Keresés

Részletes keresés

Vivus Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6808

Szia Jázmin!

 

Igen, megkaptam az emailjeidet, már válaszoltam is rájuk. Sajnos tényleg elszámoltam magam, mert így jövő héten nem tudok elmenni, mert Mórahalom - on leszek. de még megpróbálom valahogy megoldani.

 

Szia Cavalcanti!

 

Köszi, de csak a Malongó miatt mentem volna fel és így végleg lemondtam a holnapi utat, de azért kedves vagy.

 

Mindenki!!!!

 

Végre felraktam az összes képet amit Kandoomán készítettem.

Hátha nem tudok elmenni jövő hétvégén.

Íme:   Kandooma

 

Puszi mindenkinek: Vivus

ditkee Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6807

04 December 16 - 31 ig a Sun Island-re megyunk!

Megy valaki ebben az idoben??

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6806
Vivus:ha már úgyis úgy készültél,hogy holnap lesz Malongó akkor rendezhetnénk egy zártkörű Malongót mi ketten holnap;-)
Előzmény: Vivus (6803)
Jázmin2004 Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6805

Szia Vivus!

 

Bizony egy héttel elszámoltad magad!!!

A mail-eket megkaptad?

 

Jázmin

Előzmény: Vivus (6803)
soka63 Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6804

Ha lehet én megnyugtatnálak.

 

A malongót 13-ára hirdették.

Vivus Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6803

Sziasztok!

 

Lenne egy lehet, hogy "hülye" kérdésem. Most akkor nem holnap lesz a Malongo? én totál úgy készűltem, hogy holnap lesz. Légyszíves nyugtassatok meg!

 

Vivus

crx Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6802

Sziasztok,

Még az áramszünet előtt (ma 11től) felraktam az új menürendszert és frissítettem a kéréseket (Bandos leírások még ezután jönnek).

 

http://malongo.uw.hu/

 

Kérdések, észrevételek, kritikák: malongo@index.hu  de már csak hétfőn fogom olvasni őket.

 

Kellemes 7végét!

 

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.05 0 0 6801
molnarmalvin:lehet,hogy a maldív-szigetekiek pedig Magyarországra vágynak,és szeretnék a szépen hulló őszi faleveleket látni ezért alapítanak egy Magyar Rajongó Klubot.
Előzmény: molnarmalvin (6798)
IT88 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6800

Valóban szuper a honlap. Nekem ugyan minden lapváltáskor valami buta IE popup error üzenetet dob fel, de meg lehet szokni :-(((

 Gratula!

 

IT88

 

Előzmény: crx (6789)
Bandos Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6799

Szia Jázmin!

 

Felírtalak. A helyszín véglegesítése ügyében felhívom majd Sharkpapát, mert úgy tűnik mostanában csak ritkán jár erre.

 

FIGYELEM!

 

Jövő szombaton, november 13-án  MALONGÓ találkozó!

Az eddigi jelentkezők:

 

Sharkpapa család, mint házigazda (4 fő?),

CsinnnKA család (3 fő),

Kékbálnáék (1-2 fő),

crx és Gabika (2 fő),

Őszibarack és párja (2 fő),

Gócpoint-ék (2 fő),

Napoleonhal (2 fő),

Neszka (aki most Danidek-et is képviseli), (1 fő),

Jázmin (1 fő)

IT88 (2 fő),

Pitta2 (1-2 fő)

Vivus (2 fő)

Langusta (2 fő)

kalappo (2 fő)

Szöszi (2 fő)

Bandos és Fischelino (2 fő)

 

Többiek? Régiek, újak? Még lehet jelentkezni.

 

Bandos

Előzmény: Jázmin2004 (6792)
molnarmalvin Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6798

Gratulálok crx!

 

Csudajó , amit csináltál!

 

Én is szeretnék részese lenni ennek az egésznek... olyan nagyon-nagyon jó.

Elkaptam tőletek ezt a maldív-mániát , minden szabadidőmben, már pedig az bőven van, ezzel foglalatoskodom.

 

Talán ideje lenne újra megszerveznem életem első  Maldívját...,

de előtte már tényleg nyitok egy utazási irodát!

Előzmény: crx (6797)
crx Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6797

http://malongo.uw.hu/

 

Működik :-))

 

Igaz az első három oldal még üres és a menürendszer is picit jobb lesz, de megvan a Malongó honlap! A ma du-ig jött emailek szerinti infókat, bővítéseket felraktam.

 

Kellemes böngészést!

 

Crx

Vivus Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6796

Szia Jázmin!

