Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 880

Én hülye nem készítettem közös képet a paripámmal! :(

Megfogadtam magamnak, hogyha elmúlik a fülmizériám, akkor nem teketóriázok tovább, hanem kerek-perec elmegyek egy plasztikai sebészhez. Ez már nem állapot, hogy állandóan összetévesztettek a lovammal.

Ez még az érettségi utáni kép, elképzelheted milyen gondokkal küzdök a mai napig. :((

 

Előzmény: cagicagi (877)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 879

javítva:# világéletemben

Előzmény: Törölt nick (878)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 878

Most, hogy jobban megnézem ez tényleg szamár és még nagyobb a szégyen, hogy ezért képes voltam kimenni szaudi-arábiába. :(( Csak azt nem értem miért egy vadasparknak adták el azok a kupecek, akik megvették tőlem.

Persze érthető a flusztráltságom, hiszen a fülzúgás mellett halláscsökkenés is történ a jobb fülemben (lásd.: 785 hsz.)

Éppen ezért keresgéltem a neten egy jobb minőségű hallókészülék beszerzése végett és rátaláltam erre a műszerre! (végre-valahára)

Világ életemben a praktikum bűvöletében éltem, éppen ezért örülök ennek a készüléknek. Persze csak nyerek az üzleten, mert nekem csak a jobb fülem "részére" kell eme szerkezet.

Kényelmes, praktikus, könnyen hordható. Tegnap kipróbáltam és nem zavart bevásárlás közben a Cora-ban, vezetés közben is megfelel, csak a tetőablakot kell kinyitnom állandóan.

Előzmény: cagicagi (877)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 877

Véletlenül nem ilyen volt? :D

 

http://kepfeltoltes.hu/110214/SAM_2674_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Állatkerti szamár.

 

 

Meg én.

Előzmény: Törölt nick (874)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 876

Férjhez menés helyett egy egyszerűbb megoldást találtam, még ha átmeneti is: szabadság. Végül is van 28 napom, beáldozok párat. Engem úgyis a munka evett meg, - rossz dolgokra vágytam -,  talán jót fog tenni pár nap az újfent kínlódó fülemnek.

cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 875

Na ez jó:)

Igazad lehet.

Előzmény: Törölt nick (873)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 874

Igazad lehet, mert amikor megvették utána lett gyanús a számomra, hogy 70 ezerért adtam el, közben amikor megvettem a szaud-arábiai királyi családtól akkor egy vagyonomba került ez a gebe, de sajnos nem lehet mindenki üzletember.

Okos ember holtig tanul.........

Előzmény: Kathyc (872)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 873

Dehogy!, csak az idősebb jogán figyelmeztettünk, hogy elég a zúgás, nem kell tetézni bajt holmi full-os lovagokkal.....

Előzmény: cagicagi (871)
Kathyc Creative Commons License 2011.02.14 0 0 872

Nézd már meg jobban! Összetévesztetted a képeket! Hisz ez Overd..., csikó korában :-)))))

Előzmény: Törölt nick (866)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 871

Nah, jól lehurrogták az ötletemet :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 870

Köszönöm, elolvasom.

Előzmény: ghepard (869)
ghepard Creative Commons License 2011.02.14 0 0 869

Hát mondjuk egy régi régi gyógymódot, amelynek nagy helye van a keleti orvoslásban. Nem tudom, hogy a régi népek tudták-e, hogy miért hat az amit csinálnak - de látták, hogy működik a dolog. Energia a saját hangunk, saját gondolkodásunk, saját rezgéseink stb...... A mai orvoslás nem ismeri el még az energiával (pedig használja itt ott) való gyógyítást - és mindent a gyógyszerekkel meg a sebészkéssel akar megoldani.

 

De ezek nehézkesen és sok sok mellékhatással működnek. A kémia lassan hat és nem kíméli az egészséges sejteket sem és ráadásul a test végsősoron harcol is ellenük, meg a baktériumok is, meg a vírusok is. Ezért újabb és újabb szerek után kell nézni, mert az ember rászokik és már nem lesz olyan hatásos. A kémiai inger nagyon lassan terjed sejtről sejtre - az energia viszont szinte egyszerre hat és bevethető csak oda, ahol szükség van rá a legjobban. Ezt igyekszem tanulni már 8 éve. Sok minden az agyban dől el, képes-e az ember átírni azt a sok tudattalan, betanult reflexet, ami fejlődése és nevelése során belevésődött. Ha érdekel a téma, a 685 hsz-ban belinkelten kicsi összefoglalómat, 35 oldalas......

