Keresés

Részletes keresés

soka63 Creative Commons License 2004.12.07 0 0 7079

Tetszettek a képeid.

Milyen géppel csináltad?

Előzmény: ssuzy (7064)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.12.06 0 0 7077
Csatlakozom.
Előzmény: OSZIBARACK (7076)
OSZIBARACK Creative Commons License 2004.12.06 0 0 7076

Gócpoint és Mr. Gócpoint!!!!

 

Ha olvassátok a fórumot, remélem mielőbb beírtok majd, mert nagyon aggódunk...

Minden rendben van, vagy ennyire szar az idő, azért nem tudtok írni?!?!?

Mizujs veletek?!?!?Minden érdekel!!!

 

Puszi, Őszibarackék

Sonrisa Creative Commons License 2004.12.06 0 0 7075

Off:

Szia Napóleonhal,

a Dubai-beszámoló ugye még nincs fenn sehol? Nem találom. Sikerült venned mindent, amit terveztél?

Üdv: S.

Előzmény: Napóleonhal (7037)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.12.06 0 0 7074

Nekem egy osztálytársam járt Afganisztánban úgy '90 környékén.

Nem volt semmi, Kínába igyekeztek, de csak Nepálig jutottak, kétszeri próbálkozás után se engedték be őket, se onnan, se a Szovjetunió felől.

Előzmény: Napóleonhal (7072)
Napóleonhal Creative Commons License 2004.12.05 0 0 7073

Brrr.......... Ez a nyaralás elég szarul kezdődött...

 

http://www.airdisaster.com/photos/8q-tmc/3.shtml

 

 

Napóleonhal Creative Commons License 2004.12.05 0 0 7072
Nyitottam egy igen érdekes utazási topikot, nézzétek meg!
ssuzy Creative Commons License 2004.12.04 0 0 7071

Szia Bálna!

 

Köszi!!! Van még jópár víz alatti képünk, csak betellt a tárhelyem.. : (( A korallok tényleg szépek (és épek : ))), hosszú ideig nézegettük őket, mire átúsztunk egy másikhoz. Az azért nem esett túl jól, hogy nem messze tőlük, találtam egy jókora pezsgősüveget, sőt, néhány zsákot is. De ez csak a vízibungallók környékére volt igaz. Mondjuk ott van az egyik leggazdagabb élővilág, de ez nem mindenkit érdekel ezek szerint.

Szép napot! Ssuzy 

Kékbálna Creative Commons License 2004.12.03 0 0 7070

Szia ssuzy!

 

Ötös! Abszolút szuperek a képek. A vízalattiak is tetszenek. Gondolom ha jobb időtök lett volna szaporodtak volna még szépen. Örülök, hogy a fotókon szép épp korallokat láttam.

 

Már csak 62 nap. :))

 

Szia

 

Kékbálna

Előzmény: ssuzy (7048)
IT88 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 7069

Szia SSzuzy!

 

Kár, hogy az idő olyan vacak volt, de a képek alapján tényleg nem tűnik olyan vészesnek, mint ahogyan írod!

A készpénzes probléma meglepő, júliusban nem volt probléma a készpénzzel (mi is úgy fizettünk)

A fürdőről köszönöm az infót, legközelebb kipróbáljuk!!!

Maximálisan egyetértek, hogy egy hét nem igazán elég sok mindenre, 2 hét már talán elég hosszú idp pihenésre, programokra, stb. ... nem is beszélve Gócpointék 3 hetes útjáról.

 

Üdv.:

 

IT88

Előzmény: ssuzy (7042)
Pitta2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7068

Losonczyy!

 

A budaörsi nagy bevásárló központban van, valahol a Budapest felé menő részen, ha jól láttam az EW után.

 

Pitta

Előzmény: losonczyy (7066)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7067

Köszi szépen, természetesen érdekel. Víz alatti képek is vannak? Korallok?

Elküldheted, de nem lenne jobb, ha felpakolnád valahova? Akkor többen is élvezhetnénk!

