Keresés

Részletes keresés

béby77 Creative Commons License 2009.02.07 0 0 139

SZIA

légyszi irj bövebben a nyomtatóról érdekelne köszi

várom válaszod

Előzmény: kinga71 (138)
kinga71 Creative Commons License 2009.02.07 0 0 138

Sziasztok,

 

van egy fekete-fehér Minolta nyomtatónk, amit szívesen felajánlunk valakinek. Plusz egy nagy szatyornyi babaruha, inkább fiús, 62-74-80-as méret, ha jól emlékszem. Több gyereket megjártak a családban, szóval nem boholy- meg (esetenként) foltmentesek, de rendben vannak. A nyomtatót le is fotóztam:)

 

Ha valakit érdekel, akkor a brezinakukacfreemailponthu-ra írjon. Postázni nem szeretném (főleg a nyomtatót), de Budapesten szívesen átadom.

csilucika Creative Commons License 2009.01.30 0 0 137
Sziasztok!
A segitségeteket szeretném kérni szívesen elfogadok ruhákat 9,7 és most születendö kisbabánknak,nem baj ha használtabb is eddig is abba jártunk,a postaköltséget kifizettem elöre is utalom ha kell,köszönöm
krinyi Creative Commons License 2009.01.30 0 0 136
Kreatívkodóknak: összegyűlt egy adag teafilteres tasakom, aki fel tudja használni (pl. képeslaphoz), annak szívesen elküldöm!
szeretlekbabám Creative Commons License 2009.01.23 0 0 134
Sziasztok elfogadnék 68 astól 154 esig gyermeruhákat gyermekeim számára fiu lány ruhákat.Játékokat éelmiszert babaholmikat.
szeretlekbabám Creative Commons License 2009.01.23 0 0 133
megvan még engem érdekelne?
Előzmény: Mikolt (113)
kcsvera Creative Commons License 2009.01.15 0 0 132

Sziasztok!

Ha van valakinek feleslegessé vált játéka és szívesen odaadná egy 3 gyermekes családnak annak nagyon örülnénk. 3 éves fiú, lány ikreim vannak és egy 1 éves öcsike.

dobaye Creative Commons License 2009.01.04 0 0 131
most selejteztem rucikat, találtam 2 nagyobb bevásárlószatyornyit, sok a foltos, szakadt, de van, ami rendben, csak eléggé "80as évekbeli", szóval nekünk csak útban vannak.
méretileg 56-kb 74ig.....de lehet hogy pár kósza más méret is lesz, de ez a jellemző!

ja és van egy halom régi kis rékli!!! nekem ez rejtély volt sokáig, h mi az a rékli, amit minden kelengyelistára írtak, hát most már tudom mi is örököltük, régiek, sztem sok a kézi varrású, meg kis pamut szálból kötött, vékony. kis galléros is van, hosszúujjú, atléta fajta, minden. rékliből jól fog állni, akihez ez kerül

ismer valaki olyan családot, ahol ezeknek is lehetne helyük??? azrét nem kukába valók...

bp-en, a 13.-ik kerületben vannak. délután, este lehet jönni!

ide írjon, aki jönne értük:
dobaye@gmail.com
hazzzzz Creative Commons License 2009.01.04 0 0 130
Írtam e-mailt. :)
Előzmény: krinyi (128)
krinyi Creative Commons License 2009.01.03 0 0 128

Ide is írok, mert nem vagy publikus: Szolnok megyeiek vagyunk. Nem magunknak örülnék a ruháknak, hanem családgondozóként olyan helyekre szoktam ilyeneket vinni, ahol valóban szükség van rá. Mivel vidéki vagyok, nem tudom, így megkérdem: Kőbánya az nagyon kiesik az útvonalból?

Előzmény: hazzzzz (127)
hazzzzz Creative Commons License 2009.01.03 0 0 127
 Sziasztok!

2 zsáknyi kinőtt fiú gyerekruhám van amit szívesen elajándékoznék. A kicsi fiam most 4,5 éves, ami rá már nem jó, illetve a nagyról már használtuk annyit, hogy a kicsinek nem tartjuk meg azok vannak benne. Jobb és kevésbé jobb állapotúak.

Nem kérek érte semmit, szívesen adnám olyannak, aki valóban örülne neki és szüksége van rá.