Előzmény: Törölt nick (868)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 868

"2003-tól az energiákra összpontosítottam tök véletlenül (hangok, rezgések, vibrálások, elektromágneses erőtér stb) és ezzel úgy néz ki sok minden elérhető........"

 

Ezalatt mit értesz? Amennyiben publikus , akkor vázlatokban érdekelne.

Előzmény: ghepard (867)
ghepard Creative Commons License 2011.02.14 0 0 867

Akinek nincsenek elérhetetlen álmai, az az elérhetőeket sem tudja megvalósítani,,,:-)

 

Na ez klassz. Én igencsak az akkori szememmel szinte elérhetetlen dolgot akartam, ez volt 32 évvel ezelőtt. Hogy ne legyek beteg és ha megbetegszem, akkor leküzdjem  minden külső szer nélkül (gyógyszer, alkohol, homeószer, gyógytea sztb). Na ez nagyon nehezen indult, de mostanában ott tartok, hogy lehet meg is tudom csinálni. 2003-tól az energiákra összpontosítottam tök véletlenül (hangok, rezgések, vibrálások, elektromágneses erőtér stb) és ezzel úgy néz ki sok minden elérhető........

Előzmény: gr82wök6ószfater (863)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 866

A gyönyörű Lipicai lovamat bevitettem a lovásszal, nehogy ellopják, mert kelendő ám az ilyen mén rosszabb környékeken.

Aztán megyek a kastélyomba aludni

Zúgásmentességet holnapra!!

Előzmény: Kathyc (865)
Kathyc Creative Commons License 2011.02.13 0 0 865

"...hozzámegyek egy gazdag fickóhoz, és onnantól kezdve naphosszat a..."  fülzúgásod mögé bújsz, hogy ne is halld a gazdag férjed megnyilvánulásait, mert mégsem ő a te királyfid  fehér lovon.

Előzmény: cagicagi (859)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 864

 

"Azt kellene csinálni, hogy felmondok holnap, hozzámegyek egy gazdag fickóhoz, és onnantól kezdve naphosszat a tulipánokat simogatom a kastélyom udvarán, oh:)"

 

Hülyét kapnál 1 év múlva........Vagy közösen lesztek "jómódúak" vagy sz@rt sem ér az egész.

 

 

Előzmény: cagicagi (859)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.13 0 0 863

Akinek nincsenek elérhetetlen álmai, az az elérhetőeket sem tudja megvalósítani,,,:-)

Egyébként meg "ha az igényelnket a lehetőségeinkhez igazítjuk, máris boldogabbak vagyunk"

idézet tőlem,,,

Előzmény: cagicagi (859)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.13 0 0 862

És fogadok 24 évesen nem vot senkinek semmi baja:)

 

Volt egy asszisztens néni ugyanis Miskolcon, aki elkezdett sopánkodni, hogy jaj jaj ilyen fiatalon...mondom is neki, hogy tessen már csendben maradni:)

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.13 0 0 861

Már elmúlt 30 éve!

Jobban jársz, ha belenyugszol!

Előzmény: Kathyc (858)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.13 0 0 860

Tudom, a kor nem érdem, (((66))) meg egy kicsi,,,:-)

Előzmény: cagicagi (857)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.13 0 0 859

Jah, engem is a munka tesz a sírba:)

Te mivel foglalkozol?

 

Azt kellene csinálni, hogy felmondok holnap, hozzámegyek egy gazdag fickóhoz, és onnantól kezdve naphosszat a tulipánokat simogatom a kastélyom udvarán, oh:)

Előzmény: Törölt nick (853)
Kathyc Creative Commons License 2011.02.13 0 0 858

Valóban te vagy a rangidős minden szempontból, ha jól tudom :-), huszonéve élsz vele, ugye?

Én csak 8, és bár nem nyugszom bele, hogy zúg, de simán kihúzom vele még 38 évig, csak nagyobb bajom sose legyen!!!! :-)))))

 

Előzmény: gr82wök6ószfater (856)
cagicagi Creative Commons License 2011.02.13 0 0 857

No és mennyi is az az elég vén?

