Keresés

Részletes keresés

Amari bp Creative Commons License 2008.10.25 0 0 8110

Szia!    

 

Jó volt otthon, és mi újság Budván ilyenkor?  Épp akartam kérdezni, mikor már hazamentél, hogy most miképp laktok ott Budván?  Mert ugye volt itt beszélgetés, ingatlan árakról, hogy drága, és olyant irtál, hogy majd ha nyugdijasok lesztek, akkor lesz saját. Most akinél dolgoztok, az biztosít szállást, vagy van olyan albérlet forma?

Előzmény: jisell (8104)
Amari bp Creative Commons License 2008.10.25 0 0 8109

Szerbusztok!

 

Én is irigylem szervezkedőt, és a tenger, olyan 18-20 között lehet. Ez még fürödhető:)

Előzmény: halacs (8108)
halacs Creative Commons License 2008.10.24 0 0 8108
Te nagyon gonosz vagy, kibújtattad a rosszabbik énemet, nagyon irigykedem. :-)
De azért túl meleg nem lehet a víz. :-)
Előzmény: szervezkedő (8107)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.23 0 0 8107
Leértünk szerencsésen! Baffalolev és a sajat eddigi szintidőmet sem döntöttem meg, de itt vagyunk. Örülök hogy se barátok, se munkatársak, se az itteni fórumozók sem hallgattak ránk és nem jött senki ki az ünnepekre. Az úton lefelé az volt az érzésem mint ha mindenki elköltözött volna valahová. Újvidék után nulla forgalom volt. Rendőrökkel nem volt gond. Amiért örülök hogy mindenki otthon maradt: van parkoló, nem kell órákat várni a boltban a pénztárnál és a pszichológus is azonnal tudott fogadni a délután. Sajnos pszichológushoz kellett forduljak, mert nem tudom feldolgozni hogy október vége van és ennek ellenére napozunk a szikrázó napsütésben, lubickolunk a tengerben. A "megrázó" élménnyel kapcsolatban azt a tanácsot kaptam, éljem át holnap is, meg folyamatosan naponta, és ezen keresztül próbáljam feldolgozni. Na majd dolgozok rajta holnap is, de csak óvatosan, mert ha a sok strandolás végén megkap a nap, engem a munkatársaim megvernek. Tehát aki még szeretné látni milyen az idei őszi nyár, üljön autóba és rongyoljon le ezerrel! (Jisell! Valamikor jövö kedd vagy szerda körül tervezünk egy egész napos Budva, Tivat, Kotor, HN túrát. Hozzád is bekukkantunk egy pillanatra, ha megcsörrentessz addig.)
Előzmény: jisell (8106)
jisell Creative Commons License 2008.10.22 0 0 8106
Oké szervezkedő akkor csörgök majd rád jó utat
Előzmény: szervezkedő (8105)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.21 0 0 8105
Na en meg meg epp nem indultam el!
Holnap csorogj mar rank vagy kuldj mar egy smst es ha nem zavarunk akkor valamikor jovo szombatig atmegyunk szomszedolni.
069864451
(ma ejjel/holnap reggel erunk ki, akkor kapcsolom be)
Előzmény: jisell (8104)
jisell Creative Commons License 2008.10.21 0 0 8104

Hello mindenkinek

 

Szia szervezkedő

 

Mejöttem megint gép előtt vagyok

 

szervezkedő Creative Commons License 2008.10.20 0 0 8103
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.20 0 0 8102
Már készülődök én is!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=s-t6VBjKgWg" target="_blank">A GPSemet frissítettem! Remélem odatalálok!!!</a>

Ne felejtsd már el megnézni Boszniába a D2es (óccsóbb) gázolaj árát!!!!

Most semmi komolyabb cuccot nem viszek, kíváncsi vagyok hogy ha benyugtatózom a családot, magam meg felpőrgetem, akkor mennyi idő alatt érek le a "balkánjáróval"?!

Holnap délután felhívlak a kinti számotokon, hogy naptejet vagy jégcsákányt vigyünk!
Jó utat!
Előzmény: baffalolev (8101)
baffalolev Creative Commons License 2008.10.20 0 0 8101
sziasztok


cSÁÁÁ Zoli

Végre eljött ez a nap is és végre indulhattok lefele 1 hétre így hát pá pá nektek.

