Keresés

Részletes keresés

kranita Creative Commons License 2005.08.10 0 0 59

Igen az üres leves is változatosabbá teszi a helyzetet.

A leves kockából elmegy, bár több kárt teszel vele a szervezetednek, mint hasznot. De ha nincs időd normál levest főzni vagy nem tudod magaddal vinni, akkor az is elmegy.

Előzmény: cheshirecat (53)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 58
Úgy érzed, bocsánatot kell kérni érte? Nem bántunk ám! :o)
Előzmény: vanchu (55)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 57
Az üres leves kockából is jó?
Előzmény: cheshirecat (53)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 56
köszönöm:))
Előzmény: cheshirecat (40)
vanchu Creative Commons License 2005.08.10 0 0 55
Ja, igen, bocs. :)
Előzmény: cheshirecat (47)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 54
Hehe :)
Előzmény: ziko3 (49)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 53

"De amit erről tudni akartok, arra ott van a www.mindmegette.hu oldal, vannak ott is fórumok, általában a kezdéskor nyitnak egyet, ahhoz érdemes csatlakozni. "
Rendszeres látogató voltam, míg annyian nem lettünk, mint az oroszok és mindenki külön nyitott saját magának topicot és már képtelenség volt átlátni, nem volt struktúrája...na én ekkor hagytam inkább a fenébe!

 

A sós paradicsomról viszont eszembejutott, hogy néha üres levest szoktam inni, ha már émelyegtem gyümölcsnapon a sok édestől. És ez bevált víznapon is!

Előzmény: kranita (46)
kranita Creative Commons License 2005.08.10 0 0 52
Ja, ebben lehet valami, amit mondasz! Ez nőknél nem megy ilyen könnyen!!
Előzmény: cheshirecat (47)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 51

kranita!

Ezek nagyon jó kis ötletek, szerintem szuszmok sem bánja, ha írsz még ide ilyeneket. :-)

Előzmény: kranita (46)
kranita Creative Commons License 2005.08.10 0 0 50

Mozogni pedig muszáj!!!!

Én másfél évig jártam konditerembe cardio edzésekre, ott híztam, mert a mozgástól éhesebb lettem. Én azt mondom, csak mozgással nem lehet fogyni, csak fogyókúrával nem tartós. A kettő együtt tuti!

ziko3 Creative Commons License 2005.08.10 0 0 49

Sziasztok!

 

Látom átköltözött a Macskaneves topic:-DDDD

szuszmok Creative Commons License 2005.08.10 0 0 48
hát jó, minimális erőfeszítéssel:-) de ahhoz képest, hogy van olyan fogyókúra, ahol szinte nem ehetsz semmit vagy még annyit sem, ez felüdülés:-)
Előzmény: vanchu (41)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 47
Ja, és te pasi vagy, ugye?
Na, mer' az sem mindegy.
Előzmény: vanchu (43)
kranita Creative Commons License 2005.08.10 0 0 46

Hajrá Mindenkinek!

Én tavaly nyáron csináltam, október elejére végezte, 10 kilót fogytam, úgy hogy a végén már néha csaltam. És mai napig sikerül tartani.

De amit erről tudni akartok, arra ott van a www.mindmegette.hu oldal, vannak ott is fórumok, általában a kezdéskor nyitnak egyet, ahhoz érdemes csatlakozni.

Víznap: ihatsz jegesteát, amit te készítesz édesítővel+citromlével

Panír: nem ajánlatos, de ha nagyon nem tudsz ellenállni, akkor ne egyed meg azt a szelet kenyeret a husihoz - fogd fel a panírt kenyérként:-)

Rizs: döntsd el, melyik napra rakod be (Ch vagy kem) és konzekvensen akkor edd!

Joghurt: csak natúr és csak a fehérje napon!!!! Salira öntetnek, nyami!!!

Gyümölcsnapon ha unod az idénygyümiket, ehetsz neha 1 1 konzervet is! Októberben már nem volt barack, hát ettem kompótot.

Ha unod a sok édes gyümölcsöt, egyél meg egy sós paradicsomot. Mert az is gyümölcs!!!

