Keresés

Részletes keresés

Firestone1980 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 1318
Sziasztok! Találtam egy oldalt, és felvettem a kapcsolatot az illetővel aki munkát kínált az usába. Kicsit féle, mi van ha kamu, esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a közvetítővel? Légyszi írjatok szerintetek mennyire megbízható.

http://5mp.eu/web.php?a=usamunka&o=_mexllug6f
Slampixxx Creative Commons License 2010.09.02 0 0 1316
Ezzel a társassággal van valakinek tapasztala?

Most fogant meg bennem, hogy külföldön szeretnék dolgozni, így abszolút kezdő vagyok.
Előzmény: denes (1295)
D.a.C.o.o.l. Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1314

Koszonom az infot!

 

 

Tehat csak a munkaltatot kell rabirni, ha minden mas rendben.

Előzmény: Rob_ (1312)
Rob_ Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1313

Nem a kovetseg oldalan lehet jelentkezni, de ott megvan vhol a cim.

A fenykepet ha nem tudod magadnak elkesziteni, akkor el kell menni barmelyik fenykepeszhez, megmutatni neki a rajzos leirast es kesz, vagy, en volt, hogy azt mondtam olyat csinaljon amiben melltol benne vagyok es utanna en meretre vagtam es a minoseget is lerontottam a megadott pixelre, Eleg jol le van irva milyen legyen.

Kozvetitonek nem fizess, csak ha nem tudod kitolteni magadnak. De van a kovetseg oldalan fotos lista is.

Előzmény: Mrray (1311)
Rob_ Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1312

Nehezen lehet munkat kapni, szerintem. Es nem azert mert nem vesznek a cegek fel ujakat hanem mert neked olyan ceg kell aki bevallalja a visa procedurat anyagiakban es idoben is, es ilyet nem konnyu talalni.

Minden attol fugg mihez ertesz es arra itt van-e kereslet, ha van akkor csak azt a ceget kell megtalalnod aki bevallalja...

 

Előzmény: D.a.C.o.o.l. (1310)
Mrray Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1311
Mivel külön topikot nem találtam ennek a témának ezért ide írom....

A zöldkártyalottóval kapcsolatban lennének kérdéseim:

Először is nem tudom jól tudom e hogy október elején veszik kezdetét a jelentkezés november végéig? A jelentkezési lap az minden esetben a követség oldalán lesz megtalálható (vagyis itt http://hungarian.hungary.usembassy.gov/index.html)???

Tisztában vagyok azzal hogy különféle egyéb más közvetítőkkel nincs értelem egyezkedni mert azok pénzt kérnek , ami persze eredetileg teljesen ingyenes.....

A másik dilemmám amit a 13 oldalas tájékoztatóban olvastam azok a képre vonatkozó technikai előírások. Kivel vagy ki tudna az előírásoknak megfelelő fényképet csinálni hogy azt minden probléma nélkül feltudjam tölteni a megadott méretben és formátumban???
Külön fotóshoz mennyek és az ott kapott képet szkenneljem be??? Hirtelen nekem ennyi ötletem van (tudom hogy vannak olyan helyek ahol vízumfényképet tudnak csinálni).......de ha van valami más megoldás az érdekelne....

Legfőképpen a fényképes témában kérnék segítséget.

Előre is köszönöm....
D.a.C.o.o.l. Creative Commons License 2010.08.25 0 0 1310

Tiszteletem a forumozoknak!

 

 

Azt a kerdes szeretnem feltenni, amit mar elottem pedzegettek nehanyan. Vissza is olvastam, de inkabb elsokezbol szeretnem az informaciot.

Az itt levok tapasztalatai alapjan ki-milyen nehezen kapott allast, telepedett le az USA-ban?

 

Mondjuk van diplomam, 1-2 ev tapasztalatom (Angliai, vagy M.o -n is jelen levo kulfoldi cegnel). Nyelvtudasom mar eleg volt, par allashoz...