Gyömrőn lakunk vagy itt, vagy Pesten Zuglóban dolgozom ott oda tudom adni. Autó mindenképpen kellene hozzá, vagy ha útba esik megállok és elviszem.

fofoka kukac monornet pont hu

Erika

kustrae Creative Commons License 2008.12.17 0 0 126
Az előzőekben meghirdetett ingyen Römer King K03 gyerekülés elkelt!
kustrae Creative Commons License 2008.12.17 0 0 125
INGYEN ELVIHETŐ egy Römer King K03-as gyermek biztonsági autós ülés.9-20 kg-ig használható.Koszlott darab,házi gyártású (szintén koszlott) huzattal.Nem volt vele balesetünk,szerkezetében,működésében hibátlan,csak tisztításra szorul.Megfelel a januártól érvényes biztonsági követelményeknek.Bp.XV.ker-ben van,Káposztásmegyer közelében,vagy a XIII.ker.Kárpát u-nál.
valcsi5 Creative Commons License 2008.11.29 0 0 124

Sziasztok 7 éves kislánynak és 16 hónapos fiúnak elfogadnék ruhákat.

Vidéki vagyok postaköltséget kifizetném akár előre is.

Köszönöm!

Mikolt Creative Commons License 2008.11.24 0 0 123
sajnalom. publikus a mailem, ezt a topicot viszont nem surun olvasom.
Előzmény: orca75 (121)
IldiÁgó7306 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 122

Irodai gurulós támlás, kék szövet szék ingyen elvihető. 4 évet használt. Ülőrésze tisztításra és csavarozásra szorul.

 

Szigetszentmiklóson van most, max. Csepel Gubacsi hídig be tudjuk vinni.

 

 

orca75 Creative Commons License 2008.11.21 0 0 121
Kár volt érte, még aznap válaszoltam az írásodra.
Előzmény: Mikolt (120)
Mikolt Creative Commons License 2008.11.21 0 0 120
mar targytalan, ma kidobtam oket.
Előzmény: Mikolt (113)
_heady_ Creative Commons License 2008.11.13 0 0 119
Használt, teljesen jó állapotú, masszív testvérkocsi ingyen elvihető Kispestről. Érdeklődni az eletunkblogkukacfreemailen lehet.
Moka25 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 118
Mailben küldöm a méreteket, stb.:)
Előzmény: caixa (116)
Moka25 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 117
Szuper:o)
Estére beírom a méreteket, bocsánat, most rohanok...
Előzmény: caixa (116)
caixa Creative Commons License 2008.10.26 0 0 116

szia! engem erdekelne, eppen ilyesmire lenne szuksegunk, ugyhogy kernem szepen.

 

mit ajanlhatnek cserebe? azt lattam valahol, hogy babat varsz, de azt nem tudom fiut vagy kislanyt? utobbi esetben egy tonna cuccot atadnek... :)

Előzmény: Moka25 (115)
Moka25 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 115
Sziasztok,

hátha vki ilyet keres: nálunk már csak a helyet foglalja egy kerekeken guruló fiókos konténer. Legfelső fiók teljesen lapos, de nagyon praktikus kis fakkokra van osztva, és rengeteg apróság belefér; középső sima fiók; legalsó magas, szövet irattartós. Zárható is, ugyan kulcs nincs már hozzá, perpill pénzérmével remekül nyitható/csukható. (Ki is lehetne cserélni a zárat, nekünk erre nem volt igényünk.) Továbbá egyik alsó sarkán picit le van pattanva a furnér. Kérésre mérek, alapesetben Bp. XX. ker.-ben található. (Ha vkit érdekel, inkább itt a fórumon jelezze, leveleket ritkábban nézem!)
orca75 Creative Commons License 2008.10.22 0 0 114

Én elmennék érte.

Küldj kérlek egy emilt a nevem alatti címre a telefonszámoddal.

Köszönettel: orca

Előzmény: Mikolt (113)
Mikolt Creative Commons License 2008.10.22 0 0 113
lenne nalam egy hasznalt, de jo allapotu babakocsi, egy ujszulott hordozo es egy nagyon hasznalt testverkocsi, amik foglaljak a helyet. lelohelye Budapest belvarosa (Nyugati-Jaszai), elvinni sajnos sehova nem tudom.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.22 0 0 112

Egy kis kiegészítést fűznék hozzá ehhez a hozzászóláshoz, mint a Felajánlások (Segíteni kéne),... karitatív csapat egyik alapító tagja.

 

A csapatunknál jelenleg csupán két helyszínen Budaörsön és a Tiszazugban Szelevényen folyik gépösszeszerelés többnyire. A Budaörsi szereléshez szükséges anyagok odaszállítása többnyire megoldott, bár a Dunántúltol felajánlott dolgok oda se jutnak el mindíg zökkenőmentesen. A legnagyobb problémát itt nálam a Szelevényi alkatrészellátás okozza. Mi elég távol esünk Bp-töl, 1-2 alkatrésszel nem éri meg lejönni hozzánk, de alkalmanként sincs ingyenes szállítási lehetőségünk,. mert eléggé kívül esünk a redszeresen használt útvonalaktol.

