Keresés

Részletes keresés

Mr.Gócpoint Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6898

Sharkpapa légyszíves akkor nézd meg a 40m-ig tokot a

kamerára (Sony DCR-PC103),és a P-10-hez is.

Köszönöm előre is

 

Talán ez a két kép segít a Meeru döntésben.

seagull7 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6897

Danidek, köszi!

Igen, Meeru is befigyelt egy darabig, de valahogy mégsem vonz annyira. Ahogy láttam néhányatok képein, talán csak egy bungiból volt olyan jó a kilátás, mint ahogy szeretném. Nem nagyon tetszenek azok a vízparti sorbungik sem.

 

Gócpoint!

Fihával is szemezgetek, de bizonytalankodom. Az emeletes házak nem nagyon tetszenek, meg az az óriás antennatorony - valahogy nekem annyira nem illik oda. Meg aztán ott sem tudom, mennyire takarják el a kilátást növények (na igen: legyen dús a növényzet, de annyira mégsem...) Tkp. BogyóFihalhohi-tól sem láttam olyan képet, ami a bungijukat mutatta.

Előzmény: Danidek3 (6896)
Danidek3 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6896
A közeli house reef kivételével illik Meeru-ra, amit leírtál.

A vizibungik mennyisége csak akkor zavaró, ha a teljes part körben vizibungis. Amúgy meg kiharap egy kis partszakaszt, de minket ez nem nagyon zavart, beúsztunk eléjük minden további nélkül...

Kuramathin és Meeru-n is volt "üvegfal", vagy inkább teljes magasságú ablak a víz felé. Más kérdés, hogy a növényzettől nem lehetett látni az óceánt (Crx-éknek Meerun lehetett!)

Köszönjük a videó-kat érintő dícséreteket. Vannak benne hibák, de letisztázni már nem volt időnk sajnos.
Előzmény: seagull7 (6894)
Gócpoint Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6895
Szia Seagull! Nézd meg Fihalhohi sziget honlapját, szerintem pont ezt keresed! :-))) www.fihalhohi.net
Előzmény: seagull7 (6894)
seagull7 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6894

Sziasztok!

 

Csak lapítok itt, de miután többszörösen 'megszólíttattam' (Őszibari, Bandos), azért jelzek, hogy itt vagyok, olvaslak Titeket, és igen, lélekben valóban ott voltam a Malongón... mint ahogy nem telik el nap, hogy ne vágyódnék vissza a szigetvilágba. Szinte már menedékké vált az a gondolat, hogy jövőre talán ismét elmehetünk. Csak a szigetválasztással vagyok gondban megint: 'Vilivarjú' nagyon bejött, de jó lenne más is, csak az igények ugye... Tudtok ajánlani ilyesmit, mint Villivaru?: viszonylag kicsi (nem Sun és Kuramathi méretű), nincs diszkó /!!már szinte mindenhol írják:(((( meg ilyesmi, teljesen a parton van a szoba, full kilátással, és persze a house reef is közel legyen a parthoz, gyönyörű pálmák és növényzet legyen... de nem sorolom tovább. (Olyan dilijeim is vannak, mint pl. az, hogy ne legyen átlátszatlan ajtó a part felé - Vilamendhoon láttam ilyet -, hanem üvegfal legyen az egész, mint Villivaru. Ja, és ne legyen - vagy nagyon kevés - vizibungi!!! Nem vagyok könnyű eset, tudom...)

 

Üdv mindenkinek,

seagull

Napóleonhal Creative Commons License 2004.11.14 0 0 6893

Sziasztok!

 

Kedves Sharkpapáék! Én is nagyon köszönöm ismét a szívélyes vendéglátást, sajnálom, hogy korábban kellett lelépnem! Párom is üdvözöl Benneteket még egyszer és mindenki mást is, legközelebb remélhetőleg ő is tud jönni. Persze feltéve, hogy épségben hazajövünk!

 

Nh.

Bandos Creative Commons License 2004.11.14 0 0 6892

Sziasztok!

 

Nagyon jól éreztük magunkat a Malongón! 

