Keresés

Részletes keresés

netöreg74 Creative Commons License 2010.08.07 0 0 1290
ne felejts el ott is alkudni a targetban,hazamenve aztán kaszálhacc milliókat,nagy de inkább ÓRIÁSI marginra hajccs
Előzmény: denes (1289)
Annesoft Creative Commons License 2010.08.06 0 0 1287
Szia Denes!

Ohhh, azt gondoltam, a munkara erted a kerdest :) Felreertheto volt, felre is ertettem, elnezest...

Mi Queens egy nyugodtabb, biztonsagos reszen elunk, Manhattan kb 35 perc tolunk.
Arat nem tudom, mennyire lehet hangoztatni itt a forumon, ezert nem irok. Minden konkretumot inkabb emailben szeretnek megbeszelni.
szallasnewyorkcity@gmail.com illetve a masik emilcimet, amit rosszul irtam :( room4rent@nycmail.com
Tudom, mennyibe kerulnek itt a szallasok, ismerem a magyaroknal-lakas lehetosegeket is, hisz kb egy eve ugyanebben a cipoben jartam, mindent felkutattam, amit csak tudtam. Egy nagyon kedves kozepkoru parnal laktam Brooklynban. Azota mindenkinek ajanlom oket is es osszefogtunk, hogy hasonlo korulmenyek kozott, hasonlo, alacsonyabb aron segitsunk szallast talalni magyaroknak, hisz otthoni penzbol borzalmas az itteni szallas-arakat kifizetni.
Előzmény: denes (1284)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.05 0 0 1285
Ha ez komoly, irjal, mondom a mi kedvenc helyeinket.
Előzmény: denes (1284)
Annesoft Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1283
Denes: akkor mire vonatkozott a hol kerdesed? en is csak annyit tudok mondani, mint Romesz. Subway mindenhova elvisz. Nem lenyeges a hely, nem az fogja meghatarozni a munkat. Rugalmasak vagyunk, annak is kell lennunk egy ekkora varosban. En pl napi tobb mint 2 orat utazom a munkahelyem miatt.
Előzmény: denes (1277)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1282
Előzmény: Törölt nick (1281)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1281
Forum-Utazas-Usa vizum topikban tudnak neked valszeg segiteni.
Előzmény: arrobi (1278)
romesz Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1279
Nem is az volt a kerdes, hogy NY city mekkora :)
Előzmény: denes (1277)
arrobi Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1278
sziasztok,csak egy kerdes lenne.Juniusban jottem ki new yorkba es egy magyar vallakozonal dolgozom.Szeptember 7-en lejar a 3 honapom(Estas vagyok).Mindenkeppen megyek haza mert tul maradni nem akarok viszont a munkaadom visszavarna.Mi az a legkorabbi ido amikor visszajohetnek.2 het,1 honap?Ha esetleg valaki tud errol infot jol jonne.
Koszi
romesz Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1276
Valoban eleg nagy, de a subway mindenhova elvisz, viszonylag gyorsan. Van ismerosom akik Jerseybol jarnak be es Long Islandrol is.
Előzmény: denes (1275)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1274

Azert, ha nem fer bele a visszaolvasas, egy figyelmeztetes: Ne kuldj penzt elore azert, hogy neked munkavallalasi engedelyed, repjegyed legyen, anelkul, hogy tudnad, kinek kuldod.

Csak ugy a nagy ismeretlensegbe nekivagni "szallodai munkara" nagy riziko. Szex rabszolgasag is altalaban ilyen hirdetessel kezdodik.

Előzmény: dongo01 (1269)
Annesoft Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1273
New York City :)
engem jelenleg ide kot a munkam, ezert mindenkeppen itt.
koszonom
Előzmény: denes (1272)
Annesoft Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1271
Sziasztok!

Kint elunk New York Cityben :) es paromnak keresunk munkat. Ha van barmilyen otletetek, ha tudtok barmi segito informaciot, nagyon szepen megkoszonom! Mar el vagyok kicsit keseredve...ezert ha tudtok, segitsetek.

Ha valaki utazni vagyik, van kiado szobank, illetve barmilyen segitsegre van szuksege (informacio, muzeumok, stb) irjon a room4rent@mail.com vagy a szallasnewyorkcity@gmail.com cimre :) szivesen valaszolunk, segitunk, amiben csak tudunk!

udv
Anna
dongo01 Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1269
Inkább szálodai munka iránt erdeklodom, kozel van a szállás, enni is adnak es állitólag takaritó munka után borravalót is adnak, mondjuk én sem sokkalom a 7$-rt! inkabb keresgelek meg! Azért koszi!
Előzmény: denes (1268)
dongo01 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 1267
Sziasztok!
Azt szeretnem kerdezni, h mennyire lehet megbizni a munkakozvetitokben, ha valaki jaratos benne es h mennyire jo biznisz 7-8$/h-ert kimenni par evre?!
Koszonom, udv!
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 1266
Picit olvass utana, kovetseg oldalan, itt, es ha azutan van kerdesed, lesz, aki  megvalaszolja.
Előzmény: jindidli (1265)
jindidli Creative Commons License 2010.08.02 0 0 1265
Sziasztok !
A tesóm most szeretne kimenni dolgozni, segitségeteket szeretném kérni, hogy hogyan megy pontosan ez a folyamat, illetve h milyen munkaközvetitőkben lehet megbizni,hol és milyen munkát érdemes elvállalni, illete milyen papirokat kell beszerezni és stb. stb. !