Előzmény: fazi2 (7058)
losonczyy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7066

Köszönöm szépen !

 

Talán a jövő héten "beugrunk" majd a csónakokért, nehogy majd azért ne tudjunk februárban utazni, mert nincs gumicsónak!...............

Ez Bp-n van ugye?

 

Üdvözlettel: Losonczyy

Előzmény: Pitta2 (7014)
ssuzy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7065

Na mégegyszer: Sun Island 

Ezer bocsánat!

ssuzy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7064

Módosítottam még egy kicsit az albumot, ezért újra kell linkelnem. Tehát ha valaki még meg szeretné nézni, akkor itt:

Sun Island újra

Bocsi!  Ssuzy

Pitta2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7063

ssuzy!

Nekem is nagyon tetszettek a képek!

Már nagyon vágom a centit, "csak" 65 nap én megyek. :)))

 

Pitta

Előzmény: ssuzy (7048)
Vivus Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7062

szia SSuzy!

 

Fantasztikuusak a képeid!!!!

 

Vivus

Előzmény: ssuzy (7061)
ssuzy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7061

Szia Seagull!

Köszi az elismerést, páromnak átadva (nagyon örült neki)! Azt írod, hogy a te képeid nem ilyen jók.. na ja, de te nem is csúsztál-másztál a földön fekve gondolom, hogy lefényképezz egy hangyát! : )) Ő ez a típus, és ennélfogva nem is sokat láttam ezalatt az egy hét alatt : (((

A pók tényleg hatalamas volt, ahogy írod, kb.10 cm. Az a röhej, hogy ez a recepció mellett egy oszlopon heverészett. Naná, hogy mi vettük észre!! Aztán a többi vendég is felfigyelt rá, hogy mit fotózunk. A reakciót nem részletezem... : )))

Azt elfelejtettem írni, hogy ha valaki szeretné esetleg valamelyik képet nagy felbontásban, szívesen elküldöm.

Üdv: Ssuzy

Előzmény: seagull7 (7060)
seagull7 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7060

Ssuzy,

gyönyörűek a képek - egyszerűen fantasztikusak!! (Le is töltöttem néhányat, annyira szépek a színek.) Miért van az, hogy az én képeimnél mindenki másét szebbnek látom???:))

Viszont az a pók: az retteneteeees - de jó, hogy Vilivarjún nem láttunk ilyet:)) legalább 10 cm-nek látszik!

 

Gratulálok még egyszer a fotósnak! (mi sem fogtunk ki túl jó időt, és uaz a véleményünk: legközelebb min. 2 hétre kell menni!!! De jó is Gócpointéknak, 3 hétig Maldívon fantasztikus lehet...

 

Üdv,

Seagull

Előzmény: ssuzy (7057)
fazi2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7059
 Szia Bandos!                                                                                                        Köszi, hogy segitesz, most nagy erővel próbálkozunk valami jó helyet keresni. Igaz,hogy még a hely is elég képlékeny nem egyszerű a döntés és melesleg az ár sem. Január 1 körül szeretnénk indulni, reméljük összejön.                                          Gyöngyi
Előzmény: Bandos (7052)
fazi2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7058
      Szia!                                                                                                               Bécsből indultunk 15-en egy baráti társaság 2 hétre. Kuredut választottuk a nagysága miatt és főleg miattam, mert kicsit megijedtem a 300x200 mérettől, azt gondoltam egy nagyobb biztonságosabb. Mi voltunk az első magyar turisták ezen a szigeten. Hát maga volt a paradicsom, azt hittük ilyen nincs is. Gyöngyörű képeket készitettünk és videoztunk. Most, hogy újra elszeretnénk jutni látom, hogy Kuredun is vannak vizibungalók. Ha bővebben érdekel vagy a képeket megszeretnéd nézni nagyon szivesen elküldöm.                                                                                                                                Szia  Gyöngyi 
Előzmény: Bogyó 2 (7054)
ssuzy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7057
Nanááá!!! : ))) Még Eszterházy rostélyos is! : )))
Előzmény: rags (7056)
rags Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7056
Szia ssuzy!