Ezer köszönet Sharkpapáéknak a vendéglátásért, és köszönet minden résztvevőnek, régieknek is, és újaknak is a jó hangulatért, a fényképekért, az élményekért, a szuper videókért, és a kötetlen beszélgetésekért. Azokat a malongósokat is sokat emlegettük, akik most különböző okok miatt csak lélekben tudtak velünk lenni.

 

Figyelem!

 

A következő Malongó találkozó tervezett ideje: 2005. február 26. szombat.

 

Bandos

 

 

 

Gócpoint Creative Commons License 2004.11.14 0 0 6891

Sziasztok!

 

Sharkpapa, köszönjük szépen a szíves vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon jó volt a társaság is! :) A február végét mi is előjegyeztük, visszük majd a Fihalhohis fényképeket, videót... :)

 

Őszibarack!

Bocs, hogy nem búcsúztam el tőletek, de azt hittem, velünk együtt jöttök.... csak kint vettem észre, hogy nem vagytok ott.... :( Nagyon-nagyon tetszettek a fényképek, a videóról nem is beszélve. Ahogy beszélgettünk, én rosszabbra számítottam, nem ilyen fantasztikus képekre! :) Holnap majd rád csörgök, ok?

 

Neszka, Danidek!

Szuperjó volt a videó, nagyon tetszett!

 

Üdv mindenkinek,

Gócpoint

Előzmény: OSZIBARACK (6889)
IT88 Creative Commons License 2004.11.14 0 0 6890

Sziasztok!

 

Mi is csak csatlakozni tudunk az előbb elhangzottakhoz: köszönet a házigazdának a szíves fogadtatásért és köszönet az egész társaságnak a barátságos és remek délutánért. Nagyon sok hasznos információt gyűjtöttünk, amit a jövő évi utunk tervezésében igyekszem majd hasznosítani.

 

Kicsit a nevek és az arcok összekapcsolásában még gondban vagyok, de majd helyrekerül minden ... :-o 

 

Üdv.:

 

IT88

 

 

OSZIBARACK Creative Commons License 2004.11.14 0 0 6889

Sziasztok!

 

Sharkpapa, szeretnénk ismételten megköszönni a szíves vendéglátást!!! Február végét pedig előjegyeztük :-)

 

Csinnka, sajnáltuk nagyon, hogy nem voltatok, de hallottuk, hogy nem rajtatok múlt. Sebaj, feltétlen jegeljük a képeket és bepótoljuk, ígérem!!!A Meerus képek megvárnak ;-)))

 

Neszka, Danidek, kár, hogy nem voltatok, legközelebb remélem lesztek Ti is, mert nagyon kíváncsi vagyok az albumotokra! A CD-tek isteni volt, sokat nevettünk rajta, gratulálok Nektek, nagyon profi munka!

Köszönjük, hogy megosztottátok ezt az élményt a Malongós csapattal!!!

 

Seagullék!!!Igazán eljöhettetek volna, szívesen veszünk pedig minden élménybeszámolót bármilyen Maldív szigetről!Legközelebb gyertek el feltétlen, más is volt, aki először debütált a csapatban! Tényleg szívesen látunk minden friss Malongó-jelöltet is!:-)

 

Üdv. Őszibarack

 

 

 

 

 

 

 

Pitta2 Creative Commons License 2004.11.13 0 0 6888

Néhány perce értünk haza a Malongóról!

 

Hát ennyi kedves aranyos szimpatikus embert egy helyen még nem láttam. Nagyon jó volt. Köszönet mindenkinek, de különösen a ház urának és úrnőjének.