 

Örülök, hogy jössz szombaton! Ha gondolod Pesten felveszlek kocsival, ha te nem kocsival jössz. Sőt szólok most, hogy van a kocsiban 3 üres hely ha valakit érdekelne. Akár pesti beszállással vagy ha valaki a Dunántúlról érkezne.

A helyszín akkor nem változott? Az időpont?

Jázmin! Megadnád az email címemre a mobilod? Esetleg felhívnálak. Megadom én is neked.

 

Vivus

Előzmény: Jázmin2004 (6792)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6795
Képeket legjobb feltenni a Yahoo Photos oldalra.
photos.yahoo.com
Előzmény: Napóleonhal (6790)
ssuzy Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6794

Szia Napóleonhal!

Ha lesz egy kis időd, tényleg örömmel venném a képeid, mert 20-án megyünk Sunra, és szeretnék egy kicsit ráhangolódni a témára. : )) Erre tényleg a malongó lenne a legjobb, de sajnos tőlünk majdnem 1000 km-re vagytok. Azért gondolunk majd rátok! : (( Szóval ha elérhetőek lesznek netán a képek, kérlek adj majd egy címet!Köszi! ssuzy

 

 

Előzmény: Napóleonhal (6790)
Jázmin2004 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6793

És amit az imént elfelejtettem leírni, ha kell laptop tudok vinni megint,

esetleg projektort is, ha lesz rá igény!!

Jázmin

Előzmény: Bandos (6730)
Jázmin2004 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6792

Sziasztok!

Bandos!

 

Jelentkezem én is a Malongóra.

Az előző 2 találkozóhoz képest annyi változott, hogy csak 1 fő leszek!!!

Köszi

Jázmin

Előzmény: Bandos (6730)
garamka Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6791

Hasznaljatok maxthon bongeszot. Az nem engedi futni, es az osszes reklam popup ablakot is legyilkolja.

 

 http://www.maxthon.com/

 

udv

Előzmény: crx (6789)
Napóleonhal Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6790

Szia Suzy!

 

Nem Nálad van a hiba!

 

Egyszerűen eltüntek a maldív képek, ez a kep.tar.hu egy nagy rakás sz**. A víz alattiak fenn vannak, azokat meg tudod nézni, de azok nem valami jók (más szóval sz**ok). Ezért is akartam felpakolni egy pár jobb víz alatti képet, igaz, hogy azok a Vörös-tengerben készültek, de azokkal is lett valami, ami már engem nem is lep meg. Lehet, hogy hétvégén ha lesz időm, akkor csinálok valami másik oldalt, állítólag a community.webshots az jobb. Vagy javaslom a Maldív találkozót a jövő héten, azon úgy néz ki, hogy ott leszek, és oda szoktam vinni a képeket is!

Szia,

Nh.

Előzmény: ssuzy (6785)
crx Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6789

Köszi a figyelmeztetést és a tippet.

Beállítottam az 1 cm-es futóreklámra, bár az elég idegesítő, mert mozog, de csak 1 cm. Majd meglátjuk. Estig gondolkodom rajta

Előzmény: garamka (6787)
garamka Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6787

Az admin feluleten be tudod allitani a hirdetes tipusat, itt i lehet valasztani, hogy felul kb 1 cm futoszoveg legyen, ennek a szinet be tudod allitani  a honlaphoz legjobban illovel, igy nem lesz olyan zavaro, mint egy banner, vagy meg idegesitobb popup ablak.

 

udv

Előzmény: crx (6783)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6786
crx:ez így nem szabályos sajnos,ugyanis nem lehet megkerülni a reklámot mivel ha az ultraweb észreveszi ezt akkor törölhetik a lapot.
Előzmény: crx (6783)
ssuzy Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6785

Napóleonhal!

Már régóta szeretném megnézni a Maldív-képek oldaladat, de akárhonnan próbálom, a képeket nem tölti be. Ejutok a három főcsoportig, és mikor rákattintok oda, hogy "Maldív-képek", nem látok képet. Lehet, hogy nálam van a hiba, ha tudsz, segíts kérlek, szeretném látni őket.

Köszi! Szép napot! Ssuzy

 

Napóleonhal Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6784

Sziasztok!

 

Látom más is van aki korán kel... AKi korán kel, új maldív honlapot lel... De mivel muszlim országról van szó, így jobban hangzik: Aki Korán kel, új maldív honlapot lel.

 

Sok sikert a Fesdus kereséshez! Én is nézegettem, de nem sok érdemi infot találtam. Asszem írtam róla korábban, de az is lehet, hogy csak Malongón meséltem róla. (Ajánlom a Kékbálna féle módszert: keressük vissza!). Honlapot a szigethez nem találtam, az Universalhoz tartozik, de az Universal honlapján nincs külön hozzá vezető link, mint amilyen van a többi odatartozó szigethet. Ha találsz valamit, oszd meg velünk is lécci, mert biztos hogy Fesdu megér egy misét (vagy inkább egy mekkai zarándoklatot...)