 

A fentieket figyelembevéve az alábbiakban várnánk segítséget:

 

1./ Nagyon örülnénk, ha az ország más területeiröl is jelentkeznének olyan személyek akik önzetlenül tudnának segíteni a rászorulók számítógéphez juttatásában, de ehhez rengeteg szabadidőre és főleg szakmai hozzáértésre van szükség. Természetesen mi a csapatbol ( a jelentkező is csapattaggá válik) minden segítséget megadunk részére ezirányú ténykedéséhez, amennyiben bizonyítja, hogy elhatározása komoly és nem csak pillanatnyi fellángolás. Sajnos ezirányú tapasztalatokban bővelkedünk.

 

2./ Alkatrész szállítás és összegyüjtés.

 A felajánlások zömével Bp-röl és a Dunántúlrol (ki érti ezt) érkezik. A Dunántúlrol felajánlott hw elemek szállítása még csak megoldott, igaz az sem tökéletes, így ott is elkelne némi besegítés. A jelentősebb mennyiségő felajánlás Bp-röl érkezik. Ezen felajánlásokkal egyenként egyáltalán nem érnék meg, hogy valaki lehozza ide Szelevénybe, azt előbb ott Bp-n kellene összegyüjteni. Erre a munkára is szívesen látnánk jelentkező segítőt(ket). Az így összegyüjtött hw elemeket ezután viszont valahogy le kellene juttatni hozzánk. Erre a feladatra is szívesen látnánk jelentkező segítőket, akár csak alkalmanként is.

 

3./ Természetesen a továbbiakban is szívesen fogadjuk - hiszen ezzel tudunk mi is segíteni - a megunt, feleslegessé vált, de még használható számítógépes alkatrészeket, komplett gépeket és kiegészítőket.
Itt azért megjegyezném, hogy túl régi és elavult, valamint selejtes nem működő anyagokat kérem ne ajánljanak fel. Sajnos elég sokan hiszik azt rólunk, hogy mi egy veszélyeshulladék megsemmisítők vagyunk, így nekünk minden ócskaságot, tönkrement cuccot ide lehet adni. Ezzel nagyban hátráltatják a hatékony munkánkat. A régi elavult eszközöket már mi sem tudjuk kinek átadni, a selejtes alkatrészek (melyeket előbb nekünk ki kell válogatnunk a jóbol) viszont nálunk is veszélyes hulladékok és azokat nekünk is úgy kell kezelni.

A csapatunk munkájárol, célkitűzéseinkröl bővebben honlapunkon (amely jelenleg kapacitás hiányában ugyancsak gyengélkedik) a www.felajanlasok.hu oldalon, napi tevékenységünkröl, gondjainkrol, bajainkrol pedig a HWSW fórumán (aktuális oldal: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=133647&st=1500#entry5716072 ) lehet bővebben tájékozódni.

Előzmény: krinyi (111)
krinyi Creative Commons License 2008.10.20 0 0 111

Írtam nektek a számítógépes adomáyról. Nos, a csapat, akitől kaptuk, használt gépalkatrészekből állít össze működő számítógépeket, amelyeket aztán olyan emberkéknek adnak, akik egyébként valószínűleg nem jutnának hozzá.

A csapat tagjai az országban szerte élnek és egyik gondot az okozza, hogy nehéz eljuttatni az alkatrészeket egymáshoz. Éppen ezért keresnek olyan megbízható embereket, akik gyakran autóznak az országon belül és időnként elvállalnák, hogy az útjukba eső települések között ilyet szállítsanak. (Huhh, remélem, érthetően fogalmaztam)

Itt a fórumuk, ahol fellelhetőek:

 

Fórum
krinyi Creative Commons License 2008.10.17 0 0 110

Úgy láttam, a bp-i fórumon utazóágyat kínálnak!

 

Ágy
orca75 Creative Commons License 2008.10.16 0 0 109

Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást.

Még ma regisztrálok a honlapon.

Köszönöm a segítségedet!

Előzmény: Törölt nick (108)
orca75 Creative Commons License 2008.10.16 0 0 107

Bocs, az előzőből kimaradt.

Csak a használható állapot a lényeg a "motyónál", nem kell hogy értéket képviseljen. Ott úgysem az a fontos. Ha rácsörögtök a megadott telefonszámora akkor azon a településen lakó elmegy érte.

Előzmény: orca75 (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!