Keresés

Részletes keresés

baffalolev Creative Commons License 2008.11.28 0 0 8242
Sziasztok

Zoli a kintieknek nincs idejük képet küldeni nekünk szegény megfagyott embereknek MERT ők napoznak, élvezik a sok „D” vitamint, na, ja, mi meg eszük a „C” vitamint. Tegnap beszéltem 1 kinti ismerőssel „MONDOM, MIT CSINÁLSZ? azt mondja HÁÁÁÁTTTT ÜLÖK A TERASZON ÉS NAPOZOK” ja, mondom, amúgy a,,,,,, jól van, mert az enyém otthon fűt.
Na, szóval ezek tudnak élni.

Fel a fejjel kedves Zoli-meg mindenki



Előzmény: szervezkedő (8241)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.27 0 0 8241
Ok akkor igazolt a távollét!

De ez a kép most szíven ütött, mert egy kis képzelezerővel megtoldva, szinte "hazáig" látok rajta!

...és most elkapott a honvágy!

(Na megyek és kiöntöm az utolsó 2 korty bort abból a makedón vörösből amit kintről hoztam.)
Előzmény: Kópé.. (8239)
baffalolev Creative Commons License 2008.11.27 0 0 8240
Jó reggelttttttttt


Köszike
Előzmény: Kópé.. (8239)
Kópé.. Creative Commons License 2008.11.26 0 0 8239
Sziasztok.
Íme Levi néhány kép, egy barátom Sutomore-i házának teraszáról. A mai napon készültek. Ajánlom Zoli a te figyelmedbe is ezen képeket, mivel nemrég még ott láttalak lubickolni e habok között.
PS- Bocsi amiért nem jelentkeztem, de szabadságon voltam Magyarországon.
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.26 0 0 8238
Levi! A létrát nem kell cipelni csak amikor én mászkálok rajta akkor kellene az alját támasztani/tartani.


Kaptam emailt, hogy pár antennát be kellene pontosan állítani. Mit gondolsz? Vállaljuk?
Előzmény: baffalolev (8234)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.26 0 0 8237
Nem jönnek azok a képek!
Hírzárlat van vagy befagyott a net?
Pedig az időjárásfelelős oldal szerint most is 14 fok van!
Vagy ez esővel párosul?
Na mindegy!
Én azért amolyan "kényszeríróként" néha benézek ide!

Csak suttogva kérdezem!
A kintiek hallották már a hírt, hogy nem rég, magyarok támadták az egyik montenegrói tengeri katonai bázist!?

Zúgnak a bombák!
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.25 0 0 8236
jisell Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8235

Sziasztok

 

Sajnos szép képeket nem tudok küldeni mert itt is zuhog az esső. A csotvelőig hatoló szélről meg ne is beszéljünk. Inkább egyjó gumicsizmára volna szükség. Itt annak most nagy keletje van minden színben, virágos, csíkos, pöttyös  mindegy hogy milyen azt viszik az itteni "hölgyek". Az ára is meg van 50 Eurótól acsillagos égig. Valamelyik nap voltam Podgoricán majd leesett az állam amikor egy Swarovski kristályokkal kirakott gumicsizmát láttam a kirakatba potom 450 Euróért. Meg van hülyülve itt a világ? Na arról meg ne is beszéljünk itt krízis? Szerintem itt nincs mert ahogy a Podgoricai nők és férfiak fel vannak öltözve az valami, mindha egy nagy divat kifutón lennének.

 

Üdv mindenkinek. 

Előzmény: szervezkedő (8233)
baffalolev Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8234
Ecsém ott aztán összeugrott minden.

Jó engem érdekel minden féle vállalkozás „létrát cipelni, na jóóóóó de könnyű legyen ám oxigén”


Ne feledd Dec. 20
Előzmény: szervezkedő (8233)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8233
A nyárig még rengeteg idő van hogy jó sok túlórát, szabadnapot, szabadságot összegyűjtsünk.
Ha meg semmi más nem lesz, majd alkalmazlak a leendő kinti vállakozásomba, a ZoranSat-nal! :-)
Mert jól jönne valaki aki a létrát fogja amikor antennát szerelek.
Igaz sokat nem tudok adni, de hát nyáron se fűtésre, se öltözködésre nem nagyon kell költened....

