Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.13 0 0 5353

Szia, mi kaptunk oda és visszafelé is párnát és takarót. Sőt visszafelé a gyerekek kaptak condor feliratú felfújható labdát és foglalkoztatót.

Előzmény: 3utazó (5350)
3utazó Creative Commons License 2016.02.13 0 0 5352

Köszi. Hat odafele is belecsúszunk az itteni ido szerinti éjszakába es a gyerek biztos aludni fog, szóval inkább viszek a biztonság kedvéért. 

 

Es meg egy kérdésem lenne azokhoz akik gyerekkel utaztak condorral. Esetleg vitt-e valaki közületek ilyen bőröndöt a gyereknek? 

http://www.jatekfutar.hu/markak/molto/molto-9535-elefant_babataxi_es_borond_2az1ben_kek_szinben

 

A mélysége 23 centi a fülek miatt es a condornal 20 a megengedett. (Hosszúság szélesség bőven alatta van) Vajon elfogadjak ezt a fajta bőröndöt a gyerek kézipoggyászanak? Nagyon sok gyerek rohangál ilyennel a reptereken. Nagyon kicsi, tenyleg csak a füle miatt szélesebb. 

Előzmény: gombóc63 (5351)
gombóc63 Creative Commons License 2016.02.13 0 0 5351

Hazafele, éjszaka kaptunk.

Előzmény: 3utazó (5350)
3utazó Creative Commons License 2016.02.13 0 0 5350

Sziasztok. A condor sima economy osztályávaL kapcsolatban szeretnek kérdezni. A gépen adnak mindenkinek takarót es párnát, vagy csak a prémium osztálytól felfelé? Nagyon fontos lenne, mert ezt az infót sehol nem találtam meg, es jo lenne ha feleslegesen nem kene itthonról cipeljek annyi cuccot, ha tényleg adnak. 

desbordantes Creative Commons License 2016.02.12 0 0 5349

Jozsi már nincs dominikán

Előzmény: Melindaniella (5346)
csillagnemzet Creative Commons License 2016.02.12 0 0 5348

Szia!

 

Köszönöm,nagyon kedves vagy!Olvastam az élménybeszámolódat,nagyon részletes és igen hasznos infókat osztottál meg. :)

Esetleg azt jó lenne tudni,hogy áramátalakítót vigyünk-e?Nem nagy súly,csak feleslegesen nem vinnék... és nem láttam a köntöst a szobák felszereltségénél.

Köszönöm!

Előzmény: MaKi1988 (5345)
a1hitelcentrum Creative Commons License 2016.02.12 0 1 5347

Nincs valakinek küdhető belépő papirja ?

Melindaniella Creative Commons License 2016.02.11 0 0 5346

"JÓZSI hol vagy?"

Északi kontakt kellene!

MaKi1988 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 5345

Mi is a Bavaro Princessben voltunk januar kozepen. Csak ajanlani tudom mindenkinek... nagyon kedvez a szemelyzet, boseges ital es etel valasztek... :) gyonyoru a part a szallodanal. Ha van kerdesed nyugodtan... szivesen visszamennenk. 

Előzmény: csillagnemzet (5344)
csillagnemzet Creative Commons License 2016.02.11 0 0 5344

Szia Anikó!

 

Hálásan köszönöm az információkat!

Márciusban megyünk,és akkor nem foglalunk előre,majd ott eldöntjük. :)

A Bavaro Princessbe leszünk.

 

Üdv:Andrea

Előzmény: ani-d (5341)
Tri-xi Creative Commons License 2016.02.11 0 0 5343

Szia!

 

Engem szívesen érdekelne a fakultatív programok "tárháza", melyeken vettetek még részt, mit ajánlotok, hova menjünk, nektek mi tetszett. Milyen volt a szigettúra és a delfinúszás? Említetted Sanyi nevét, ő telepített idegenvezetője a Neckermannak? Esetleg mi is felvehetjük vele a kapcsolatot az utazásunk (március) előtt.

Köszönöm a tájékoztatást és az élménybeszámolót!

Előzmény: ani-d (5338)
Laci_BP Creative Commons License 2016.02.11 0 0 5342

Szerencsétlen delfinek...

 

Biztos nekik is hatalmas élmény 2 óránként 30 embert kiszolgálni egész nap.

ani-d Creative Commons License 2016.02.10 0 1 5341

Szia Andrea!

 

Bocsánat, rosszul írtam a nevét. Delfin Discovery pontosan. Az egyik a Dolfin Discovery, (amin mi voltunk) a másik a Dolfin Explorer. És a Discovery Chanel tv csatorna alapján jegyeztük meg, hogy nehogy a másik transzfer buszra szálljunk. 

