Keresés

Részletes keresés

.AK-47. Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8523
Csá mindenkinek. Olvasgatom a fórumot, mert szálláshelyet keresek júl.15-től 10 napra 4 személynek.Vajdaságiak vagyunk NEM MAGYAROK. Jisell te bánáti vagy? Mert utoljára ott halottam ennyire szörnyen beszélni magyar nyelven embereket. De lehet, hogy csak a suli maradt ki.... Nem tudok szó nélkül elmenni ezek a beszólásaid melett. Ne szégyeníts már minket vajdaságiakat. Dolgoztam CG-ban a T-com-nak és szerintem az ottani emberek nagyon rendesek. Nem értem neked miért kell oda xa***nod ahol élsz??? Lopni lopnak máshol is....nyaraláskor meg bármi megtörténhet... Te meg úgy fest azért szidod a másik hotel-t, mert konkurens...... Na demind1. Remélem lesz olyan ember aki hozzád megy nyaralni és őszintén megírja milyen volt. Te ahogy látom mindent tudsz, bratyizol a rendőrökkel szal csak atomjó lehet ha nálad nyaral az ember. Csak nem kellene nagy nullának meg hasonló szép jelzőkkel ellátni embereket úgy, hogy közben te sem tűnsz semmivel sem különbnek.

PS- ez a „ znaš ti ko sam ja ??? „ – jellegű - szöveg meg főleg tetszik. Na ez már tényleg szerbesen hangzott. – szánalmas -
Yettiee Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8522
Köszi!A sörözőket szeretjük,különösen a párom!
Hát a kisvonaton nem kell még gyermekkedvezményt igénybe vennünk! :)
Előzmény: jisell (8520)
H_G Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8521
Most hogy mondod, Budvában tényleg nem láttam helyinek kinézőt mást sportolni, mint a gyerkőcöket fejeseket ugrálni a Mogrenen :) A labdázók-evezők Kotor lakótelepi részén és H. Novi-Igalóban voltak.

De ez a márkáscucc-kivagyiság az edzőtermekben szerintem világjelenség!

Előzmény: jisell (8520)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8520

Szia

 

Itt se evezés se röplabdázás pedig az utóbbit én is szívessen űztem. Ilyen senki semmit nem csinál.

 Egy pár pasit láttam a városi kondi teremben de inkább hasonlított divat bemutatóra mint edzésre.  Montenegróban presztizs ha jól mondom kérdés hogy miben és hol jelensz meg. Én erre magasról teszek egy lapáttal.

Volt ott néhány TÖKÉLETES alakú, hosszú lábu csini baba is is kifestve , drága edző cucc , ala parfüm meg miegymás valahogy az én kis súlyfeleslegemmel  a régi edző ruhámmal nem illettem oda. Gondoltam akkor inkább majd otthon én egymagamban edzek. Az itteni lányok általában a régi jó  bevált módszert követik NEM ESZÜNK , NEm ISZUNK csak VIZET  iszunk nehogy 2 kalóriával több legyen valamint zacskós leves a fő étel, én még nem láttam egy jót evő csinos lányt az étteremben vagy pizzériában. Pedig micsoda falatok vannak.

 

Yettiee-nek üzenem hogy amikor lejönnek Budvára a szállodától mindössze ( a recepsiótól nézve ) a sétány felé ahol a kisvonat közlekedik (jobbra-Budva régi város , balra- Becici strand a kisvonatot le lehet stoppolni a tavalyi ár 1.50 Euró / fő valamint biztos hogy van gyermek kedvezmény, ez a z ár eggy irányra érvényes addig utazol ameddig neked tetszik ) 150 m- re  van egy nagyszerű söröző. A neve PIVNICA nem lehet eltéveszteni. A tavalyi szezon kezdete előtt csinálták meg az új nyitott teraszt valamint rendezték az étterem - söröző környékét nagyon de nagyon jól néz ki és nem is drága.

 

Üdv

Előzmény: H_G (8519)
H_G Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8519
Röplabdázni sok helyi fiatalt láttam mindkét országban (teniszezőket inkább csak HR-ban), jó alakjuk is van általában, sőt még lányokon is találkoztam evezésről árulkodó széles vállakkal, ők mit csinálnak télen?
Előzmény: jisell (8516)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8518
Magamat, az állatot a kecses lábujjról felismerem, de lám milyen kis édes bocika!
:-)))
Előzmény: Amari bp (8512)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8517
Ez csak blintre volt, vagy tényleg tudok ki a "Végzet"?

