Keresés

Részletes keresés

jasminka Creative Commons License 2010.03.28 0 0 45131
Köszi V42! Ezeket aképeket már láttam. Én inkább valami személyes tapasztalatra gondoltam ,egy kis biztatobbat minnt az INVIA-ban olvastam.De azok 2oo8 évi recenziók voltak.Kiváncsi lennék hogy a helyi irodák szerveznek -e Kaprkouanebe kirándulást, mivel a többi szervezett programmokat már végigjártukaz elmult évek során. Üdv!
Nyaca Creative Commons License 2010.03.28 0 0 45130
Sziasztok!

Már korábban is érdeklődtem itt a fórumon a Marhaba szállodákról.
A 3 és 4 csillagos komplexum között milyen különbségek lehetnek/vannak
pl. szobák, ellátás, part viszonylatában?

Köszi előre is?

Nyaca
Joli69 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 45129
Kedves klari50!
Az előző kérdés neked szólt.
Köszi
Joli69 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 45128
Szia!
Nagyon jó az ár,melyik irodánál foglaltál?
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.28 0 0 45127
Mi tavaly a Prima Life Imperial Parkban voltunk a KT szervezésében.A szálloda 4*-os,közel a tengerhez,saját stranddalbárral.Csendes helyen van,de mindenhez közel.Az ellátás szuper volt,óriási,ízletes étel választékkal,tisztaság volt.Mindenkinek csak ajánlani tudom.A tengerpart is tiszta,a víz szintén.
Szép vasárnapot mindenkinek!
Előzmény: Ili82 (45125)
y42 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 45126

Attól függ, hogy mik az igényed.

A Jasmin egy elég zajos hely, de ha ez nem zavar, akkor az El Mouradi El Menzah nekem jó volt.

Előzmény: Ili82 (45125)
Ili82 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 45125

Sziasztok!

 

Hammamet vagy H.-Jasmin területén tudtok ajánlani jó szállodát?

y42 Creative Commons License 2010.03.26 0 0 45124
Előzmény: jasminka (45123)
jasminka Creative Commons License 2010.03.26 0 0 45123
ÜDV mindenkinek!Szeptember közepén megyünk Hammametbe Les Colombes hotelbe.egy kis infóért hállás lennék a szállodával és a környékkel kapcsolatban. Köszi
ivcsi8 Creative Commons License 2010.03.26 0 0 45122
Köszi a gyors válaszodat. Mire is jó a topic?.) Én beírtam csak úgy mellékesként a Mentholt és te szerencsére pont jöttél és olvastál. Igen, ismerem jól Istvánt és a feleségét és persze Violettát és Zsuzsát. Rámegyek a topicodra feltétlenül és ha aktuális lesz, mindenképpen tanácsot fogok kérni Tőled.
Előzmény: csaba08 (45121)
csaba08 Creative Commons License 2010.03.26 0 0 45121

Szia,

 

Én 1999-be voltam Istvánékkal (Menthol) Észak-Cipruson 2 hetet. (Vénus együttessel együtt mentünk, ott forgatták a Régi nyár videoklipjüket a Salamis Bay Hotelban.)

 

Én azóta Észak-Ciprus megszállott vagyok, rengeteg anyagom van Észak-Ciprusról és van itt az Index Fórumon egy Észak-Ciprus / North Cyprus topikom, amit én indítottam pont azért, hogy a ilyen tévhiteket eloszlassam, hogy a Görögök nem engednek be, stb...

 

Ha gondolod, gyere át oda, vagy meg is kereshetsz e-mail, telefon formájában és tudok sok hasznos infóval szolgálni.

 

Üdv: Cs.

 

Ui: "most kezdik beindítani sajátként ismét" - 1998 óta folyamatosan van Észak-Ciprus a Mentholnál!!! 

Előzmény: ivcsi8 (45119)
Emőke1 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 45120
Kedves Vén Halász, Éva, Tompompo,
Elnézést, hogy csak most vélaszolok, de Madridban voltam, most jöttem haza. Köszi Éva a hasonlítást, már ami Antalyát illeti, ezek szerint marad a jól bevált öntözzük a fejünket módszer:)
Vén Halász, nem járunk az uszodába,mert abban a másodpercen szoktunk valami uszodavírust összeszedni, általában a hányós változatot:)
ivcsi8 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 45119
Szia! Remek kérdést tettél fel. A Menthol még ad a teljes összegből 5% kedvezményt, mint törzsutasoknak. Ugyanis mi öten megyünk és abből 3-an már többször voltunk velük. Ez több mint 6000.- ft/fő négyünknek. Az unokám még csak 2.5 éves, Ő nem törzsutas. Akkor voltunk velük, mikor főiroda volt. Most csak partneriroda, de most kezdik beindítani sajátként ismét Észak-Ciprust, ami lényegében Török megszállás alatt van. A baj, hogy állítólag a Görögök nem engednek bemenni az ő területükre.
Ennek dacára minket is érdekel Észak-Ciprus.
Előzmény: csaba08 (45115)
Dr. Kis Creative Commons License 2010.03.25 0 0 45116
Szisztok,azt szeretném kérdezni,hogy szeptember elsö két hetében,körülbelül menyíböl lehet kihozni 1hetet 2före ????
csaba08 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 45115

Szia,

 

Miért nem direktbe a Kartágónál fizettétek be?