Akkor egy téli sellős kép!

De ez csak Levinek!
Előzmény: baffalolev (8232)
baffalolev Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8232
Zoli

Én személyesen 1 értek veled a leköltözéssel, de akkor miből éllek, ezen elkezdek gondolkozni kicsit komolyabban.
Képeket meg csak küldjél nyugodtan.

Előzmény: szervezkedő (8231)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8231
Szóljatok ha unjátok a képeimet!
Valahol azért mégis kapcsolódik a témához!
Meg egyébként is tél van, néhány embernél több úgy sem olvas bennünket.
Ha meg majd jön a nyár, akkor meg leköltözünk és hagyjuk társalogni az ittenieket!

Ennek a "sellős" képnek a belinkelésével pedig most már tényleg átlépek minden határt!

Kérlek NEEEEE nyissátok meg!
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8230
Lehet hogy én sem foglalkoznék senkivel sem ha ott lennék!
Előzmény: baffalolev (8229)
baffalolev Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8229
Sziasztok

Zoli lehet, hogy a kintiek nem foglalkoznak velünk???????
Előzmény: szervezkedő (8228)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.24 0 0 8228
András, Péter, Izabella!!!
Várjuk a képeket!!! Mert mi ha kinézünk az ablakon akkor csak olyan csúnyaságokat látunk mint amit Annamari is belinkelt!

Én meg csak amolyan csúnyálkodós képeket tudok küldeni!



Két tengeri sellő a novemberi szeles, hűvös időben! (Figyelem! A képek megbotránkoztatóak4 Inkább ne is nézzétek meg!!!!!)
Amari bp Creative Commons License 2008.11.23 0 0 8227
megérkezett a tél
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.22 0 0 8226
Meg sem fordult ilyen a fejemben,de most hogy kijött így szóra! Próbálta elmutogatni a csavarhúzót, de nem vagyok egy activity bajnok-de ö sem volt az!
Előzmény: passager (8224)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.22 0 0 8225
Sajnálom az elhalasztott Fábry showt, de most már hogy sikerült délután telefonon atprogramozni a műholdvevőt azt hiszem jogosan követelhjük a naponként 1 képet fizetségül! Mondtam hogy nincs ingyen a segítség! Tehát követeljük a képeket!
Előzmény: sztaro45 (8216)
passager Creative Commons License 2008.11.22 0 0 8224
És ha megbuheráltad volna az autóját, tán még meg is hálálta volna
Előzmény: szervezkedő (8223)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.21 0 0 8223
Beleborzongnék ha ez a cicimustra megtörténhetne a tengerparton, de ne ábrándozzunk. (3 hete az egyik bolt elött várakoztam. Odajött segítséget kérni egy kb 30év körüli nő, első pillantásra a padtársnőm ikertestvérének tűnt! Megszólalásig hasonlóak voltak az adottságai! A legöszintébb karitativ venammal fordultam felé, de az istennek sem értettem mit szeretne. Majd kijött egy kis nyikhaj gyerek a boltból aki átlátta a szitut és adott neki egy csavarhúzót, mert valamit az autójával akart buherálni! Abban a pillanatban megfogadtam megtanulok szerbül!)
Előzmény: passager (8222)
passager Creative Commons License 2008.11.21 0 0 8222
Mit mondjak, én is szívesen lennék a tengerparton, és a padtársnőd bájaira is vetnék egy pillantást.
Előzmény: szervezkedő (8221)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.21 0 0 8221
Hát azért hónapokig kellene 500 eurosokkal púposan megpakolt kamionoknak hordani a pénzt hogy záros határidőn belül annyira megváltozzon ott minden, hogy ne találjuk meg az örömünket.
És ez a "mi lesz majd ha" egy eléggé képlékeny dolog, meg minden változik.