Mert tényleg hasonlít rá, csak a Végzett alacsonyabb és kellemesebb volt!
(...akarom mondanni kelemesebb lett volna!)
:-(
Előzmény: pljeskavica (8513)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8516

Kedves Szerveszkedő

 

Ami a Valentin napi ajándékot illeti jobban szeretem a romantikus dolgokat :-)

 

Tényleg csak egy kicsit sportolni szeretnék azaz mozogni. Bár nyáron mindenféle sport programot szerveznek az idelátogató turistáknak ez sajnos a szezon lejártával megszűnik. Itt nincs semmilyen fitnessz, kick bockx, jóga tanfolyam.

 

De erről ennyit. Itt sajnos zuhog az eső de hálla a jó Istennek nincs hideg.

 

Sziasztok

 

Előzmény: szervezkedő (8506)
H_G Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8515
Persze, hogy nagyon hasznos dolgokat írsz és persze, hogy nem számít, ha kis hibával, szóval én is azt kérném, csak így tovább!
Előzmény: jisell (8514)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8514

Csak annyit szeretnék mondani hogy : SZÍVBŐL KÖSZÖNÖM

 

Jisell

Előzmény: pljeskavica (8511)
pljeskavica Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8513

- Valentin napra, Valentine 

 

- Készítettem egy képet az általad említett Végzetről! Ő lehet az, csak a haját festette szőkére. Hasonlít rá... mondjuk... Határeset.

Előzmény: szervezkedő (8506)
Amari bp Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8512

Hát van aki az állatok közt szeret lenni, igaz szervezkedő?

Harmóniában a természettel:o))

ez is Montenegró
Előzmény: szervezkedő (8509)
pljeskavica Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8511

Elég jól lesöpörtél az asztalról. :-) Válaszolnom kell.

OFF /helyesírásról egy fórumban, utoljára/:

Nem létezik az íratlan szabály? Pedig épp most erősítetted meg a létjogosultságát... :) A tőlem beidézett szöveget kategorikusan kizáró, abszolút logikus indokod már-már el is fogadnám, ha nem lenne egy pici netes szakmai tapasztalatom.


Maradnék annál az álláspontnál, hogy jisell segítő szándékát többre tartom, mint azokat az alaptónusukban destruktív szándékú hozzászólásokat, aminek hatására - jogosan - elzárkózik/visszatáncol az információk megosztásától. Konkrétan: Ha igénytelennek nevezed, azzal nem sokat segítesz a közösségen. 
Maga a hozzászólásod (8483) egy ok az általam említett íratlan szabályra, mely egyébként rengeteg fórumon elhangzott már, többek közt éppen a moderátorok figyelmeztetnek rá. Így már írott formát is öltött. Miért? Pl. mert
a.) óhatatlanul is vitára, néha veszekedésre ad okot...
b.) ...ezáltal "szétoffolódik" egy-egy témakör 
c.) potenciális információforrások fordulhatnak el a fórumtól a helyesírással kapcsolatos kötözködés miatt.
Javíts ki, ha tévednék, de a,b,c mind megtörtént.

Abszolút megbocsátható és érthető, ha olyan valaki szól be, aki nem tudja, milyen a határ ezen az oldalán, viszont elég bosszantó, ha ezt egy -szűkebb értelemben vett - földi teszi. Tény, hogy Szerbiában sokan azt szeretnék, ha nem is beszélnénk a magyart. Amennyire tudjuk, őrizzük a nyelvet. Ki így, hogy itt marad, ki úgy, hogy voltaképp elmenekül.

