Keresés

Részletes keresés

Danidek3 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 6988
150e-ből nem hiszem, hogy meglesz, de legyen szerencséd!
Max, ha összepakolsz és lesed a német last minute-eket.

Más...

Egy haverom csinált egy céget külföldön. Ennek kapcsán láttam egy fekete listát, amiben olyan országok vannak, akikkel ha számlázol elég csúnyán meghurcol az APEH. Talán még az is igaz, hogy egyáltalán nem fogad el számlát, az offshore "csalások" miatt. Na ezen szerepelt a Maldív Köztársaság is.
Talán ez is lehet oka, hogy nem nagyon szerveznek magyar irodák maldív utat...

Ezzel még senkinek nem volt gondja? Sharkpapa gondolom számolt már el maldív üzleti utat, vagy Langusta is adott el maldív utat. Esetlen Anyita is adhatott el közvetlenül, nem német irodán keresztül...
Előzmény: dijoni (6980)
IT88 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 6987

Na jó, legyen igazad :-)) mégiscsakbutavótam

 

Üdv.:

 

IT88

 

 

Előzmény: Kékbálna (6982)
Gócpoint Creative Commons License 2004.11.25 0 0 6986
Szia crx! Nem kaptam meg, de Őszibarackkal már elintéztük! Azért nagyon köszönöm, hogy segítettél! Üdv, Gócpoint Ui: VASÁRNAP UTAZUNK!!!! :-)))))
Előzmény: crx (6983)
Vivus Creative Commons License 2004.11.25 0 0 6985

szia Anyita!

 

Én is sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni a Malongón, de talán a következőn majd összefutunk, és akkor talán kiderül, hogy tényleg ismerlek - e.

Meg szeretnék megismerni mindenkit, olyan jó kis csapat van itt.

 

Vivus

Előzmény: anyita (6979)
dijoni Creative Commons License 2004.11.25 0 0 6984
Hűű, ez nagyon jó, köszönöm!!!!
Előzmény: Kékbálna (6982)
crx Creative Commons License 2004.11.25 0 0 6983

Gócpoint,

mailben átküldtem a fordítást, ha nem érkezett meg szólj, akkor berakom ide.

Előzmény: Gócpoint (6976)
Kékbálna Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6982

Kedves ITs kolléga!

 

Ejnye, ennyire nem megy a keresés? :))))

 

A maldiv.lap.hu-van a LTUR linkje ami egy külföldi last minute lap. Itt is említettem már.

 

A lényeg: Kandooma Resort, Dél Male Atoll, 2004 December 9-17, Félpanzió, Két ágyas szoba 775 Euro ami épp 200 alatt van. Bécsi indulás, Austrian Airlinessel. Részletek németül itt: http://www.ltur.com/com/detail.ltml?lfdnummer=6589532001&sa=PA&adults=2&kid1=&kid2 

 

Szóval 700-800 Euro közül rendszeresen lehet ilyen last minute-okat fogni itt. A múltkor hajós szafari volt ennyiért.

 

Bár be kell látnom az áhított 600 euro azaz 150 eFt szerintem itt is nehezen érhető el. De mondjuk December 9 nem is annyira last az még 15 nap.

 

Szia

 

Kékbálna

Előzmény: IT88 (6981)
IT88 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6981

Szia dijoni,

 

nem vagyok (sajnos) még tapasztalt Maldív utazó, de egyszer azért már sikerült eljutnunk, s akkor elég sok ajánlatot végignéztünk

 

Szóval ez az említett 150e körüli ár nagyon-nagyon-nagyon gyanús nekem (már ha magyar forintban kell érteni)

 

Persze lehet, hogy csak buta vótam

 

Üdv.:

 

IT88

Előzmény: dijoni (6980)
dijoni Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6980

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!

Januárban szeretnénk menni, 1 hétre, de még nem néztünk szét sziget ügyben (nem akarom fájdítani a szívem fölöslegesen), csak hallottam tavaly egy ismerőstől, hogy 150 e forintért ki tudott menni. Azért kezdtem kutatómunkába, hogy megtudjam, idén van -e lehetőség nagyjából ennyi pénzért kijutni pl. nagyonlastminute, vagy hasonló módon.

anyita Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6979

Szia Vivus!

 

Nem, pesti jány vagyok:). Esetleg, ha régebben dolgoztál a Saxonnal, akkor onnan ismerhetsz. Sajnálom, hogy nem találkoztunk a Malongón:(, talán majd legközelebb.

puszi anyita

Előzmény: Vivus (6978)
Vivus Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6978

szia Anyita!

 

Te nem véletlenül a Dunántúlról mentél fel Pestre?

Olyan ismerős a neved, de lehet, hogy csak véletlen egybeesés.

Van egy leányzó, aki hasonló karakterű, mint te. Talán...

Mert akkor ismernénk egymást.

Puszi

Vivus

Előzmény: anyita (6977)
anyita Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6977

 

Szia Dijoni!