Remek képek! Nektek is volt Dobos és Eszterházy torta?

rags
Előzmény: ssuzy (7055)
ssuzy Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7055

Szia Bogie!

Igen, ahogy pár percre kisütött a nap a hétvégén, azonnal fényképeztünk, de az igazán szép fotók kedden, az egyetlen napos délelőttön készültek. Sajnos nagyon le kellett vennem a felbontást, mert a yahoo "csak" 30 Mb tárhelyet ad, mi pedig 8 megapixeles fotókat készítettünk. Remélem tetszettek, a párom sok energiát fektetett a fotózásba. Megpróbálom a linket normálisan beszúrni újra:

Sun Island

Bogyó! Természetesen a recepción elfogadnak készpénzt, ahogy írtam is. Ezenkívül sehol, csak a keycarddal "fizetsz". Azért írtam ezt be, mert mesélték, hogy korábban nem így volt.

Szép Napot! Ssuzy

Előzmény: Bogie (7051)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7054

94-ben?

 

Erről azért igazán mesélhetnél! Akkor te vagy a legkorábbi, ha jól emlékszem.

Főleg az lenne az érdekes, hogy milyen volt akkoriban - El Ninjo előtt - a tengeri élővilág, de az is érdekes lenne, hogy kik jártak akkor oda, lehetett-e látni magyarokat, egyáltalán mennyire volt a turistaipar kiépülve. Szerintem Magyarországon az elmúlt 2-3 évben forradalmi változások zajlottak le a maldív utak kapcsán, ennek egyik terméke ez a fórum is.

 

De milyen lehetett '94-ben?

Előzmény: fazi2 (7047)
Bogyó 2 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7053

Legközelebb januárban kell menni! Vagy nyáron. Lám Vivuséknak is jó volt a július, szerintem jó a nyár is, ha az ember nem a "télből nyárba" élményért van oda. Számomra ez nem igazán fontos. Egyszer persze kipróbálnám, de utána meg borzasztó lehet hazajönni!

A számlarendezésnél se lehetett volna készpénzzel fizetni? Mi nem vittünk kártyát, készpénzzel fizettünk mindenhol, ha a szigeten nem is azonnal.

 

Előzmény: ssuzy (7042)
Bandos Creative Commons License 2004.12.01 0 0 7052

Szia fazi2!

 

Ha amúgyis mostanság maradtatok le egy jó Kandooma ajánlatról, akkor a figyelmedbe ajánlom, hogy a mai Népszabi 17. oldalán jelent meg egy "igen jó", kedvezményes ajánlat, az OTP Travel-től: Kandooma Resort, repjeggyel (MALÉV charter), félpanzióval, transzferrel 219.900 Ft. Indulási időpontok: jan 1., 8., 15.

A www.otptravel.hu - n is fenn van ugyanez az ajánlat, de ott a hírdetéssel ellentétben nem jelzik azt, hogy ebben az árban a transzfer is benne lenne.

 

Bandos

Előzmény: fazi2 (7045)
Bogie Creative Commons License 2004.12.01 0 0 7051
Meglepően jók lettek a képek. Nem is nagyon látszik, hogy milyen esős idő volt. Kivétel, persze a viharról készülteken.
Előzmény: ssuzy (7050)
ssuzy Creative Commons License 2004.12.01 0 0 7050

Bocsánat, már működik is, csak elfelejtettem átállítani privátról publicra! Szóval az alábbi link él!

Ssuzy

Bogie Creative Commons License 2004.12.01 0 0 7049

Kíváncsiskodtam, de csak ezt találtam:(

No photos are available
Sorry, somogzsu has not enabled any public albums in their account.
Learn more about sharing albums.

 

 

Előzmény: ssuzy (7048)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!