ON:
Megszólítottak, válaszoltam. Bocsánat a többiektől. Ígérem, mostmár én is Montenegróra váltok :)

 

Csak annyit még, hogy mi, Vajdaságban objektív okok miatt híján vagyunk a fogalmazási és helyesírási tudásnek, ezért elnézést kérünk mindazoktól, akik egyáltalán nem várják el tőlünk, hogy magyarázkodjunk ez miatt. ;-)

 

jisell tapasztalatait pedig továbbra is várnám és kérnék mindenkit, akinek ezek után is szándékában áll, hogy ne akadályozza a kibontakozásban, számomra (is) fontos a mondanivalója. Köszönöm a türelmet! :) 

Előzmény: Kert-barát (8484)
Hümi Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8510
Kezdelek megkedvelni...főleg, hogy kihoztad belőlem az állatot...:)
Előzmény: szervezkedő (8509)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8509
...és most duplán megnyugodhatsz, mert még ha fel is éled bennem a kis terrorista július 13-24ig valószínűleg nem leszek Montenegróban, hanem itthon (Magyarországon) robotolok!
Előzmény: Hümi (8507)
Yettiee Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8508

2009-ben utazók:

 

1. halacs: 2009.02 :Herceg Novi

2. yettiee: 2009.07.13-07.20: Budva,Hotel Aleksandar

3. csakamunka: 2009.07.20-07.30

 

Hümi Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8507
Huhhhhhhhhhhhhhh...most megnyugtattál...amúgy meg foglalás indult...július 18. Budva, Adria apartman...immáron már harmadszor leszünk az Adria apartmanban...
Előzmény: szervezkedő (8503)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8506
Húúúúúú!
Még jó hogy időben szoltál hogy nem támadni akarsz csak sportolni!
Kis híííjjjján majdnem leütöttem neked egy
Valentin napi ajándékot!

(De még mielőtt valaki egy militarista állatnak hinne, az előző "fegyveres akciókat" csak hülyeségnek szántam! De téma befejezve!)
Előzmény: jisell (8504)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8505
Én csak annyit tennék hozzá a dologhoz itt az emeletes házak úgy épülnek-nőnek mint eső után a gomba. Ma semmi 2 hónap mulva már egy 4-5 emeletes házzat találsz ott 
Előzmény: Hümi (8502)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8504

Szia szrveszkedő

 

Csak fitt akarok lenni semmi más nem akarok én senkit bántani hidd el, Itt elég sovány a kínálat sportolás terén. A lakásunk közelében lévő edző termet is bezárták nem volt érdeklődő.

 

Szia

Előzmény: szervezkedő (8489)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8503
Hümi!
Ne bánkódj!
Ha nem "szabadítják fel" addig akkor add meg a pontos koordinátákat...
...és barátaim felszabadítják neked!
Hümi Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8502
Már megtudtam...azért köszi...felszabadították a lépcsősort mindenki számára...azért köszi...fotók indítva...:)))
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8501
Ezt nem tudom megnyitni mert amikor letöltöm  a számítógép bezárja
Előzmény: szervezkedő (8491)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8500

Szia

 

Erre majd pontos válasz kb 2 hónap mulva tudok adni mert folynak az építkezések.

 

Üdv

Előzmény: Hümi (8481)
jisell Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8499

Szia

 

Sajnos el kell hogy szomorítsalak nem vagyok Zentai se.

 

Bocsi

Előzmény: Kert-barát (8483)
Yettiee Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8498

Áhhh ez nekünk pont jó!!!Szeretjük a párommal a nyüzsit!A nyugit arra értettem,hogy munkától és kellemetlen meglepetésektől mentes nyaralást szeretnénk!

Előzmény: Amari bp (8485)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8497
Előzmény: Hümi (8496)
Hümi Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8496
Ne reklamálj kedves szervezkedő...inkább tudd meg nekem, hogy az Avala melleti lépcsősort...ami a medence oldalon van...felszabadították-e már közhasználatra...

ui.: Ne vedd fenyegetésnek...de ellenkező esetben postára dobok egy fotósorozatot...
Címe: Krumpliszedés otthonkában, anyós módra...:)))
Előzmény: szervezkedő (8494)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8495
Azt hiszem ezt nem lehet már űberelni!
De nem offolok többet mert jön C.N. és lekever egy nyaklevest!

(Jiselnek meg küldök mailban egy halom ilyen témájú linket, meg nőnapi ajándékként leütök valamit a Vaterán!)
Előzmény: Amari bp (8493)
szervezkedő Creative Commons License 2009.01.13 0 0 8494
Meg bevallom félek egy kicsit a mamitól!
Hümi csak két képet küldött róla, ezekkel "babonázott" meg:
De mi van ha nem ismerem majd fel?
De mi van ha ez csak valami becsapás?
Előzmény: Amari bp (8490)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!