Zoli ahogy beszéltük,
, jó utat.

szervezkedő Creative Commons License 2008.10.18 0 0 8100
Hogy miért irtam amit írtam. Két kép létezik az országról. Az egyik amit te is megfestessz az oldaladon vagy sokan hozzám hasonló rajongással itt a fórumon. A másik, a kinti mindennapi valóság. A turisták leginkább szerbiából jönnek, de mint idén tapasztalni lehetett kevesebben. A szállásadók akit csak tudnak feketén nyaraltatnak, amiböl nem sok adó folyik be az államkasszába. A tengerparti városok közmühálozata katasztrófális! Nincs viz és áramszünet! Nincsenek épitési szabályok amit mindenki betartana! Nincsenek szakemberek! Megláttak az autómba májusban egy parabolaantennát és a tetön egy létrát. Na kis túlzással egész nyáron a tetöket másztam. Augusztusban 10nap nyaralásból 5öt szereltem. Már hányingerem volt. Nagyon meg voltak elégedve! Nekik olcsó voltam és szakos az ottani mesterekhez képes. Pedig hát nem sok közöm van az egészhez - igaz már elég jól belejöttem. Visszakanyarodva: a lejutás gááz! A hozzám hasonló hülyéket leszámitva kik azok az örültek akik 12-14órát kanyarognak hogy lejussanak a tengerre. A repülös megoldás iszonyat drága 80-90e ftból két jegyet vehetsz akciósan törökországba, a görögökhöz stb. Ebben az országban mindenki árulja a házát, telkét! Olyan áron hogy egymást röhögik a szomszédok hogy a másik hogy lehet ilyen idióta hogy komolyan gondolja azt az iszonyat árat?! Venni meg senki sem vesz mert mindenki várja az orosz milliomosokat. Terjednek a kitalált mesék, ábrándoznak az emberek stb. Mi nyár óta áruljuk az egyik házunkat, de csak magyaroknak. Olyan érdeklödö még nem volt aki le is jött volna és megnézte volna, pedig 30-40e euroért semmit sem talalsz a parton. No de ez csak a saját vélemény, tapasztalat. Ettöl függetlenül én imádom az országot. És megyek is aludni, mert készülök kipihentnek varázsolni magam, hogy kedd éjjel birjam a strapát a szerpentineken!
Előzmény: Gong76 (8099)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.18 0 0 8098
Megnéztem a weboldaladat. Szerintem alapvetöen jó, de azért nagyobb betükkel ki kellene írni: jelenleg külföldiek, termőföldet és üres telket nem vásárolhatnak. Vagy rosszul tudom? Ez azért eléggé fontos momentum, azoknak akik pár tízezer euro keretben gondolkodnak. Akiknél meg nagyobb a keret azok már rég Montenegróba vannak vagy el sem mernek indulni oda!
Előzmény: Gong76 (8096)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.18 0 0 8097
Nem vagyok számitógép mellett. Esetleg majd még hétfőn lehet, de nem biztos. Küldj emailt és elküldöm a telefonszámomat vagy majd november 3 után. (De google segítségével szerintem ki tudod egyébként is deríteni.)
Előzmény: Gong76 (8096)
Kert-barát Creative Commons License 2008.10.18 0 0 8095

"2 sata post-paid dial-up mjesečno
7MB prostora na users.cg.yu
Attachment veličine do 15 MB"

 

Havi 2 óra dial-up előfizetés (post-paid = utófizetés (számlás fizetés))

7MB tárhely az users.cg.yu szerveren (szerintem ilyen már nincs is..)

Max 15 MB csatolás, melléklet.

 

SZVSZ így önmagában elég zavaros hirdetés.

 

Üdv:

KB

Előzmény: szervezkedő (8094)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.18 0 0 8094
Ok! Nem beszélek hülyeségeket!
Korrrupció marad, nem tiltakozunk ellene.
Igazából nekem is az a véleményem hogy ennek a szónak csak magyar fejjel értelmezve van negatív hangulata. Ha a korrupció nem gusztustalan, nem irreális mértékű és nem él vele visssza egyik fél sem, mindenki úgy tudja kezelni ahogy kell, akkor jó hogy el lehet intézni a dolgokat!

Tehát tüntetés lefújva, helyette csütörtökön vagy pénteken egy 4 órás közmunkára rendelem a nejemet (a konyhába) és majd gyertek fel ti is és nézzük a pesti ünnepi összecsapásokat élőben a HírTv-n.