Naponta több időpont közül lehet választani. Volt 8 órakor, 10 órakor, plussz délutáni időpontok is voltak, de azokra nem emlékszem. Sanyinak szóltunk előtte nap, hogy melyikre szeretnénk menni és intézte a buszt. Helyszínen kellett fizetnünk. Jött oda, magyarul segített elmagyarázni, hogy mit lehet és mit nem, a delfinekkel. Hova ne nyúljunk, hogy ne fájjon neki...stb. Arra azért fel kell készülni, h picit túrista lehúzós, mint minden. Mi 1,5 óra alatt 420 dollárral lettünk vékonyabbak. 150 dollár volt fejenként a belépő, a 2 éves kisfiúnk után nem kellett semmit fizetni. A fotókat kiirattuk CD-re ez került 120 dollárba. De ezen van kb 40 kép. Amúgy nem sajnálom, mert hatalmas élmény volt a egész családnak. A férjem, aki alapból nem egy mosolygós fotó alany, itt végre fülig érő mosollyal lett megörökítve. 

Kb. harmincan voltunk arra az időpontra. 3 csoportra osztottak minket és minden csoport kapott 2-2 delfint. Szóval az 50 perces program alatt nagyon sok idő jutott mindenkire. 1-1 trükk között is oda engedték hozzánk, hogy simogassuk, barátkozzunk. 

 

Itt találod az oldalukat: http://www.dolphindiscovery.com/punta-cana/location-overview.asp

 

Mikor mentek és melyik szállodába?

 

Üdv: Anikó :)

Előzmény: csillagnemzet (5339)
S 5 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 5340

A Be live collection-ban fogunk megszállni Maja!

Rám írhatnál email-ben,a te elérhetőséged nem pubikus azt írja a fórum!

Előzmény: Maya zümi (5337)
csillagnemzet Creative Commons License 2016.02.10 0 0 5339

Szia!

 

Köszi az élménybeszámolót!Igen,engem érdekelne a delfin chanel,ha erről írnál bővebben azt nagyon megköszönöm!Kell-e előre időpontot egyeztetni rá,vagy ott helyszínen is bármikor lehet jelentkezni?

 

Üdv:Andrea

Előzmény: ani-d (5338)
ani-d Creative Commons License 2016.02.09 0 1 5338

Sziasztok!

 

Mi is múlt hét csütörtökön értünk haza avval a bizonyos törölt Condor járattal...

 

A Neckermann szervezésével voltunk Punta Canan. De szerintem soha többet, már ami a Neckermant illeti.

Tulajdonképpen semmit nem érzékeltünk abból, hogy egy nagy utazási irodával mentünk volna. Kb. mintha egyénileg szerveztük volna le. Sem a bécsi induláskor nem jöttek ki a reptérre, a beszálló kártyáinkkal, sem  Punta canán nem jött velünk senki bejelentkezni a szállodába. Sőt a normál hazaindulási napon sem szólt senki, hogy maradunk még egy napot. A helyi magyar idegenvezető írt egy emailt, amit már a kicsekkolás után néztünk meg....

 

De a negatívumokról ennyit! Ezt leszámítva életünk legszebb nyaralása volt. A Be live collection-ban voltunk. Nagyon szép, jól kialakított szálloda. A lakó tömbök között kisebb medencékkel, így nem volt tömeg sehol. Ételek nagyon finomak. Szerintem még a válogatósok sem éheznek :) Egyetlen szépséghibája, hogy felújítás van a szállodában és elég nagy zajjal jár, ha valaki épp ott kap szobát.

 

Fakultatív programokra a Sanyit választottuk. Már itthonról megbeszéltük, hogy mi érdekel, mire szeretnénk menni. Nagyon sok mindenben segített. Olyan dolgokban is amiben inkább a Neckermannak kellett volna!!!!  Ha visszamegyünk, biztos megint őt fogjuk keresni!!!

 

Mi delfinúszásra mentünk el, de nem ami a katalógusokban van. Delfin chanel- re mentünk, ahol 50 percet úszhattunk együtt a delfinnel. Illetve a Saona sziget túrára. Szuper volt mindkettő. 

 

Ha valakit érdekel, szívesen írok részletesebben is :) 

 

 

 

 

Maya zümi Creative Commons License 2016.02.09 0 0 5337

Szia!

az IFA-ban, a bungalow részben. Már nagyon várjuk, bár a repüléstöl tartunk kicsit. Ti hova Mentek?

Előzmény: S 5 (5317)
barbados9 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 5336

Szia Maki!

 

Ez tényleg alapos és őszinte!

 

Ha válóban már  tényleg a Karib tenger szerelmesei lettetek,illetve utazni szeretők akkor

nagyon szívesen bemutatnám azt a fejlesztést azt online utazási irodát ahonnan e legkedvezőbb

feltételekkel rendelkezhetek.