(közvéleményt kutatok, ugyanis)

 

Nagyon érdekes, amit írtál. Rendkívül érdekes. Hogy ugyebár lelki eredetű-e, vagy sem. Megmondom őszintén, én is ezzel magyaráztam, magyarázom, saját magam előtt. Meg persze az orvosok is, de igazad lehet, és benne van ebben az, hogy nem tudnak egyszerűen mást mondnai, és mivel nem akarják bevallani a saját kudarcukat, előveszik a psziché-kártyát.

Nekem magamnak ez talán vigasz, hogy nem is romlott el bennem semmi, csak a stressz meg a munka meg kutyafüle.

 

És igen, rendkívül szerencsés alkat vagy. Én is igyekszem a legpozitívebb módon hozzáállni, de a fene ette volna meg, már egy éve ez van napirenden:)

Előzmény: gr82wök6ószfater (856)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011.02.13 0 0 856

Húha!!!!,,,,

itt most nagyon súlyos dolgokat olvastam, nem is tudom hirtelen melyikre reagáljak,,,,

Persze, azt elfogadom, hogy mindenkinek a "saját tyúkszeme fáj legjobban", ezért nem is szeretném senki problémáját elbagatellizálni, de,,,ha visszaolvastok láthatjátok, hogy én már mióta élek együtt ezzel a dologgal. Természetesen azzal is tisztába vagyok, hogy ugyanazokat a dolgokat mindenki másképp éli meg, mégis azt tudom csak mondani,hogy nem kell ezt olyan tragikusan fölfogni!

Részben én is hajlamos voltam elfogadni azt a "szakvéleményt", hogy pszihés okai lehetnek a jelenségnek, de végül is arra a következtetésre jutottam,hogy ezt akkor mondják az orvosok mikor nem tudnak mit kezdeni a problémával és igyekeznek a paciensre hárítani a "felelősséget", miszerint saját maga tehet csak a bajáról.:_( sajnos ezzel csak egy öngerjesztő folyamatot generálnak, ami inkább ront a "beteg" állapotán):-(

Lehet, hogy én már elég vén vagyok ahhoz, hogy túl tudom tenni magam ezen a problémán.

Azzal is tisztában vagyok, hogy én egy rendkívül szerencsés alkat vagyok,mert azzal szoktam elintézni bizonyos problémákat, hogy ami nem fáj vagy nem viszket (és még nem is látszik) azzal nem foglalkozunk,,,:-)

Kathyc Creative Commons License 2011.02.13 0 0 855

Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (854)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 854

Részvétem a férjed miatt

Előzmény: Kathyc (852)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 853

"Valaki azt mondta, hogy a zúgással csak el akarok fedni dolgokat, amikről nem akarok tudomást venni.... de mit?!"

 

Én ugyanezt olvastam és abban is biztos vagyok, hogy minden betegség 95%-a lelki eredetű.

Nekem a sok IQ huszár miatt mehetett el a hallásom, ezért szerintem a munka nem csak nemesít, hanem süketít is :)

Előzmény: Kathyc (852)
Kathyc Creative Commons License 2011.02.13 0 0 852

Részemről 100%-ban stressz váltotta ki, mivel 2003. január elején a férjem zűrös vállalkozási ügyei, APEH tartozása miatt végrehajtási értesítést kaptunk, és egy héten belül zúgott a fejem, magas volt a vérnyomásom. Azóta leküzdöttem az Apeh-et, nem lett végrehajtás, a férjem beteg volt '99 óta, áprilisban lesz 2 éve, hogy meghalt. Az utóbbi 10 évhez képest sokkal nyugisabban élünk (szerencsére a lányommal nincsenek problémák), leszámítva mindennapi megélhetési gondokat, de a zúgás maradt.

Valaki azt mondta, hogy a zúgással csak el akarok fedni dolgokat, amikről nem akarok tudomást venni.... de mit?!

Előzmény: Törölt nick (851)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 851

Az biztos, hogy tünet.

Nekem is minden leletem ok, ezért ráfogták a stresszre, pedid még a hallásom is elmen a jobb fülemben.

 

Előzmény: Kathyc (849)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!