Keresés

Részletes keresés

sperm_bath Creative Commons License 2015.08.14 0 6 11471

Hát igen, ha valaki ilyen fokú bizalmat keres, azt csakis a párjában találhatja meg, szerintem.

Előzmény: Törölt nick (11462)
sperm_bath Creative Commons License 2015.08.14 -6 1 11470

Rosszkislány azt kérte, hogy valaki nevelje már meg. Én megpróbáltam, de egyelőre menekül, mellébeszél, kiutat keres. Keresgéljen, magánügy. Ha megjön az esze, elfenekelem.

Előzmény: rainy day woman (11458)
sperm_bath Creative Commons License 2015.08.14 -5 1 11469

makrancos vagy, akaratos, következetlen és önfejű, ugye tudod, hogy milyen büntetés jár ezért?

;-)))

Előzmény: roszkislany (11457)


Törölt nick Creative Commons License 2015.08.14 -6 0 11468

A 11459-ben elmondtam , ezen nincs mit tovább ragozni :) 

Előzmény: rainy day woman (11465)
rainy day woman Creative Commons License 2015.08.14 -6 0 11467

Dumáld meg vele, de nem ám rajtam keresztül :)

Előzmény: roszkislany (11466)
roszkislany Creative Commons License 2015.08.14 -3 3 11466

Most mar en se ertem mi van, nekem az egvilagon semmi bajom nincs es nem volt Kv&An hozzaszolasaival, nem ereztem azt se hogy elitelnek vagy h. hulyenek neznek. Engem sperm_bath akasztott ki azzal, hogy csak ugy az igazi ahogy o gondolja s nekem feltetelek nelkul annak kene alavetni magam.

Előzmény: rainy day woman (11458)
rainy day woman Creative Commons License 2015.08.13 0 6 11465

Kösz! Mondd el, ha gondolod, hogy értetted akkor, ha nem úgy. ...Roszkislányt meg természetesen nem lökdösöm senki karjaiba, itt már azt sem értem, miről juthat ilyesmi az eszedbe :) Kábé annyit tudtam neki mondani a témában, amennyit írtam neki, az ő dolga teljesen.

Előzmény: Törölt nick (11464)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 -5 0 11464

Én a fiú vagyok most .

Előzmény: rainy day woman (11463)
rainy day woman Creative Commons License 2015.08.13 0 0 11463

Te most a fiú vagy vagy a lány a párból? :)

Előzmény: Törölt nick (11459)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 -6 0 11462

Egészen biztos ,  én nem tudom megmondani a tutit . 

Ismerek beszélgetek párokkal akik már régóta együtt vannak , teljesen megbízva egymásban .

Van hogy valakire ránézel és első pillanatra , mély vonzalom és bizalom alakul ki , ha kölcsönös akkor lottó ötös , ha nem az gáz. Az élethez szerencse is kell .

 

Előzmény: sperm_bath (11456)
romeo94 Creative Commons License 2015.08.13 -8 0 11461

Irányítható és bevállalós vagyok skype-on. Képeket is cserélnék korombéli vagy fiatalabb srácokkal/lánnyal.
Jelölj: allgauer94

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 -6 0 11460

Ez így van , mi is neten ismerkedtünk össze . Igaz nem társkeresőn , hanem véletlenül , de a lényegen nem változtat.

Már a beszélgetésből  minden kiderült nálunk, és kiderülhet másoknál is feltéve ha igazat mondanak.

Előzmény: roszkislany (11455)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 -6 2 11459

Valamit nagyon félre olvastál , mi soha sem mondtuk , hogy a miénktől eltérő nem az igazi.

Mindegy milyen perverzió a lényeg legyen meg a foltja , akkor  tök jó mindenkinek .

Erről volt szó végig . 

 

A másik  Pl: akár egy sima vanilia nemi erőszak  , vagy  akaratod ellenére történő verés egykutya , bűntett és ugye  ezt is perverziónak hívják

 

A harmadik  modern társadalom ide vagy oda bizonyos körülmények között , ma is dívik a kínzás kínvallatás , amely nem perverzió és semmi köze a szexhez . Bár ki tudja a hóhér akár még élvezheti is. 