Más!
Van itt valaki olyan aki le tudja fordítani:

"2 sata post-paid dial-up mjesečno
7MB prostora na users.cg.yu
Attachment veličine do 15 MB"

Ez egy adsl csomag leírásából van és sejtem mit jelent, de ha valaki nem csak sejti hanem tudja is akkor segítsen már!
(Agyalok folymatosan! Már nem elég hogy van tv, mrá nem elég az ingyen HBO-k+harmicvalahány magyar tv a tengeren. Még több kell. Ez már vagy telhetetlenség vagy beteges? Ki tudja!?)
Előzmény: baffalolev (8093)
baffalolev Creative Commons License 2008.10.18 0 0 8093
Sziasztok



Zoli ha korrupció nem lenne akkor nekem sokk időt kellene a rendőrségen töltenem gyorshajtásér úgy hogy nekem ez jó hogy van. Na meg a hivatalban is jól esik ha gyorsan eltudom intézni a dolgaimat úgyhogy jó ez ahogy van (csak megjegyzem nálunk sem különb a helyzet)

PáPá
Előzmény: szervezkedő (8086)
Amari bp Creative Commons License 2008.10.16 0 0 8092
Megnéztem  :o)))))))))
Előzmény: szervezkedő (8089)
Amari bp Creative Commons License 2008.10.16 0 0 8091
Újújj, sült polip:)
Előzmény: bakerlaca (8090)
bakerlaca Creative Commons License 2008.10.16 0 0 8090
 na,  a perasti vacsora mégegyszer
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.16 0 0 8089
Ne félts bennünket!
Én is megérem a pénzemet!
Elég veszélyes vagyok én is a többiekre nézve!
Igazi tengerimádó fanatikus vagyok!
Hogy azok milyenek is?
Hát pl itt van egy:
Igaz én talán ennyire még nem vagyok orvosi eset! Vag ycsak elfogult vagyok magammal!
Előzmény: vargamarcs (8087)
Amari bp Creative Commons License 2008.10.15 0 0 8088
Szerintem jisell otthon van, és majd hó vége felé jön vissza, ilyesmit irt 7994-ben.
Előzmény: szervezkedő (8086)
vargamarcs Creative Commons License 2008.10.15 0 0 8087

Azéééé vigyázzatok magatokra!!!!

Elég csúnya most arrafelé a világ, na nem csúnya, csak veszélyes......

Előzmény: szervezkedő (8086)
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.15 0 0 8086
A hirekben olvastam:

"többen megsérültek, köztük egyes híradások szerint Amfilohije püspök, a helyi szerb ortodox egyház vezetője is"

Tehát aki számít mindenki ott volt tegnap előtt este.

Levi!
Ha még a jövő héten is kitart a fiúk lelkesedése, szerintem vigyünk mi is magunkkal valami transzparenst és mi meg tiltakozzunk a korrupció miatt!
Ámbár ez így lehet hogy hülyeség lenne részünkről, mert akkor meg egy másik dolog nehezítené az életünket, a bürokrácia. Az ellen meg már nem lehet mit tenni.
Ezen okfejtés után szerintem maradjunk annál a szürke, fantáziátlan, semmitmondó ötletnél, hogy találkozzunk a strandon Sutomore-n és csináljuk azt hogy nem csinálunk semmit csak "döglünk"!

De tényleg! Akkor most rajtunk kívül ismét nem jön senki?

Úgy tűnik "jieslt" is bekaszlizták vagy úgy csípi még a szemét a könnygáz hogy nem látja a monitort (vagy a honvágy elszakította Vajdaságba).





Előzmény: baffalolev (8085)
baffalolev Creative Commons License 2008.10.15 0 0 8085
Sziasztok



Szasz Zoli no para én is megyek Kedden
szervezkedő Creative Commons License 2008.10.14 0 0 8084
Sokszor elhangzott a kérdés az első utazasra készülöktöl: mit vigyünk itthonról. Na ha valaki most megy, vigyetek gázálarcot! Ne csak magatoknak hanem eladásra is! Jó ára van mostanába a magyar import gázálarcnak Podgoricába! Sajnos én most nem tudom meglovagolni a piacot, pedig úgy tünik csütörtökön lesz rá ismét kereslet!
vargamarcs Creative Commons License 2008.10.13 0 0 8083

1. Túl nagy a mérete, de ezt kiírná

2. Nem elég feltölteni, be is kell szúrni : BESZÚRÁS!!!

 

Ha így sem megy, akkor nem tudom:-((

bakerlaca Creative Commons License 2008.10.13 0 0 8082
sajna nem megy át a kép vmiért :(
bakerlaca Creative Commons License 2008.10.13 0 0 8081
.
bakerlaca Creative Commons License 2008.10.13 0 0 8080
hmm
bakerlaca Creative Commons License 2008.10.13 0 0 8079
halló! egy kis perasti vacsora.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!