 

Ha igy jelentkezem, akkor is piszok nehez? Az a Ludas Matyas (haromszor hirdetem meg) modsze utran kapnek, ha megfelelnek nekik? Szeretnem elkerulni a legnagyobb varosokat. Vagy inkabb ott keressek allast? Csakis legalisan vagyok hajlando elni es dolgozni! En kifejezetten elonyben reszesitem a bevandorlo szo hasznaltat.

 

Allasom mar volt korabban is, a munka nem akadaly. De a magyar diplomammal fogok elhelyezkedni. Kinek nem telik "helyire" , annak ezzel kell beernie.

 

 

A kezdetekhez szeretnek kerni nehany tapasztalatbol eredo tancsot szivesen vennek es persze meg is koszonnem.

 

netöreg74 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 1309
new yorkban élő magyarok topic 1775 , magyar üzlet telefonja , ott rengeteg infót kaphacc ,
Előzmény: netöreg74 (1308)
netöreg74 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 1308
nem tudok.azt viszont tudom hogy new yorkban több tízezer magyar dolgozik illegálisan.nézd itt bal oldalon lentebb a hírdetéseket www.nepszava.com
Előzmény: csesztike32 (1307)
csesztike32 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1307
Köszi az infót...megnéztem, de hajóra már nem akarunk menni...elég volt, Szárazföldit esetleg nem tudsz?
Előzmény: netöreg74 (1296)
netöreg74 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 1306
kiss my ?
Előzmény: denes (1305)
romesz Creative Commons License 2010.08.11 0 0 1304
Le irtam a valosagot a dologrol. Tudhatnad, hogy sokan azt hiszik majd az ugynok fog szaladgalni egyik helyrol a masikra, csak azert, hogy munkat talaljon nekik.

"Ha nem akkor meg...."
Akkor mi van? Megint elfelejtetted mirol beszelunk.
Előzmény: denes (1303)
romesz Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1302
Az ilyen ugynoksegek ugy mukodnek, hogy begyujtik a jelentkezok adatait es idonkent erdeklodnek a munkaadoknal, hogy szukseguk van e emberre. Ha nincs ulnek az adatokon es varnak. Mikor egy munkaltatonak emberre van szuksege akkor talan eszukbe jut, hogy milyen ugynokseg erdeklodott es szolnak nekik, hogy kuldjenek embert. Mivel sok ember van a listajukon igy nagy az esely, hogy tudnak kuldeni.


Van olyan, hogy valakit evekkel kesobb keresnek meg, hogy erdekli e a munka. Ez nem tartozik a legjobb modszerek koze.
Előzmény: denes (1301)
romesz Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1299
Nem erdekli oket, mert nem US based operations. Viszont nem lehet tul jol keresni ezeken a hajokon es kihajtjak az ebmerek belet is. Azok a dolgozok akik az utasokkal foglalkoznak, tobb funkciot kell ellassanak.
A hajo karbantartoknak is folyamatos munka van biztositva. Menetkozben is csinaljak a kabin felujjitasokat, ahol a munka van ott el van zarva a hajo az utasok elol.

Nem olyan egyszeru, hogy elmesz a kikotobe es felkunyeralod magad a hajora.
Csak olvasgatni kell rola kicsit
Előzmény: netöreg74 (1296)
netöreg74 Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1298
le KELL menni miamiba,megszállni olcsón és a carnival cruise központjában kilincselni.a siker tuti.én is mennék ha nem lennék egy lusta amerikai nyögdíjas
Előzmény: netöreg74 (1296)
romesz Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1297
ez a munke nem kifejezetten amerikaban van, hanem a cruise shippeken az oceaonon.
Előzmény: denes (1295)
netöreg74 Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1296
www.carnival.com ha jól tudom,nem érdekli őket az engedélyed
Előzmény: csesztike32 (1293)
csesztike32 Creative Commons License 2010.08.10 0 0 1293
Sziasztok.
Nemrég találtam a fórumot. Folyami hajón dolgozunk a párommal már évek óta, felszolgálók vagyunk. Amerikában már kétszer voltunk, idén és tavaly is, távoli rokonoknál. Nagyon nagyon tetszett kinn minden, szeretnénk ott élni, a rokonok megpróbálnak segiteni, de érdekelne, hogy van e valaki aki tud igazi, valós munkaközvetitőt amerikába, mert én csak nyári munkásat találtam. Ha tud valaki, legyenszives irja meg. Köszönöm....
romesz Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1292
Meg mindig nem ugy mennek a dolgok ahogy kellene. Nem mukodik a stimulus csomag
netöreg74 Creative Commons License 2010.08.07 0 0 1291
basszus,romeszre gondoltam.mi a túró van a szemömmel ?
Előzmény: netöreg74 (1290)
netöreg74 Creative Commons License 2010.08.07 0 0 1290
ne felejts el ott is alkudni a targetban,hazamenve aztán kaszálhacc milliókat,nagy de inkább ÓRIÁSI marginra hajccs
Előzmény: denes (1289)
Annesoft Creative Commons License 2010.08.06 0 0 1287
Szia Denes!