 

roszkislány -nak szíve joga, hogy olyat keressen társnak akit elképzel ,aki úgy fenekeli ahogy ő szeretné,  nem hinném, hogy te nem a saját elképzeléseid szerint akaratod ellenére szexelsz.

 

 

 

Előzmény: rainy day woman (11458)
rainy day woman Creative Commons License 2015.08.13 0 6 11458

Hogy mi van? Az még elmegy, hogy roszkislány betegezik meg csak úgy jó, ahogy ő képzeli, majd megszokja a dolgokat. De ti azért már tudhatnátok többet annál, mint hogy a tiétektől eltérő perverzióra rámondjátok, hogy az nem is igazi valami. Így vak vezet világtalant :) Játéknak csak amiatt nevezzük, mert nem ez az életünk, csak egy dolog benne. Azon belül meg kinek-kinek a kedve szerint kemény, komoly, az élvezet vagy más szenvedély fűti... szabadon választott.

Előzmény: Törölt nick (11453)
roszkislany Creative Commons License 2015.08.13 -1 6 11457

Termeszetessen, nem is tudom, hogy nem jutott eszembe eddig. :))))

 

Viszautasitok valakit akivel elso perctol kezdve teljessen egyertelmu, hogy nem egyeznek az elkepzeleseink, a termeszetes kovetkeztetese az illetonek az, hogy nem vagyok felkeszulve. Termeszetessen egy olyan ferfi van aki elfenekelhet es ha annak nemet mondok azt jelenti, hogy eddig senkivel nem tortent meg es ezentul se fog megtortenni.

 

vagy szandekossan felre ertesz mindent amit irok, vagy keptelen vagy felfogni az uzenetet, mindket esetben a temat lezartam. A velemenyeink es elkepzeleseink kulonboznek, nincs mit targyaljunk tovabb,

Előzmény: sperm_bath (11456)
sperm_bath Creative Commons License 2015.08.13 0 0 11456

Szerintem Rosszkislány szépen belavírozta magát egy jó kis csapdahelyzetbe: az ösztöne arra készteti, hogy testi fenyítésért könyörögjön, az elméje meg folyamatosan közbeszól, hogy "jaj, veszélyes, jaj, mi lesz, ja, ne tedd". És ettől aztán még jobban kívánja a verést, mint tiltott gyümölcsöt és ettől még jobban fél, hogy mi lesz, ha szabad folyást enged a vágyainak. Hát könyörgöm, döntse el, hogy mit akar. Egy biztos: olyan közeli és bizalmi ember, akiben 100%-ig megbízik és akinek utána engedelmes fenyítettjévé válik nem létezhet a kerek földön. Ez van, vagy hanyagolja az álmait, vagy pedig bizalmat szavaz valakinek, nagyjából a megérzésére hagyatkozva. Amiről aztán később kiderül, hogy működött-e vagy sem.

Előzmény: Törölt nick (11453)
roszkislany Creative Commons License 2015.08.13 0 0 11455

Egyetertek az altalad irtakkal, ugyanakkor az is meg van, hogy aki pl online meg se probalja azt a latszatot kelltenni, hogy hajlando az igenyeimet figyelembe venni azzal tovabbi lepeseket se erdemes megtenni. Viszont ez hallas dolog mert legalabb nem kell nyomozni, hogy hazudik-e vagy sem s az idejet se vesztegeti egyikunk se.

Előzmény: Törölt nick (11453)
sperm_bath Creative Commons License 2015.08.13 -7 0 11454

A "biztonsági szó" használatát bizonyos Géza81 ajánlgatta, szerintem sincs szükség rá. Bármikor felállhatsz és elmehetsz tőlem, akár el is bújhatsz előlem, ha inkább a megalkuvás és önutálat útját akarod választani, nem pedig azt, hogy a fájdalom állhatatos tűrésével valamiféle elismerést és tiszteletet ébressz bennem. De teljesen mindegy, mert előbb vagy utóbb úgyis újra megkeresel és sírva kérsz majd, hogy kezdjük újra és fogadkozol, hogy ezentúl méltó leszel a figyelmemre ésatöbbi. A lényeg, hogy abszolút szabad vagy, de ha úgy érzed, hogy a nevelő célzatú testi fenyítés hasznodra válna, akkor ne habozz és hadakozz magaddal, hanem kezdd el minél hamarabb a tested és lelked szigorú megnevelését.