Miért a Menthol?

 

Ha elégedett leszel a Menthol Utazási Irodával, akkor legközelebb próbáljátok ki náluk Észak-Ciprust! Csak ők forgalmazzák!

És baromira szép hely!

 

Cs.

Előzmény: ivcsi8 (45110)
kovani Creative Commons License 2010.03.25 0 0 45114

Halló! "Itt a belföldi tudakozó"!!

Üdv., minden rendben?

Előzmény: Törölt nick (45108)
klari50 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 45113

Sziasztok!

Én is már 7x, vagy tán 8x is voltam Tunéziában, a 2* -tól a 4 *-ig, és all inclusive ellátással is. Sajna a legutóbbi is már vagy 6 éve volt. Na de most!  Befizettünk a barátnémmal, jún.30-tól az El Mouradi Club Selimába, all.incl. ellátásos. Nagyon jónak igérkezik, és így előfoglalással "tokkal-vonóval" kettőnknek 202.000.--be kerül . Hú jó lesz visszamenni!

Valaki? esetleg, jön még ilyentájt?

ivcsi8 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 45112
Természetesen az 5ik csak most lesz.
Előzmény: ivcsi8 (45111)
ivcsi8 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 45111
Akkor most erre a kérdésedre válaszolok. Ez a 5 utazás 98 óta történt. Ugyanis 2x egymás után nem voltunk ugyanott. Sousseban tehát 2x voltunk. Először az El Hana Beachben, ami a Riadh Palmstól jobbra a város felé van. Másodszor a Palm Beacben voltunk, ami balra van, közvetlen szintén a Riadh Palms mellett. Így most már ideje, hogy se balra, se jobbra ne menjünk, hanem pont a RP-ba.
Djerbán is 2x voltunk. Először a Fiesta nevezetű hotelban, majd pár évre rá a Prima Live Gardenban voltunk. Djerba egy más világ, mint mondjuk akár Sousse. Bármelyiket jól ismerem és ha segíthetek, akkor kérdezzél. Egyenlőre ennyit.
Előzmény: Ili82 (45106)
ivcsi8 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 45110
Szia, Ili 82! Junius 30-án megyünk 2 hétre a Kartágóval, a Menthol utazási irodán keresztül. Ha evvel kapcsolatosan érdekel valami és én tudok, akkor szívesen válaszolok.
Előzmény: Ili82 (45105)
bandsvisit Creative Commons License 2010.03.24 0 0 45109
sziasztok! bocsi az offtopic miatt, de talán érdekelhet pár erre tévedőt az egyiptomi rendőrzenekar izraeli kalandjairól szóló film, A zenekar látogatása, amelyet csak pár alkalommal vetítünk idehaza, a forgalmazása ugyanis alternatív módon történik. Részletek itt: http://bandsvisit.blog.hu/ mindenkit szeretettel várunk márc31én 17órakor a Toldi moziban! üdv, az amatőr filmforgalmazók
Anginga Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45107
:))))
Előzmény: Törölt nick (45064)
Ili82 Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45106
Ja Sousse-ba melyik szállodában voltatok már?Írtad hogy 2x voltatok. Djerba is olyan szép csak sokkal drágább..
Előzmény: ivcsi8 (45104)
Ili82 Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45105

Szia!

 

Mikor mentek a Riadh-ba?Várom a beszámolódat mert mi is oda készülünk nászútra, remélem össze is jön. Nem nagyon maradt pénzünk így esküvő előtt és megreckírozzuk a last minute-ot esküvő után. Remélem lesz szabad szobájuk indulás előtt 3 héttel megyünk foglalni..

 

 

Előzmény: ivcsi8 (45104)
ivcsi8 Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45104
Azért a szoba minősége sem elhanyagolható. Ott is tartózkodunk és alszunk. Pld. nem mindegy, hogy a szomszédok milyenek éjjel. Tudunk e aludni zavartalanul. Tehát nem mindegy, hogy egy száLLoda( 2LL-el) milyen a parton és milyen belül. Mi most ötödször megyünk Tunéziába. 2x Sousseba és 2x Djerbán voltunk. Ez önmagáért beszél. Eddig nem volt baj. Remélem a Riadh Palmsban sem lesz.
Vén Halász Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45103
Szia klari50