 

Még nem tudom hogyan tovább,de gondolom telefonon v. emailban kellene felvenni a kapcsolatot.illetve tudok meghívót küldeni az oldalra.Tapasztalatom szerint azért fontos a bemutatkozás illetve,a részletekbe teljes bemutatása.

Várom jelentkezésed, bármelyik elérhetőségemet természetesen megadom.

 

Üdv,Barbados

 

Előzmény: MaKi1988 (5291)
euhaj07 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 5335

Már csak annyit tennék hozzá a condoros hazautazásunkhoz amely 1 napot késett, hogy premium economyt vettünk hazafelé PUJ- VIE útvonalra, de mégis economy classon utaztunk, mert a helyi reptéren a pultnál jelezték, hogy csak így vagyunk benne a rendszerben!!!! Az ui- nak jeleztem, az ügy folyamatban van....meglátjuk! Amúgy indulásunk előtt közvetlenül egy másik magyar családnak is megnéztük a PUJ reptér honlapján a MUN condor járatát, már ott is brutális késés volt. 

Egy kevés jótanács ezzel kapcsolatban ...indulás előtt legkorábban 26 órával szoktam megnézni a járatot az indulási és érkezési reptéren, emellett Flightradar 24 aplikációt is telepítettem a mobilra...ott még alaposabban követhető a járat!

Mi ennek köszönhetően már idejében felhívtuk a helyi id.vezezőt, aki időben tudott intézkedni és nem kellett a rossz hírt megtudnunk a reptéren, mint sok más embernek!

Legközelebb a fakultatív kirándulásokról írok....folyt.köv.

H.néOrsi Creative Commons License 2016.02.07 0 0 5334

Sziasztok!

Febr. 17.-én utazunk a Férjemmel Punta Cana-ra...Budapest-München-Punta Cana útvonalon.Münchenből Condorral repülünk, valaki esetlen nem jön ezzel a járattal?Nagyon tartok a Condortól, mert már okozott nekünk néhány kellemetlen percet:( de most ECOplus-rá foglaltunk helyet így remélem kicsit kellemesebb lesz...Szállásunk a Barcalo Bavaro Palace Deluxe lesz.Van valakinek tapasztalata a hotelről?

Ez az első dominikai nyaralásunk.Érdekelne, hogy ki milyen rovarírtót vagy hasonlót vitt magával?Igen félős kis csapat vagyunk...:)

Köszönöm előre is!Üdv, Orsi

Dom_Guss Creative Commons License 2016.02.06 -1 0 5333
Ez egy teljen korrekt velemenykifejtes.

A balnales sajnos nem olyan egyszeru dolog mint azt sokan gondoljak, szerencsere tobb esetben is keszitettunk felveteleket es azon keves emberek koze tartozok aki tudnak es tudtak is Uszni a balnakkal. A balna evszazadok ota fel az embertol nyilvan ezt mindenki tudja hogy miért van. Sajnos kevesen tudnak kulonbseget tenni a balnauldozes es a balnales kozott, az ami itt folyik az teljesen abnormalis dolog hogy hatalmas hajokkal uldozik az allatokat. A balnaknak van vonulasi helyuk, reggel es es este is ezek az allatok abszolute nem a Samanai obolben elnek hanem a Christmas Bank-on onnan 180 km-re es onnan jonnek a samanai obolbe nap mint nap de sajnos amiota a nagyhajok megjelentek napok telnek el balnak nelkul ha valaki fenykepet is tud kesziteni akkor máximum a balna farkat tudja lefenykepezni, ebbol kifolyolag mi kismeretu hajoval dolgozunk ami sajnos szeles idoben borzaszto kellemetlen, ez volt az oka hogy mi nem mentunk ki. Az hogy a recepcios nem veszi fel a telefont az esti oraban teljesen normalis, viberen es emailben mindig elerheto voltam, ugy gondolom nem rajtam mulott, a viberre es az emailre is ugyanilyen gyorsan valaszoltam, biztos vagyok benne hogy en lettem volna a legboldogabb ha 4 orat egyutt toltunk a tengeren....nincs fantasztikusabb erzes amikor ezek a kozel 18 meteres emlosok mellettunk ugralnak es uszkalnak...

Szinten nem tartom helyesnek hogy ilyenkor bezzeg rajtunk kivul mindenki olcsobb es korrektebb.

Tovabbi jo forumozast mindenkinek.
Előzmény: mince2 (5328)
mince2 Creative Commons License 2016.02.06 0 0 5332

Szia T!

 

Szunyoggal v valami hasonloval talalkoztunk. A gyerkocot ossze is csipdestek. Este a lobbinal vtak paran, nem invazioszeruen.

Egyebkent utolso nap egy doglott madarpokkal is sikerult talalnoznom. Valoszinuleg h irtanak mindent mit lehet mert nem nagyon latsz bogarakat. 