 

Pitta2

csinnnKA Creative Commons License 2004.11.13 0 0 6887

Sajnos (szó szerint) technikai okok miatt mi is lemondani kényszerülünk a mai talit! :-(

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.13 0 0 6886
kalappo:pedig az igazi az lenne,ha nehézbúvárfelszerelésben angolkeringőznél;-)
Előzmény: kalappo (6885)
kalappo Creative Commons License 2004.11.13 0 0 6885
Sziasztok!
Nagy fájdalommal tudatom, hogy én is átállok a bulit utolsó pillanatban lemondók táborába, így megmenekültök remekbeszabott költeményeim személyes meghallgatásától :-)
Cserében viszont segítség kellene:

OFF
Elsősorban a Bács-Kiskun Megyei Tagozat részére.
Alkalmi táncpartnert keresek jövő szombat estére-november 20-, egyesületi bál nyitótáncához, angolkeringőhöz. Olyan férfiúra gondoltam, aki esetleg a feleségével jön; persze megveszi a belépőt, 4.500 Ft/fő, amivel egy iskolát és óvodát fenntartó egyesületet támogat és hozzá egy finom, 7 fogásos vacsorát kap:menüt tudok küldeni, van husis és vega; tud táncolni, és vállalja a tánc betanulását. Ha van ilyen köztetek, küldjön nekem mailt. SÜRGŐS! Holnap is próba van.
ui:A búvárfelszerelés itt nem teljesen elfogadott öltözék:-)
ON

Kékbálna!
Bocsi, de tényleg égető. Ha nem tudod elfogadni, töröld.

Jó szórakozást kívánok Nektek!
ditkee Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6884

nekünk már csak 33 napot kell aludni és megyünk Sunra

molnarmalvin Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6883

óh!Igen?Mégmégmég!

 

"Én is, mi is..." nem lehetne bövebben?

Úgy szeretnék Veletek örülni, álmodozni , na és egy picit irigykedni...

(eltünt az hosszú ü,ö betüm.)

Pitta2 Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6882
Nekem is már csak 85-t kell aludnom! :-)))
Előzmény: molnarmalvin (6877)
ssuzy Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6881

Szia Molnarmalvin!

Mi megyünk jövő vasárnap Sun Island-re..

Előzmény: molnarmalvin (6877)
kalappo Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6880
Én még szeretnék egy pár évtizedet ebből a földi létből :-)
Előzmény: molnarmalvin (6877)
Gócpoint Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6879
Mi is! :-)
Előzmény: molnarmalvin (6877)
Kékbálna Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6878
Én. :)
Előzmény: molnarmalvin (6877)
molnarmalvin Creative Commons License 2004.11.12 0 0 6877

 

Kedves Malongók!

 

Ki készül most a Paradicsomba?

losonczyy Creative Commons License 2004.11.11 0 0 6876

Sziasztok!

 

Bár pótolhatatlan űrt ezzel nem hagyok magam után, hisz még senkivel sem találkoztam, de illendő szólnom, hogy Kalappó csak 1 fő lesz, mert én sajnos nem tudok vele menni. Az ok roppant egyszerű, a héten vagy két napot ellazsáltam a munkámban, így a hét végére az vár. Határidős a drága. Legközelebb okosabb leszek.

 

Jó szórakozást mindenkinek!

 

 

Üdvözlettel:

 

Losonczyy

Sharkpapa Creative Commons License 2004.11.11 0 0 6875

 SZOMBATON MALONGÓ:

 

 

 

a cím:      Hevér István

 

 

2089 Telki Rozmaring u.37   

 

Megközelités:     II.ker. Moszkva tértől, Szilágyi Erzsébet Fasor-Budakeszi út-    Budakeszi.   Budakeszin a harmadik közlekedéi lámpánál jobbra, TELKI felé.

A lámpától 8 km, vasregényes erdön átvezető uton Telkibe. Telkibe érve lesz egy körforgalom, ott tovább befelé a faluba. Az ófalui részen áthaladva, kb 600 méter, tovább lefelé a főuton. Balra látható Telki magánkórház, de ott is tovább egyenesen:))  JOBBOLDALT lesz egy bevásárló rész, Muskátli üzletház a neve, ott kell bekanyarodni a főutról jobbra. Ezen az uton haladva baloldalt az iskola látható.