 

 A CRX ( köszi ) által említett irodából jeletkezem:)). Ha jobban megadod a paramétereket megpróbálok neked segíteni. Jó volna tudni, hogy mikor szeretnétek menni, mennyi időre, és hogy milyen fő szempontok döntenek a szállás kiválasztásában, természetesen az áron kívűl. Meg tudom nézni neked a chartereket és a menetrendszerinti gépeket is. Mi főleg német partnerekkel dolgozunk a szállásokat tekintve, de azért magyarországi cégekkel is. Szerintem előszőr a nektek szimpatikus szigetet válasszátok ki, abból majd adódik, hogy milyen légijárattal tudtok eljutni oda, van néhány olyan sziget, amit csak külföldi partnertől lehet foglalni és nem adja oda csak a szállást, akkor jön a képbe a bécsi, müncheni stb indulás.

Előzmény: dijoni (6972)
Gócpoint Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6976
Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Lefordítaná ezt nekem valaki angolra? Mail címem: blakatos@takinfo.hu Előre is köszönöm! "Köszönöm, hogy figyelembe vette kérésemet a szálláshelyre vonatkozólag (időpont, bungik száma), remélem sikerül majd a kért bungalók valamelyikében elhelyezkednünk. Intézkedését még egyszer előre is köszönöm!" Ha valakinek esetleg jobb ötlete van, azt szívesen veszem! (Már küldtem nekik mailt még augusztusban, ez csak egy emlékeztető lenne, hogy megyünk) Mégegyszer köszönöm a segítséget! Gócpoint
crx Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6975

Mi kétszer mentünk, mindkétszer Winair.hu Deák Anita.

Ugyanakkor vannak itt mások is a fórumban akik utazási irodánál dolgoznak. Biztos írnak ők is neked.

 

Remélem senkit nem zavar a konkrétság, de így mindenki előbbre jut, mint sokszor körbeírni.

Előzmény: dijoni (6972)
Danidek3 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6974
Az Eurotigair-el kapcsolatban továbbra sincs semmi infó.
A Google már 3 találatot közöl. Egyik az "under constructions", másik kettő pedig a Maldív fórum és a Ganxsta fórum Langusta tollából (elektronjaiból?).

Langusta: Ha tudnál valami kapcsolatot adni az Eurotigair-hez volna nekik egy üzlei ajánlatom. Egy kis marketing-loyalty témáról lenne szó. (emilre jöhet)

Előzmény: Pitta2 (6973)
Pitta2 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6973

Szia Dijoni!

 

Nagyon bölcs döntés elmenni a paradicsomba. Utazni több féle módon is tudsz. Csak két kérdést kell eldöntened.

 

1. melyik légitársasággal?

2. melyik szigetre?

 

Repülés

A legegyszerűbb Budapestről charter géppel. Több légitárságnak is indul gépe:

Malév: B767-el megy közvetlen. A Neckermann, Best Reisen, Tui, Ibusz és Tansi árulja a jegyeket illetve az utakat.

Travell Service B737-el megy legalább egy technikai leszálással. Néhányan már utaztak velük és nem épp dícsérő szavakkal illeték.

Eurotigair: egy új társaság még nem tudok (tudunk) róla semmit

 

Ha nem budapestről indulsz úgy a választék már jóval nagyobb. Ma töltöttem le a Male-i reptér téli menetrendjét: Emirates, Srilankan Airlines, Eurofly, Air Europe, Condor, LTU, Ausztrian Airlines, Lauda Air, stb...választék van, de ezekhez el kell jutni valamelyik európai városba. Emiatt az utazási idő megnő. Viszont így lehetőséged lehet arra is hogy útközben néhány napra megállj Sri Lankán vagy Dubaiban.

 

 

Sziget:

Ha Magyarországi utazási irodával mész, akkor a választható szigetek száma korlátos. Vannak kisebb irodák, akik "csak" megszervezik az utat és akkor több sziget közül is választhatsz.

 

Nem könnyű tudom. A többiek is nyilván elmondják majd a véleményüket.

 

Én most (2005.02.05) megyek először. Mindent összevetve a Neckermann ajánlatát választottam.

 

Jó választást.

 

Pitta

Előzmény: dijoni (6972)
dijoni Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6972

Sziasztok,

néha beleolvasgatok a topicotokba és irigykedek :)))

Most azonban úgy néz ki lenne lehetőségünk arra, hogy mi is eljussunk "álmaink földjére", amennyiben találunk megfizethető utat.

Tudnátok nekem ebben segíteni? Van tippetek merre induljunk el, belföldi utazási iroda, külföldi, internet, stb.?

Előre is köszi a segítséget!

crx Creative Commons License 2004.11.24 0 0 6971

Bogyo2,

 

csak most olvastam vissza az elmúlt pár nap eseményeit, de engedd meg, hogy mi is gratuláljunk Nektek és minden jót kívánjunk a kis bogyóhoz/fihalholihoz :-))

 

Crx & Crxné

 

hebian,

meeruról minden infó érdekel minket is :-)) nemhiába, oda visszavágyunk...

gybeata Creative Commons License 2004.11.23 0 0 6970
Sziasztok!A kepküldes folyamatban van:).Most elmegyek egy kicsit dolgozni,aztan jövök a beszamoloval..minden jot kedves forumtagok!
Vivus Creative Commons License 2004.11.23 0 0 6969

Szia gybeus!!!

