Keresés

Részletes keresés

ataman Creative Commons License 2003.09.22 0 0 128
Valóban tele van a net fake dalokkal, de már hónapok óta. Ettől függetlenül a netről már le lehet tölteni a teljes albumot, mely egyébként csak ma késődélutántól kapható, pl. a Duna Plazaban.
syrius Creative Commons License 2003.09.22 0 0 127
Hát nem kimondottan Sting téma lett belőle, szóval mielőtt kifizetném az árát gondoltam belehallgatok és körülnéztem a Kazaa-n. Le is szedtem fél óra alatt az összes számot és most hallgatgatnám, de szinte mind ugyanannak tűnik, mintha egy mix lenne a lemez számaiból, különböző hosszakkal másképpen indulnak, de mintha előbb utóbb mind ugyanarra a számra váltana. Így benyomás nincs, csak bosszankodás. Lehet, hogy ez egy trükk? Teleszórták a netet fake számokkal? Vagy oda a hallásom?
Előzmény: bogyó (126)
bogyó Creative Commons License 2003.09.22 0 0 126
Na, milyen az új lemezovics?
mmBálint Creative Commons License 2003.09.16 0 0 125
Gratulációként itt egy ajándék-szöveg (magyarul) a Frank Zappa topikban: a 88-as turnéról, amikor Sting beugrott egy dal erejéig ("Murder by Numbers", megjelent az 1989-es Broadway The Hard Way lemezen).

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9017710
(5368-as hozzászólás)

Előzmény: mmBálint (124)
mmBálint Creative Commons License 2003.09.16 0 1 124
mellesleg gratulálok a honlap készítőjének, bárki legyen is az. Nem semmi!

Esz a sárga irigység.

:-)

Előzmény: ataman (121)
zsuzsa Creative Commons License 2003.09.14 0 0 123
Köszi, azért nem kerestem rá, mert nem is tudtam, hogy ezeket is összegyüjtötték valahol a neten.

Ez pompás :-))) Most nézem ezt a musicsonglirics-et , hát itt tényleg szinte minden van.

köszi szépen

Előzmény: ataman (121)
mmBálint Creative Commons License 2003.09.14 0 0 122
Kereste a franc, nem is ismerem vmi nagyon a Police-t, Stinget még csak-csak, csak épp erre jártam és próbaképp benyomtam a gugliba és ez jött ki.

:-)

Előzmény: ataman (121)
ataman Creative Commons License 2003.09.14 0 0 121
Dehát miért nem a magyar Sting honlapon kerested? Igaz, el volt rejtve rendesen...

http://www.sting.hu/rel/lyrics/lyr_risefall.htm

Előzmény: mmBálint (120)
mmBálint Creative Commons License 2003.09.14 0 0 120
csak bele kell írni a google-be, és ezt adja ki:

http://www.musicsonglyrics.com/C/Craig%20David/Craig%20David%20-%20Rise%20And%20Fall%20(Featuring%20Sting)%20lyrics.htm

Előzmény: zsuzsa (119)
zsuzsa Creative Commons License 2003.09.14 0 0 119
Tudnátok segiteni? A Rise and Fall szövege kellene, de nem tudom melyik régebbi lemezen van. Nekem van két Sting cd-m, de azokon nincs es a sting honlapon azon a körbeforgó cd-s biografian egesz egyszerüen nem birok kiagozodni, se a craig david honlapon nem talaltam. Tökfej gyerekeimet szeretnem intenzivebb angoltanulasra birni es ehhez keresek dalszövegeket forditani .Ez meg olyan nagyon szép.
Előre is köszönöm.
Előzmény: ataman (117)
vicki Creative Commons License 2003.09.10 0 0 118
szuper oldal! köszi!
Előzmény: ataman (117)
ataman Creative Commons License 2003.09.09 0 0 117
Megjelent a Send Your Love kislemez!

