Keresés

Részletes keresés

satu_kan Creative Commons License 2008.06.19 0 0 3185
1.) Miből gondolod, hogy gazdag ? Talán láttad a folyószámláját ? Vagy láttad a magánrepülőjét ?

Ki mondta, hogy gazdag, azt írtam "hogyan tudna". Szerencsére a piac működik.
Egy-két milliárdos, akik pénzt adtak neki gyorsan rájöttek, hogy semmit nem tud felmutatni. Nem szponzorálták tovább. Neveket nem említek.


2.) Igazad van. Nincs is energia válság, meg üvegház hatás sem.
Nem erről van szó. Arról , hogy hogyan próbálja a maga javára fordítani a helyzetet.
Hasonló , ahhoz mint amikor a TV keresztül gyógyítanak.


3.) Szerintem akkor manipulált volna, ha ennek az ellenkezőjét állítja.
Ezt tette.


4.) Talán jobban tennéd, ha tájékozódnál előbb. (Noether,Curie)

Kösz , de neked kellene többet tanulnod. Egely nem a rendszerekre alkalmazta a szimmetria vesztés elvét, hanem vett egy nagy levegőt és azt állította, hogy a rendszert elemi fázisaira is érvényesek. A Noether-tétel a rendszerre mint egészre vonatkozik. Ő ezt hamisította meg. Levezetni semmit sem vezetett le, nem is tudta volna, csak mint fikciót nyomatta bele. Egyszerű szélhámosság.


5.) Ezekután valószinűleg te egy tehetséges, hasznos tagja vagy a társadalomnak a legjobb fajtából való.

Igen, nem vagyok szélhámos és nem zavar , hogy vannak nálam okosabb emberek.
Tudomásul veszem és nem kezdek erkölcstelen játékokba.


Előzmény: determinators (3184)
determinators Creative Commons License 2008.06.19 0 0 3184
<i>egyszóval én jellemtelen embernek, egy kis akarnoknak gondolom, aki annak idején az USA-ban rájött, hogy hogyan tudna meggazdagodni. </i>

Miből gondolod, hogy gazdag ? Talán láttad a folyószámláját ? Vagy láttad a magánrepülőjét ?

<i>És ez a duma az emberiség energiaválságáról , hát gyomorforgató. </i>

Igazad van. Nincs is energia válság, meg üvegház hatás sem.

<i>És az is , ahogy könyveit szándékosan manipulálta. Mindig elfelejti elmondani , hogy az USA-ban a szabadalom, nem jelent semmit. Nem kell működnie a dolognak. </i>

Szerintem akkor manipulált volna, ha ennek az ellenkezőjét állítja.

<i>A hülyeségét a szimmetria vesztésről simán belőki a könyvbe , de hogy honnan jön ez , mire alapozza? semmi.</i>

Talán jobban tennéd, ha tájékozódnál előbb. (Noether,Curie)

<i>Egyszóval Egely középszerű, tehetségtelen, rafinált, káros emberke. Mondhatnám a legrosszabb fajtából. </i>

Ezekután valószinűleg te egy tehetséges, hasznos tagja vagy a társadalomnak a legjobb fajtából való.
Előzmény: satu_kan (3182)
Diótörő Creative Commons License 2008.06.18 0 0 3183
Egy csendes őrült, aki sosem fog orvoshoz kerülni emiatt, mert szerinte az emberiség nem érti meg az ő nagyságát.
Előzmény: satu_kan (3182)
satu_kan Creative Commons License 2008.06.18 0 0 3182
Tulajdonképpen sajnálatra méltó ez az Egely.
Néha lehet, hogy még ő maga is elhiszi, hogy az emberiségért tevékenykedik.
Ha az ember meghallgat vele 4-5 interjút , észbekap , hogy még magának is ellentmond.
És undorító , ahogy próbál a "helyi viszonyoknak" megfelelően csúszni-mászni.