Kiszolgáltatottság: igen, az, de kezdve a teljesen hétköznapi emberi kapcsolatoktól a "normális" párkapcsolaton át egészen a prostitúcióig,  az alap mindenütt a másik iránti bizalom kell legyen. Amit egyébként meglehetősen egyszerű kialakítani: az első találkozó szigorúan csak lelki aspektusokra szorítkozik, testi kontaktus nélkül, a neveletlen célszemély megismerése, a leghatékonyabb fenyítési (nevelési) módszer megtalálása érdekében.

BDSM: nem érdekel, nekem az a fontos, hogy a nevelendő célszemély minél hamarabb megismerje a fájdalom általi nemesülés művészetét.

Előzmény: roszkislany (11452)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 0 7 11453

Én nem látok ellentmondást . 

 

A büntetésként kapott verés vagy akármi egyéb kínzás , nem hasonlítható egy BDSM pár játékához. 

Mindegy , hogy mit csinálnak úgymond mennyire kemény , vagy minek nevezik , vagy eljátszák az út szolga  szerepét,

az egész egy bizonyos koreográfia szerint zajlik , a meghitt bizalmi kapcsolatban , a véletlen baleseteket leszámítva tökéletes a biztonság , vagyis egyáltalán nincs benne semmi valódi keménység , csak az élvezetet szolgálja .

 

"Nálunk"   még nagyobb lehet a veszélye , hogy összefut valaki egy elmebeteggel , mint egy vanilia kapcsolatban ,

egy biztos én férfiként sem  ugranék bele csak úgy semmibe .

Pont az emlegetett "elindulás az úton" és a hozzávaló társ meglelése a legnehezebb .

 

Anno bejártam a lentebb írt utat.

Fontos lépcsők , nyilvános helyen  az első tali , ismerkedés , beszélgetés , megfigyelem mit mond később más formában visszatérek rá , ha mást mond látom hogy hazudik , a személyes tali mielőbb a net és a képzelet csalóka.

Előzmény: roszkislany (11452)
roszkislany Creative Commons License 2015.08.13 0 6 11452

Igy van vallalom amit irtam, viszont a te ertelmezesedben abban az esetben, ha van biztonsagi szo akkor a a fenekeles nem lehet eleg kemeny. 

 

Amit irtam a nok sokkal kiszolgalatotabb helyzetben vannak mint a ferfiak, a ferfiak erosebbek jobban tudnak vedekezni ha valaki van. A te elkepzelesed szerint annelkul, hogy legyen barmi biztosnag erzetem kene tallakozzak egy vad idegennel levetkozzek hagyjam h, verjen annelkul h. barmi garanciam legyen ra h. nem fog veresre verni az illeto.

 

Ugyanakkor a fo problemam az olyanokkal van (visszaolvashatod a bejegyzesem, akik fenekelesnek alcazva az egeszet egyebb bdsm dolgokra probalnak ravenni)

 

 

Előzmény: sperm_bath (11451)
sperm_bath Creative Commons License 2015.08.13 -1 1 11451

"Szigorra van szükségem, mert szófogadatlan és akaratos vagyok."

"Tesztelem a másik tűrőképességét a végletekig."

"Először felbaszom az agyát a másiknak."

"Ez a büntetés, elkezdek alkudozni, hogy ne büntess meg ezért, vagy csökkenteni próbálom az adagot."

"Ha viszont rámparancsol, hogy azonnal forduljak meg és elveri  a fenekem, már szófogadóbb vagyok egy ideig."

 

Szófogadatlan, akaratos, ugyanakkor gyenge, bizonytalan, következetlen és még saját magadnak sem őszinte. Itt vannak feketén fehéren a betűk, hogy mire vágysz, de képtelen vagy elindulni azon az úton, amin pedig előbb vagy utóbb csak el kell indulnod. És ugye tudod, hogy mi jár a halogatásért, elodázásért? Természetesen egy újabb adag kegyetlen verés, amíg meg nem tanulod, hogy te magad kell jelentkezned a megérdemelt büntetésedért, nem pedig arra várjál, hogy a Büntető letérdepeltessen és ütni kezdjen.