Először mi is ezt néztük ki, nagyon jókat írtak róla és nagyon olcsó ( a Taurus-nál a legolcsóbb). 54 db ház van a kertben, abban vannak a szobák. Közvetlen tengerparti és jó a strandja, de Tunéziában a legtöbb strand kitünő. Aztán végül a mellette lévő szintén El Mouradi lánchoz tartozó Palm Marina-ba fizettünk be. Az árkülönbözet kb 25.000 Ft/fő, és két csillaggal magasabb osztály. De a tripadvisor szerint a Slub Selima jelenleg az 5. míg Marina a 17-ik helyen áll a vendégek véleménye alapján 31 szálloda közül.
Jó választás a Selima és PEK gyönyörű hely.
A neten sok infót lehet találni a szállodáról.
Előzmény: klari50 (45094)
simiapaci Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45102
A fórum igenis azért vanmindenki elmondja saját véleményét és álláspontját!Az igazság az,hogy engem meg az nem érdekel,hogy kinek milyen ismerőse hol milyen rémálom nyaralást töltött el,saját szoc probláma van ilyen,hogy valakik rosszkor vannak rossz helyen de ettől még másnak lehet jól sikerült nyaralása a mások álltal fikázott szálodában is. Részemről a téma lezárva csak még annyi,hogy nem igazán neked kellen megmondani a másiknak jelen esetben nekem,hogy milyen szövegelést folytatok.
Előzmény: kasika (45098)
simiapaci Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45101
Ne játszál szerencsejátékokat mert sosem fogsz nyerni:) Nem vagy jó tippelő:) nem dolgozom semmilyen irodában sem csak egyszerűen én és a családom imádjuk ezt a csodálatos országot és talán mert mindenben az életben is pozitívan állunk hozzá a dolgoghoz ezért nekünk ezek az eddigi Tunéziai nyaralások is mindig nagyon jól sikerültek.És most figyelj jól mis voltunk a Chirazban és nekünk akkor Június 3-4 hetében még minden a legnagyobb rendben volt mint ahogy az El Fellben is.Na és tudod mi lehet a titkok kulcsa:1.Mindig az említett időpontban megyünk amikor még nincs nagy tumultus.2.Mindig annyit várunk el a szálodától amit lehet akinek komolyabb csir-biri igényei vannak ne 3 csillagos szálodában menjen és várja az 5 csillagos kiszolgálást.Ennyi.
Előzmény: Törölt nick (45099)
Arika31 Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45100
Helló!Én nem igy gondolom.Mi minden évben megyünk nyaralni,természetesen gyerekekkel a nagy 5 a kicsi 1,5 éves és nagyon élvezik!Szerintem a gyerek nem akadály nagyon nagy öröm látni ahogy élvezi a repülőt a tengert stb.Természetessen a fakultativ programok meggondolandóak,de majd visszamegyünk pár év múlva és bepótoljuk.Addig is élvezzük a tengert a vásárlást a pihenést és Tunéziát!
Előzmény: tomtompo (45088)
kasika Creative Commons License 2010.03.23 0 0 45098

Kedves Fórumozók!

 

Sajnos már több alkalommal észleltem, hogy többen nem bírják a negatív kritikát.

Ez a fórum azért van, hogy segítséget nyújtson a Tunéziába utazóknak. Amennyiben valakinek negatív élménye van, volt, jól teszi hogymegírja. Ezért nem kell senkit bántani. Örülni kell minden hozzászólásnak, ha negatív, ha pozitív akkor is. Nem hiszem, hogy akinek negatív véleménye van az már "fikázza" Tunéziát.

 

Visszatérve az El Fellre. Van egy kolleganőm, aki mellesleg imádja Tunéziát egy évben két alkalommal is ott nyaral, (eddig már elmondása szerint 15 alkalommal voltak különböző szállodákban) a múlt év őszén az El Fellre esett a választásuk a kedvező ára miatt.

Elmondása szerint az eddigi tunéziai nyaralásuk rémálma volt ez a szálloda. Amennyiben először járt volna ebben az országban soha többet nem menne el, annyira katasztrofális volt minden. A  szoba, az ellátás, a személyzet borzasztó volt. Koszos, bogaras, kopott szobák, a szobákban ők takarítottak ki. Ami pozitívum volt az a tengerpart. Akkor több vendég is panasszal élt, és kártérítést kaptak.

 

Mivel ők már rutinosak, tudták, hogyan hogyan kell a recepción érvelni, jobb szoba reményében, de sikertetelen volt, mivel fullon volt a szálloda a magyaroknak a lepukkant rész jutott.

 

Idézett:

"ha valami nem úgy sikerül akkor talán magunkban kellene keresni a hibát mert igenis MINDEN megoldható bármikor még főszezonban is csak legfeljebb nem mindenki alkalmas rá."

 

Ezt miből gondolod, ismered talán a hozzászólót, hogy ő nem volt alkalmas jobb szobát kérni? Nem kell ezen a fórumon ilyen szövegelést folytatni.

 

 

 

 

 

Előzmény: simiapaci (45096)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!