ELSŐ keresztutcánál BALRA, ez a HARANGVIRÁG u. Ezen végig, mig a 39.-es házszámhoz nem értek. Ez egy saroktelek, inkább csúcsosnak mondanám. Itt éles kunkor BALRA a telek keritése mentén, és máris a ROZMARING u 37 elött vagytok, mivel ez ikerház:))

 

utvonal Telkin belül:
Sharkpapa Creative Commons License 2004.11.11 0 0 6874

 SZOMBATON MALONGÓ:

 

 

 

a cím:      Hevér István

 

 

2089 Telki Rozmaring u.37   

 

Megközelités:     II.ker. Moszkva tértől, Szilágyi Erzsébet Fasor-Budakeszi út-    Budakeszi.   Budakeszin a harmadik közlekedéi lámpánál jobbra, TELKI felé.

A lámpától 8 km, vasregényes erdön átvezető uton Telkibe. Telkibe érve lesz egy körforgalom, ott tovább befelé a faluba. Az ófalui részen áthaladva, kb 600 méter, tovább lefelé a főuton. Balra látható Telki magánkórház, de ott is tovább egyenesen:))  JOBBOLDALT lesz egy bevásárló rész, Muskátli üzletház a neve, ott kell bekanyarodni a főutról jobbra. Ezen az uton haladva baloldalt az iskola látható.

ELSŐ keresztutcánál BALRA, ez a HARANGVIRÁG u. Ezen végig, mig a 39.-es házszámhoz nem értek. Ez egy saroktelek, inkább csúcsosnak mondanám. Itt éles kunkor BALRA a telek keritése mentén, és máris a ROZMARING u 37 elött vagytok, mivel ez ikerház:))

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.10 0 0 6873
Na akkor jó hólapátolást kívánok a szívlapáttal,előtte egy pohárka vodka azután mehet a munka,hóhányás a Hó-Show-n,persze mire a 20 tonna havat kilapátoljátok az osztrák kamionból addigra már jó idő lesz;-)
Előzmény: Langusta (6871)
Bogie Creative Commons License 2004.11.10 0 0 6872
De ugye nem a havat lapátolod? Láttam a tv-ben, hogy import hóból dolgoztok:))
Előzmény: Langusta (6871)
Langusta Creative Commons License 2004.11.10 0 0 6871

Sziasztok,

 

Sajnos munkahelyi kötelességeim miatt nem tudok résztvenni a szombati

malongon:-( Ugyanis ezen a hétvégén kerül megrendezésre a Ho-Show a Bnv-n, igy sajnos itt kell helytállnom... Remélem azért Ti jol érzitek majd magatokat...

 

Mindenkit üdvözöl: Langusta

IT88 Creative Commons License 2004.11.10 0 0 6870

Szia Vivus,

 

köszönöm, ha jössz a malongóra, akkor még tudok mutatni többet is (előbb-utóbb tervezem, hogy néhány adagot felteszek még a netre is, csak hát az idő .... )

 

Üdv.:

 

IT88

Előzmény: Vivus (6853)
Bandos Creative Commons License 2004.11.10 0 0 6869

Figyelem! Utolsó előtti figyelemfelhívás!

 

November 13-án, szombaton délután MALONGÓ találkozó!

(Sharkpapáéknak előre is köszönet a vendéglátásért.)

 

A helyszín Telki, kezdés 15 órakor. (Érdemes időben jönni.) A helyszín pontos címe, elérhetősége a 4936-os hozzászólásban megtalálható. 

 

A jelentkezők:

 

Sharkpapa család, mint házigazda (4 fő),

CsinnnKA család (3 fő),

Kékbálnáék (1-2 fő),

crx és Gabika (2 fő),

Őszibarack és párja (2 fő),

Gócpoint-ék (2 fő),

Napoleonhal (1 fő),

Neszka (aki most Danidek-et is képviseli), (1 fő),

IT88 (2 fő),

Pitta2 (1-2 fő)

Langusta (2 fő)

kalappo (2 fő)

Anyta (2 fő)

Szöszi (2 fő)

Bandos és Fischelino (2 fő)

 

Aki még mindig bizonytalan, hogy ráér(jen)-e, vagy esetleg "merjen-e" jelentkezni, csak bátran! Ez egy nyitott csapat, örömmel várjuk az új malongókat is. (Seagul? Többiek?) Még mindig lehet jelentkezni.

 

Bandos

Előzmény: Sharkpapa (6863)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!