TilosRadió : mint anarchista
EchoTV : mint nagy magyar , de szegény elnyomott zseni
Záróra : mint úriember

egyszóval én jellemtelen embernek, egy kis akarnoknak gondolom, aki annak idején az USA-ban rájött, hogy hogyan tudna meggazdagodni. És ez a duma az emberiség energiaválságáról , hát gyomorforgató. És az is , ahogy könyveit szándékosan manipulálta. Mindig elfelejti elmondani , hogy az USA-ban a szabadalom, nem jelent semmit. Nem kell működnie a dolognak. A hülyeségét a szimmetria vesztésről simán belőki a könyvbe , de hogy honnan jön ez , mire alapozza? semmi.
Egyszóval Egely középszerű, tehetségtelen, rafinált, káros emberke. Mondhatnám a legrosszabb fajtából.
mmormota Creative Commons License 2008.05.25 0 0 3181
" ukrán vasaló is tudja. Azok meg a tudomány jelenlegi állása szerint nem élnek.
"

Ebből is látható, miként köti gúzsba a vaskalapos tudomány a szárnyaló emberi géniuszt, és akadályozza meg a haladást.
Előzmény: Iván Gábor (3180)
Iván Gábor Creative Commons License 2008.05.25 0 0 3180
Persze, hogy működik, mint egy különleges légmozgás erősségmérő:-)

Csak, hogy ezt két simatalpu (nem gőzölős) eltérő hőmérsékletre felmelegített ukrán vasaló is tudja. Azok meg a tudomány jelenlegi állása szerint nem élnek.

Ja egy megfelelően felmelegített halott emberi kéz is simán tudja produkálni az Egely szerint 100%-nak megadott "vitalítás" értéket.


Sőt lehet, hogy két eltérő hőmérséklető fasirt is tudná:-)


Előzmény: RbLc (3178)
Iván Gábor Creative Commons License 2008.05.25 0 0 3179
Egely tudtommal nem talált fel semmit sem.

Az Egely kerék is csak egy sima koppintás, max némi fejlesztéssel. A fejlesztés ami rajta van abban sincs semmi új.

Előzmény: Törölt nick (3168)
RbLc Creative Commons License 2008.04.02 0 0 3178
Visszatérve az eredeti témához:
Miért kéne leleplezni a vitalitásmérőt? Hiszen működik.
Csináltam is egyet. Ráadásul olyat, aminél színtisztán a vitalitásenergia megnyilvánulása látható. A hőnek semmi szerepe, mint az Egely-féle vacaknál.

Itt egy videó:
http://www.indavideo.hu/video/Vitalitasmero_fott_tojasbol

Aki olvasni is szeretne róla, nemcsak nézni:
http://szertar.blog.hu/2008/04/02/vitalitasmero_fott_tojasbol

=)))

Szép napot, színes aurát! ;)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.15 0 0 3177
Pekula, te képes vagy egyetlen posztban meggyalázni az összes vallás misztikáját és a tudományt egyszerre.

"Az élő lényeket és az életeleneket is AURA veszi kőrül. Aminek a látását meglehet tanulni,és le is lehet fényképezni. Egyik sem áll tudomány vagy vallás."

Először is, csak pár baráti kiigazítás:
- Élőlény, egy szó
- Élettelen, a közepén két t
- Áltudomány, egy szó és az "ál" az nem az ajkaid alatti csontos dudorra vonatkozik (áll), hanem a "valódi" ellentétére, és így amint látod egy l-lel írjuk.

Ami a mondanivalódat illeti, az áltudomány attól lesz áltudomány, hogy nem tudományos alapokon nyugszik, de a követői megpróbálják így előadni. Sajnos ezen jelenségek esetében ez a kitétel nagyrészt fennáll, így igenis áltudományról beszélünk.