http://www.sting.hu

Sting.hu Sacred Love Mini Site

http://sacred.sting.hu

vicki Creative Commons License 2003.08.28 0 0 116
állítólag az új albumon lesz egy duett, mary j. blige lesz a partnere, valszínű nagy sláger lesz! alig várom!
az meg hogy az első szám kicsit dance-es lett, nem jelent semmit... a brand new day-en is ott volt a desert rose, erre még azok is felkapták a fejüket, akik abszolút nem sting pártiak! (a koncertre szerintem a 10% ezért jött csak el, aztán a többi számnál csak lestek...)

az oldal amúgy nagyon jól néz ki! csak egyenlőre semmi info nincs rajta!

ataman Creative Commons License 2003.08.10 0 0 115
Hétfőtől megújul a Sting.com. Addig is egy nem hivatalos - hátsó ajtón - bele lehet tekinteni a friss honlapra:
http://www.sting.hu/main.html

Hírek magyarul:
http://www.sting.hu

lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.06.29 0 0 114
Remek, hogy van ilyen topic! Ha előfordul itt néha olyasvalaki is, aki gyűjti a Police koncertek felvételeit (bootleg), illetőleg azokat az élőben felvett sting koncerteket, ahol jazz-muzsikusokkal játszik akár korábbi police-dolgokat, akár jazz- és rock-standard-eket, azzal nagyon szívesen cserélnék felvételeket.
Előzmény: Törölt nick (-)
ataman Creative Commons License 2003.06.27 0 0 113
Mától kezdik játszani a - nyugati - rádióadók az új, Send Your Love promo kislemezt.

Június 25-én estétől kezdve terjed az új, - nagy vitákat kavaró - Send Your Love MP3 verziója. A magyar és a nemzetközi Sting/Police levelezőlistákon, fórumokon nagy felháborodást keltett a dal, ugyanis túlzottan dance-es, techno-s elemeket tartalmaz. Nem is vitás, hogy ez a dal a nyári táncparkettekre készült... nem sokkal később a Dave Audé remix is elérhető már a neten.

www.sting.hu

ataman Creative Commons License 2003.06.14 0 0 112
A brit Királynő születésnapján, minden évben több száz brit közéleti ember nyer jutalmat uralkodójától. Az idén Sting is az elismertek között van. Míg Roger Moore-t lovaggá ütik, Helen Mirren-t peidg "dámává", addig többek között Billy Conolly komikus), David Gilmour (zenész, Pink Floyd) és Gordon Matthew Sumner azaz Sting (a zeneiparban végzett munkájának elismeréséért) megkapja a "Commander of the British Empire" (CBE) díjat.

Sting kifejezte érzéseit és hozzátette: "meglepőnek és hizelgőnek" tartja a Királynő elismerését. A díj mellesleg az első lépcsőfok a lovaggá ütés menetrendjében. Azonban a "Sir Sting" elég nehézkesen használható lesz majd, a "Lord Sting" sokkal jobban hangzik! :-)

Guiniver Creative Commons License 2003.05.25 0 0 111
Pont most volt a vh1-on Beatclub, Police-szal és nagyon király. Szeressük.
Egyébként Andy Summers honlapján baromi jó Police-os képek vannak, művészi fotó-szerűségek és csak most fedeztem fel és ennek is tökre örültem.
Ez egy ilyen nap.
Mindenen vigyorgok.

(Ja, jól kihaltunk, mi?) :)

ataman Creative Commons License 2003.05.15 0 0 110
Micsoda?! Szóval Ti még nem tudjátok?!

Tegnap este Sting rögzítette soron következő DVD-jének anyagát egy LA-i színházban.

Júliusban megújul a Sting.com, megjelenik az új kislemez: "Send Your Love". A videóklipp, ahogy a lemez keverése is párizsban készült.

Szeptember 8-án hivatalos a kislemez megjelenés
Szeptember 22-én itt az új album: "Sacred Love"
A DVD az albummal együtt, esetleg októberre várható!

További infók itt: www.sting.hu

Előzmény: ataman (109)
ataman Creative Commons License 2003.04.09 0 0 109
> Mert csak gratulálni tudok hozzá!!! Csak így tovább!!