 

Nh.

Előzmény: Bogyó 2 (6779)
crx Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6783

Bogyó 2 és minden Malongó,

 

Az a helyzet, hogy máris kitaláltam vmit, amin munkálkodom...egy Malongó honlapon, ami a fórumtagok sajátja!!! :-)) Az Új Malongó Adatbázis is ide fog kerülni!

 

http://malongo.uw.hu/index.html

 

Az uw.hu sajátossága, hogy ingyenes cserében fölül reklámbannerek futnak. Ezt ki lehet küszöbölni úgy, hogy nem szimplán a malongo.uw.hu címet írod be, hanem mögé teszed a /index.html -t is. Így nem lesz ott a reklám, több a hely és szebb is az oldal. Ezért kérek mindenkit, hogy így az index.html -vel együtt jegyezze meg, rakja  kedvencekbe.

 

Egyidejűleg regisztráltam új email címet is, amely az malongo@index.hu így kérlek titeket, hogy a honlappal kapcsolatos kérdéseket, új írásokat, információkat ide küldjétek.

 

Egyelőre még csak a kezdő lap van meg a belső tartalmat alakítom, remélem ma este fel tudom majd rakni azt is. Ha ez meglesz, akkor onnantól kezdve várom az ötleteket, mert ez már nem a saját honlapom lesz, hanem a Malongóké!!!

 

 

Az oszloprendezést írd le mailben, h hol csúszott el, mert nálam rendben látszik, de hátha csak nem vettem észre.

 

Fényképeket mindenki úgy csoportosítja, ahogy kedve van, hiszen úgyis csak egy link mutat majd oda.

 

Nincs korlát a leírásban, mindenki amennyit szeretne. Ugyanakkor az olvasók kedvéért ha írsz egy rövidebb kivonatot is, akkor felrakom mindkettőt.

 

Itt ismétlem magam: h ne kelljen nekem mindenkiét kikeresni küldjétek át mailben és utána felraknom. Ha vki csinál időközben összehasonlítást, akkor az is jöhet.

 

Crx

Előzmény: Bogyó 2 (6781)
rags Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6782
Sikeresen megjöttem életem első Sun Islandjáról!:((

Remek volt, sok szépet láttunk, sokat fényképeztünk! Majd részletesen holnap, ha lesz időm a munka mellett.

rags
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6781

Szia crx!

 

Jó! Az ötlet és amúgy is, persze még majd javul ez, az oszlopokat is lehet majd rendezni, hogy minden a megfelelő cím alatt legyen, de ez csak apró kötözködés, nyilván te is tudod.

Láttam, hogy érdemes lenne külön albumba feltenni a fakultatív kirándulásos képeket, meg is teszem majd, csak most a fotótárat nézni tudom, de bejelentkezni valamiért nem. Így a módosítás se megy. Legfeljebb keresek egy harmadik lapot.

 

Az én élménybeszámolóm meglehetősen terjedelmes, ha valaki informálódni akar, akkor túl hosszú. Mivel látom, hogy nem a fórumra mutat, hanem ez is felkerül a lapra, adj meg egy maximális terjedelmet és készítek belőle egy idevaló változatot.

Ugyanígy megpróbálok írni Funról és Biyadoo-ról is, vagy készítek egy szigetösszehasonlítást.

Előzmény: crx (6771)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6780

"a PN lehet, hogy sok helyi információt közöl, de mire azt a gyászhirdetések és születési adatok közt megtalálom, tényleg elmegy az az öt perc."

 

Van egy titka a dolognak: Elölről kell olvasni az újságot!:-)

 A gyászhirdetésekig nem kell eljutni, a....és vidéke féle rovat után be lehet csukni.

Bár én mindig elolvasom a viccet is, pedig általában nem kéne.

Futóbajnok ezzel sajna nem leszek, de bemelegítésnek megfelel!

Előzmény: kalappo (6762)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6779

Lehet, hogy rossz a memóriám, de nem emlékszem , hogy írtál volna Fesduról.

És most meg nagyon is jól hangzik amiket írtál! Utána is nézek mindjárt kicsit jobban.

Köszi!

Előzmény: Napóleonhal (6759)
Bogie Creative Commons License 2004.11.03 0 0 6778

Ez már költészet. Kíváncsian várjuk majd a Maldívos ihletésű műveidet:)

Előzmény: kalappo (6770)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!