Amikor nem áll fenn, akkor meg minden tiltakozásod ellenére vallásról ill. miszticizmusról beszélünk, amivel semmi baj nincs, csak ne mondjad rá hogy tudomány.

"Bibliaként nem volt szándékomban emlegetni semmit!"

Nem vagyok biztos benne, hogy van értelme olyan emberrel vitáznom, aki a leírt szót nem fogja fel.
Nem te emlegetsz dolgokat bibliaként (illetve te is, csak más dolgokat), hanem azok, akik magukat "szkeptikusnak" vallva szent inkvizíció módjára mindenre lecsapnak ami egy kicsit is forradalmi.

"Ha vennéd a fáradságot es utána néznél annak amit cáfolsz és összekeversz azt mondanám ,hogy értesz hozzá. Igy sajnos,kajakból elutasitva a dolgokat (PESSZIMISTA) tábohoz tartozol,ami nem baj csak igynem érvelsz hitelesen."

Ha tudnád mennyi fáradságot vettem, meglepődnél. Így kapásból úgy látom, hogy mind tudomány, mind miszticizmus terén nagyjából 2-3 nagyságrenddel szárnyallak felül tájékozottságban.
És jó vicc összekeverésről beszélni, mikor te és az áltudományos bagázsod vagytok azok, akik keverik a körtúrát a karikatúrával.
Ha meg neked a hiteles érvelés táborokon nyugszik, akkor csak sajnálni tudlak.

"Ott van a Győri focista aki egy fejberugástól perfekt angolul beszélt (reinkarnáció), mi mással magyaráznád!?"

...
(*5 percig kínjában röhög, miközben elképzeli a Monty Python jelenetbe illő szituációt*)
Nos, sokmindennel magyarázható, pl. azzal hogy hazudták az egészet.
De ha történetesen TÉNYLEG reinkarnáció, akkor MI VAN? Milyen következtetést vonsz le a reinkarnációból a hőtanra vonatkozóan? Mi a logikai kapcsolat?
Megmondjam mi?

SEMMI!

"A több dimenziós ,párhuzamos dimenziós világot a matemetika bebizonyitotta."

Matematikai ember lévén ez egyenesen sértő volt a számomra. A matematika egy absztrakt rendszer, amit lehet használni a világ vizsgálatára, de a világ természetével a FIZIKA foglalkozik (a matematika alkalmazásával).

Matematikában dolgozhatsz akár 10000 dimenziós terekkel, a kocka 400 dimenziós változatával, meg mindenféle vad dologgal, de ennek a fizikához nincs köze.

Most leírok egy viccet, de utólag lehet hogy bánni fogom. A fizikus és a matematikus beszélget.
Fizikus: Te mégis hogy tudsz elképzelni egy 4 dimenziós teret?
Matematikus: Nagyon egyszerűen. Először is elképzelek egy tetszőleges n dimenziós teret, majd azt a speciális esetet képzelem el, amikor n=4.

"Mindig is születtek vagy baleset miatt megválltoztak emberek akik többre vagy furcsa megnem magyarázható dolgokra képesek."

És?

"attól hogy van számitó gép és használom nem kell hogy értsem az elektronikáját."

Azt látom hogy nem érted.
Amúgy meg számítógép, egybeírva.

És a számítógépet olyan emberek csinálták, akik értették az elektronikáját, hogy azok használhassák akik nem értik.
Az "alternatív energiaforrások" nagy részét azok sem értik akik kitalálták, mert a terveket angyaloktól kapták álmukban, vagy UFOnauták adták át nekik hipnotikus úton.

"Egyébként 52 éves vagyok."

Boldog születésnapot.
Előzmény: Törölt nick (3174)
astronom Creative Commons License 2008.03.15 0 0 3176
Pavlova ,aki laboratóriumi ,töbszörösen ellenőrzött körülmények között a PSZI energiájával mozgatott és lebegtetett tárgyakat, valós személy.