Ohhh, azt gondoltam, a munkara erted a kerdest :) Felreertheto volt, felre is ertettem, elnezest...

Mi Queens egy nyugodtabb, biztonsagos reszen elunk, Manhattan kb 35 perc tolunk.
Arat nem tudom, mennyire lehet hangoztatni itt a forumon, ezert nem irok. Minden konkretumot inkabb emailben szeretnek megbeszelni.
szallasnewyorkcity@gmail.com illetve a masik emilcimet, amit rosszul irtam :( room4rent@nycmail.com
Tudom, mennyibe kerulnek itt a szallasok, ismerem a magyaroknal-lakas lehetosegeket is, hisz kb egy eve ugyanebben a cipoben jartam, mindent felkutattam, amit csak tudtam. Egy nagyon kedves kozepkoru parnal laktam Brooklynban. Azota mindenkinek ajanlom oket is es osszefogtunk, hogy hasonlo korulmenyek kozott, hasonlo, alacsonyabb aron segitsunk szallast talalni magyaroknak, hisz otthoni penzbol borzalmas az itteni szallas-arakat kifizetni.
Előzmény: denes (1284)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.05 0 0 1285
Ha ez komoly, irjal, mondom a mi kedvenc helyeinket.
Előzmény: denes (1284)
Annesoft Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1283
Denes: akkor mire vonatkozott a hol kerdesed? en is csak annyit tudok mondani, mint Romesz. Subway mindenhova elvisz. Nem lenyeges a hely, nem az fogja meghatarozni a munkat. Rugalmasak vagyunk, annak is kell lennunk egy ekkora varosban. En pl napi tobb mint 2 orat utazom a munkahelyem miatt.
Előzmény: denes (1277)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1282
Előzmény: Törölt nick (1281)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1281
Forum-Utazas-Usa vizum topikban tudnak neked valszeg segiteni.
Előzmény: arrobi (1278)
romesz Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1279
Nem is az volt a kerdes, hogy NY city mekkora :)
Előzmény: denes (1277)
arrobi Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1278
sziasztok,csak egy kerdes lenne.Juniusban jottem ki new yorkba es egy magyar vallakozonal dolgozom.Szeptember 7-en lejar a 3 honapom(Estas vagyok).Mindenkeppen megyek haza mert tul maradni nem akarok viszont a munkaadom visszavarna.Mi az a legkorabbi ido amikor visszajohetnek.2 het,1 honap?Ha esetleg valaki tud errol infot jol jonne.
Koszi
romesz Creative Commons License 2010.08.04 0 0 1276
Valoban eleg nagy, de a subway mindenhova elvisz, viszonylag gyorsan. Van ismerosom akik Jerseybol jarnak be es Long Islandrol is.
Előzmény: denes (1275)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.03 0 0 1274

Azert, ha nem fer bele a visszaolvasas, egy figyelmeztetes: Ne kuldj penzt elore azert, hogy neked munkavallalasi engedelyed, repjegyed legyen, anelkul, hogy tudnad, kinek kuldod.

Csak ugy a nagy ismeretlensegbe nekivagni "szallodai munkara" nagy riziko. Szex rabszolgasag is altalaban ilyen hirdetessel kezdodik.

Előzmény: dongo01 (1269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!