Kösz a bíztatást, jólesik!

> nekem így első hallásra/látásra annyira nem jött be ez a feldolgozás

Próbáld meg ne feldolgozásként hallgatni, hanem új nótaként, mivel lényegében csak a gitárriff-et vette kölcsön Craig David.

Előzmény: Noelfan (108)
Noelfan Creative Commons License 2003.04.09 0 0 108
Hát, nem tudom, nekem így első hallásra/látásra annyira nem jött be ez a feldolgozás...de azért már töltöm le:))

ataman!!! Ugye te csinálod a Magyar Sting Site-ot?? Mert csak gratulálni tudok hozzá!!! Csak így tovább!!

Előzmény: Guiniver (106)
ataman Creative Commons License 2003.04.08 0 0 107
Használjátok inkább a www.sting.hu címet! :-)
Letöltés / Egyéb... menüpont alatt...

Jobb minőségű képeket a Kiadványok / Klippek / Filmzen-Remix-Egyéb... menüben találtok!

Előzmény: Guiniver (106)
Guiniver Creative Commons License 2003.04.08 0 0 106
Rise and fall -os klip már megy az MTV-n! És nem is rossz! Streamben megnézhető a http://stingbns.freeweb.hu/800.htm -on

Gin

Noelfan Creative Commons License 2003.03.25 0 0 105
Imádom Stinget, szerintem szuper a fickó!!! És a legutóbbi budapesti koncertje sem volt semmi!!! Szóval már nagyon várom az új lemezét, remélem olyan jó lesz mint az eddigiek! És ha még idén megjelenik a CD, az azt jelenti, hogy jövőre tiszteletét teszi nálunk:))
ataman Creative Commons License 2003.03.13 0 0 104
Ellenben a Craig David féle feldolgozás elég jól sikerüét. Áprilisban lesz belőle videóklipp is.
Előzmény: Guiniver (103)
Guiniver Creative Commons License 2003.03.12 0 0 103
Nem tudom, hallottátok-e már a Sugababes-től a Sting-feldolgozást (Shape of my heart).
Hát enyhén szólva siralmas.

Sting is hogy hagyja hogy egy ilyen brilliáns számot ilyen szinten elcsesszenek. Nem értem.

Gin

ataman Creative Commons License 2003.03.11 0 0 102
Hölgyeim és Uram!

Tizennyolc év elteltével, tegnap ismét nyilvános koncertet adott a The Police, a Cleveland-i Rock And Roll Hall Of Fame-be való beválasztásuk alkalmából! A New York-i Waldorf=Astoria hotel báltermében 3 régi Police dalt adott elő Stewart Copeland, Andy Summers és Sting: Roxanne, Message In A Bottle, Every Breath You Take, valamint az esti további fellépőivel - Gwen Stefani, Steven Tyler, John Mayer - a The Clash egyik nótáját prezentálták.

folytatás itt:

http://police.sting.hu

Előzmény: ataman (101)
ataman Creative Commons License 2003.03.10 0 0 101
Ezekben a percekben játszik ismét együtt a 3 Police tag New Yorkban!...
Előzmény: Guiniver (100)
Guiniver Creative Commons License 2003.03.09 0 0 100
Sziasztok!

Nem tudom mennyire aktív még ez a fórum, de gondoltam leírom azt a RENDKÍVÜL FONTOS HÍRT, amitől én már napok óta nem alszom, hogy

Sting jelenleg az új albumán dolgozik, ami elvileg idén szeptemberben kerül kiadásra, éééééééés::: UTÁNA TURNÉ! VILÁGKÖRÜLI!

Lehet őrjöngeni!!!! :))

Guiniver

ataman Creative Commons License 2003.03.06 0 0 99
Ejjj... de mélyen van ez a fórum. Érdemes talán kicsit feljebb hozni, főleg hogy ismét összeáll a Police 2-3 dal erejéig a Rock And Roll Hall Of Fame-ben!

www.sting.hu

Előzmény: kozakz (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!