Legalább annyira valós személy, mint Micimackó, meg a fejberúgott győri focista.
Előzmény: Törölt nick (3174)
Ügyeletes Ápoló Creative Commons License 2008.03.15 0 0 3175
Kedves Pekula
Házszámot tévesztesz itt. Ez a topik nem arról szól amit te akarsz mondani. Légy szíves ilyen tartalmú hozzászólásokkal fáradj át a Rejtélyes dolgok fórumra.
KLIKK IDE!
Előzmény: Törölt nick (3174)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.15 0 1 3174

Ha te képes lennél meditatációban elő állitani akkora egyen áramot amekkora a Joe cella müködéséhez kell megkapnád a fizikai Nóbel dijjat. Az élő lényeket és az életeleneket is AURA veszi kőrül. Aminek a látását meglehet tanulni,és le is lehet fényképezni. Egyik sem áll tudomány vagy vallás.

 Bibliaként nem volt szándékomban emlegetni semmit! Ha vennéd a fáradságot es utána néznél annak amit cáfolsz és összekeversz azt mondanám ,hogy értesz hozzá. Igy sajnos,kajakból elutasitva a dolgokat (PESSZIMISTA) tábohoz tartozol,ami nem baj csak igynem érvelsz hitelesen.

 Pavlova ,aki laboratóriumi ,töbszörösen ellenőrzött körülmények  között a PSZI energiájával mozgatott és lebegtetett tárgyakat, valós személy.

 Ott van a Győri focista aki egy fejberugástól perfekt angolul beszélt (reinkarnáció), mi mással magyaráznád!?

 Mindig is születtek vagy baleset miatt megválltoztak emberek akik többre vagy furcsa megnem magyarázható dolgokra képesek.Ha nyitottabb lennél egy kicsit talán részben meg értenéd a dolgokat,amiket kajakból elutasitasz.

 A több dimenziós ,párhuzamos dimenziós világot a matemetika bebizonyitotta .

 Attól ,hogy nemtudjuk ,milyen hatással vannak egymásra ,még létezik.

 Az ős ember sem ismerte az égés feltételeit,de amikor felnőtt oda elkezte használni.

 Hány ember halt meg a begyöpösödött agyak miatt,? a középkorban .

 attól hogy van számitó gép és használom nem kell hogy értsem az elektronikáját.

  Egyébként 52 éves vagyok.

 

Előzmény: Törölt nick (3172)
ottofon Creative Commons License 2008.03.14 0 0 3173
Jól beszélsz!
Előzmény: Törölt nick (3172)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.14 0 0 3172
Orgon energia, mi?

Tudod, az a nagy probléma ezekkel a dolgokkal, hogy saját magukat teszik hiteltelenné.

Én a magam részéről Nikolai Tesla nagy csodálója vagyok, és kifejezetten érdekel, hogy mik is voltak azok a ma el nem ismert felfedezések, amiket állítólag tett. Ami utánajárást pl. a "skalár hullámokkal" kapcsolatban végeztem, úgy néz ki, hogy a jelenség amit leírt, fenomenológiai szempontból létezik.

Nagyon nem szeretem, amikor egyes emberek a tudományt vallásnak fogják fel, és bibliaként idézik a hőtan törvényeit. :D
A szkepticizmus egy rendkívül bölcs és hasznos filozófia, de aki csak azokkal a dolgokkal szemben szkeptikus, amik az ő világnézete szempontjából idegenek, az nem szkeptikus hanem fanatikus. A szkeptikus az abban is kételkedik, hogy az energiamegmaradás törvénye tényleg törvény-e, nem csak abban, hogy a BioNet MLM cég fél millió forintos örökmozgója tényleg működik-e.

