nézve szinte kizárt, mert ernyedt és merev állapotban is simán, fájdalommentesen vissza tudom húzni a bőrömet. Viszont ezt a fajta kísérletezést abbahagytam, mert félek, hogy egy hosszabb hátrahúzott fitymával lét után nem tudom vissza húzni a bőrt és/vagy nem lesz elégséges vérkeringésem odalent és elhal a makkom, farkam. Ma reggel ezért elkezdtem kísérletezni a viszagyűrt fitymával (spoon method). Én egyelőre csak az ujjamal próbálkoztam visszagyűrni, de elég macerás volt. Sok kínlódás után egy kis szerencsével sikerült, de a fékem közelében nem csak úgy kb. 270-300 fokban. De a fitymafékemnél is visszafogta a makkom pereme. Így egyébként sokkal jobban tetszett a kukim, mert a tornyosuló fityma (meg egy idő után a duzzadás se szép...) nem annyira jöttbe. 1 órán át így is hagytam, de elkezdtem pánikolni, hogy mi van ha így is megduzzad szóval egyelőre pihenttem a faszomat. Vélemények? Ti tudtok valami módszert ajánlani vagy bármilyen tanáccsal ellátni? Feleslegesen pánikolok, nem fog megszűni a keringésem? Esetleg egy idő után nem duzzad fel a fitymám? Metéltetni viszont semmilyen formában sem fogok! Előre is köszönöm a válaszaitokat, észrevételeiteket!

Körülmetélés.HU Creative Commons License 2022.04.22 -1 0 1861

Ha adsz e-mail címet, küldök ilyen dokit.

Előzmény: Ericc97 (1857)
User 78 Creative Commons License 2022.04.01 -1 4 1860

Hasonló zokniban jártam én is. Tudom, van aki azt mondja, van más módszer is, mint levágj egy darabot a farkadból. De én egyszerűen vágytam rá, hogy megszabadítsanak a fitymámtól, mégpedig teljesen és feszes körülmetélést szerettem volna. Alapvetően nagyon hosszú volt a fitymám, még merev állapotban is végigért a makkomon. Ezzel szemben rövid, de legalább is nagyon feszes volt a fékem, ha merev állapotban hátra akartam húzni a bőrt. Így a feszülő fék eredményezett egy relatív szűkületet, ami csak merev állapotban volt tapasztalható. Így ez urológusnál nem ellenőrizhető és nem cáfolható "tünet"! Merev állapotban hátrahúzott feszülő és kellemetlen, még ha nem is fájdalmas főkkel fitymával szeretkezni nem a legjobb. De nem hátrahúzott fitymával a partner puncijában meg olyan mintha bent "hokiznál" a fitymádban. Elkezdtem hátrahúzva hordani nap közben a bőrt. Eleinte borzasztóan érzékeny volt és csak rövid ideig bírtam. De ezek az időszakok egyre hosszabbak lehettek, míg eljutottam oda, hogy éjjel-nappal fedetlen volt a makkom és ez lett a természetes helyzete. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nyúlt a fék és a fityma is. Tehát aki nem akarta volna a helyemben a metélést elvégeztetni, az biztosan le tudta volna élni úgy is az életét. De én élveztem, hogy szabadon van a makkom és vágytam rá, hogy körülmetéljenek. Elsőnek egy idős urológus magánrendelésére mentem el, aki kb. 10 másodperc megtekintést követően, persze ernyedt állapotban, azt mondta nincs itt semmi szűkület. És még annyit kérdezett, hogy olyan akarok lenni, mint egy zsidó gyerek? A kérdés után lehúzott egy jelentős összeggel. (Persze mondhatjátok, megérdemeltem.) Majd kb. még 7 év hátrahúzott időszakot követően elkerültem egy másik urológushoz TB támogatott és magánrendelésen is. Egyszer fizettem nála magánrendelésen vizsgálatért. Ezt követően megbeszéltük, hogy kórházban megcsinálja TB-re. Bár hozzá teszem számára, közvetlenül a műtét előtt, a beleegyező nyilatkozat aláírásakor vált világossá, hogy én teljes körülmetélést szeretnék, nem csak részlegeset. És szerencsére feszesre csinálta. Nem bántam meg, sőt nagyon örülök, hogy megcsináltattam. Azóta volt több olyan partnerem is, aki még nem találkozott korábban metélttel, de mégsem idegenkedtek tőle, nem tettek megjegyzést rá, hozzáteszem mindegyiknek tetszett, főleg miután megtapasztalta, hogy sokkal kontúrosabb így a makk körvonala. Arról már nem is beszélve, hogy higiénikusabb is. Persze mondhatják, hogy a metéletlent is lehet mosni és az is higiénikus. De kutatások szerint azokban a kultúrákban, országokban, ahol jelentős a metéltek aránya, ritkább a méhnyakrák előfordulása.

 

Elnézést kérek, hogy így belelendültem, de biztosan ebben a topikban is van, aki tájékozódik a metéléssel kapcsolatban. Tudom, hogy az a topik a hátrahúzott fitymáról szól, nem akartam körülmetélésre buzdítani senkit, én csak az utamat és a tapasztalatomat osztottam meg.

Előzmény: Ericc97 (1857)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!