Keresés

Részletes keresés

óvatos Creative Commons License 2003.04.02 0 0 96
menj innen a véresbe kérlek.
mielőtt goromba leszek
Előzmény: Ferragosto (89)
Holdfény árnyék Creative Commons License 2003.04.02 0 0 95
A lányok? Miért, a fiúk szeretik? Te például lenyeled? :)
Előzmény: Terminator3000 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 94
dehogyis! Miért lennék fiú?
Előzmény: Törölt nick (93)


Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 93
Te is fiú vagy?
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 92
Ez így van.
Eddig én sose senkinek. Mostmár igen, de csak Neki. És eddig nem tudtam miért irtóztam tőle, de mostmár tudom: eddig senkit nem szerettem ennyire.
Előzmény: drbacsi (88)
vucli13 Creative Commons License 2002.11.28 0 0 90
Sziasztok!

Látom újraéledt a topik... :) bár Ferragosto kicsit eltévedt, ajánlanám neki 'a fiúk is...' címűt...
Szerintem ez itt a hetero emberkék topikja /szóljatok ám, ha esetleg eltévedtem :)/
Tehát én új vagyok, és lám lám nőből, tehát 1kicsit hozzá tudok szólni a dolgokhoz...
Kitérhetünk a higiéniára, de ezt már ezer+1szer lerágtátok, másik oldal lehet még az étkezés, de 'tapasztalataim szerint' /hú de komoly:-o/ akkora mértékben nem befolyásolja az ízét, hogy ez kizáró ok lenne.
Én a nőknek azon /remélem népes/ táborát gyarapítom, akik nagyon szeretik lenyelni, így csak elméletben próbálkozom vmi választ találni arra, amire igazán nem tudok...Nem tudják mi a jó!

Ferragosto Creative Commons License 2002.11.28 0 0 89
Én fiú vagyok és imádom ha a számban landol a sperma. Nem tudom megérteni, hogy a lányoknak mi a franc bajuk van ezzel... Én egyszerre 2-3 adagot is lenyelnék, bárcsak jelentkeznétek fiúk.
drbacsi Creative Commons License 2002.11.27 0 0 88
Szerintem,az aki nem nyeli le, vagy hiszterikusan irtozik parja nedveitol, az nem is szereti/kivanja a parjat igazan! En ugy vagyok ezzel, hogy a szeretett nomnek mindegy egyes porcikajat szeretem ugy ahogy van,es legszivesebben egesz nap a puncijanak levet szurcsolnem! Tok mindegy, hogy milyen illatu/izu, a lenyeg, hogy hozza tartozik,es ezert imadom!
Ugyhogy ha a lany nem nyeli le,valoszinu, hogy nem a ket szep szemedert van veled!
zergeboglar Creative Commons License 2002.11.27 0 0 87
Örömmel láttam élet költözött a topicba. Vagy mégsem :-(

Pedig szivemnek kedves lenne ez a téma.

Előzmény: Döggvész (86)
pee Creative Commons License 2002.09.24 0 0 85
Haat, sajnos, ha a lany nem nyeli le, szerintem az nem baj, de szerintem az egeszseges gondolkodasu lany nem erez undort tole. En elobb-utobb elhagyom az olyan lanyt, aki ezt nem teszi meg. Cserebe kap mast. De ez nem erre a topicra tartozik,
:)
Előzmény: BTD (31)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.09.24 0 0 84
Talán nem is annyira off, hát elmondom:
A szappan annyira kíméletlenül kitisztítja a fütykös végének egészen vékony és érzékeny bőrszövetét, hogy azt fokozott faggyútermelésre készteti a mosás utáni órákban, ezért csinos kis lepedék képződhet az előzőleg oly alaposan megmosott felületen... Tusfürdő használata után ilyen nem fordulhat elő.

Nyilván ennek van női analógiája is, de puncit sajnos ritkán mosok :)

Előzmény: Törölt nick (82)
gibbon75 Creative Commons License 2002.09.24 0 0 83
TsOnine!

Hat,ha bejut azon a pici nyilason,akkor naooooonnnnnn csiiiiiip :)))

Egyebkent aki meg nem tisztalkodik rendesen,es odatolja ivarszervet(mindegy,hogy milyen van neki)....a meg bunko :)))

Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 82
Kedves Johnny,

"Meggyőztelek?"

Őőőő... izé... lehet, hogy igazad van :-) Ez esetben elnézést kérek :-)
Lehet, hogy jobban értesz hozzá! ;-)

Milyen utóhatása van a szappanos makkmosásnak? Kíváncsi lettem!!!