DE:

Őszintén, hogy vegyek komolyan olyan "tudományos" fejtegetéseket, amik felerészt (látványosan, egyértelműen) félreértelmezett középiskolai fizika tananyagból, felerészt pedig vallásos / ezoterikus, okkult okoskodásból állnak?!
Ugye ismerős, hogy az "orgon energiát" jellemzően a "harmadik szemük" révén "látják" azok, akik kellően magas "beavatási szintet" értek el?
Meg hogy csak akkor működik, ha a használó szívében tiszta szeretet lakozik?

Hogy vegyek komolyan egy alternatív energiákkal foglalkozó weboldalt, ami ahelyett, hogy olyan, érdekes anomáliákat mutató területekkel foglalkozna, mint az örvényképződés vagy a Schumann-effektus használata mozgó térként áram indukálására, egy "Joe cell" nevű VARÁZSESZKÖZT népszerűsít, amit röviden és leegyszerűsítve ha megfelelő meditatív állapotban összeraksz és feltöltesz pozitív érzelmekkel, majd egy műanyag csővel hozzákötöd a gépjármű motorján egy VAKFURATHOZ, akkor a gépkocsi benzin nélkül fog menni. Ja és senki nem látta személy szerint, de mindenki ismer valakit, akinek az ismerőse Ausztráliában már évek óta ilyennel üzemelteti a furgonját, csak nem mer beszélni róla mert feketeruhás ügynökök fenyegették meg.

Ha ti "alternatívok" tartanátok egy kis önellenőrzést, kidobálnátok az orgont, a pránanadit, a transzcendentális meditációt, a színterápiát és a tibeti kívánságteljesítő buddhaszobrot, akkor talán a hozzám hasonló nyitottabb tudósemberek nem ösztönös hányingerrel fordulnának ki a weblapjaitokról.

Nem mondom, hogy bármi bajom lenne a meditációval, pránanadival vagy a színterápiával mint olyannal - de ezeknek könyörgöm nyissatok egy KÜLÖN weblapot, és ne keverjétek a fizikával az ISTEN SZERELMÉRE, mert ami lesz belőle az egy NAGY MASZLAG!
Előzmény: Törölt nick (3166)
JFEry Creative Commons License 2008.03.14 0 0 3171

Az még nem merült fel benned, ha ezek a csodák ennyire megkönnyítenék a létünk, miért csak olvasunk róluk és nem használjuk őket? Létezhet olyan erős olajlobbi, ami az ingyen autózást el tudná nyomni?

 

Ha megengeded, én is ajánlanék számodra néhány olvasnivalót, ami lehet hogy nem a valóságot tárja elénk, de legalább kipróbálhatóan működő dolgokat elemez:  A középiskolás természet tudományos könyvekre gondolok. Esetleg a bátrabbak kíváncsiabbak kicsit feljebb is merészkednek. A témához kapcsolódóan a fizika könyveket különösen javallalnám.

 

Semmi mást nem kell tenni, csak elolvasni ezeket is és a bizonyíthatóságukat összevetni az általad javasolt tartalmakkal.

 

Ha van mivel elolvasnod és megértened, akkor valszeg nem jelent problémát eldöntened, melyik a valóság ridegsége és melyik a vágyak tengere.

 

Aztán Te is foghatod a fejed, hogy milyen a világ.

Én már túlestem ezen. Élek.

Előzmény: Törölt nick (3166)
pint Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3170
a google egy kereső, mint magad is bölcsen megjegyezted. bármit megtalálsz ott, amit valaha valaki leírt. ettől még nem lesz igaz. viszont vannak hiszékenyek, akik beszopnak mindent.
Előzmény: Törölt nick (3168)
astronom Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3169
A viz ég, Gróf Spanyol Zoltán) Ő megcsinálta a viz plazma égetőt.Ez is tény!

Jaaaaaaj, de fiatal lehetsz.....
Előzmény: Törölt nick (3168)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3168

 

 Te az a fajta ember vagy aki tudja ,hogy a vizzel tüzet lehet oltani,dehogy elis lehet égetniazt már nem.Pedig ez is tény. (A viz ég, Gróf Spanyol  Zoltán) Ő megcsinálta a viz plazma égetőt.Ez is tény! A GOOGLE keresőben megtalálod.