Üdv mindenkinek:kranita

cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 45
Nekem sikerült :)
Úgy hordok 1 számmal kisebb cuccot, hogy közben nem mozogtam, de legalábbis nem jelentősen.
Tudom, ezt szokták mondani, hogy a mozgás, a mozgás, de nekem csak azzal még nem sikerült, pedig majd' belepusztultam...
Előzmény: vanchu (43)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 44
Szerintem nem egyértelmű, hogy ha minden 4. nap nem eszel, akkor fogysz! Esetleg akkor, ha TÉNYLEG nem eszel semmit. De a gyümölcsben sok a cukor, ezt nem szabad elfelejteni! Az, hogy éhes vagy nem jelenti azt, hogy nem vettél magadhoz kalóriát!
Előzmény: vanchu (41)
vanchu Creative Commons License 2005.08.10 0 0 43
Én egy év karatéval úgy szedtem fel 4 kilót, hogy mellé két számmal kisebb nadrág kell. :)

Szerintem a mozgást semmilyen fogyókúrával nem lehet kiváltani...
Előzmény: cheshirecat (42)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 42
És az is jó, ha az ember közben elkezd valamit mozogni rendszeresen, akár csak sétálni. Persze ehhez már több lelkierő kell. Nekem pl. ezt nem sikerült hosszútávon megvalósítani.
Előzmény: szuszmok (37)
vanchu Creative Commons License 2005.08.10 0 0 41
Hát, én is fogytam tőle. Életem első fogyókúrája volt. De aki azt állítja, hogy erőfeszzítés nélkül... Én speciel gyümölccsel nem tudok jóllakni. Ha meg minden negyedik napon nem eszek, persze, hogy lefogyok...

Mondjuk éhezés nem volt (így is gyakran előfordul, hogy csak vacsorára van időm enni valamit), ebben már van rutin, de a környezetem szerint határozottan ingerlékenyebb voltam gyümölcsnapokon. :)

Előzmény: szuszmok (-)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 40
Megnéztem, miből áll. Szóval a pestohoz előszöris kell egy turmixgép, a recept pedig:
1 csésze friss bazsalikomlevél, 3 ek fenyőmag, 3 ek citromlé, 60 ml olivaolaj, 2 gerezd fokhagyma - ez az alap-pesto, de írják más receptek még, hogy mehet hozzá: 1 csésze apróra vágott petrezselyemzöld, 6-8 levél borsmenta, 1 csokor zsázsa.
Tényleg nem bonyi!
Előzmény: cheshirecat (39)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 39
Szerintem is jó a pesto! DE: én mindig próbálok lebeszélni mindenkit az üveges/tubusos szószokról, sokkal finomabbakat lehet csinálni házilag és így még tudod is, mi van benne. Nem csináltam még ugyan, de láttam már szakácstól, hogyan készül, pik-pak.
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 38
Ha egy adag tésztára csak annyit teszünk, mint ami ajánlatként rá van írva, 2 tk, + a főzővízből 1 ek, talán az nem olyan sok. De nem tudom szabad - e:))

A parmezánt viszont tömegével nem szeretem, igy nekem könnyű róla lemondani. :))
Előzmény: Törölt nick (35)
szuszmok Creative Commons License 2005.08.10 0 0 37

mondjuk, ha ennyire szigorúan veszi az ember, akkor biztosan nem, viszont szerintem ez a diéta nem arról szól elsősorban, hogy szenvedj nagyon, hanem hogy egyél és fogyj!:-) persze, törekszik a delikvens arra, hogy minél pontosabban betartsa a szabályokat, hiszen elemi érdeke, de ahogyan Cat is mondta, lazán kell azért venni. és az a szép az egészben, hogy szerintem így is hatásosabb, mint sok más diéta, fogyókúra.

 

nem tudom egyébként, hogy ez mindenkire nézve bejön-e vagy van, akinek nem igazán fekszik ez a módszer, magyarul, biztos, hogy fogy mindenki, aki elkezdi? 

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 36
Hasonló, igen, de nekem melegen is izlik. Utána kevesebb a savam, m intha nyersen enném.
Előzmény: cheshirecat (32)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 35

kérdés, hogy a diéta szabályai szerint annyi olajat szabad-e enni keményítő-napon?

mert ötletnek isteni, csak sajnos le kell akkor mondani a jó sok ráreszelt parmezánról ;-)

Előzmény: szuszmok (30)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 34
Én egyszer kirpóbáltam...nem mondom, hogy nem volt jó, de csak frissen szabad enni, ha kihűl és melegíteni kell...ránézni is rossz, brrr :)
Előzmény: szuszmok (31)
szuszmok Creative Commons License 2005.08.10 0 0 33
nem, még lehet beletenni zöldségzöldjét is apróra vágva.
Előzmény: cheshirecat (27)
cheshirecat Creative Commons License 2005.08.10 0 0 32
Ez hasonló lehet, mint a kompót - azt hiszem olyat én is csináltam már mikróban.
Előzmény: Törölt nick (24)
szuszmok Creative Commons License 2005.08.10 0 0 31
hát, ehhez valóban elvetemültség kell:-))
Előzmény: cheshirecat (22)
szuszmok Creative Commons License 2005.08.10 0 0 30
szerintem semmi akadálya nem lehet, vagy igen?:-)
Előzmény: Törölt nick (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!