Előzmény: johnny_bravo (81)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.09.24 0 0 81

Kedves Sandra!
Fontos dolgok:
1.
Szappannal nem igazán jó makkot mosni (spéci utóhatása van), aki eddig azt használt, javaslom a tusfürdőt.
2.
Ha pasi lennél, jól tudnád, hogy a "nagyterpesz" azért kell, mert a zacsinak úgy sokkal kellemesebb, mint összenyomva. Ezenkívül pontosan eltaláltad, "szellőztetjük a pöcsünket", de NEM AZÉRT, mert büdös, hanem mert a HERÉK akkor működnek jól, ha nincs melegük. Nem véletlen, hogy eleve "kívül" hordjuk őket...

Meggyőztelek?

Előzmény: Törölt nick (70)
Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.24 0 0 80
Biztosan így van, ha Te mondod. :-)
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 79
"Pardon. Akkor hagyjuk a témát :-)"

Miért? :-) Egy leszbikusnak is lehetnek tapasztalatai a gatyakígyókat illetően :-) Bár talán nem annyi... :-)

Sandra

Előzmény: Madeleine Giovanni (78)
Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.24 0 0 78
Pardon. Akkor hagyjuk a témát :-)
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 77
"Az az igazi, amikor mindenestől klappol a dolog. Ízre, illatra. Akkor finom is ám nagyon :-)"

Lehet... én inkább mégis maradok a puninál. De nem elsősorban emiatt... Hanem mert a Kedvesemnek az van :-)

Előzmény: Madeleine Giovanni (76)
Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.24 0 0 76
Tudod alapvető feltétel (mármint nálam) a normál higiénia. Ettől függetlenül lehet persze, hogy nem klappolnak össze az illat és ízmirigyeitek. Az az igazi, amikor mindenestől klappol a dolog. Ízre, illatra. Akkor finom is ám nagyon :-)
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 75
"Khm... ha jól értem, akkor Te sem szereted lenyelni? :-D"

Bevallom, hogy nem... :-) ami a kukiízt illeti, volt már pasim, akinek kifejezetten fincsi volt az ivarlőcse, és volt, akinek... hajaj... :-(

Előzmény: Madeleine Giovanni (74)
Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.24 0 0 74
Khm... ha jól értem, akkor Te sem szereted lenyelni? :-D
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 73
"A roppant cizellált stílusodtól eltekintve mondasz valamit ... :->"

Izé... közben vigyorogtam, hidd el... :-D
Annyit kell itt a munkahelyen udvariaskodnom az egyszerű ügyfelekkel, hogy kicsit lelazultam itt a topicban ;-)

Előzmény: Madeleine Giovanni (71)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 72
"Ha én kinyalom neki kötelessége hogy szopjon!!!"

Majd akkor, drágám, ha ő is belő a szádba közben fél liter enyvet.

Előzmény: hátvakaro (64)
Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.24 0 0 71
A roppant cizellált stílusodtól eltekintve mondasz valamit ... :->
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 70
Ja, és az nem elegendő, ha csak kiszellőzteted, nagyterpeszben elomolva a villamoson. Mert állandóan látok ilyen parasztokat, szétrakot lábakkal döglenek fényes nappal a tömegközlekedési eszközökön, és mindig arra kell gondoljak, hogy a pöcsüket szellőztetik, mert már annyira büdös.
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 69
Azoknak a hapsiknak, akiknek nem akar oboázni a gonosz nője: próbáltátok már, hogy rendszeresen (úgy napi kétszer) szapannal megmostátok a farkatokat, mondjuk a fityma alatt is? Ugyanis sokan ezt nagyvonalúan kihagyják a kis életükből. Aztán olyan ízű a kígyótok, hogy a francnak sincs kedve a szájába venni, de még az ötméteres körzetébe merészkedni sem.
Szóval, drágáim, rendszeres farokmosásra fel! Csodákat tud tenni a dolog.

Különben én ízlésem szerint punit nyalok, oboát csak gumival pár rossz tapasztalat miatt... ;-)

Sandra

Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.23 0 0 68
Nézz át a Hova spriccelsz? topikba, van egy jó kis banánturmixrecept az ízfokozás végett :-)
Előzmény: Kellemes (25)
genyanya Creative Commons License 2002.09.23 0 0 67
igen, egy kicsit kesernyésebb lesz. Nálunk...:))
Előzmény: Kellemes (25)
Madeleine Giovanni Creative Commons License 2002.09.23 0 0 66
Ez lehet, hogy a kultúra csődje lenne, vagy a vágyak győzelme?

Jó volt mindkettőtöknek? Ha igen, akkor meg nem mindegy? :-)

Előzmény: zergeboglar (61)
hátvakaro Creative Commons License 2002.09.23 0 0 64
Ha én kinyalom neki kötelessége hogy szopjon!!!
Előzmény: Döggvész (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!