Bebikajat nem lattam kulon, de nem is figyeltem. Ha visztek turmixot ott helyben barmit tudtok kesziteni, de lehet h meg is csinaljak nektek sajat gep nelkul is.

Előzmény: Nagy855 (5331)
Nagy855 Creative Commons License 2016.02.06 0 0 5331

Szia Z!

 

Koszi, szerinted ha kisgyerekkel mennénk (1éves) lehet babykaja vagy vigyunk turmixot...? Nagyábol mar azt eszi mint mi - csak puresitve. (Fozelek ill. Gyumolcs turmixolva:)

 

Ill. Szunyogokkal Ti talakoztatok? (Zika virus miatt erdekel)

 

Koszi

T

Előzmény: mince2 (5330)
mince2 Creative Commons License 2016.02.06 0 0 5330

Szia!

 

Mi talaltunk a szobaban egy atalakitot de azt szerintem az elozo vendeg hagyta ott. Ugyhogy inkabb vigyetek.

A la carte-ra 3 etterembe tudsz menni, egy het alatt osszesen haromszor. Elore tobb napra le lehet foglalni az idopontokat. A kp-i etterem valasztekat azonban nem erik utol.

Wifi van a lobbiban ingyen napi 1 ora. Egyebkent talan 7 $/nap amit fizetni kell erte.

Udv

Z

Előzmény: Nagy855 (5329)
Nagy855 Creative Commons License 2016.02.06 0 0 5329

Szia, koszi, mi megyunk marcius kozepen ebbe a szállóba Grand Bahia Principe Turquesa

Még esetleg abban segitenel, hogy:

kell atalakito az áramhoz?

tudtatok helyet foglalni az Al a carte ettermekben?

Wifit lehet kerni a szobaba, ha igen mennyiert?

Köszi

T

mince2 Creative Commons License 2016.02.05 0 2 5328

 

Kedves Gustavo!

 

Pár észrevétel a hozzászólásával kapcsolatban:

 

1. Örülök, hogy a kritikákra ilyen gyorsan válaszol, sajnos az utazás szervezés során nem tapasztaltam ezt az aktivitást.

 

2. Az email és viber üzenetekből kiderül, hogy a kirándulásunk megszervezése korántsem nevezhető az Ön részéről proaktívnak. Nekem kellett folyamatosan írni, hogy információt kapjak az időpontról. (amely végül csak tolódott, tolódott hosszabb hallgatások közepette)

 

3. Kiderül majd az is, hogy ígérete ellenére miért nem hívott fel. Az a kifogás, hogy egy 5 csillagos szállodában nem veszik fel a központban a telefont, életszerűtlennek tűnik. Egyébként a mobilszámom is meg lett adva...

 

4. Kiderül az is, hogy amikor óriási hullámokra és rossz időjárásra hivatkozott, mi azalatt kisfiammal biztonságban hajóztunk folyamatosan kb. 25 percet 5 bálna mellett, közülük egy tőlünk 15 méterre ugrott premier planban. :-) (tavaly egyébként sokkal nagyobb hullámokban hajóztunk). Kisfiam nagyon élvezte a kirándulást. 

 

Azt írta, hogy Önök 12 személyes hajóval mennek, ami nem biztonságos, ezért nem is hajóztak ki. Hát ezért is érdemes akkor a helyiekkel menni, mert ők kihajóznak. Biztonságosan.

 

Ez egy fórum, ahol mindenki leírja mit tapasztalt, mik a pozitív és negatív élményei. Én is ezt tettem. Ez egy magánvélemény.

 

 

Előzmény: Dom_Guss (5323)
Nagy855 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5327

Szia, koszi, mi megyunk marcius kozepen ebbe a szállóba...

Még esetleg abban segitenel, hogy:

kell atalakito az áramhoz?

tudtatok helyet foglalni az Al a carte ettermekben?

Wifit lehet kerni a szobaba, ha igen mennyiert?

Köszi

T

Előzmény: mince1 (5322)
Wica62 Creative Commons License 2016.02.05 0 2 5326

sziasztok,mi is most értünk haza Dominikáról és teljesen egyetértek veled a kirándulásokkal kapcsolatban,ráadásul a drágább árért még meg is vezetnek,és minket például simán ott felejtettek egy lakatlan szigeten.az utastársak szóltak,hogy valakik hiányoznak.

Ha valakit érdekel a Whala!Bavaróban voltunk,magánban szivesen válaszolok neki.:evaladar@gmail.com

Előzmény: mince1 (5322)
Skov Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5325

Sziasztok,

 

Hétfőn Bécsből, kölni átszállással jön vki PC-ra?

Az IFA-ban leszünk 10 napot... :)))

Dom_Guss Creative Commons License 2016.02.05 0 0 5324
A tobbi hozzaszolasra, elnezest rosszul irtam.
Előzmény: Dom_Guss (5323)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!