Azt hiszem egyszer már példálóztam azzal hogy érettségi környékén milyen szenzációs mellei voltak a padtársnőmnek! Azóta telnek az évek, változik minden, semmi sem örök!

Nálunk most esik, hideg van, péntek, november stb.
Demján ide vagy oda, én azért most is szívesebben keresném a szépséget Montenegróban vagy az eltelt évek ellenére méláznék a padtársnőm cicijeit bámulva!
Előzmény: passager (8220)
passager Creative Commons License 2008.11.21 0 0 8220
És az már egy másik Montenegro lesz, nem amit mi szeretünk, oda lesz a balkáni báj. Nem mondom, hogy nem kell fejlődni, infrastruktúrát fejleszteni, kell mert ráfér az országra, de félek, hogy ott majd minden az orosz milliárdosok pénztárcájához lesz szabva. Még régebben olvastam, hogy Demján is készól befektetni, ha jól emléxem, 2 milliárd eurot.
Előzmény: baffalolev (8217)
H_G Creative Commons License 2008.11.20 0 0 8219
Hát elég hülyeségnek tűnik ezt a szűk öbölbe tervezni a nyílt tenger partja helyett! Erre persze lehetne azt felelni, hogy ők a gazdagok és én a szegény, tehát nyilván ők tudják jobban, mit csinálnak -- de erősen gyanakszom, hogy az új orosz milliárdosok legkevésbé a jó üzleti ötleteiknek köszönhetik a vagyonukat...

A maradványait még lehet ott látni a vaskos vasláncnak, amit a perastiak telepítettek egykor a kalóztámadások ellen, a vízfelszín magasságában kihúzva le lehetett vele zárni az öblöt. Lehet, hogy ideje lenne újra üzembe helyezni :-/
Előzmény: baffalolev (8217)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.20 0 0 8218
Hol van már a tavalyi hó?
De bízzunk benne, esik még majd!

...egyébként ezt a bizonyos 13 km-t már sokan kinézték maguknak, de pár évig szerintem még lesz hely, meg ingyen parkoló azon a részen!

A kiábrándító valóság!
Előzmény: baffalolev (8217)
baffalolev Creative Commons License 2008.11.20 0 0 8217
Sziasztok

Nem rossz ha így lesz.

"Újabb luxusberuházások indulnak Montenegróban. A hajótulajdonosok hamarosan birtokba vehetik a Tivatban épülő 800 jacht befogadására alkalmas kikötőt.

A beruházást olyan nevek jegyezik, mint - a Forbes magazin szerint Oroszország jelenlegi leggazdagabb embere - Oleg Deripaszka, illetve a magyar származású kanadai milliárdos, Peter Munk, Lord Rothschild, valamint az LVMH luxusmárkacsoport elnöke, Bernard Arnault.

Az elképzelések szerint Tivatban a kikötő mellett szálloda, étterem, boltok és talán még egy kaszinó is helyet kapna. Az első becslések szerint körülbelül 350 millió dollárba kerülő fejlesztés jelentős lépés lenne afelé, hogy Montenegrót a Balkán Monacójaként emlegessék.

Ehhez az is hozzájárulhat, hogy - a hírek szerint - a Four Seasons szállodalánc a mediterrán térségbe szánt első hotelját 2010-ben itt nyitná meg. Roman Abramovics pedig egy közel 13 kilométeres partszakaszt szemelt ki saját beruházásainak.,,
sztaro45 Creative Commons License 2008.11.19 0 0 8216

szebusz cimbora!

 

nagyon várjuk a tv programot, mert a csokit, meg a nassoló anyagokat bekészítettük.

 

Üdv: andrás

Előzmény: szervezkedő (8215)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.19 0 0 8215
Előzmény: szervezkedő (8214)
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.19 0 0 8214
szervezkedő Creative Commons License 2008.11.19 0 0 8213
leragadta= elragadta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!