Válaszotokat előre is köszönöm !

Sziasztok
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1264
Nem mindenkinek valaszthato lehetoseg, en is ertem.
Előzmény: denes (1263)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.29 0 0 1262

Vizum topikban talaltam, hasznos lehet itt

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=102266151&t=9005431

skywalker25 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 1260
sziasztok!

ezekközül a városok közül melyiket ajánlanátok
munkalehetőség szempontjából???

new york
miami
atlanta
philadelphia

brátnőmmel nemtudjuk eldönteni hogy hová menjünk.
miamit ismeri de állítólag ott keveset fizetnek

new york ról nem tudunk semmit.azon gondolkodunk.az jó hely??
ott hamar találni melót?
nem a nagystílű munkákra gondolunk hanem (dadus,baby sitter,szakács,akármi.)
RoadKing Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1259
Rendben,nézem!

Köszi
Előzmény: Rob_ (1257)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1257

Olvass vissza a forumban, eleg jol le lett irva tobbszor is, hogy mik a legalis lehetosegek illetve milyen veszelyei vannak az illegalis vonalnak. Konkretabb kerdesre konnyebb konkretabb valaszt adni.

Előzmény: RoadKing (1255)
romesz Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1256
Nezd meg a Követség oldalán, hogy áll a kérelmed.

Lehet kiderül, hogy nem csináltál valamit jól és újra kell csinálnod.
Előzmény: bokusz (1253)
RoadKing Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1255
Üdv

Segítségetek kérném.
Most már olvastam mindent a "usa munkáról."
Mi egy haverommal ki szeretnénk menni New Yorkba. Lenne fix, megbizható melónk kinnt.
Mi a megoldás a munkavállalásnak???
bokusz Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1254
Persze ki fogom tölten megint,és ki is nyomtatom...
bokusz Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1253
Én kitöltöttem az ESTA-t de még nem jött semmilyen válasz,pedig már vagy 2hete történt...Csodálkozom is rajta,lehet azért nem jött válasz mert nem nyomtattam ki magamnak???épp rossz a nyomtatóm :(
Előzmény: romesz (1247)
romesz Creative Commons License 2010.07.26 0 0 1250
Örülök, hogy segíthettem.

Jó utat.
Előzmény: szedmák bakter (1248)
szedmák bakter Creative Commons License 2010.07.25 0 0 1248
Köszönöm szépen!
Előzmény: romesz (1247)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 1247
informacio itt


Az Utazási Engedély Elektronikus Rendszer a legtöbb esetben azonnal kiadja a kérelem státuszát. Azokban az esetekben, amikor a kérelem státuszának meghatározásához több idő szükséges, a választ a kérelmező 72 órán belül kapja meg. Ha függő választ kap, a kérelmek státuszának ellenőrzéséhez információt fog kapni. A három lehetséges válasz a következő:

Engedély megadva. Utazási engedélyét megadták, és Ön jogosult a Vízummentességi Program keretében az Egyesült Államokba utazni. Ez a válasz nem jelent biztosítékot arra nézve, hogy beléphet az Egyesült Államokba; megérkezéskor a belépési kapunál a Vám-és Határvédelmi Hivatal tisztviselője dönt.

Utazás nem engedélyezett. Ön nem utazhat a Vízummentességi Program keretében. Utazásához Ön beszerezheti a vízumot saját országának Amerikai Nagykövetségén és/vagy Konzulátusán. Kérjük, látogasson el az Amerikai Egyesült Államok külügyminisztériumának honlapjára www.travel.state.gov a vízumkérelemmel kapcsolatos további információkért. Ez a válasz nem jelenti azt, hogy Öntől megtagadták a belépést az Egyesült Államok területére. Ez a válasz csupán a Vízummentességi Program keretében történő belépést tiltja.

Kérelem feldolgozása folyamatban. Utazási engedélyét vizsgálják, mert azonnali döntést nem tudtak hozni kérelmével kapcsolatban. Ez a válasz nem jelent negatív eredményt. A döntés 72 órán belül rendelkezésére áll. Kérjük, térjen vissza a weboldalra és válassza a következőt: Egyesült Államokba történő Utazás korábbi kérelmezésének frissítése vagy státuszának ellenőrzése. Az Ön kérelemszámát, útlevelének számát, valamint születési idejét kötelező megadni a kérelem státuszának ellenőrzéséhez.
Előzmény: szedmák bakter (1246)
szedmák bakter Creative Commons License 2010.07.25 0 0 1246
Sziasztok,

bár nem témához kapcsolódik, de valaki meg tudja mondani, mennyi idő alatt bírálják el a követségen az ESTA online beutazási engedélyt?

köszönet
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 1245
.Az öreg székely bácsi felmegy Pestre az állatkertbe, hogy életében legalább egyszer lássa azt.

Nagyon tetszik neki, sorra nézi az állatokat: a majmokat, a tigriseket, struccokat, stb.

Odaér a zsiráfok kifutójához. Nézi a zsiráfot, nézi, csóválja a fejét.

Már vagy egy órája bámulja tátott szájjal, mire hitetlenkedve csak ennyit tud mondani: -

Márpedig ilyen állat nincs!!!
Előzmény: denes (1243)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!