 Sorolom a tényeket ,te meg nyitot kapukat dőngetsz.de hogy benyitnál azt már nem.

 

Egy biztos:Az optimisták feltalálták a repülögépet a peszimisták meg az ejtőernyőt!

Előzmény: pint (3167)
pint Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3167
nekem nem sok elvem van. az egyik az, hogy ragaszkodom a tényekhez, és nem érdekel a duma.
Előzmény: Törölt nick (3166)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3166

 

 Kőkeményen ragaszkodtok az elveitekhez pedig én csak annyit szerettem volna ,hogy kukantsatok be a másik oldalra is.Tudomásul kellene venni,azt,hogy a világ nem ugy van összerakva ahogy eddig tanultuk.Tényleg érdemes lenne beleolvasnotok abba amit ajánlottam.

 

 De ittvan még egy (Arany fehér por) és még 22 olyan elem  ami felrúgja az eddig tanultakat.

 

 Úgy válaszoljatok ha elolvastátok,amit ajánlottam.

 

  Egyébként nem kimondottan Egelyt védem,hanem azt a VILÁGOT amit még nem ismerünk eléggé.: térenergia v. nulponti energia

                            orgon energia

                            kavitációs energia

 Ha elolvastátok legalább ezeket ,megértitek ha nem ismeritek a működését attól még működik.

 

SŐTT A FÖLD GÖMBÖLYŰ ÉS FOROG A NAP KÖRÜL!

 

 

pint Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3165
"de legalább elbizonytalanit titeket"

engem elbizonytalanított. eddig hittem abban, hogy a józan ész előbb-utóbb győzedelmeskedik. most már nem vagyok biztos.
Előzmény: Törölt nick (3163)
JFEry Creative Commons License 2008.03.13 0 0 3164

Ha annyit fogalalkoztál volna azzal a játékszerrel, mint azok akik elutasítják annak fizikán kívüliségét, akkor nem írnál ilyen lelkesen.

 

Azt nem tudjuk eldönteni, hogy Egely tudatosan, vagy betegesen terjeszti annak csoda mivoltát, de tény, hogy mint terméket forgalmazza pénzért ( az irígykedés) és abból él, noha valami csodát kínál vele. Így nem több, mint egy vásári csodaszer-árús, akiket szurokba és tollba hempergettek anno.(ez meg a gonoszság).

 

Kellemes csodavárást kívánva:

JF

Előzmény: Törölt nick (3163)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.13 0 1 3163

Sziasztok!

 

Bele kell hogy szóljak az okfejtésetekbe:

 

 Engem mindig ugy tanitottak, hogy(" addid ne itélj amig nem ismered amásik odalt minden részletre kiterjedően"),mert anélkül olyan véleményt formálsz ami nem a valóság.Jelen esetbe az Egelyt támadókat a tudatlanság vagy az irigység motiválja.

 

 A jánlok egy kis olvasnivalót:GOOGL keresőbe:( ingyen energiával egy tiszta földért) katt.....

 

 Az itt olvasottak és látottak remélem meg fogja változtatni ,de legalább elbizonytalanit titeket.

 A világ nemcsak anyagbol áll,vagyis nem anyagból áll.Minden energia ! Az anyag nem más mint besűrűsödött energia.Mivel mi is energiából vagyunk, az energiánk hatással van az energiára mint besürűsödött anyagra.Mivel duál világban élünk Két féle ember létezik aki érzékeny a finom energiákra és aki nem.Aki érzékeny arra hatással vannak ezek a finom energiák és vissza tud hatni.Aki nem az nem.

 Próbáld meg elmagyarázni a vaknak a fényt és afény kiválltota érzéseket nem fog menni.