 

Nagyon jól tudod, hogy mit érdemelsz az örökös halogatásért, a gyávaságodért, azért, hogy nem vagy képes kellő alázattal és bűntudattal alávetni magad a megneveltetésed elkezdésének. Sírva és remegve, nedves pinával fantáziálsz arról, hogy milyen jó is volna, ha végre valaki móresre tanítana, ugyanakkor kapálódzol és küzdesz is ellene. Alternatívákat keresel, hogy csak elszínészkedd a neveletlen kislány szerepét és közben csodálkozol, hogy nem találod meg a megnyugvást és kielégülést. Nem eljátszani kell a büntetésre váró nő szerepét, hanem engedelmeskedni és elfogadni a Büntető nevelési célzattal kirótt büntetését. Ennyi.

 

És ne feledd: a Büntető nem bántani akar téged, nem maradandó sérüléseket akar neked okozni, hanem egyszerűen csak megnevelni, hogy akár mérhetetlenül sok fájdalom árán is megtanuld kellő alázattal és engedelmességgel élni az életedet.

Előzmény: roszkislany (11426)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 0 1 11450

Szia Roszkislány!

 

http://www.xnxx.com/video9702612/spanking_punishment_by_piano_teacher

 

Na látod ez egy igazi fenekelés büntetés( 74 et kap a lány) Nincs lekötőzve.....

Miért nem találtam? Mert igazán Hölgyet,Lányt keresek.

Az se baj,ha idősebb az se baj ha igazi Tanárnő!

Ugye mondtad,hogy sírva elmenekülnék..

Na sírva az igaz,de nem menekülnék.

Ilyent szeretnék mint a videón,csak vesszővel! 

Lábaim lekötve a szék lábához meg a derekam is lekötve,meg a két kezem.

Úgyhogy menekülni nem tudnék...

Te mennyit kaptál szíjjal,illetve meddig volt nyoma?

Ezt is bevállalnád? Szerintem lekőtés nélkül nem hiszem..

Ez a csaj nagyon kemény,jól bírta......

Bár valószínű,hogy 100 a cél a tanárnőnek,de megsajnálta mert már remegett,ezért mondta holnap folytatjuk....

Azért 74 et kibírni nem semmi..mégha csak 2 részletben is: Elöszőr 51 aztán 23 db ot kapott...

Előzmény: roszkislany (11447)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.13 -1 0 11449

 

Más :)

 

Szerintem-tünk a  verésnél még húzósabb  a különböző szorítás , tágítás érzékeny helyeken , nincs  az a picike szünet sem ami az ütések között ad egy kis pihenőt . Bár gondolom ezt is embere válogatja .

 

Előzmény: Törölt nick (11448)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.12 -1 0 11448

Olvass egy kicsit vissza , legalább egyszer már majdnem összejött nekii , de csak majdnem  :D

Előzmény: roszkislany (11447)
roszkislany Creative Commons License 2015.08.12 0 1 11447

Meg van egy kerdesem Zoli, hogy nem jott meg ossze, hogy elfenekeljenek? Honapok ota mind keresel valakit, s ugy ertettem, hogy neked mindegy, hogy ferfi vagy no teszi meg. Szerintem meg fizetes ellenebe is talalnal valakit. 

Előzmény: Törölt nick (11441)
roszkislany Creative Commons License 2015.08.12 0 2 11446

Valaszokok a kerdesre, nadragszijjal s kezzel voltam elfenekelve s nem voltam lekotozve. 

Előzmény: Törölt nick (11441)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.12 0 1 11445

És most tényleg befejeztem .

Előzmény: Törölt nick (11444)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.12 0 0 11444

A párom  nem sír nem nyafog , izzadni remegni szokott  ,, (én szintúgy)  ez az  amit nem lehet elkerülni .

Előzmény: Törölt nick (11443)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.12 0 1 11443

Szia! Sírás az mindenképpen van egy alapos fenekelés után nem? Azt nem lehet elkerülni...

Előzmény: Törölt nick (11440)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.12 0 0 11442

Lassú volltam ,  ti már mindent leírtatok , ha látom el sem küldöm az enyémet .

Előzmény: Törölt nick (11440)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!