 

Próbálkozz mégegyszer ezzel a naplementés dologal, szerintem.

Köszi az email megkaptam, már válaszoltam is rá!

Várjuk az élménybeszámolót!!!!! NAGYON!!!

A képekkel amiket küldtél feltépted a régi sebeket!! Vissza akarok menni a Maldív szigetekre!!!!

 

Vivus

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.23 0 0 6968
Kandooma-i naplementét szeretnék látni:-)
Előzmény: gybeata (6965)
OSZIBARACK Creative Commons License 2004.11.22 0 0 6967

Sziasztok Maldívon lévők!!!

 

De jó, ott vagytok!!!Jól vagytok?!Nagyon örülök!:-)))

 

El tudom képzelni, nagy volt a Dubai rohanás, na meg a ******-os szálloda után félő volt, hogy ez az érzésetek lesz, AMI, de ez várható volt.;-))

El sem tudom képzelni milyen lehetett a Jumeirah Hotel, remélem sokat fotóztatok belülről is!!!Nagyon fogjuk várni a Dubai beszámolót!!!

 

Pihenjetek sokat, azért a csönd, nyugi, nagy kékség jót fog tenni Nektek!! Sok képet készítsetek Vilamendooról is, kíváncsi mindenki szerintem rá, még nincs róla beszámolója senkinek sem!!!

Tartalékoljatok!!!Itt jegesmacik járnak, 0 fok körüli hideg van, iszonyú!!!!

 

Sok puszi Nektek még egyszer!!!Jó pihenést!

 

Őszibarackék

Előzmény: Napóleonhal (6964)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.22 0 0 6966
Ebből a Kandooma-i naplementéből nem sokat láttunk,vagy már teljesen sötét volt?;-)
Előzmény: gybeata (6965)
gybeata Creative Commons License 2004.11.22 0 0 6965
Sziasztok! Beszamolom elötti kepelözetes..Kandooma-i naplemente
Napóleonhal Creative Commons License 2004.11.22 0 0 6964

Sziasztok!

 

Udvozlunk mindenkit Vilamendhoorol. Nem irok most reszletesen, mert nagyon lassu ez a gep, orulok, hogy ennyit is tudok irni. Ebbol is latszik, hogy azert itt van meg mit fejlodni. Bar lehet, hogy a mi elvarasaink voltak tul magasak Dubai utan. De azt hiszem, hogy a Dubai 2 napunk utan akarmelyik szigetnek fel lett volna adna a lecke, beleertve Hilton Rangali es tarsait is...

 

Az ido ma meg tegnap eleg szar volt, remeljuk holnap jobb lesz.

 

Meg lehet hogy tudunk majd irni, jovo hetfon megyunk haza.

 

Napoleonhalek

anyita Creative Commons License 2004.11.22 0 0 6963

Szia Losonczyy!

 

 Valahogy nem akarja a gépem, hogy levelet kapjál tőlem, sajnos a freeamiles címről mindig visszajön a levél.

 

anyita

Előzmény: losonczyy (6962)
losonczyy Creative Commons License 2004.11.22 0 0 6962

Szia Anyita!

 

Irtam, hogy lepusztult a mailbox, áttértem a freemailre, ezért (is) nem tudtam, vagy csak utóbb már nem néztem meg a mail-es leveleket a Los-ra. Bocs.

Válaszoltam Neked email-ben.

 

Köszi!

 

Losonczyy

Előzmény: anyita (6929)
Jázmin2004 Creative Commons License 2004.11.21 0 0 6961

Szia Bogyó2!

 

Én is gratulálok a lányotokhoz, és a legjobbakat kívánom!!!

 

Jázmin

Előzmény: Bogyó 2 (6934)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.21 0 0 6960
Nagyon köszönjük neszka a jókívánságokat, és mindenki másnak is. Majd összeszedem magam és írok neked egy részleteset. Mindenesetre ellentétben a 9 évvel ezelőtt történtekkel, most teljesen elégedettek vagyunk, le a kalappal az orvos, a szülésznők, nővérek, de még a takarítónéni előtt is! Persze szerencsénk is volt, hogy nem volt komolyabb gond, de a hozzáállás is más volt. Pedig csak annyi volt a különbség, hogy akkor én nem voltam benn, mert az orvos nem járult hozzá. Állítólag valóban csak '97 óta gyakorlat ez Kecskeméten.
Előzmény: neszka (6953)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.11.21 0 0 6959

Én nem tartlak bogarasnak, mert én ugyanígy sokat témáztam. nem tudom, nézted-e Makunudut? Sajnos nem olcsó, de azért olvasd el Kokuszdio 1425-ös hozzászólását! lehet, hogy ezt keresed?

 

Előzmény: seagull7 (6957)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!