 Az ajánlott olvasmányom nem csak olvasmány hanem tanulni és alkalmazásra váró gyakorlat.Itt az Egelyhez hasonló renitens gondolkozású emberek és berendezéseik gyűltek össze. Ha nyitott vagy ezekre a dolgokra meg fogod érteni az Egely kerék valódi működését.Legfőképpen ajánlom a JOEL cella müködését.

 

 Üdv: pekula

Előzmény: Iván Gábor (3162)
Iván Gábor Creative Commons License 2008.03.09 0 0 3162
Elvileg beperelhető, ha más nem azért, hogy tegye egyértelművé, hogy

JÁTÉKSZER,

vagy

MÉRŐMŰSZER

-két árulja, mert minkét formátum nem lehet egy adott dolog egyszerre.

Érdemes ezeket a cikkeket átfutni, mert itt benne van sokkal rövidebben ezen fórum lényege:

http://vilagnezet.blog.hu/tags/egely

Előzmény: ottofon (3161)
ottofon Creative Commons License 2007.12.29 0 0 3161

Üdv. Két órát foglalkoztam most azzal hogy beleolvastam az Egely-vel foglalkozó topikokba. Elég sok könyvét olvastam én is még gimnazista, főiskolás koromban (10-15 éve). A lényeg: Nekem is van ilyen Egely Wheel szerkezetem. Most hogy bizonyítottan nem azt mutatja amit állítottak visszaveszi-e tőlem a "feltalálója" és visszaadja-e a 13ezer ft-om és a 15éves kamatos kamatait? Beperelhető-e csalással? További kérdéseim: ha szerinted a hő mozgatja és Egely szerint nem akkor miért nem végezhető el egy kisírlet egy köbméteres búra alatt ahlo vákum van!! és oda beteszünk egy kézformájú és hőmérsékletű testet és azzal megnézni mi történik. Állatkisírlet? Volt már? Csimpánz és hasonló állatokkal?

Egyébként van egy elméletem, amit simán felhozhatna az Egely (ezt halkan mondom meg ne hallja:) ) szóval: nem a kéz hője mozgatja a levegőt és az a kereket, hanem a bioenergia mozgatja a levegő atomjait, porszemeit és ez maga a légmozgás, illetve ez az erő mozgatja a kereket is. Tehát a légmozgás valós, de nem a hőkülönbség miatt alakul ki hanem maga a bioenergia hatására. Amúgy a füstöt ki fogom próbálni.

Előzmény: Iván Gábor (3158)
pistaszka Creative Commons License 2007.12.17 0 0 3160

Üdvözlet!

Nemtudok határozott lenni,mert a kézből valóban jön ki elegendő hö ahoz,hogy beindulhasson a kerék.Viszont ha változik a sebesség,akkor változik a kéz által termelt hő,amit én magam tudok szabályozni?

pint Creative Commons License 2007.11.12 0 0 3159
"bizonyos körülmények között"

:D
Előzmény: Iván Gábor (3158)
Iván Gábor Creative Commons License 2007.11.12 0 0 3158
Előtted a pálya, hogy bebizonyítsd az állításodat.

1 millió forint is ütheti érte a markodat, bizonyos körülmények között.

Bár ezt neked teljesen ingyen kellene megtenned, ha a hatványozottan biztos vagy benne.

Előzmény: kris12 (3157)
kris12 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 3157
Ez az (emberi butaság)^2
Lásd még: ezt is
Előzmény: Iván Gábor (3156)
Iván Gábor Creative Commons License 2007.11.10 0 0 3156

Nem kellene más témával offolni itt.

Egely hőerőgépész mérnök. Felső fokon.

Az egely kerék működése sima hőjelenség elv.

Azt gondolta csinálhat egy trükkös átverést, ami hőjelenségre épül és mások nem veszik észre.



Ezért szélhámos.

Előzmény: kris12 (3155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!